Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2018 07:51:02 vasta tsitaadiga

Norm, mul ple kunagi toiminud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 21.05.2018 15:41:30 vasta tsitaadiga

Sai ka eile proovitud üle pika pika aja uuesti aga no ei kannata, nii toores veel. Kahjuks midagi muud normaalset BRi eiole seega peab kannatama q3/4? lõppu kuna see animatsiooni overhaul tuleb, et see clunkyness ära kaoks. Samas aasta lõpus tuleb hädine cod BR ja arvatavasti ka Battlefield BR mis on triple AAA ja saab PUBG’ile “fuck that shit” öelda. Vähemalt said oma papi kätte ja triple AAA mangud BR mode enda hõlma alla võtta .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008




sõnum 21.05.2018 16:05:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Norm, mul ple kunagi toiminud

Mul ka toimis aga peale update enam mitte icon_rolleyes.gif

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 21.05.2018 17:01:52 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Sai ka eile proovitud üle pika pika aja uuesti aga no ei kannata, nii toores veel. Kahjuks midagi muud normaalset BRi eiole seega peab kannatama q3/4? lõppu kuna see animatsiooni overhaul tuleb, et see clunkyness ära kaoks. Samas aasta lõpus tuleb hädine cod BR ja arvatavasti ka Battlefield BR mis on triple AAA ja saab PUBG’ile “fuck that shit” öelda. Vähemalt said oma papi kätte ja triple AAA mangud BR mode enda hõlma alla võtta .

ot:
hakkas parem?
vot ei saa kohe üldse su poindile pihta.. 95% su postidest siin teemas sisaldavad vingu, kuis pubg on niiiiiiii sitt , toores ja üleüldse oled sa tusane, et oma raha selle alla matsid. lihtsam ei oleks edasi kerida sellest teemast? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 21.05.2018 17:43:31 vasta tsitaadiga

Nv mode oli päris lahe. thumbs_up.gif

Discord oma heli puhtusega ei hiilga, pidevalt sissetulev teiste klõbistamine ja asjad on mängu ajal häirivad, echo cancellation ja asjad ei tööta nagu vaja, lisaks imeb korralikult ressurssi. Teamspeak on selles osas parem, kahjuks ei näe nii fäänsi välja.

Vihmaussi soendatatakse mujal ette, me siin siis loeme seda sappi icon_biggrin.gif Maha teha on kõige lihtsam.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2018 18:16:35 vasta tsitaadiga

@Salatoimik Kui avad discordi ja all nurgas vajutad hammasrattale siis avaneb user settings tabel. Vajuta sinna kuhu on kirjutatud games ja vaata kas overlay äkki mängul keelatud pole.Vaata pilti spoileris, märkisin rohelise ruudukesega ala millele vihjasin. @Busta palju see disc ikka seda ressurssi sööb? Enamus rahvast on disci üle kolinud ts-pealt nii kui nii. Disc, on piltide ja muude asjade majandamise pealt mugavam. Korra käis endalgi mõte peast läbi, et teamspeak rentida.

Spoiler Spoiler Spoiler



Thetommi kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Norm, mul ple kunagi toiminud

Mul ka toimis aga peale update enam mitte icon_rolleyes.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2018 18:59:21 vasta tsitaadiga

Pahandus80, ei ole, päris mitu korda proovinud aga ei toimi. Ma ei tea kas viga selles et kasutan windowed fullscreeni vms. Ei viitsi tavalsie fullscreeniga ka proovida, siis ei anna cämpida icon_biggrin.gif
Discordi resssursi võtmise kohapealt küsiks kas pentium 2-ga mängite, et tunda annab? icon_lol.gif

See klahviklõbina ja muu jama teema on paljuski neindes laiskvorstides kinni kes ei suuda PTT kasutada ja mikker on ka mingi pooletoobine mis võtab heli igast suunast mitte jämedalt vaid suu suunast.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2018 19:30:33 vasta tsitaadiga

PTT on hea asi jah a keset tegevust suht tülikas kasutada. Endal On G633 headset ja see püüab ka kenasti kõik muud helid toast kinni. @Salatoimik siis ma ei oska aidata kahjuks... kuid nagu ma eelpool ütlesin siis peale seda pubgi uuendust ei toimi mul ka asi enam. PS! Mul päris pentium2 ei ole a ega väga palju alla ei jää ka sellele enam varsti icon_lol.gif


salatoimik kirjutas:
Pahandus80, ei ole, päris mitu korda proovinud aga ei toimi. Ma ei tea kas viga selles et kasutan windowed fullscreeni vms. Ei viitsi tavalsie fullscreeniga ka proovida, siis ei anna cämpida icon_biggrin.gif
Discordi resssursi võtmise kohapealt küsiks kas pentium 2-ga mängite, et tunda annab? icon_lol.gif

See klahviklõbina ja muu jama teema on paljuski neindes laiskvorstides kinni kes ei suuda PTT kasutada ja mikker on ka mingi pooletoobine mis võtab heli igast suunast mitte jämedalt vaid suu suunast.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2018 19:49:42 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
PTT on hea asi jah a keset tegevust suht tülikas kasutada.
HArjumuse asi. Ma olen PTT koguaeg kasutanud ja automaatselt rääkides läheb nupp alla ning pole probleemi. Vahest telefoiga räägib siis pöial vajutab samal ajal hiirel juba rääkimisnuppu icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2018 19:59:40 vasta tsitaadiga

Aaa sul on hiire pöidlanupu all... kui nüüd meenutada siis oli vist mul ka seal a kuna OBS ei luba mingil põhjusel seda nuppu PTT alla panna siis olen sunnitud Capsi kasutama.


salatoimik kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
PTT on hea asi jah a keset tegevust suht tülikas kasutada.
HArjumuse asi. Ma olen PTT koguaeg kasutanud ja automaatselt rääkides läheb nupp alla ning pole probleemi. Vahest telefoiga räägib siis pöial vajutab samal ajal hiirel juba rääkimisnuppu icon_lol.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2018 20:45:21 vasta tsitaadiga

Mul sellega probleemi pole. Võin vajadusel nupu mappida mistahes nupuks mida OBS sööb icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2018 20:59:00 vasta tsitaadiga

Plaanis mõned mängud teha
https://www.twitch.tv/pahandus

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2018 21:51:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
See klahviklõbina ja muu jama teema on paljuski neindes laiskvorstides kinni kes ei suuda PTT kasutada ja mikker on ka mingi pooletoobine mis võtab heli igast suunast mitte jämedalt vaid suu suunast.


Klahviklõbina ja muu läbitulek võib kinni olla:
a) kasutatavast riistvarast (mikker, helikaart)
b) kasutatavast tarkvarast (voice programm, helikaardi driverid)
c) tarkvaralisest seadistamisest (st. Win'is mikri seadistus ja sealt edasi voice programmi mikri seadistus)

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2018 23:59:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
salatoimik kirjutas:
See klahviklõbina ja muu jama teema on paljuski neindes laiskvorstides kinni kes ei suuda PTT kasutada ja mikker on ka mingi pooletoobine mis võtab heli igast suunast mitte jämedalt vaid suu suunast.


Klahviklõbina ja muu läbitulek võib kinni olla:
a) kasutatavast riistvarast (mikker, helikaart)
b) kasutatavast tarkvarast (voice programm, helikaardi driverid)
c) tarkvaralisest seadistamisest (st. Win'is mikri seadistus ja sealt edasi voice programmi mikri seadistus)


@RMC Kui ma juhin mikrit läbi Logi äpi siis muudab ta ka wini oma koos sellega automaatselt. Käivad sünkroonis ning kui liigutan wini enda mikri liugurit siis liigutab see ka Logi rakenduse oma automaatselt. Nii et sealt ei saa suurt midagi näppida.
@Salatoimik Mul jookseb pubg full screen-windowed ja täna toimis taas discord overaly.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2018 00:09:01 vasta tsitaadiga

Pahandus80, Logi äpis (sul eraldi helikaardi paneeli pole?) selliseid asju pole, mida win paneelis pole? Ühtlasi vaata Discord, vm., mida kasutad, seadistus üle.. ise kasutan TS ja olen saanud finetuneda okeiks tundlikkuse.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.05.2018 22:39:50 vasta tsitaadiga

Pubg tegi hetk tagasi mingi pisikese uuenduse ja enam mängida ei saa. Kõik kaardid lukus
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 22.05.2018 23:05:07 vasta tsitaadiga

Seda videot oleks soovitav vaadata kõigile PUBG fännidele:
https://www.youtube.com/watch?v=Ns3bp2yWA1M

Selles tuuakse selgelt välja paljud asjad, millega PUBG tegijad mööda on pannud. Ja tundub, et aina hullemaks läheb...
Mõte võib ju mängul hea olla aga teostus ja tulevik enam nii toredad ei ole.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.05.2018 23:29:03 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Seda videot oleks soovitav vaadata kõigile PUBG fännidele:
https://www.youtube.com/watch?v=Ns3bp2yWA1M

Selles tuuakse selgelt välja paljud asjad, millega PUBG tegijad mööda on pannud. Ja tundub, et aina hullemaks läheb...
Mõte võib ju mängul hea olla aga teostus ja tulevik enam nii toredad ei ole.


tahaks skinne, eriti roosat skinni lilledega m4'ale

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2018 00:06:52 vasta tsitaadiga

Nikerdasin selle discordi overlayga ja sian isegi toimima kkui adminiõigustega discord tööle lasta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 23.05.2018 00:45:01 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Seda videot oleks soovitav vaadata kõigile PUBG fännidele:
https://www.youtube.com/watch?v=Ns3bp2yWA1M

Selles tuuakse selgelt välja paljud asjad, millega PUBG tegijad mööda on pannud. Ja tundub, et aina hullemaks läheb...
Mõte võib ju mängul hea olla aga teostus ja tulevik enam nii toredad ei ole.


BF5 kampaania hakkas sinu poolt juba pihta või mis täpsemalt selles vidios nüüd selle pela välja suretama hakkab, see lõputu kiun ümber skinnide ja rahapaja ?

Ei tglt on nagu alternatiivi ? Vastan, ei täna ei ole sellisele pelale alternatiivi ja surema see ka veel ei hakka. Ja ärme nüüd BF1 suremise kiirust maini siin... Keegi samas stiilis BF1 kohta vidio toodaks, siis saaksid ammu aru, mis kakat sa seni peland oled icon_biggrin.gif

Playerbase ON kahanend, sest 3 milli plus hackeriinot on bannitud ! ? JA muidugi ei pela keegi yhte sama pela eluaeg, seega loomulik kahanemine on sama normaalne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 23.05.2018 00:57:53 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Seda videot oleks soovitav vaadata kõigile PUBG fännidele:
https://www.youtube.com/watch?v=Ns3bp2yWA1M

Selles tuuakse selgelt välja paljud asjad, millega PUBG tegijad mööda on pannud. Ja tundub, et aina hullemaks läheb...
Mõte võib ju mängul hea olla aga teostus ja tulevik enam nii toredad ei ole.


BF5 kampaania hakkas sinu poolt juba pihta või mis täpsemalt selles vidios nüüd selle pela välja suretama hakkab, see lõputu kiun ümber skinnide ja rahapaja ?

Ei tglt on nagu alternatiivi ? Vastan, ei täna ei ole sellisele pelale alternatiivi ja surema see ka veel ei hakka. Ja ärme nüüd BF1 suremise kiirust maini siin... Keegi samas stiilis BF1 kohta vidio toodaks, siis saaksid ammu aru, mis kakat sa seni peland oled icon_biggrin.gif

Playerbase ON kahanend, sest 3 milli plus hackeriinot on bannitud ! ? JA muidugi ei pela keegi yhte sama pela eluaeg, seega loomulik kahanemine on sama normaalne.


Selle mänguga on lihtsalt nii nagu väga paljude teistega. Lubati inimestele maad ja ilmad kokku ja pandi raha tasku. Nüüd lastakse update-idega välja ainult skinne ja boxe, et veel raha juurde kühveldada.
Mängu põhiliste vigadega ei tegele aga keegi.

Võid rääkida, mis tahad, aga kui juba jutu Battlefieldi peale viisid, siis Battlefieldi netcode on igatahes parem ja seda on ka korduvalt tõestatud. Ning väga vabalt võib PUBG asemel mängida ka Fortnite, mis töötab tehniliselt paremini kui PUBG.
Naljakas, et PUBG tegijad hakkasid ähvardama Fortnite tegijaid kohtuga, kuna mängu teema pidi olema sarnane. Parem tehku enda mäng korda.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2018 01:08:01 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:

Selle mänguga on lihtsalt nii nagu väga paljude teistega. Lubati inimestele maad ja ilmad kokku ja pandi raha tasku.
Räägid ehk meile ka mis need maad ja ilmad olid? Mäng pidi tulema battle royale ja seda ta tuli. Custom mängud on ka olemas, skinnid/kastid olid juba algusest peale teada, et tulevad. Mida veel?

Eks alati võib jänku jussi maailma minna ja fortnite mängida, keegi ei keela.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 23.05.2018 07:30:50 vasta tsitaadiga

Ainus mis pubgi võib tappa on Ring Of Elysieum. Seda sellepärast, et on pubgi koopia ja tasuta. Ja graafiliselt tunduvalt parem. Elysieumi kohta olen ma oma teema juba teinud ja välja toonud ka hetke miinused ja plussid. Kordama ei tahaks siin hakata end....Pubgist niipalju, et jah uued patchid võtavad suht kaua aega ja samamoodi see uue kaardi tegemine kuid. Mulle see mäng meeldib ja nurka ma kindlasti ei viska pubgi veel. @Salatoimik siis on hästi kui tööle said discordi beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2018 13:20:41 vasta tsitaadiga

kaido163, millegipärast pole BF tõmmanud BF3'st alates (kuigi BF1 oman, siis pelanud minimaalselt, 4 puhul ei saanud tasuta tundegi pelatud.. üldse?), samas PUBG tõmbab.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 23.05.2018 16:35:29 vasta tsitaadiga

kaido163, Selge on see, pubil on rauale suhteliselt suured nõudmised, eriti cpu--->> Sandy bridge i7 polnud piisav, 4 põlvkonna intelid ei ole ka vist päris piisavad(ilma OC'ta kindlasti mitte). Kui 970 paaritada mõne kaasaegsema cpu'ga siis on iseenesest piisav aga see ei saa kah juust olla. Sändiga sai järgi proovitud. Mis mõnu sellest ikka saad kui hästi ei jookse.
Kohe kindlasti ei saa pubi's nagu bfis tuimalt peale lennata, eriti kui veits nö tõkkab või jääb arusaamatuks, jääpki variant igavat cämpi teha, tuleb veits taktikalisemalt mängida ka aga kindlasti tuleb kusagilt keegi ja laseb sulle enamus juhtidel tuimalt kuuli pähe icon_biggrin.gif Kui ei saa isegi õiget maitset suhu, eks too ajab kettasse ja paneb seda tegema, mida sa siin just tegid.

Pubg ei võta teilt eriti mängijaid ära. Täiesti erinevad asjad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.