Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2018 15:09:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mis win 10 Pro selle RDP-ga teinud on? Vanasti ütles ilusti, et teine kasutaja on sisse logituid, kas lõpetame tema sessiooni. Nüüd ütleb tuimalt access denied. Pole seda väga tihti vaja, aga esimese hooga ehmatas ära, et kas tõesti on masinasse sisse häkitud ja parool ära muudetud. Lähemalt uurimisel muidugi selgus, et olin ise mujalt sisse logitud.

Ega sa seda uut äpiversiooni ei kasuta?


Vist mitte, käivitan nii nagu juba aastaid käe sees on olnud winklahv+R->mstsc->enter
Seda pole nüüd mõtet kommenteerima hakata, kas see vanakooli viis kõige mugavam on, kui see liigutus juba käe sees on, siis on mugavam. Kui need liigutused une pealt teada pole, siis on jah lihtsam winklahv ja sealt otsinguga remote desktop connection.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2018 08:09:02 vasta tsitaadiga

No on alles pisipehme.
Uuenduse rubriik oli kinni keeratud (Kodune net ka metered all).

Plaks, üleeile oli uuendus tehtud, "Welcome, läheb vähe aega bla bla bla".
Video draiverid lännu, sleep modes ei lähe enam talveunne vaid viskab läpaka kinni thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2018 17:39:37 vasta tsitaadiga

kjaups, tõneäoliselt siis upgrade ja Hibernate välja lülitatud + Fast startup sisselülitatud?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.06.2018 13:20:41 vasta tsitaadiga

Ma mingi aeg siin sellest rääkisin,täpset vastust kahjuks ei saanud.... et peale neid igasuguseid creator update ongi windowsi heli vaiksemaks jäänud ? mul oli siin sügisel emalplaadi ja protsessori vahetus ka, et ma ei tea kas sellepärast et enne oli mul asuse plaat ja nüüd on msi et ma ei tea kas sellepärast või tõesti nende update pärast oli mul heli enne kõrvaklappidest ikka selline et põhja ei saanud keerata ja nüüd kui on klappide heli põhjas on heli poole vaiksem ? icon_confused.gif ei mul ei ole kõrvad mustad või midagi sellist .lihtsalt mulle meeldibki kui on tugevam heli.... forza horizon 3-s on ka see heli nii vaikne nüüd ja pole üldse see mis enne oli... ometigi on klapid mul samad steelseriesid ja kõlarid kon muidugi ikka päris vanad logitechid aga ma ei usu et sellpärast ... Huvitav kui ma vahetan emalplaati ja teen formati kas siis saaks tagasi sama heli mis enne oli kui mul oli asuse plaat ? või aitaks siis lihtsalt format, muidugi ega neid creators update ei saa ära keelata need sunnivad ennast ikka peale ja osad mängud ei hakka ilma nende tööle ka ju ? mind lihtsalt häirib ikka veel et see heli ei ole see mis enne oli icon_confused.gif mängudes ja igalpool on loomulikult heli põhja keeratud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.06.2018 13:34:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma mingi aeg siin sellest rääkisin,täpset vastust kahjuks ei saanud.... et peale neid igasuguseid creator update ongi windowsi heli vaiksemaks jäänud ? mul oli siin sügisel emalplaadi ja protsessori vahetus ka, et ma ei tea kas sellepärast et enne oli mul asuse plaat ja nüüd on msi et ma ei tea kas sellepärast või tõesti nende update pärast oli mul heli enne kõrvaklappidest ikka selline et põhja ei saanud keerata ja nüüd kui on klappide heli põhjas on heli poole vaiksem ? icon_confused.gif ei mul ei ole kõrvad mustad või midagi sellist .lihtsalt mulle meeldibki kui on tugevam heli.... forza horizon 3-s on ka see heli nii vaikne nüüd ja pole üldse see mis enne oli... ometigi on klapid mul samad steelseriesid ja kõlarid kon muidugi ikka päris vanad logitechid aga ma ei usu et sellpärast ... Huvitav kui ma vahetan emalplaati ja teen formati kas siis saaks tagasi sama heli mis enne oli kui mul oli asuse plaat ? või aitaks siis lihtsalt format, muidugi ega neid creators update ei saa ära keelata need sunnivad ennast ikka peale ja osad mängud ei hakka ilma nende tööle ka ju ? mind lihtsalt häirib ikka veel et see heli ei ole see mis enne oli icon_confused.gif mängudes ja igalpool on loomulikult heli põhja keeratud.

Ja mis siin keerulist peaks olema?

Kui õigeid helidraiverid on Windowsi driverite paketis puudu, siis paigaldatakse mingid suvalised "Plug-and-Play" draiverid ning siis pole edasi enam MS-i asi kas see heli on vaiksem või puudub üleüldse. icon_cool.gif

Mul endal olemas mitmeid vanemaid läppareid mis ongi vait pärast seda kui Windows 10 peale installitud on.
------------
Üks variant, mida võid katsetada.
Otsid üles vanemad a la XP-Vista-Windows 7 täiesti õiged draiverid ning siis installid sellise draiveri ise käsitsi jõuga.
Ning siis vaatad kas helitugevus läheb paika või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.06.2018 13:50:40 vasta tsitaadiga

Gap, ammu räägitud: http://europa.eu/rapid/press-release_IP-08-1492_et.htm

https://www.head-fi.org/threads/the-eu-volume-cap-mystery.600111/

lahendus. lumpeni heliraua asemel hakka kasutama stuudio helirauda. steinberg asio läheb reeglitega piiratud windowsi mikserist mööda.
tagasi üles
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.06.2018 14:29:40 vasta tsitaadiga

tahanteada, no mul on ikka viimased relatek-i driverid peal .... Kuidas ja kas ma saan win10 installida win 7 drivereid ? icon_eek.gif ma mõtlen siis näiteks et surun realtek-i win7 helidriverid peale v ?

olavsu1, ei ma kahjuks nii rikas ei ole et hakkan sellpärast kallist stuudio heli tarkvara ostma. aga tänud ikkagi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.06.2018 21:10:37 vasta tsitaadiga

Kas win10 oskab ühe juhtme (dvi>displayport) küljes oleva ultrawide monitori (2560x1024) kaheks desktopiks teha? Kahe juhtmega saaks split screeni, aga tahan ühe külge jätta, kuna väljundid vga+dvi. Siiani leitud kolmanda osapoole tarkvaralised lahendused on kas liiga pealiskaudsed (LG oma ebamugav kasutada ja tahab asjad alati full screeni venitada) või väga tasulised ja tulevad lisavidinatega, mida never ever ära ei kasutaks. Video on iidne AMD APU ja AFAIK seal draiveri softiga midagi ära ei korralda.

Milliseid mõistlikke variante pakute, et lõpptulemusena oleks arvutil "kaks monitori"/kõrvuti desktopid nagu kahe füüsilise monitoriga, kus ka Snap töötaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2018 23:26:35 vasta tsitaadiga

siin hakatakse muidugi kohe stuudiotehnikat soovitama, sest alla selle ei kõlba. Mul Sound Blaster z helikaart ning sellega ei läinud miskit peale update ei kõvemaks ega vaiksemaks.
Pakuks et see mingi int heli kamm mida windows piirab ja eraldi helikaardiga probleemi pole. Ehk siis kasutatud peast mingi 25-30€ eest helikaart sisse ja läheb

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2018 23:27:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
siin hakatakse muidugi kohe stuudiotehnikat soovitama, sest alla selle ei kõlba. Mul Sound Blaster z helikaart ning sellega ei läinud miskit peale update ei kõvemaks ega vaiksemaks.
Pakuks et see mingi int heli kamm mida windows piirab ja eraldi helikaardiga probleemi pole. Ehk siis kasutatud peast mingi 25-30€ eest helikaart sisse ja läheb

Pole ka täheldanud, et sound blaster vaiksemini mängiks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2018 23:39:12 vasta tsitaadiga

Realtek ALC892 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2 PCI integreeritud kaart ja mängib ka samahelitasemega mis win 7 megagi mis ostes peal oli.Seega ei ole ka integreeritud kaartide probleem just
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2018 07:39:30 vasta tsitaadiga

Mingi kamm ikka on. HP läpakaga muutus heli vaikseks. Sirka kuu aega kannatasin ja mõtlesin, et nii peab olema. Aga ükshetk võtsin heliseaded lahti ja panin kuhugi linnukese ja vali heli tuli tagasi. Hetkel peast kahjuks ei mäleta mis seade see oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.06.2018 07:42:56 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
Realtek ALC892 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2 PCI integreeritud kaart ja mängib ka samahelitasemega mis win 7 megagi mis ostes peal oli.Seega ei ole ka integreeritud kaartide probleem just

Ja ka Realtekide osade heli-chippide korral on esinenud täpselt "sama nalja" kus heli on nõrgem ning siis kõik on olnud ahastuses, et mis nüüd toimub.

Niing mille tõttu on siis Realtek uusi ning uusi draivereid siva tootnud.
Netist on näha, et uusimad draiverid tulid välja 12 juuni 2018, seega üsna värske kraam ning oletada võib, et mingit jama nendega parandatakse. beer_yum.gif

A few moments ago, two new Realtek High Definition Audio drivers were spotted on Microsoft’s Update Catalog, namely versions 6.0.1.8459 and 6.0.1.8454, which might improve the system’s overall sound quality.
-------------
Seda Realtekiga "nõrga heli kammi" olen millalgi W10 algusaegades ise kohanud ning siis igasugu parandusi ning erinevaid draivereid katsetanud. Ning lõppes, kui õigesti meeles, Windows 7-le tagasikolimisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.06.2018 15:29:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
siin hakatakse muidugi kohe stuudiotehnikat soovitama, sest alla selle ei kõlba.


Just. asio on jõle hea asi. kuulad just nii valjult kui ise tahad. mikisoft oma mikseriga ei sega vahele.

salatoimik kirjutas:
Mul Sound Blaster z helikaart ning sellega ei läinud miskit peale update ei kõvemaks ega vaiksemaks.


Kui vanad selle draiverid on? Kui on vanemad kui euro helivaljuse seadus siis no probleem, töötab sama moodi edasi. Mikisofti mikser võib siiski jama korraldada.
noja mõnedel Creative kaartidel on miskine asio olemas, iseasi kas see täisväärtuslik on.

salatoimik kirjutas:
Pakuks et see mingi int heli kamm mida windows piirab ja eraldi helikaardiga probleemi pole. Ehk siis kasutatud peast mingi 25-30€ eest helikaart sisse ja läheb


kõigile uutele euroopas turustatavatele tavaksutaja seadmetele tuleb see probleem.
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2018 17:40:02 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:


salatoimik kirjutas:
Mul Sound Blaster z helikaart ning sellega ei läinud miskit peale update ei kõvemaks ega vaiksemaks.


Kui vanad selle draiverid on? Kui on vanemad kui euro helivaljuse seadus siis no probleem, töötab sama moodi edasi. Mikisofti mikser võib siiski jama korraldada.
noja mõnedel Creative kaartidel on miskine asio olemas, iseasi kas see täisväärtuslik on.
Draiverid on jah eelmise aasta märtsist, uuemaid pole.
Windowsi mixer pole täheldanud et miskit oleks korraldanud.

Aga sai sellest keelevahetuse jamast ka villand, et shortcutiga läheb koguaeg klaver eng peale kui mängides tähele ei pane et vajutab teatud kombinatsiooni samal ajal. Kaevasin veits ja annab välja lükata.

win 10 otsingusse trükkida "region" ja võtta region& language settings
sealt paremal advanced keyboard settings
language bar options
advanced key settings tab
between input languages ja seal märkida mõlemad Not Assigned
ja pronbleem kadunud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2018 20:28:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:


Aga sai sellest keelevahetuse jamast ka villand, et shortcutiga läheb koguaeg klaver eng peale kui mängides tähele ei pane et vajutab teatud kombinatsiooni samal ajal. Kaevasin veits ja annab välja lükata.

win 10 otsingusse trükkida "region" ja võtta region& language settings
sealt paremal advanced keyboard settings
language bar options
advanced key settings tab
between input languages ja seal märkida mõlemad Not Assigned
ja pronbleem kadunud


Hm.. Mul teisest punktist läheb segaseks, sest sellist valikut nagu "advanced keyboard settings" kuskil pole icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 27.06.2018 20:44:28 vasta tsitaadiga

Dijital, Start > Settings > Time & Language > Vasakult: Region & Language > Paremalt servast (juhul, kui aken on väikseks tehtud, siis altpoolt - võimalik, et pead natuke scrollima): Related Settings: Advanced keyboard settings > Language bar options ja sealt lase juba edasi ülaltoodud juhendi järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2018 21:24:19 vasta tsitaadiga

Kas mingi hetk peaks kuskilt ilmuma ka "päris" control panel või on kõik selles flatis stiilis, kus need sätted peaksid olema?

Mul sedasi nagu allpool toodud pildil, midagi scrollida kuhugi poole enam pole.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.06.2018 21:48:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2018 23:01:00 vasta tsitaadiga

Ok, lõpuks leidsin koha üles vajutades järjest kõik kohad, kuhu klikkida üldse andis, sest hoopis teiste nimedega on asjad mul seal võrreldes nendega, mis siin eespool pandud icon_biggrin.gif

Ledisn selle üles siis:
Control Panel\All Control Panel Items\Language\Advanced settings
ning seal ühe sektsiooni "Swithcing Input methods" all on link "Change language bar hot keys", kuhu vajutades avanes "Text services and input languages" aken, kust sai siis juba edasi valida "Advanced key settings" tab'i.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 28.06.2018 00:39:57 vasta tsitaadiga

Dijital, Ilmselt ei kasuta 1803 versiooni? MS on igal versioonil vist osade seadete asukohti ümber mänginud ja üsna tüütu on neid jälle uues windowsi versioonis taga otsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2018 00:49:03 vasta tsitaadiga

Eriti tüütu on, et sama kategooria asjad on mitmes kohas laiali ka... "super" uus settings ja jõuad lõpuks ikka control panelisse icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.06.2018 07:32:33 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Eriti tüütu on, et sama kategooria asjad on mitmes kohas laiali ka... "super" uus settings ja jõuad lõpuks ikka control panelisse icon_biggrin.gif

Karta on, et ega sa enam kaua seda Control Paneli kasutada ei saa.

Õigemini, taas on üles tõstatatud teema, et MS kaotab selle Control Paneli ära.
Tõenäoliselt toimub see siis sügisel. Siis kui tuleb välja järgmine Windows 10, nimetusega Redstone 5.

Is Microsoft Doing the Right Thing by Killing the Windows Control Panel?
Redmond planning to switch all options to Settings

https://news.softpedia.com/news/is-microsoft-doing-the-right-thing-by-killing-the-windows-control-panel-521718.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.06.2018 12:39:37 vasta tsitaadiga

Midagi muud teha pole, siis tassitakse liiva edasi tagasi kahe hunniku vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2018 14:03:24 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Dijital, Ilmselt ei kasuta 1803 versiooni? MS on igal versioonil vist osade seadete asukohti ümber mänginud ja üsna tüütu on neid jälle uues windowsi versioonis taga otsida.

Vaatasin, et mul ongi tõepoolest 1709 mitte 1803. Seepärast siis kõik muudes kohtades muude nimetustega ongi. Haige süsteem ikka.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.