Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1820, 1821, 1822 ... 1836, 1837, 1838  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
p2ep
HV veteran

sõnum 13.06.2018 17:24 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
salatoimik kirjutas:
vanasti oli pultidel refresh nupp icon_lol.gif

Nüüd OFF->ON ja 2 kiire vajutusega = refresh.
Eraldi nupp selleks oleks juba läbu.

Oda, kirjuta aeglasemalt - midagi ei saanud aru?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV veteran
firemark

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2018 17:25 vasta tsitaadiga

ma pole kuulnudki mingist refreshist icon_biggrin.gif onoff lülitab lihtsalt digiboksi ju välja
jeesus188
kodustatud
jeesus188

sõnum 13.06.2018 17:32 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
ma pole kuulnudki mingist refreshist icon_biggrin.gif onoff lülitab lihtsalt digiboksi ju välja

Pead pensionäride käest küsima. Nemad teavad selle puldi kõiki liigutusi

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
indrpo
HV Guru

sõnum 13.06.2018 17:47 vasta tsitaadiga

teate seda ketravat pallikest, see ongi refresh, mitu korda peab kirjutama, et pwr off ja pwr on ongi refresh.
kuna seda üldiselt vaja pole siis pole ja mingit totakat refresh nuppu vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 13.06.2018 18:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
firemark kirjutas:

Pead pensionäride käest küsima. Nemad teavad selle puldi kõiki liigutusi
Tuleb luua Dielia egiidi alla täiendkoolitusfirma kõigile allapensionäridele selle puldi omaduste selgitamiseks ja sinna koolitusprofessoriks indrpo vanavanaema. Õppeaeg 5 aastat, selleks ajaks on indrpo vanaemal veelgi kaasaegsem pult valmis - üksainus nupp süvistatud pesas, mida peab nööpnõelateraga üritama tabada icon_lol.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
seeru
HV veteran

sõnum 13.06.2018 18:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
teate seda ketravat pallikest, see ongi refresh, mitu korda peab kirjutama, et pwr off ja pwr on ongi refresh.
kuna seda üldiselt vaja pole siis pole ja mingit totakat refresh nuppu vaja icon_biggrin.gif

Rääkige oma sooja juttu kuskil mujal icon_smile.gif
Tõeline refresh käib ikka endiselt saba seinast ja seina tagasi.
tagasi üles
armjan
Kreisi kasutaja

sõnum 13.06.2018 19:23 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:

Rääkige oma sooja juttu kuskil mujal icon_smile.gif
Tõeline refresh käib ikka endiselt saba seinast ja seina tagasi.

Kui arvad, et tead paremini, siis arusaadav.

Infoks siis: iga kord kui boks ooterežiimile lülitada (vajutad pildil TeliaTV power nuppu), teeb boks koheselt uuenduse (refreshi). Lülita välja, lülita sisse ja näed veel laadimisratast. Uue boksiga PON taga ei pruugi seda isegi tähele panna (värskendab kiirelt).

Eraldi refresh nupp sama funktsiooni täitmiseks, on üleliigne. Kui lisanupu puldile saada, siis kindlasti ei oleks see refresh.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
seeru
HV veteran

sõnum 13.06.2018 19:47 vasta tsitaadiga

Kõrvuti korterites kaks arrist + inteno 301. Ühel boksil saba seinast uuendas Telia TV versiooni.
Teisel ON/OFF nupp ei uuendanud. Uuendas alles peale seda kui oli tehtud ruuteri reset. Ja siis ka boks seinast välja/sisse
tagasi üles
indrpo
HV Guru

sõnum 13.06.2018 22:31 vasta tsitaadiga

Mnator, mul ei ole ei vanaema ega ka vanemat vanaema. Võtsin seda lihtlabase mõnitusena, seega mõistan sind. Mis koolitustesse puutub, siis saan sellega ise hakkama, see on kiire ja lihtne nagu pult isegi, iga memm saab sellega hakkama, noortel pole tihti midagi rääkidagi vaja, kõik on seda kusagil kellegi juures näppinud. Siin teemas pole 5 aasta jooksul mõni arugi saanud mis on refresh ja mis on REStart või REset. seeru, !!
tagasi üles
seeru
HV veteran

sõnum 14.06.2018 01:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Siin teemas pole 5 aasta jooksul mõni arugi saanud mis on refresh ja mis on REStart või REset. seeru, !!

Arvasingi, et tuled ainult terminitega vehkima.
Aru pole saanud Telia. Et mis on üldse refreshi mõte, kui reaalset tulemust annavad vaid heal juhul restart aga tõeliselt ainult reset. (minu eelmise kommentaari näide)

Ja nüüd seleta mulle veel erinevad reseti vormid ka üle, sest jummel hoia ma pole sellest varem midagi arugi saanud, indrekp !!
tagasi üles
indrpo
HV Guru

sõnum 14.06.2018 07:46 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
Siin teemas pole 5 aasta jooksul mõni arugi saanud mis on refresh ja mis on REStart või REset. seeru, !!

Arvasingi, et tuled ainult terminitega vehkima.
Aru pole saanud Telia. Et mis on üldse refreshi mõte, kui reaalset tulemust annavad vaid heal juhul restart aga tõeliselt ainult reset. (minu eelmise kommentaari näide)

Ja nüüd seleta mulle veel erinevad reseti vormid ka üle, sest jummel hoia ma pole sellest varem midagi arugi saanud, indrekp !!

Ma usun, et meie arusaamad on erinevad, sest meie eksperimentide tulemused on erinevad.
kuna hiljuti tuli mul korra proovida tv3hd, yle1 ja 2 kanalite tellimist ja sulgemist, siis ma tean väga hästi, et puldiga pwr off ja on aitas kanalil krüptovötmed digiboksi saada ning nimekirjas õigel kohal kuvada.
ei teinud ei ruuteri resetti ega restarti. (ei mõista ka kuidas see digiboksi sisu laadimisse puutub)
mitte et viimane tegevus halb oleks, saab siis juba veendutud, et sellel ka viimane soft peal on.

Siiski pole mõtet lahmida, et kanalite tellimiseks tuleb peale seda ruuteri reset teha icon_biggrin.gif
tagasi üles
ivokas
HV veteran
ivokas

sõnum 14.06.2018 08:17 vasta tsitaadiga

Miks Arris suvalisel hetkel lolliks läheb? Teeks selle REFRESHI Telia moodi ära, aga boks vilgutab ainult paar korda tulukest ja keeldub välja lülitumast.

edit: Tõeline refresh (saba seinast) ei mõika ka.

tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 14.06.2018 08:19 vasta tsitaadiga

indrpo, mõnitus sinu isiku suhtes see polnud, kui üldse mõnitus, siis mõnitus liiga äraretsitud puldi suunas. Kuidas keegi saab seda mugavaks pidada on täielik mõistatus. Kõik taolise puldi kiitjad peaks arvutis panema tööle virtuaalklaveriga ekraanil ja kasutada tohib vaid nelja nooleklahvi + enterit ; hiir seejuures ka keelatud. Kui nad leiavad selle ülimugava olevat, siis ok, issanda loomaed on kirju....
tagasi üles
armjan
Kreisi kasutaja

sõnum 14.06.2018 08:35 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
indrpo, mõnitus sinu isiku suhtes see polnud, kui üldse mõnitus, siis mõnitus liiga äraretsitud puldi suunas. Kuidas keegi saab seda mugavaks pidada on täielik mõistatus. Kõik taolise puldi kiitjad peaks arvutis panema tööle virtuaalklaveriga ekraanil ja kasutada tohib vaid nelja nooleklahvi + enterit ; hiir seejuures ka keelatud. Kui nad leiavad selle ülimugava olevat, siis ok, issanda loomaed on kirju....

Puldi teemal on mõne aasta jooksul siin kümnete lehekülgede pikkuseid arutelusid toimunud.
tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 14.06.2018 08:39 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Mnator kirjutas:

Puldi teemal on mõne aasta jooksul siin kümnete lehekülgede pikkuseid arutelusid toimunud.
loe leheküljeke eespoolt taastärganud arutelu refresh nupust icon_wink.gif äkki seepeale tekib sul soov arvuti peal mugavuskatset proovida icon_wink.gif icon_wink.gif
tagasi üles
armjan
Kreisi kasutaja

sõnum 14.06.2018 08:49 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
armjan kirjutas:
Mnator kirjutas:

loe leheküljeke eespoolt taastärganud arutelu refresh nupust icon_wink.gif äkki seepeale tekib sul soov arvuti peal mugavuskatset proovida icon_wink.gif icon_wink.gif

Jutt oli nupu funktsioonist! Vaata, kes olid postitajad!!!
tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 14.06.2018 08:55 vasta tsitaadiga

kuidas sul mugavustest ka edeneb??? ehk pajatad meile ka muljeid....
tagasi üles
armjan
Kreisi kasutaja

sõnum 14.06.2018 09:15 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kuidas sul mugavustest ka edeneb??? ehk pajatad meile ka muljeid....

Esita oma küsimus arusaadavalt. Arvutis boksi puldi UX testimisest küsid? Pulti kasutatakse boksiga.
Anna mulle kasutuslugu puldi kasutamisel arvutiga ja näide, kuidas arvutis seda kasutad.

Ideeliselt saan aru, mida mõtled, kuid see on minu arvamus, mille pean tõlkima sinu jutust - pole produktiivne tegevus.
tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 14.06.2018 10:12 vasta tsitaadiga

ot:
Aga palun!
Näide kuidas arvutis Refresh mugavalt teha - vajutad funktsionaalklahvi F5 icon_wink.gif icon_cool.gif icon_wink.gif

Ma loodan, et sul on siiski siin teemas ka millestki aktuaalsemast pajatada, minu soovitatud mugavustest paku tööjuures välja kõigile liiga nuditud puldi propageerijatele
tagasi üles
armjan
Kreisi kasutaja

sõnum 14.06.2018 10:41 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
ot:
Aga palun!
Näide kuidas arvutis Refresh mugavalt teha - vajutad funktsionaalklahvi F5 icon_wink.gif icon_cool.gif icon_wink.gif

Ma loodan, et sul on siiski siin teemas ka millestki aktuaalsemast pajatada, minu soovitatud mugavustest paku tööjuures välja kõigile liiga nuditud puldi propageerijatele

Pudru ja kapsad. Küsimuse esitasid ju sina...
Mõistad, tegemist on digiboksiga! F5 analoogi täidab boksi ooterežiimile ja tagasi sisse lülitamine.

Ülejäänud kommentaari sisu osas on siin foorumis lehekülgede kaupa teemaaretusi. Miskit uut infot pole pakkuda ja teema on minule ammendatud.

Sinupoolne tobe üleolek ei panusta millessegi kasulikku.
tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 14.06.2018 11:14 vasta tsitaadiga

mõtled küsimust mugavustesti kohta, mida sa vist pole kahjuks veel läbinud??? mina igal juhul muid küsimusi pole esitanud....
tagasi üles
bladerunner
HV Guru

sõnum 14.06.2018 11:35 vasta tsitaadiga

Mnator, sa teed digiboksi puldiga tööd või et seda virtuaalse klaviatuuriga võrdled? eusa_wall.gif Vaata vähem telekat, mõjub ajule paremini...
seeru
HV veteran

sõnum 14.06.2018 11:46 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Siiski pole mõtet lahmida, et kanalite tellimiseks tuleb peale seda ruuteri reset teha icon_biggrin.gif

Ma ei tea kes seda lahmis, kuid kanalite tellimiseks ei pea ise ka mingit refreshi tegema.
Kuid siin teemas oli alles hiljuti jutuks mõne kanali mitu hinda korraga ja kui väideti et nüüd on igalpool hind õige, siis on/off nupukese referesh näitas ka mitu tundi hiljem, et ikka oli sama kanal nii 0 eur, 1eur kui 2eur saadaval.
tagasi üles
Mnator
HV Guru

sõnum 14.06.2018 12:14 vasta tsitaadiga

bladerunner, ma lihtsalt pakkusin välja retsitud puldiga võrdväärse kasutuskogemuse testi, kuidas sina ometigi nii valesti võid mõelda .....
( jätan teid telia töötajatega maid jagama, ma lihtsalt ei viitsi aega raisata rohkem )
tagasi üles
ivokas
HV veteran
ivokas

sõnum 14.06.2018 12:19 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Miks Arris suvalisel hetkel lolliks läheb? Teeks selle REFRESHI Telia moodi ära, aga boks vilgutab ainult paar korda tulukest ja keeldub välja lülitumast.

edit: Tõeline refresh (saba seinast) ei mõika ka.

Mis ma tegema pean? Toele helistada praegu ei saa, seega äkki keegi telia päkapikkudest oskab siin midagi tarka öelda. Siiani pole aidanud ka boksi küljes oleva nupu all hoidmine.

tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1820, 1821, 1822 ... 1836, 1837, 1838  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.