Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia hakkas sammude eest tasuta internetti jagama märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2018 12:02:24 vasta tsitaadiga

Märkasin, et Polar kellade kasutajad saavad nüüd ka liituda kui kellelgi huvi peaks olema. Minu kasutusharjumustele lähtuvalt on igatahes tegu positiivse võimalusega. Mõistagi rohkelt andmesidet kasutavatele inimestele sellest kasu pole aga teenuse eesmärk nähtavasti pole ka nende andmesidet kinni maksta. Puhtalt statistiliselt pakuks, et nii Diili kui Telia kolme madalama paketi kasutajatele võiks sellest kasu olla (kuni 5GB mahtu) kui neil sobilik aktiivsusmonitor peaks juba olemas olema.

tsitaat:
oleks huvitav teada kas telial mingi ani cheat system olemas on olemas?mäletan et mingi samsung sammu lugejal tehti cheatingut,et nt 1 päeval kõndisid mingi 1200km.seda sai vaadata mingist highscorest.ei tea kas teli selle vastu ka mingi lahendust on tehtud?

Ega Telia samme loe, Telia võtab andmed teisest keskkonnast, mis seda teeb.. 50MB päevalagi muretseb selle eest, et pole mõtet hulluks minna asjaga.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2018 22:17:10 vasta tsitaadiga

Mul ei tule üle 2gb kuidagi netti täis. icon_rolleyes.gif
Muidugi on kodus ja tööl wifi olemas

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2018 00:31:28 vasta tsitaadiga

Puhtalt nendele vastukajaks siis kes siin naeravad 50MB üle päeva kohta räägin enda statistikast ja miks see tegelikult teatud gruppidele on tänuväärne.

Telia/Diil muutis mu m-interneti paketi hiljuti 5GB pealt 1,5GB peale väites, et mul pole rohkem vaja. Statistiliselt kasutan talviti ca 1,0-1,3GB andmesidet ja suvi 1,4-1,8GB. Nähtavasti vaadati viimase 6 kuu statistikat pakkumist tehes. Kodus ja tööl on WiFi olemas, seal andmesidet ei kulu. Väljaspool kodu kasutan telefoni minimaalselt, ei harrasta väga lukuaugumeedia tarbimist. Peamine tarbija on Spotify. Uudiseid ja kassipilte võin kodus ka vaadata. Läpaka m-interneti jaoks on hoopis kolmas leping.

Kuna Polari kell on olemas ja kasutusel nagunii igapäevaselt, siis sealt täiendavat kulutust ei ole. Polari enda andmetel teen kuus ca 250 000 sammu. Praktikas tähendab see minu jaoks ohutut puhvrit olukorraks, kui andmeid kulub veidi rohkem. Kaob vajadus osta lisamahtu nende üksikute kuude tarvis kui rohkem tarbin.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2018 00:42:42 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Puhtalt nendele vastukajaks siis kes siin naeravad 50MB üle päeva kohta räägin enda statistikast ja miks see tegelikult teatud gruppidele on tänuväärne.

Telia/Diil muutis mu m-interneti paketi hiljuti 5GB pealt 1,5GB peale väites, et mul pole rohkem vaja. Statistiliselt kasutan talviti ca 1,0-1,3GB andmesidet ja suvi 1,4-1,8GB. Nähtavasti vaadati viimase 6 kuu statistikat pakkumist tehes. Kodus ja tööl on WiFi olemas, seal andmesidet ei kulu. Väljaspool kodu kasutan telefoni minimaalselt, ei harrasta väga lukuaugumeedia tarbimist. Peamine tarbija on Spotify. Uudiseid ja kassipilte võin kodus ka vaadata. Läpaka m-interneti jaoks on hoopis kolmas leping.

Kuna Polari kell on olemas ja kasutusel nagunii igapäevaselt, siis sealt täiendavat kulutust ei ole. Polari enda andmetel teen kuus ca 250 000 sammu. Praktikas tähendab see minu jaoks ohutut puhvrit olukorraks, kui andmeid kulub veidi rohkem. Kaob vajadus osta lisamahtu nende üksikute kuude tarvis kui rohkem tarbin.
ja nii kui numbri liikuma paned, siis tekivad pakkumised, mis on kohati täpselt nii absurdsed, et 7,5€ eest piiramatu maht, piiramatu kiirus, piiramatud kõned ja sõnumid ning 7GB EU andmesidet
ja nüüd 1,5GB pärast võimelda, isegi, kui see pakett oleks 4€ kuus soodsam



vaese inimese hiina sammulugejaid ei toetata, seega selle madala palgaga peab endale 70€ polari või garmini hanikima, mis muudab kogu paketi efektiivsuse defekitiivseks ning see maht ei pane inimest rohkem liikuma - ta kas liigub või ei liigu - motivatsiooni selles süsteemis ei ole

_________________
☠


viimati muutis libe 16.06.2018 00:47:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2018 00:45:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Puhtalt nendele vastukajaks siis kes siin naeravad 50MB üle päeva kohta räägin enda statistikast ja miks see tegelikult teatud gruppidele on tänuväärne.

Telia/Diil muutis mu m-interneti paketi hiljuti 5GB pealt 1,5GB peale väites, et mul pole rohkem vaja. Statistiliselt kasutan talviti ca 1,0-1,3GB andmesidet ja suvi 1,4-1,8GB. Nähtavasti vaadati viimase 6 kuu statistikat pakkumist tehes. Kodus ja tööl on WiFi olemas, seal andmesidet ei kulu. Väljaspool kodu kasutan telefoni minimaalselt, ei harrasta väga lukuaugumeedia tarbimist. Peamine tarbija on Spotify. Uudiseid ja kassipilte võin kodus ka vaadata. Läpaka m-interneti jaoks on hoopis kolmas leping.

Kuna Polari kell on olemas ja kasutusel nagunii igapäevaselt, siis sealt täiendavat kulutust ei ole. Polari enda andmetel teen kuus ca 250 000 sammu. Praktikas tähendab see minu jaoks ohutut puhvrit olukorraks, kui andmeid kulub veidi rohkem. Kaob vajadus osta lisamahtu nende üksikute kuude tarvis kui rohkem tarbin.
ja nii kui numbri liikuma paned, siis tekivad pakkumised, mis on kohati täpselt nii absurdsed, et 7,5€ eest piiramatu maht, piiramatu kiirus, piiramatud kõned ja sõnumid ning 7GB EU andmesidet
ja nüüd 1,5GB pärast võimelda, isegi, kui see pakett oleks 4€ kuus soodsam

Spoiler Spoiler Spoiler


vaese inimese hiina sammulugejaid ei toetata, seega selle madala palgaga peab endale 70€ polari või garmini hanikima, mis muudab kogu paketi efektiivsuse defekitiivseks ning see maht ei pane inimest rohkem liikuma - ta kas liigub või ei liigu - motivatsiooni selles süsteemis ei ole

Aga mida ma ikka võimlen? Ma elan oma igapäevast elu icon_biggrin.gif Midagi ei muutu sellest... asi töötab taustal ju.

Kuigi jah, mõtted oli küll paketivahetusega torkida neid aga praegu vähemalt mõneks ajaks vajadust enam ei näe, eks näis mis tulevik toob.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2018 00:50:41 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
libe kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Puhtalt nendele vastukajaks siis kes siin naeravad 50MB üle päeva kohta räägin enda statistikast ja miks see tegelikult teatud gruppidele on tänuväärne.

Telia/Diil muutis mu m-interneti paketi hiljuti 5GB pealt 1,5GB peale väites, et mul pole rohkem vaja. Statistiliselt kasutan talviti ca 1,0-1,3GB andmesidet ja suvi 1,4-1,8GB. Nähtavasti vaadati viimase 6 kuu statistikat pakkumist tehes. Kodus ja tööl on WiFi olemas, seal andmesidet ei kulu. Väljaspool kodu kasutan telefoni minimaalselt, ei harrasta väga lukuaugumeedia tarbimist. Peamine tarbija on Spotify. Uudiseid ja kassipilte võin kodus ka vaadata. Läpaka m-interneti jaoks on hoopis kolmas leping.

Kuna Polari kell on olemas ja kasutusel nagunii igapäevaselt, siis sealt täiendavat kulutust ei ole. Polari enda andmetel teen kuus ca 250 000 sammu. Praktikas tähendab see minu jaoks ohutut puhvrit olukorraks, kui andmeid kulub veidi rohkem. Kaob vajadus osta lisamahtu nende üksikute kuude tarvis kui rohkem tarbin.
ja nii kui numbri liikuma paned, siis tekivad pakkumised, mis on kohati täpselt nii absurdsed, et 7,5€ eest piiramatu maht, piiramatu kiirus, piiramatud kõned ja sõnumid ning 7GB EU andmesidet
ja nüüd 1,5GB pärast võimelda, isegi, kui see pakett oleks 4€ kuus soodsam

Spoiler Spoiler Spoiler


vaese inimese hiina sammulugejaid ei toetata, seega selle madala palgaga peab endale 70€ polari või garmini hanikima, mis muudab kogu paketi efektiivsuse defekitiivseks ning see maht ei pane inimest rohkem liikuma - ta kas liigub või ei liigu - motivatsiooni selles süsteemis ei ole

Aga mida ma ikka võimlen? Ma elan oma igapäevast elu icon_biggrin.gif Midagi ei muutu sellest... asi töötab taustal ju.

Kuigi jah, mõtted oli küll paketivahetusega torkida neid aga praegu vähemalt mõneks ajaks vajadust enam ei näe, eks näis mis tulevik toob.
paketivahetust või siis oma teenusepakkujat niisama tuleb torkida - mugavale kliendile ei paku keegi head pakkumist!!!! mul sõber oli kuni 2011a emti delta paketi küljes. Mis see oli 2,75 eeku kõneminut?


kõnekaartidel oleks sellel pigem jumet, kui turist ostab kaardi ja maht võib üürikseks muutuda, siis kõnnib rohkem ja voila - eesti majandus vohab icon_idea.gif
euroopas , kus külaline ostab kohaliku kaardi, siis lisakulusid niikuinii ei tekki, seega seal olen ma seda meelt, et ka muu maailm võiks kaasa tulla selle tehnoloogiaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2018 15:54:36 vasta tsitaadiga

Kui saladus pole kes see 7.50€ eest seda pakub ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.06.2018 15:57:14 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kui saladus pole kes see 7.50€ eest seda pakub ?
elisa pakkus
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2018 12:37:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
TELIA EESTI PRESSITEADE
17.09.2018


Telia kliendid jalutasid suvega Kuule ja tagasi

Telia poolt suve alguses algatatud kampaania „Sammud internetiks“ raames on tänaseks tehtud üle miljardi sammu.

Telia Eesti asjade interneti valdkonna juhi Toomas Kärneri kinnitusel võtsid kliendid uutmoodi liikumisväljakutse õhinaga vastu ning see kajastub ka numbrites.

„Alates kampaania algusest on meie kliendid teinud ühtekokku üle miljardi sammu. Kui arvestada, et Kuule jõudmiseks tuleb teha ca 504 miljonit sammu, võrdub tänane tulemus oma distantsilt jalutuskäiguga Kuule ja tagasi.“

Ühtlasi nägi uudne lahendus ette, et klientidel on võimalik oma igapäevaste sammude eest teenida tasuta mobiilse interneti mahtu. Ka selles arvestuses on tulemus soliidne: veidi enam kui kolme kuuga on Telia jaganud klientidele tehtud sammude eest enam kui 3,2 terabaidi (TB) ulatuses tasuta mobiilse interneti mahtu.

„Loomulikult lisandub sellele kõigele veel hea enesetunne, looduses liikumine ja aktiivne eluviis, mis on kaasalöömise juures kõige tähtsam,“ lisas Kärner.

Sammud internetiks lahenduse loogika on lihtne: mobiilse interneti mahtu saab juurde teenida iga päeva jooksul tehtud sammude eest, kusjuures iga 1000 sammu tähendab 5 megabaidi (MB) ulatuses täiendavat internetimahtu. Maksimaalselt saab päevas teenida 50MB ulatuses internetimahtu, mille nimel on vaja teha 10 000 või enam sammu. Ühes kuus teenitav maksimaalne andmemahu kogus on 1,5GB.

Selleks, et oma igapäevased sammud täiendavaks internetimahuks muuta, peab olema Telia või Diili lepinguline klient. Samuti peab inimene kasutama Fitbiti, Garmini või Polari aktiivsusmonitori või spordikella. Täpsema info leiab Telia Active portaalist.

Toomas Kärneri kinnitusel saavutas „Sammud internetiks“ kampaania hulgaliselt tähelepanu ja positiivset tagasisidet ning kaasalööjate arv on kasvanud terve suve jooksul. Tänaseks on sellega liitunud üle 2200 inimese.

„Meieni jõuab pidevalt uusi sooviavaldusi spordikellade ja aktiivsusmonitoride tootjatelt, et suurendada seadmete hulka, mida antud lahendus toetab. Hetkel tegeleme sellega ning töö käib ka selle nimel, et lahendus veelgi ägedamaks muuta.“

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2018 13:42:54 vasta tsitaadiga

Keskmiselt +1GB kuus tuleb mulle selle abil mahtu.
Pole just tohutu maht, kuid abiks ikka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia hakkas sammude eest tasuta internetti jagama mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.