Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 28.06.2018 17:31:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
rmc, kas ma vastasin sinu postitusele või? Enda arust mitte. Võibolla kui sa loeksid postitust, millele ma vastasin, siis mõistaksid ka vastust?

No kuidas su ülejäänud postitusele vastatagi... vaata, kui näiteks on mingi grupp fanaatilisi soolhappejoojaid, siis peaks olema ka paar terve mõistusega inimest, kes vastukaaluks nendesse lõimedesse postitavad. Muidu võib suvalisele informeerimata lugejale jääda ekslik mulje, et see on mingi legit viis kuidas saada igaveseks palgatöölt lahti nagu coolmode siin enne hirskas. See muide on mingi standard line püramiidiskeemide promojatelt, niiet sellise tasemega diskussioonis ma arvan minu postitused pole sugugi kõige hullemad icon_smile.gif Kui sa tagasipoole lähed teemas, siis olen ka sisulisi argumente esitanud, aga kuna keskmine vastaja siin teemas ei ole võimeline isegi enda promotava ICO white paperist aru saama korrektselt, siis olen loobunud icon_smile.gif


Wow arvasin et oled targem, aga mõtlesin pigem seda et tegeled ettevõtlusega mitte see et tänu coinidele, sest sinu jutust võib välja lugeda et oled super majandusgeenius. Selgus ikkagi see mis arvasin.. kloun kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 17:40:28 vasta tsitaadiga

coolmode, Dunning-Krugeri efektist oled kuulnud? See nagu rakenduks sinu puhul.


Link


HDTanel siin prognoosis augustis mingit suurt tõusu bitirahale, eks tulen siis ja vaatan jälle üle teid. Hüva spekuleerimist thumbs_up.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 28.06.2018 17:52:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2018 17:51:24 vasta tsitaadiga

Ahoi krüptohundid, võtke rahulikult. icon_smile.gif Kes pole veel hästi aru saanud, siis erick on igas pulmas peigmees ja igal matusel kadunuke. Teab kõigest kõike. Pole mõtet end vaevata temaga vaidlemisega.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 17:55:47 vasta tsitaadiga

yerba, kõigest kõike kindlasti mitte, aga bitcoiniga (ja baasteadmistega majandusest) olen viitsinud ennast kurssi viia. Olen täitsa võimeline tunnistama, kui mingi teema käib mul üle pea. Bitcoini puhul tundub rohkem, et see käib enamikul siin teemas üle pea, lisaks nõrgad teadmised majandusest muidugi ka.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 28.06.2018 19:16:30 vasta tsitaadiga

erick, tore et oled ennast vahepeal kurssi viinud teemaga. Eelmine kord kui “märkmeid võrdlesime” siis selgus lõpuks ikka, et teema oli natuke üle pea käinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 00:21:24 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
erick, tore et oled ennast vahepeal kurssi viinud teemaga. Eelmine kord kui “märkmeid võrdlesime” siis selgus lõpuks ikka, et teema oli natuke üle pea käinud.


Sul oli blockchaini hashimise üks tehniline nüanss täpsemalt meeles. Kas see vabandab oskamatust ära tunda ja isegi aktiivselt promoda mittetöötavat ja suisa masse lollitavat ärimudelit? Kindlasti mitte.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 29.06.2018 00:30:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et erickul jälle tabletid võtmata, kraaksub siin teemas maru palju icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.06.2018 00:50:29 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Tundub, et erickul jälle tabletid võtmata, kraaksub siin teemas maru palju icon_biggrin.gif

Tõde pole eales kellelegi meeldinud, ilus mull on iga spekuleerimise alustala icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 00:57:54 vasta tsitaadiga

erick, kas sa oled idioot või mängid seda, et maailm emotsionaalselt parem koht tunduks?
Tegemist on Hr. Kanafilee isikliku arvamusega. Ta prognoosib, mis ja kuidas liigub, mitte midagi ei ole kellelegi teisele seal kokku lubatud.

Kao minema siit teemast, sul ei ole sisuliselt mitte midagi panustada, lõpeta risustamine.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 29.06.2018 06:33:24 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Tundub, et erickul jälle tabletid võtmata, kraaksub siin teemas maru palju icon_biggrin.gif

Tõde pole eales kellelegi meeldinud, ilus mull on iga spekuleerimise alustala icon_biggrin.gif


Tundub et sa erickuga sama kraami peal vist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 29.06.2018 08:51:00 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
erick, kas sa oled idioot või mängid seda, et maailm emotsionaalselt parem koht tunduks?
Tegemist on Hr. Kanafilee isikliku arvamusega. Ta prognoosib, mis ja kuidas liigub, mitte midagi ei ole kellelegi teisele seal kokku lubatud.

Kao minema siit teemast, sul ei ole sisuliselt mitte midagi panustada, lõpeta risustamine.


Sellisel juhul peaksid sa ka siit teemast tallad tegema, kuna sul muid postitusi peale "Kao ära. Mida sa ristustad?" siin väga enam pole.
Arusaadav, hinnad kukuvad ja sealt tekib ka vajadus aina agressiivsemalt oma investeeringuid ja mõtteviisi kaitsta.
Tundub, et te krüptopreestrid ja muud kummardajad elate ikka veel eelmise aasta lõpus, kus iga päev viskas hinnale 10% juurde ja tundus, et nüüd on tulnud mingi uus revolutsiooniline toode, millesse raha pannes pole võimalik kaotada lihtsalt.
Nagu ka varem olen öelnud, siis järjest rohkem hakkab see asi siin religiooni mõõtmeid võtma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 29.06.2018 09:27:30 vasta tsitaadiga

kui mul asja vastu grammigi huvi ei ole, siis ma tavaliselt ei viitsi oma aega mingites foorumi alamsektsioonides raisata.
seda imelikum on vaadata kuidas mõne mehe huvi on ainult trollida. muud sisu pole nagu tähele pannud, aga noh pole minu asi arvustada siin teiste meeste tegevusi- lahterdame lihtsalt mingite meeste postid samasse gruppi nagu hdarvamusliidril ja laseme ignoori ära icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 29.06.2018 09:29:40 vasta tsitaadiga

Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 09:49:37 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 09:56:26 vasta tsitaadiga

Mina hoiaks pragu USDT'l silma peal. Kui sealt peaks katet lendama siis tuleb mäest allasõidul kinni hoida.

Kui katet juurde tuleb siis BTC hüppab üles, korraks. $100 miljoni kaupa on teda elustatud 16 ja 26 juunil.


viimati muutis anubis 29.06.2018 09:58:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 29.06.2018 09:57:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Mida soovitad BTC hodleritele?


Osta odavalt ja müü veel odavamalt beer_yum.gif Töötab igast asendist!

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 29.06.2018 09:59:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?



soovitus on õppida valusast õppetunnist!

Hype on läbi, veebruar oli veel viimane kuu kui sai teenida.
nagu ikka Püramiidskeem failib in the end.


viimati muutis delef 29.06.2018 10:03:51, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 10:00:37 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
erick kirjutas:


Mida soovitad BTC hodleritele?


Osta odavalt ja müü veel odavamalt beer_yum.gif Töötab igast asendist!


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif selline see BTC fännide loogika on alates jaanuarist olnud tõesti.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ott256
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 10:18:40 vasta tsitaadiga

neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 29.06.2018 10:24:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?


Mida sa nüüd selle postitusega saavutada üritasid?
Ma vaatan, et oma suures ärapanemistuhinas sa ei saa asjadest ikka üldse aru icon_lol.gif
Ma pole kunagi väitnud, et Bitcoin jne saavutavad mingeid teatud hindasid, to the moon jne. Ma väitsin, mis võib juhtuda KUI hind langeb alla 6900. MInu arust nii läkski. Mul pole aimugi mis see hind lõpuks tuleb, mina olen asjale ratsionaalselt läheneneud ja jälginud käigupealt, vastavalt TA-le.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.06.2018 10:29:50 vasta tsitaadiga

ott256 kirjutas:
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.

Kukkumised olid siis, kui taksojuhid bitcoinist ei teadnudki midagi veel. Spekuleerin, et nüüd kus kogu maailma meedia aktiivselt teemat kajastab ja üllikesed ära hirmutanud on, sellist religioosset mulli enam ei teki.
Aga häiriv on näha, kuidas nagu jehoova tunnistajad, seda religiooni üritatakse pähe määrida juba lastele ... Tundub, et selles vallas on tõsine ikaldus mõõte võtmas ...

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 29.06.2018 10:30:16 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
ott256 kirjutas:
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.

Kukkumised olid siis, kui taksojuhid bitcoinist ei teadnudki midagi veel. Spekuleerin, et nüüd kus kogu maailma meedia aktiivselt teemat kajastab ja üllikesed ära hirmutanud on, sellist religioosset mulli enam ei teki.
Aga häiriv on näha, kuidas nagu jehoova tunnistajad, seda religiooni üritatakse pähe määrida juba lastele ... Tundub, et selles vallas on tõsine ikaldus mõõte võtmas ...

Spoiler Spoiler Spoiler


Kraavid kaevatud või labidas katki, et jälle siin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.06.2018 10:32:57 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:

Kraavid kaevatud või labidas katki, et jälle siin?

Väga valus on juba ? Aeg on ka labidas siis haarata icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 29.06.2018 10:34:02 vasta tsitaadiga

Labida jätan sinusugustele icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 10:55:16 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
erick kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?


Mida sa nüüd selle postitusega saavutada üritasid?
Ma vaatan, et oma suures ärapanemistuhinas sa ei saa asjadest ikka üldse aru icon_lol.gif
Ma pole kunagi väitnud, et Bitcoin jne saavutavad mingeid teatud hindasid, to the moon jne. Ma väitsin, mis võib juhtuda KUI hind langeb alla 6900. MInu arust nii läkski. Mul pole aimugi mis see hind lõpuks tuleb, mina olen asjale ratsionaalselt läheneneud ja jälginud käigupealt, vastavalt TA-le.


Mulle jäi nagu üsna selge mulje, et sa oma sõnavõttudega toetad BTCsse investeerimist ja selle ostmist/hoidmist, kuna igasugune kriitika sellise teguviisi vastu tundus sind tõsiselt häirivat. Suht huvitav on lugeda neid jutte, mis siin inimesed paar kuud tagasi veel kirjutasid.

Ammu on BTC kukkunud allapoole neid benchmarke mida toona ka ise ohumärkideks nimetati, aga ikka veel on vaja summutada kriitikat BTC kui investeerimisvahendi vastu icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.