Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 16:26:33 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

+Medicul Alpha buildis automaat MP40 ehk siis oodata veel automaate mitte nagu BF1 DMR's icon_wink.gif .

Loodetavasti see muutus paneb paljusid jälle meedikut mängima thumbs_up.gif. BF1s väga vähesed mängisid meedikut ja jättis mulje nagu kedagi tiimitöö ei koti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 29.06.2018 17:44:54 vasta tsitaadiga

Vihmauss, Aitäh meeldiva lugemise eest. Ah, et siis ainult väljavalitutele anti võimalus maitse suhu saada .. oi kuidas lööb eestlasele omane kadedus välja icon_redface.gif Mina enam Kaido liivakastis pissil ei käi. icon_evil.gif ..

Vihmauss olen sinuga nõus, loodetavasti suudetakse mingi piir panna nn "jobude snaiperitele" ja tullakse mingi X lahendusega välja. Ei oskagi kohe öelda, mis see võiks olla. Ei tea kas see teema on ka DICE laual?
Võib-olla peaks taastama vaikimisi "friendly fire", et siis saaks juba ise "põõsas istujaid" karistada. Eks tulevik näitab kas tullakse välja mingi lahendusega või mitte. Tundub, et vastase tapmine on ikka sama kerge kui vanasti ja see nn uus relvade dünaamika jne on kergesti hallatav - miks muidu su skoor nii ilus on. Või hoopis istusid põõsas ja käpasid spawn punkti läheduses icon_cool.gif. Ime, et sa bänni ei saanud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 19:16:44 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Vihmauss, Aitäh meeldiva lugemise eest. Ah, et siis ainult väljavalitutele anti võimalus maitse suhu saada .. oi kuidas lööb eestlasele omane kadedus välja icon_redface.gif Mina enam Kaido liivakastis pissil ei käi. icon_evil.gif ..

Vihmauss olen sinuga nõus, loodetavasti suudetakse mingi piir panna nn "jobude snaiperitele" ja tullakse mingi X lahendusega välja. Ei oskagi kohe öelda, mis see võiks olla. Ei tea kas see teema on ka DICE laual?
Võib-olla peaks taastama vaikimisi "friendly fire", et siis saaks juba ise "põõsas istujaid" karistada. Eks tulevik näitab kas tullakse välja mingi lahendusega või mitte. Tundub, et vastase tapmine on ikka sama kerge kui vanasti ja see nn uus relvade dünaamika jne on kergesti hallatav - miks muidu su skoor nii ilus on. Või hoopis istusid põõsas ja käpasid spawn punkti läheduses icon_cool.gif. Ime, et sa bänni ei saanud. beer_yum.gif

Cheater. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.06.2018 21:20:31 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Vihmauss, Aitäh meeldiva lugemise eest. Ah, et siis ainult väljavalitutele anti võimalus maitse suhu saada .. oi kuidas lööb eestlasele omane kadedus välja icon_redface.gif Mina enam Kaido liivakastis pissil ei käi. icon_evil.gif ..

Vihmauss olen sinuga nõus, loodetavasti suudetakse mingi piir panna nn "jobude snaiperitele" ja tullakse mingi X lahendusega välja. Ei oskagi kohe öelda, mis see võiks olla. Ei tea kas see teema on ka DICE laual?
Võib-olla peaks taastama vaikimisi "friendly fire", et siis saaks juba ise "põõsas istujaid" karistada. Eks tulevik näitab kas tullakse välja mingi lahendusega või mitte. Tundub, et vastase tapmine on ikka sama kerge kui vanasti ja see nn uus relvade dünaamika jne on kergesti hallatav - miks muidu su skoor nii ilus on. Või hoopis istusid põõsas ja käpasid spawn punkti läheduses icon_cool.gif. Ime, et sa bänni ei saanud. beer_yum.gif


Siin ei ole muud varianti, kui sniperlimit, nagu on tanki limiit eksole ?
Kuniks seda BF seeriasse sisse ei lülitada, pole paljudel närvi ringi joosta. Rush mode should be a "MUST" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 29.06.2018 21:44:17 vasta tsitaadiga

hea oli et bf1es ei olnud igas klassis automaate need risustasid mängu see pidi ju ww1 olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 29.06.2018 22:02:58 vasta tsitaadiga

Esmalt pean ütlema, et ikka hea kui on mõnusaid semusid ja saavad hädas aidata. thumbs_up.gif Aitäh Sir Kaic sain ma maitse suhu ja luban , et edaspidi pissin sinu liivakasti edasi icon_razz.gif. Parimaks skooriks jäi 36:3 assaultina +2 tanki võtsin maha rpg'ga väga suureks abiks oli korralik meeskonna töö. Mõningased tähelepanekud.


Positiivne:
3D spot on osaliselt kadunud, mis on väga hea.
Uus Squad spawn lahendus. - Meeldis, et nüüd on parem ülevaade ümbrusest ja saad kindlustada , et spawn toimub turvaliselt.
Uus revive - Meedik muutub väga kriitiliseks ja vajalikuks. Rev on tehtud aeglasemaks. Mis on igati positiivne. Tõsi, oma meeskond saab sind ülesse upitada, kuid siiski üks laks ja oled jälle surnud. Loodetavasti, see suurendab meeskonna tööd ja vähendab peata kana jooksimisi.
Uus varustuse hankimise lahendus. - Positiivne, et kui varustus on otsas , siis on võimalus minna neid hankima. Meeldis väga, et mitmed korral said padrunid keset lahingut otsa. Päris huvitav oli olukord, kui nii minul kui vastasel sai varustus otsa ja olime sunnitud koos jooksma kontroll punkti. Muidugi ennem pidasime maha korraliku noa madina. See kord jäin võitjaks mina. Aga selliseid olukord pole ennem kohanud.
Tankid ja lennukid tundusid on nõrgemad ja probleeme ei valmistanud.
Squad liider mängib suur rolli ja mida rohkem koos oma üksusega koostööd teed seda rohkem punkte saad. Ühel korral õnnestus kutsuda appi õhutõrje ja õnneks saimegi vastastest jagu ning rõõmuga jooksime varustust täiendama - loe padrunid olid meil kõigil otsas.
Positsioonide kindlustamine .e. minecraft. Proovisin järgi ja võib öelda , et iga ehituse parandamine, kivi toksimine võtab palju aega, kuid osutub vägagi oluliseks kui vaja positsioone vastase vastu kindlustada.
Maastik on kirju ja vastast on väga raske märgata. Mis on muidugi samas nii positiivne kui negatiivne. Eks ongi hea kui saad ohutult vastase eest peituda, kuid samas nn seene korjajad sniperitele annab see väga suure eelise.


Negatiivne:
Pole kindel, kuid mulle tundus, et karakteristiku liikumise mehaanikat on kõvasti muudetud ja vahest jäi mulje nagu jookseks kohapeal ringi.
Ehitised, majad on väga problemaatilised. Kiideti kõvasti, et maju on võimalik lõhkuda nii kuidas soovid, kuid hetkel nii see ikka päris pole. Väga palju on nn surnud alasi ja lagunemine on vägagi kaootiline.
Liialt palju on igasugu animatsione mängu lisatud, mis teeb mängimise raskemaks. Puudub arusaama mis ümber ringi toimub, eriti siis kui juhtud olema lagunevas majas.
Graafiline UI oli väga algeline - Võin ausalt öelda, et hetkel mängu menüüd, disain meenutas kohati bf1, bf4 hübriidi. Loodetavasti tehakse see paremaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 23:06:45 vasta tsitaadiga

E: Finding quickplay game võtab vahepeal kuidagi palju aega, tuttav teema BF1st kus mängijaid vähe.. icon_lol.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 01.07.2018 12:11:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 30.06.2018 08:42:13 vasta tsitaadiga

Kaido mis valemiga sa juba mängida oled saanud? ja kust soetasid selle mängu?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 30.06.2018 09:54:48 vasta tsitaadiga


Link


Igatahes videost siis, et sai suvalise squadiga korralikult tiimitood tehtud kes imekombel jooksid minuga punktidest punkti ja allusid mu käsklustele ja selle tulemusena saime tellitud lausa 2 sellist nuke mis puhastab lihtsalt terve punkti ara nagu videos näeb icon_biggrin.gif. Kahjuks oli seal vaid 3vastast, tavaliselt on nii, et kui keegi tellib selle rocketi siis absull koik vaatavad seda, keegi ei mangi sel hetkel vaid seisavad koha peal ja vaatavad taevasse . icon_biggrin.gif

Kaic sai sp, et ta EBV liider ja teised eipea saama icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________


viimati muutis Vihmausss 30.06.2018 09:55:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2018 11:40:16 vasta tsitaadiga

Vihmausss, hea kokkuvõte thumbs_up.gif
See BF4 sniper limit oleks väga mõistlik, sest mingit "sniperfesti" küll väga ei viitsi/kannata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2018 13:50:55 vasta tsitaadiga

Paar tunnikest olen camper sniperina mänginud - ainult ühes kohas kus keegi sind ei märka ja harva käin kuulide järel. K/D10++/0 mängust tuleb vabalt ning samas meeskonale kasu väike. Tundub et headshotte on üsna lihtne teha.
Probleem ka selles, et seinad kukuvad kokku iga väiksema granaadi peale objective juures ja siis ei ole neil enam suurt kuskile varjuda ja nii ma neid tõsist tööd tegevaid sqaude/liikmeid wipen kaugelt (ega nad ei teagi kust tina täpsemalt tuleb)..
E: ja snaipriga saab päris palju skoori assist killidega - lased kuskil kaugel venda ja 55+% hp hit garanteeritud alati esimese weaponiga isegi.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2018 13:51:27 vasta tsitaadiga

Mõnus surmaheli sellel raketil. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2018 12:17:45 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2018 13:10:46 vasta tsitaadiga

Ohoh Spawn beacon on ka tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2018 15:42:10 vasta tsitaadiga

kirjumega kirjutas:
Ohoh Spawn beacon on ka tagasi icon_biggrin.gif


ja kusjuures kui saad ise surma saad oma beaconile spawnida ja korduvalt. Niiet campimine kohe eriti lihtne icon_cool.gif

E: paar pilti täiesti juhuslikust campimise hetkest (fps on low kuna hetkel kasutan 1060@1440p ultra):
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2018 16:38:39 vasta tsitaadiga

Tundub, et see mäng tahab visuaalselt olla nagu BF1 aga gameplay asemel aina rohkem COD-i moodi. n00b friendly. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 01.07.2018 21:43:10 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Tundub, et see mäng tahab visuaalselt olla nagu BF1 aga gameplay asemel aina rohkem COD-i moodi. n00b friendly. icon_rolleyes.gif


Snipimise kohta ei oska kommenteerida aga üldiselt on just vastupidi. Battlefield 1 oli n00b friendly. Battlefield V gunplay on hoopis teistsugune.
Arvestades mitmeid muudatusi spottimise ja relvade TTK kohalt, siis on mäng ikka vastupidi mõnevõrra raskem kui oli Battlefield 1. Pigem meenutab BF4.

Kustkandist ta CODi meenutab ma küll aru ei saa.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 01.07.2018 22:07:03 vasta tsitaadiga

@Kaido, ootame mängu launchi ära, alfa ja beta hinnangud on nagu nad on ... Millal enne on alfa v beeta ootustele vastanud ?
Tglt tuleb meelde, BF1 beeta ajal oli FPS 2 x parem, kui launchi ajal. Ma usun, et mul vidiogi kuskil alles YT-s veel

Tiimi tööst saab rääkida vaid kontekstis, KUi seda tahetakse koos teha, BF1 ja nüüd ka 5 gameplayd vaadates, tundub, et snipe/campfest elab oma elu sirgelt edasi sarnases stiilis.
Mis on muutunud graafiliselt ? Paar rocket launcery ja maja collaps effecti ?

Olen jätkuvalt ootereziimil ja mängu mutta ei tao, aga hetke seisuga ei näe suurt vahet BF1-e alfa mode-ga ... Oi ja siis oli haip 4 x suurem icon_razz.gif

JA sry, ma olen seda koguaeg rääkinud, sõjamäng ON v*ttus, kui sniperlimiiti pole, trastand sõda see siuke on, ajaloost ei mäleta keegi sellist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 01.07.2018 22:27:59 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
@Kaido, ootame mängu launchi ära, alfa ja beta hinnangud on nagu nad on ... Millal enne on alfa v beeta ootustele vastanud ?
Tglt tuleb meelde, BF1 beeta ajal oli FPS 2 x parem, kui launchi ajal. Ma usun, et mul vidiogi kuskil alles YT-s veel

Tiimi tööst saab rääkida vaid kontekstis, KUi seda tahetakse koos teha, BF1 ja nüüd ka 5 gameplayd vaadates, tundub, et snipe/campfest elab oma elu sirgelt edasi sarnases stiilis.
Mis on muutunud graafiliselt ? Paar rocket launcery ja maja collaps effecti ?

Olen jätkuvalt ootereziimil ja mängu mutta ei tao, aga hetke seisuga ei näe suurt vahet BF1-e alfa mode-ga ... Oi ja siis oli haip 4 x suurem icon_razz.gif

JA sry, ma olen seda koguaeg rääkinud, sõjamäng ON v*ttus, kui sniperlimiiti pole, trastand sõda see siuke on, ajaloost ei mäleta keegi sellist icon_biggrin.gif


Sniper limit olemasolu oleks väga hea. Selle asjaga olen nõus. Muus osas põhineb meie arvamus ikkagi Alpha mängimisel. Ja seal on gunplay teistsugune ja meenutab rohkem BF4-ja. Seega meeldib see paljudele rohkem kui BF1 gunplay.
Lisaks on palju palju asju, mis liiguvad positiivses suunas.

Kindlasti kõiki puuduseid likvideerida ei suudeta aga kui leidub mängijaid, kes tahavad teha tiimitööd, siis selles mängus seda kindlasti teha saab ja see toob ka võidu koju. Las siis need sniprid kämbivad mäe otsas. Kaotavad nad nagunii.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2018 04:05:44 vasta tsitaadiga

COD'i meenutab iga järgmine BF aina enam seetõttu, et mängutempo muutub aina kiiremaks ringijooksmiseks icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 02.07.2018 14:01:53 vasta tsitaadiga


Link


Kui nii utled siis voib BF'i Ma ei tea alates Bad Company 2'hest hakata CoD'iks nimetama? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.07.2018 17:13:07 vasta tsitaadiga

Varajase beeta võtit pakutakse nelja daalaga https://www.cdkeyhouse.com/origin-keys/2451-battlefield-v-beta-access-cd-key-for-origin.html
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.07.2018 19:41:24 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Link


Kui nii utled siis voib BF'i Ma ei tea alates Bad Company 2'hest hakata CoD'iks nimetama? icon_biggrin.gif



Mulle meeldib see graafika mis sellel mängul on.et kuidagi ikka teistsugusem kui BF1 ja pilt ja tekstuurid on kuidagi hästi teravad ja sellised kuidas öelda kirkad ja erksad värvid ..... muidugi meeldis see ka kuidas tankiga majast läbi sõita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2018 23:09:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mulle meeldib see graafika mis sellel mängul on.et kuidagi ikka teistsugusem kui BF1 ja pilt ja tekstuurid on kuidagi hästi teravad ja sellised kuidas öelda kirkad ja erksad värvid ..... muidugi meeldis see ka kuidas tankiga majast läbi sõita icon_biggrin.gif

BF1 on mo arust jube tuhm. BF V värvi tonaalsus on natuke parem jah.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2018 10:23:08 vasta tsitaadiga

Täna siis lõppeb closed alpha.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/147829/battlefield-v-closed-alpha-sunset#latest

Battlefield V Closed Alpha Sunset
As of Tuesday, July 3rd at 7:00 am PST / 16:00 CEST / 14:00 UTC, the Battlefield V Closed Alpha will come to an end.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.