Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Konsoolid.com märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mjuut
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006




sõnum 25.01.2018 16:30:18 Kliendikogemus vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
mjuut kirjutas:
Tellisin ka - esialgu sujus, pärast seda analoogsed kogemused eelkirjutatuga. Vaatame mis edasi saab. Hiljemalt 14 tööpäeva ei ole veel möödas. Kliendiga nad enam väga suhelda ei soovi.


kirjuta neile facebooki kaudu, suht kohe vastavad


Proovisin esmalt kontaktivormi, paar päev hiljem e-maili, ja eile ka FB sõnumit.
Tellimusi tehes tuldi kenasti vastu, ning komplekteeriti minu palvel 2 eraldi tehtud tellimust üheks ning tehti väiksemalt ka pisike soodustus.
Kui konsoolid.ee meeskond suudaks infot perioodiliselt väljastada kõikidele veel kättesaamata tellimustele või kliendiga normaalselt suhelda siis enamikke kommentaare siin ilmselt ei oleks.

EDIT: eelmisel nädalal (17.01.2018) vastati, et pakk jõuab uuel nädala. Käesoleval enam päringutele ei reageerita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015




sõnum 22.03.2018 11:48:54 vasta tsitaadiga

Poolteist aastat vana puldi analoogkang ei tööta enam normaalselt. Kirjutasin pühapäeval neile garantii kohta ja sain samal päeval vastuseks, et garantii kestab puldil pool aastat. Esmaspäeval vastasin enda arusaamaga garantii kestvusest ja palusin neil põhjendada nende seisukohta, kuid siiani ei ole vastust tulnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 12:22:42 vasta tsitaadiga

Loomulik kulumine ei ole toote defekt sain ma viimati teada hoolduskeskuselt icon_biggrin.gif Seega kui ikka kõvasti mängid siis loomulik,et enam ei toimi.
Aga uuri natuke siit veebist ja konsulteeri. Enamasti toodetel on jah pool aastat garantiid ning 2 aastat on pretensioonide esitamise aega. Poole aasta jooksul kui viga tekib siis peab müüja lahendama ja välja selgitama oma kuludega millest viga tekkis. Peale poolt aastat on sinu enda kanda vea tekke põhjuse tuvastamine. https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/puudusega-toote-tagastamine

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur
HV vaatleja
Heldur

liitunud: 30.10.2011




sõnum 24.05.2018 13:06:55 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
mjuut kirjutas:
Tellisin ka - esialgu sujus, pärast seda analoogsed kogemused eelkirjutatuga. Vaatame mis edasi saab. Hiljemalt 14 tööpäeva ei ole veel möödas. Kliendiga nad enam väga suhelda ei soovi.


kirjuta neile facebooki kaudu, suht kohe vastavad



Kirjutasin ise neile facebooki. Küsimus on vaadatud aga vastust pole saanud. Pakki pole siiani kätte saanud, homme saab 14 tööpäeva tellimuse laekumisest täis, eks näis, mis saab. Praeguses varjus ei tahaks seda kohta soovitada, kui kliendi küsimustele mitte mingit vastust ei tule.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2018 13:25:14 vasta tsitaadiga

Keskmine ooteaeg ongi neil umbes 14 tööpäeva. Tavaline teema, ära veel põdema hakka.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 30.07.2018 11:17:35 vasta tsitaadiga

Logisin üle mitme aasta uuesti sisse, et siia postitada. Tellisin PS4 PRO 11. juuli. Pole siiani kätte saanud, kuigi 19 päeva möödas juba. Mingitki kontakti on võimatu luua. Olen kirjutanud neile nii facebookis, saatnud meili, kui ka helistanud, mitte kusagilt ei vastata. Kõige hullem on see, et facebookis ma näen, et nad on mu sõnumeid näinud, aga ikka ei tule mingit vastust. Järgmine samm tundub tarbijakaitse siis. Saaksin isegi aru, kui tellimus natukene hilineb, aga siis võiks vähemalt kommunikeerida. Väga halb kogemus.

EDIT: Saatsin lõpuks emaili pealkirjaga tarbijakaitse ja üllatus-üllatus, tuli suht koheselt vastus icon_biggrin.gif Väidetavalt oli viimased 2 nädalat haige ja konsool jõuab paari päeva jooksul. Eks näis.


viimati muutis estplayer 30.07.2018 12:44:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 11:47:18 vasta tsitaadiga

https://www.trustpilot.com/review/konsoolid.com tehke algust

edit: https://www.trustpilot.com/review/konsoolid.ee nüüd aktuaalne

_________________


viimati muutis Anna tooli 21.11.2020 02:56:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 07.11.2018 14:33:15 vasta tsitaadiga

Eelmisel nädalal valisin pool pimesi konsoolid.ee lehelt endale xboxi ja peale tellimist ehmatas selle teema avastamine täitsa ära.
Sellegipoolest jõudis mu toode juba eile pakiautomaati. Klienditeenindajalt sain vastused samuti normaalse viitega.

Jäin kliendikogemusega rahule.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ints981
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2020




sõnum 01.10.2020 14:39:19 vasta tsitaadiga

Teema küll vana aga siiski uurin. Oli plaan tellida eeltellitav mäng hind hea ja odav. ilmumiskuupäev on 02.10. Nägin, et läbi Facebooki, et mäng laos nüüd. Kirjutasin neile, et kui täna tellin kas saan mängu kätte sest kirjas ju neil, et etetellitavad mängud kätte ilmumiskuupäeval. No sorry aga see ju puha vale info siis seal ja inimeste petmine. Mitte mängud pole konsoolid.ee laos vaid need on kuskile saksamaa lattu jõudnud ja sealt minuni jõuab see 3-5 tööpäeva jooksul.

On keegi üldse õigeaegselt kätte saanud tooted?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2020 14:44:35 vasta tsitaadiga

Jep PS4 pro eeltellimisel sain küll päris kiiresti kätte.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sunaurus
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2019




sõnum 21.11.2020 00:59:53 vasta tsitaadiga

PS5 näitas samuti oktoobri lõpus, et on laos olemas, mis tundus täiesti ebareaalne. Tundub, et oligi ebareaalne icon_biggrin.gif. Nad vist panevad seda staatust suht lambist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 24.11.2020 18:28:26 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=734630&postdays=0&postorder=asc&start=1050

Seda teemat lugedes loen nagu välja, et konsoolid.ee omanik hetkel müüb ps5 digital versiooni osta.ee-s topelthinnaga ja eeltellijad konsooli kätte ei saa? no tore..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sunaurus
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2019




sõnum 01.12.2020 23:26:08 vasta tsitaadiga

On keegi PS5 osas mingeid kuupäevi ka kuulnud? Üritasin ise meili teel enda tellimuse eeldatava tarneaja kohta küsida, aga sellele ei vastatud. Vastasid lihtsalt, et mida hiljem tellida, seda hiljem on ka tarne..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthur111
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2021




sõnum 12.02.2021 01:04:39 vasta tsitaadiga

Mina maksin raha ps5 eest oktoobris konsoolid.ee saidil. Eeldatav tarneaeg oli jaanuaris aga siis lükati veebruarisse ja siis kanti lihtsalt raha tagasi. Meilidele vastavad nad ainult siis kui saadad esialgsele mailile paar päeva hiljem veel mitu maili ja suhtumine on neil selline et kui ei meeldi midagi siis kanname raha tagasi. Väga ülbe ja üleolev mida ma pole ühelgi teisel neti poes kogenud. Ma saan täiesti aru et sony ei suuda toota nii palju konsoole kui vaja aga nende suhtumine klientidesse on küll imelik. Mina hoian edaspidi küll sellest veebipoest kauge kaarega mööda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sunaurus
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2019




sõnum 30.04.2021 12:17:23 vasta tsitaadiga

Kogu eelnev PS5 müügiga teema on on minu jaoks arusaadav olnud, aga nüüd tegeleb konsoolid.ee juba pahatahtlikult klientidele valetamisega.

2020 lõpus tuli konsoolid.ee poolt selline teade (allikas):

tsitaat:
Eeltellimuste nimekiri jääb kehtima, ehk kui Sony suudab tarned toimima saada, siis hakkame nimekirja alusel kliente üle helistama ja kaupu soovi korral tarnima.


Seda arvesse võttes olin väga üllatunud, kui nädal tagasi märkasin, et otse konsoolid.ee lehel oli jälle PS5 kallima hinnaga müügis. Minule küll keegi ei helistanud enne kui nad need konsoolid oma lehele müüki panid. Palusin siis neil ise e-maili teel enda tellimuse taastada, aga seda kirja lihtsalt ignoreeriti.

Kokkuvõte minu kogemusest:
1) Andsin neile tükiks ajaks intressivaba laenu
2) Mingi hetk maksid nad raha tagasi, kuid lubasid, et tellimused jäävad kehtima, ehk siis sisuliselt andsid selge sõnumi, et mul ei ole vajadust selle rahaga kuskile mujale poodi minna
3) Kui reaalselt uued konsoolid saabusid, siis need müüdi vaikselt ja kallima hinnaga hoopis uutele klientidele

Kaupmehel muidugi tore, saab kallima hinnaga asju maha müüa, samas on palju kannatlikke tellijaid varuks, kellele saab häda pärast mingi aeg tulevikus ikkagi odavama hinnaga ka kaupa liigutada.

Olin varasemalt juba pikalt konsoolid.ee klient, minu PS4 ja Nintendo Switch olid sealt ostetud, aga pärast seda kogemust ma sealt enam kindlasti kunagi midagi ei osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.09.2021 14:59:51 vasta tsitaadiga

Tea kui neilt mingi mäng eeltellida siis võimalus ka õigeaegselt kätte ka saada või saab räige tünga?
Hind küll kahtlaselt hea…

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Konsoolid.com mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.