Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 09.07.2018 18:04:14 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
sutekas kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
sutekas kirjutas:
Kas keegi teab kas kuskil Tallinnas on kohapeal müügil Oneplus 5T kaitsekilet? Igalpool kus jagunud olen laiutatakse käsi...


Miks sa klaassi ei telli hiinast või kuskilt väljamaalt soodsamalat. Klaas vastupidavam ju.


Ei jaksa 3 nedalat oodata...

http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-oneplus-5t-2732707.html
Julgen soovitada. Korralik klaas (õhuke) + kiire tarne (vahel isegi 3 tööpäevaga).


Hiinast saab odavamalt monkey.gif, aga ok ei trolli. Tänud jagamast beer_yum.gif


Ei lähe kaasa, aga usu mind, see klaas on hoopis teisest klassist thumbs_up.gif
Õhukesem kui hiina omad + parema "tunnetusega" (mõnusam kasutada). Olen paarile tuttavale/sugulasele seda tellinud.
Nad on ka hiinakaid proovinud (Gearbestist), aga pärast hiinaka pealepanekut hakkab see kas lahti tulema või tekivad muud jamad. Küsitakse ikka seda BROTECT klaasi.


ise tellisin iphonele mingi hiinaka. seisis peal küll ja toimetas ka, aga proovin ära sinu jagatud kraami. beer_yum.gif

Mul tuli 5 päeva kohale, aga ma olen jubedalt lahe sell. Ma tellisin vale klaasi, vähe sellest 2 tükki sobivad 5T-le, kes tahab siis võin ära müüa. See ei pidanud ikkagi klaas olema vaid silikoon kile.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2018 14:30:08 vasta tsitaadiga

Keegi katsetada tahab enne mind, et kas VOLTE nt Telia võrgus hakkab tööle OnePlus 5t. Telia volte muidu vist praegu töötab vaid huawei , samsa ja õunaga. Telefon muidu toetab juba VOLTE-t, aga aktiveerida tuleks ise vist.
https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.07.2018 15:53:30 vasta tsitaadiga

Miiro, kui on toetatud mudel, siis Telia aktiveerib ise automaatselt Volte. Kunagi alguses pidi jah ise aktiveerima iseteeninduses.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2018 15:59:31 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
Keegi katsetada tahab enne mind, et kas VOLTE nt Telia võrgus hakkab tööle OnePlus 5t. Telia volte muidu vist praegu töötab vaid huawei , samsa ja õunaga. Telefon muidu toetab juba VOLTE-t, aga aktiveerida tuleks ise vist.
https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542


Siin nimekiri Telia VoLTE toetatud telefonidest:
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/muud-lisateenused/volte#accordion-item-4
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 17.07.2018 16:18:55 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:


Mul tuli 5 päeva kohale, aga ma olen jubedalt lahe sell. Ma tellisin vale klaasi, vähe sellest 2 tükki sobivad 5T-le, kes tahab siis võin ära müüa. See ei pidanud ikkagi klaas olema vaid silikoon kile.

5T jaoks on jäi üle kaitsekile? Ma võtan 1 ära.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2018 16:26:19 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:


Mul tuli 5 päeva kohale, aga ma olen jubedalt lahe sell. Ma tellisin vale klaasi, vähe sellest 2 tükki sobivad 5T-le, kes tahab siis võin ära müüa. See ei pidanud ikkagi klaas olema vaid silikoon kile.

5T jaoks on jäi üle kaitsekile? Ma võtan 1 ära.

See on siiski klaas, aga väga õhuke ja parajalt painduv.
Kaasas on üks eraldi riba (kui kaitseklaas oma aluselt eemaldada). Seda painutades saab teada, kas tegu plastiku või klaasiga (ettevaatust, kildude oht!).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 17.07.2018 16:53:57 vasta tsitaadiga

Milleks üldse vaja kaitse klaasi?

5-6a olen kasutanud z1,z2,z5, oneplus 5T ja ühelgi pole vaja olnud kaitse klaasi. Minu z5 oli 2s vana ja ekraan nägi välja uus kui maha müüsin. Kunagi polnud mingit kile. Oneplus 5T on pool aastat vana ja jällegi sama seis

_________________
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2018 18:27:22 vasta tsitaadiga

Eks see oleneb kasutajast. Kus ta telefoni hoiab jne.

Mul pole harvad juhused, kui telefon on koos võtme või müntidega taskus. Vahest lihtsalt juhtub. Ja ma ei taha korralikku ekraani kohe ära kriipida icon_smile.gif
Lisaks pakub see mõningast kaitset, kui telefon maha peaks kukkuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.07.2018 21:19:43 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Miiro kirjutas:
Keegi katsetada tahab enne mind, et kas VOLTE nt Telia võrgus hakkab tööle OnePlus 5t. Telia volte muidu vist praegu töötab vaid huawei , samsa ja õunaga. Telefon muidu toetab juba VOLTE-t, aga aktiveerida tuleks ise vist.
https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542


Siin nimekiri Telia VoLTE toetatud telefonidest:
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/muud-lisateenused/volte#accordion-item-4


See list seal lehel ei uuene 1:1le, näiteks Huawei P20 ja sama Pro on ka Voltes. Ja kui mul veel P10 oli, siis see oli ka ammu Voltes kuniks ükskord siia nimekirja tekkis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 18.07.2018 07:50:15 vasta tsitaadiga

Vaat siis oneplus on päris edukas selles osas, et tal leidub vähe vigu võrreldes teiste tootjatega http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=83064891
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 18.07.2018 09:44:30 vasta tsitaadiga

Eks seal listis rohkem telefonid mida rohkem müüdud ka. Sony nt üldse pole seal, aga teades kui palju probleeme sonydega siis peaks ka listis olema.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:20:05 vasta tsitaadiga

Teliast sain sellise vastuse:
"Kahjuks hetkel veel info selle kohta tootjalt puudub, kuid loodame, et tootja implementeerib Telia Eesti VoLTE konfiguratsiooni oma tarkvaras veel käesoleva aasta jooksul."
Kommentaaridest loeb välja et kui selle õpetuse järgi teha siis töötab see praegu ka Soome Telia klientidel. https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542/page2

Aga pm lihtsam ja ohutum on äkki oodata järgmine uuendus ära ja loota et seal juba asjad joonde aetud
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 18.07.2018 17:40:45 vasta tsitaadiga

Miks see Volte nüüd järsku nii oluline on. Ilma selleta elatud ei saa? Üsna külmaks jätab mind see. Veel vähem tekitab see mingit erutust minus.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 18:21:07 vasta tsitaadiga

ei lihtsalt, et kui telefon võimaldab siis ju võiks kõik kellad ja viled töös olla icon_smile.gif
OP sain ka inffi:
"I'd like to emphasize that the OnePlus 5T is VoLTE/VoWiFi capable but it requires a partnership between OnePlus and the mobile network provider to enable this function for your network. Upon checking, we currently only support VoLTE/VoWiFi for your OP 5T with Elisa in your region, Finland. As of now, we have yet to receive information whether your device will be supported in the future."
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 18.07.2018 18:28:37 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
ei lihtsalt, et kui telefon võimaldab siis ju võiks kõik kellad ja viled töös olla icon_smile.gif
OP sain ka inffi:
"I'd like to emphasize that the OnePlus 5T is VoLTE/VoWiFi capable but it requires a partnership between OnePlus and the mobile network provider to enable this function for your network. Upon checking, we currently only support VoLTE/VoWiFi for your OP 5T with Elisa in your region, Finland. As of now, we have yet to receive information whether your device will be supported in the future."


Selles suhtes olen sinuga nõus kui asi on olemas siis voiks toimida ka

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 21:13:18 vasta tsitaadiga

5.1.9 versiooniga sai Oneplus6 Telia Finland Volte toe. VoLTE tugi peaks siis tulema ka op6-le Telia Eestiga. Op5/5T on lahtine. Paljude teiste operaatoritega on võimalik volte toimima saada väikese modimisega aga Telia Eesti kasutab IMEI whitelisti. Ehk kui telefoni IMEI pole Telia whitelistis siis ükski häkkimine ei aita.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 08:39:43 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
5.1.9 versiooniga sai Oneplus6 Telia Finland Volte toe. VoLTE tugi peaks siis tulema ka op6-le Telia Eestiga. Op5/5T on lahtine. Paljude teiste operaatoritega on võimalik volte toimima saada väikese modimisega aga Telia Eesti kasutab IMEI whitelisti. Ehk kui telefoni IMEI pole Telia whitelistis siis ükski häkkimine ei aita.

OK, hea teada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 13:00:14 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Miks see Volte nüüd järsku nii oluline on. Ilma selleta elatud ei saa? Üsna külmaks jätab mind see. Veel vähem tekitab see mingit erutust minus.


4G töötab linnast väljas 800MHz.
2G ja 3G parimal juhul 900MHz.

Madalam sagedus levib paremini kui kõrgem.
St kui sa oled kuskil kapitaalses võsas (või muul viisil levi piirimail) on sul suurem tõenäosus helistamise õnnestumiseks 4G võrgus = VoLTE.

Lisaks kõne praktselt hetkeline ühendamine ja väga puhas heli, aga need on juba selgelt nice to have atribuudid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.07.2018 11:09:26 vasta tsitaadiga

Kas telef. pilti tehes hoida HDR sees voi maha võtta ja mida see möjutab?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.07.2018 11:15:17 vasta tsitaadiga

Hdr maas. Kuigi pole väga hullu, sest sai vist valikus panna selle, et hdr tehes jätab ka originaalkaadri alles. Hdr tehes teeb ta kiirelt mitu pilti ja siis kombineerib dünaamilisust. Reaalsuses pead telefoni ikka suht kindlalt hoidma ja näiteks sügisese kollaste lehtedega kauni kasemetsavaate keeras see hdr mul pekki kuna lehed värekesid ja detail kadus ära sel puhul. Eelistan hdr maas pildistada, jäävad teravamad kaadrid
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.07.2018 11:57:33 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Hdr maas. Kuigi pole väga hullu, sest sai vist valikus panna selle, et hdr tehes jätab ka originaalkaadri alles. Hdr tehes teeb ta kiirelt mitu pilti ja siis kombineerib dünaamilisust. Reaalsuses pead telefoni ikka suht kindlalt hoidma ja näiteks sügisese kollaste lehtedega kauni kasemetsavaate keeras see hdr mul pekki kuna lehed värekesid ja detail kadus ära sel puhul. Eelistan hdr maas pildistada, jäävad teravamad kaadrid


Tänan thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 13:33:36 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Hdr maas. Kuigi pole väga hullu, sest sai vist valikus panna selle, et hdr tehes jätab ka originaalkaadri alles. Hdr tehes teeb ta kiirelt mitu pilti ja siis kombineerib dünaamilisust. Reaalsuses pead telefoni ikka suht kindlalt hoidma ja näiteks sügisese kollaste lehtedega kauni kasemetsavaate keeras see hdr mul pekki kuna lehed värekesid ja detail kadus ära sel puhul. Eelistan hdr maas pildistada, jäävad teravamad kaadrid


Lisaks juurde, et on teatud terava valguserinevuse olukorrad, kus HDR on abiks: näiteks päikeseloojang, kus taevas on väga hele ning ümbrus samas suht hämar. Sellisel juhul HDR'ta pildistades on valida kas ilus taevas ja must ümbrus või arusaadav ümbrus ja "põlenud" taevas.

Seega ma ütleks, et jah, tavaolukorras HDR maas, kuid teatud oludes tasub sellega katsetada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.07.2018 13:41:11 vasta tsitaadiga

Jah. Hdr kasutamine oleneb väga oluliselt sellest millised on olud konkreetse kompositsiooni juures
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.07.2018 22:23:20 vasta tsitaadiga

Lugesin oneplus foorumit ja seal keegi postitas, et ei kasutagi telefoni enda pildistamise äppi vaid midagi muud mis on parem kuid pole täpsustatud mis rakendust siis
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 17:04:39 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Lugesin oneplus foorumit ja seal keegi postitas, et ei kasutagi telefoni enda pildistamise äppi vaid midagi muud mis on parem kuid pole täpsustatud mis rakendust siis

Google porte kasutavad paljud. Ise olen katsetanud aga ei tundu stabiilne. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
Olen siin oma kaamera nende beta versioonidega uuendanud ja 2.8.8 tundus isegi parem kui viimane uuendus 2.8.11
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.