Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2018 18:57:16 vasta tsitaadiga

Ma ei näe mingit takistust miks mul see luts ei peaks 2 aastat vastu pidama.
Mul pole ükski telefon kunagi maha kukkunud või midagi juhtunud nendega.
Samas jälle tean mida ma telefonist tahan ja ei näe väga mõtet maksta rohkem kui 250 euro mis on mu ülem piir.
Ma ei näe suurt mõtet neil tippklassi telefonidel oma kasutuse juures. Tänapäeva keskklass on ka juba alla 200 euro kätte saadav ja täidab kõik vajadused.
Silmaga nähtavat vahet netis käimisel jne niikuinii pole sellel SD636 prosega telefonil või SD845 tippklassi telefonil.
Ja kuna mänge ei mängi telefonil, siis pole selle jõudlusega midagi peale hakata.
Pilte teen ka nii harva, et pole nagu suurt mõtet kulutada kolm korda rohkem, et saaks mõne pixeli võrra parema pildi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 19:49:04 vasta tsitaadiga

Kõik ongi ju individuaalne.

Lihtsalt neile kellele need pidevalt katki lähevad on selline mõistlik hind nagu 150 eurot väga loogiline.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 20:31:26 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus oma redmi 4x'i ekraani klaas mõraseks saada.

Aga mis vahva on sellise veidi populaarsema telefoni puhul, on see, et ekraan koos keskraamiga (seega ei mingit liimimist ega kuumutamist!) maksab ~15€. thumbs_up.gif
(Vähem populaarsete hiinakate ekraan ilma keskraamita on ikka seal 30-40€ kandis olnud)

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 20:33:41 vasta tsitaadiga

Ma olen tutvusrinkonnas ka hiinakatel ekraane vahetanud. Kõige odavamad tunduvad olema hiinakate koopiad. Esimene tunnus on, et klaasi ääred pole kumeraks lihvitud. Orginaalid on ikka sinna 30-40€ kanti. Samas mitte orginaalid töötavad ka hästi.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.07.2018 20:39:07 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Mul õnnestus oma redmi 4x'i ekraani klaas mõraseks saada.

Aga mis vahva on sellise veidi populaarsema telefoni puhul, on see, et ekraan koos keskraamiga (seega ei mingit liimimist ega kuumutamist!) maksab ~15€. thumbs_up.gif
(Vähem populaarsete hiinakate ekraan ilma keskraamita on ikka seal 30-40€ kandis olnud)

Viska linki, äkki läheb kunagi vaja icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 20:42:28 vasta tsitaadiga

pois11, eks saab näha. Ma pole veel selliste "hiina koopiate" otsa veel sattunud, aga üks päev on ikka esimene päev icon_razz.gif

jeesus188, link
Sain 16,52$ eest, aga tundub, et tänaseks on hind tõusnud. ~18$ eest leidis tellimise ajal üksjagu neid veel.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 05:51:06 vasta tsitaadiga

Ma võiksin mürki võtta, et nägin säärast kola arvutitargas ka kuid praegu enam küll ei leia icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 12:16:49 vasta tsitaadiga

Kas praegusel hetkel on Redmi 4X endiselt mõistlik ost või oleks mõistlik midagi uuemat võtta? Sama klass igas mõttes.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 13:29:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas praegusel hetkel on Redmi 4X endiselt mõistlik ost või oleks mõistlik midagi uuemat võtta? Sama klass igas mõttes.

Kaalusin sama asja, et kas on mõistlik võtta ja võtsin ikkagi 4X ära. Emal hiinakas (ulefone paris) hakkas kõnesid katkestama ja vaja uut asemele.
Alguses tahtsin eestist osta aga siis avastasin, et enam nagu polegi eriti saada. Hiinast on ka väga raske leida musta varianti aga kuldset on igalt poolt saada.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 11.07.2018 13:36:52 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Abikaasal ka 4X. Helistab, käib FB-s, kolistab netis, aku peab 4-5 päeva lõdvalt.

Mul samuti 4x, aga mul teoreetiliselt peaks aku ca 1.5 päeva, reaalsus on see, et iga õhtu laen. Üleüldiselt väga rahul, korpus jube libe ainult. Selle raha eest on telefoni küll ja veel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 13:42:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ühesõnaga minu tutvusringkonna keskmisele telefonikasutajale igatpidi mõistlik valik, sest paljud kaameraotsas ei ela ning teisalt ostavad endale paar korda aastas uue telefoni kalli raha eest, sest vana lihtsalt läks katki.


Mis on kallis telefon ja mida nad teevad, et need katki lähevad? icon_rolleyes.gif
Üllatavalt vastupidavad on telefonid, aga samas ka üllatavalt kergelt lähevad teinekord katki.
Nii iga 1-2 aasta tagant saanud uue telefoni hankida, sest kas telefon libises autost välja astudes taskust välja, garaažis lagunes riiul ning kola kukkus telefonile peale, sim kaardi pesa ikaldus, või uppus surfates merre.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 14:35:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Alguses tahtsin eestist osta aga siis avastasin, et enam nagu polegi eriti saada. Hiinast on ka väga raske leida musta varianti aga kuldset on igalt poolt saada.


Ma sain nähtavasti viimase musta Eestist.
Paar päeva hiljem näitas, et veebist tellida ei saa ja kusagil tartus on olemas veel kohapeal (Telia)

Sestap ka ise seda paarikümpsust säästu ei hakanud taga ajama mida siin mainiti, et ma tahtsin kohe saada telefoni
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 19:58:51 vasta tsitaadiga

Vaatasin praegu, et tõe poolest Teliast veel saada. Oleks seda teadnud, usalda veel www.hinnavaatlus.ee andmeid. Aga ok.. niipalju on head, et aknaga kaaned saab hiinast tellides kaasa ja kerge loterii ka, et kas läheb tolli või mitte icon_smile.gif, mõni eur on nii ehk naa võitu.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 20:05:08 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/967538/xiaomi-redmi-4x-32gb-gold/ - näitab ju et olemas
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 20:19:34 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma olen tutvusrinkonnas ka hiinakatel ekraane vahetanud. Kõige odavamad tunduvad olema hiinakate koopiad. Esimene tunnus on, et klaasi ääred pole kumeraks lihvitud. Orginaalid on ikka sinna 30-40€ kanti. Samas mitte orginaalid töötavad ka hästi.


Täna sain kätte, vahetasin siis ekraani ära ka.
Ja tõesti, pisike vahe ekraanidel sees! All olevad 3 nupu ikoonid ei ole mitte tumehallid, vaid pigem pea-aegu hõbedased. Aga muidu igalt poolt sile ja kumer nii nagu peab.

Paar huvitavat nüanssi ka: vibra mootor, ekraani kontroller ja külgedel olevad nupud vajavad pisikest liimimist. Kasutan ise 3mm paksu "paberteipi", millelt saab peale kleepimist paberi ära võtta ja jääb vaid liim alles.
Muus osas läks väga kergelt see vahetus. Ei mingit kuumutamist, vana liimi ära rookimist, uue asemele kleepimist jmt. thumbs_up.gif
Need 15€ said küll hästi kasutatud.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 20:58:03 vasta tsitaadiga

Ma mingi aeg kasutasin ka 3mm paberteipi aga see ikkagi oli mingil määral paks. Nüüd liimin vedela liimiga. Ööseks tuleb küll pressi alla jätta aga tulemus jääb parem kui kahepoolse teibiga mis kipub lahti tulema.
link
Hea on liimida, ulme peenike ots.. lõhnab kummiliimi moodi.

EDIT: See jutt käis LCD kohta mitte külgmiste nuppude kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 21:11:37 vasta tsitaadiga

pois11, ohhoo, selle värgi jätan küll meelde. thumbs_up.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 22:23:04 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kaalusin sama asja, et kas on mõistlik võtta ja võtsin ikkagi 4X ära. Emal hiinakas (ulefone paris) hakkas kõnesid katkestama ja vaja uut asemele.
Alguses tahtsin eestist osta aga siis avastasin, et enam nagu polegi eriti saada. Hiinast on ka väga raske leida musta varianti aga kuldset on igalt poolt saada.

Xiaomi't just mõtlesin. Uut analoogset mudelit ei ole tulnud? 4X muidu väga okei, väikevennale sai ostetud.. nüüd võtaks teisele väikevennale ka + isalegi vist.
Väikevennal olid kaaned ümber ja hiljem sai bumper ka, kaitseklaas ka peal ja hädasid pole.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 12.07.2018 08:48:45 vasta tsitaadiga

Mis mudel siin lehel päises on? See puitlaual siis... https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Telefonid-Nutitelefonid/0/?p=15-1072&t=Xiaomi
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2018 08:56:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mis mudel siin lehel päises on? See puitlaual siis... https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Telefonid-Nutitelefonid/0/?p=15-1072&t=Xiaomi
Xiaomi Mi 4
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_4-pictures-6518.php

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2018 09:00:18 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma mingi aeg kasutasin ka 3mm paberteipi aga see ikkagi oli mingil määral paks. Nüüd liimin vedela liimiga. Ööseks tuleb küll pressi alla jätta aga tulemus jääb parem kui kahepoolse teibiga mis kipub lahti tulema.
link
Hea on liimida, ulme peenike ots.. lõhnab kummiliimi moodi.

EDIT: See jutt käis LCD kohta mitte külgmiste nuppude kohta thumbs_up.gif

Aga seda pole veel katsetanud, kuidas ekraan sealt lahti saada, kui uuesti vahetust peaks vajama?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 12.07.2018 09:54:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
pois11 kirjutas:
Kaalusin sama asja, et kas on mõistlik võtta ja võtsin ikkagi 4X ära. Emal hiinakas (ulefone paris) hakkas kõnesid katkestama ja vaja uut asemele.
Alguses tahtsin eestist osta aga siis avastasin, et enam nagu polegi eriti saada. Hiinast on ka väga raske leida musta varianti aga kuldset on igalt poolt saada.

Xiaomi't just mõtlesin. Uut analoogset mudelit ei ole tulnud? 4X muidu väga okei, väikevennale sai ostetud.. nüüd võtaks teisele väikevennale ka + isalegi vist.
Väikevennal olid kaaned ümber ja hiljem sai bumper ka, kaitseklaas ka peal ja hädasid pole.

Just otsisin naisele. Tee mis tahad, ei ole. 5'' pole hiinlastele enam äge. Saigi siis viimane kuldne 4x ära toodud teliast, sest mojalt oli otsas.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.07.2018 11:58:11 vasta tsitaadiga

Ma pole eriline tehnika inimene,nii et äkki mõni oskab soovitada,öelda
Xiaomi redmi note 5 ja xiaomi mi note 2,kas laias laastus on nad sama tasemel telefonid? note 2 on küll numbriliselt suurem kaamera,kuid note 5 jälle muude lisadega kaamera.
kui mälud välja jätta võrdlusest ja note 5 on valguses parem ekraani vaadata,arvan

https://www.kimovil.com/en/compare/xiaomi-mi-note-2-6gb-128gb-cn,xiaomi-redmi-note-5-4gb-64gb

Kas see et aasta,paar uuem note 5,on mõtet ka teda näitude pärast eelistada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 13.07.2018 12:16:30 vasta tsitaadiga

Mi note 2 on kõvasti võimsam mudel. Vast võtaks selle isegi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.07.2018 13:13:30 vasta tsitaadiga

See Mi Note 2 on juba enamvähem samas hinnaklassis kui seda on Mi 8 SE
Küll varsti tuleb ka B20 versioon sellest, kuigi aliexpressis on juba global versioonid olemas, aga neil pole märgitud seda b20 võrku seal.
No kui nüüd aus olla, siis ega sellel Mi note 2-el ka seda pole. Samas Mi 8 SE on mõõtmetelt kõige väiksem neist valikutest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.