praegune kellaaeg 20.04.2024 06:04:22
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
sõnum |
|
Riivo
HV Guru
liitunud: 23.02.2004
|
05.07.2018 10:04:23
Leaflet ja Maa-ameti WMS Inbox |
|
|
Üritan arendada isiklikus tarbeks lihtsat kaardirakendust Leaflet teegi ja Maa-ameti WMS teenuse abil. Kõik juistkui töötab, kuid kaardi ruudud ei paigutu päris õigesti.
Rakenduse minimalistlik lähtekood:
Spoiler
html:
|
<link rel="stylesheet" href="https://unpkg.com/leaflet@1.3.1/dist/leaflet.css" integrity="sha512-Rksm5RenBEKSKFjgI3a41vrjkw4EVPlJ3+OiI65vTjIdo9brlAacEuKOiQ5OFh7cOI1bkDwLqdLw3Zg0cRJAAQ==" crossorigin=""/> <script src="https://unpkg.com/leaflet@1.3.1/dist/leaflet.js" integrity="sha512-/Nsx9X4HebavoBvEBuyp3I7od5tA0UzAxs+j83KgC8PU0kgB4XiK4Lfe4y4cgBtaRJQEIFCW+oC506aPT2L1zw==" crossorigin=""></script> <script src="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/proj4js/2.4.4/proj4.js"></script> <script src="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/proj4leaflet/1.0.2/proj4leaflet.min.js"></script> <div id="map" style="height: 100%"></div> var crs = new L.Proj.CRS('EPSG:3301', '+proj=lcc +lat_1=59.33333333333334 +lat_2=58 +lat_0=57.51755393055556 +lon_0=24 +x_0=500000 +y_0=6375000 +ellps=GRS80 +towgs84=0,0,0,0,0,0,0 +units=m +no_defs'); var eestifoto = L.tileLayer.wms('https://kaart.maaamet.ee/wms/fotokaart?', { layers: 'eestifoto', crs: crs, minZoom: 8 }); var hybrid = L.tileLayer.wms('https://kaart.maaamet.ee/wms/fotokaart?', { layers: 'hybrid', crs: crs, minZoom: 8, transparent: true, format: 'png', }); var map = L.map('map', { layers: [eestifoto, hybrid] }).setView([58.694528, 25.907548], 8); var overlayMaps = { Ortofoto: eestifoto, Hübriid: hybrid }; L.control.layers({}, overlayMaps).addTo(map); </script>
|
Ise kahtlustan, et viga on real 13, kus on kirjeldatud CRS. Kui neid väärtusi muuta, siis saab mõnes kohas ruudud paika, aga teistes veel hullemaks. Samas olen seda sõne korduvalt erinevatest allikatest kontrollinud ja EPSG:3301 puhul peaks see just nii välja nägema.
Veel on variant, et resolutions või scales peab olema määratud, nagu siin kirjeldatud, kuid ma ei suuda leida Maa-ameti WMS-i vastavaid väärtusi ja suvaliste numbritega proovimine ei muuda midagi.
|
|
Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
tagasi üles |
|
|
infidel
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
|
Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
Riivo
HV Guru
liitunud: 23.02.2004
|
09.07.2018 14:36:56
|
|
|
Sain selle abil tööle. Tänud! Ei olnud teadlik, et neil WMS kõrval ka TMS käib. See palju mugavam ja kiirem.
|
|
Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
tagasi üles |
|
|
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|