Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1791, 1792, 1793 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2018 17:48:16 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
"Uue" Motorola saajad - vaadake, et uuel puldil "back" nuppu ei pressi.Te ei jõua seda liigutust pärast ära kiruda.
Ükskord tuleb see aeg niikuinii, aga seni ... nautige tiba kiiremat ja vana menüüd.

selle motorolaga saab klient kohe TeliaTV menüü ja puldi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2018 18:01:13 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
"Uue" Motorola saajad - vaadake, et uuel puldil "back" nuppu ei pressi.

Sa tõesti arvad, et Telia saadab boksi vana menüüga? Optimismiga ei maksaks liiale ka minna. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.04.2018 13:30:54 vasta tsitaadiga

Kilu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ddrikk
Kreisi kasutaja
ddrikk

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2018 14:28:33 vasta tsitaadiga

Pole väga kursis selle teemaga ning tekkis küsimus, loodan et targemad pead oskavad aidata.

Et vähendada kaabelmajandust jms siis sooviks vaadata TeliaTV-d ilma digiboksita. Kas see on võimalik, kui telekasse on digiboks sisse ehitatud.. umbes et vean ruuterist võrgukaabli telekasse ja saan vaadata valitud kanaleid ja pakette?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2018 14:29:37 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
Pole väga kursis selle teemaga ning tekkis küsimus, loodan et targemad pead oskavad aidata.

Et vähendada kaabelmajandust jms siis sooviks vaadata TeliaTV-d ilma digiboksita. Kas see on võimalik, kui telekasse on digiboks sisse ehitatud.. umbes et vean ruuterist võrgukaabli telekasse ja saan vaadata valitud kanaleid ja pakette?


Digiboksist sa ei pääse. Kunagi mingid LG mudelid toetasid seda varianti aga enam mitte.

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.04.2018 14:54:36 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
2jalga kirjutas:
Pole väga kursis selle teemaga ning tekkis küsimus, loodan et targemad pead oskavad aidata.

Et vähendada kaabelmajandust jms siis sooviks vaadata TeliaTV-d ilma digiboksita. Kas see on võimalik, kui telekasse on digiboks sisse ehitatud.. umbes et vean ruuterist võrgukaabli telekasse ja saan vaadata valitud kanaleid ja pakette?


Digiboksist sa ei pääse. Kunagi mingid LG mudelid toetasid seda varianti aga enam mitte.


Ma olen nõus oma vanast 42'' samsast loobuma, millel on app sees, kui uue asemele ostad icon_biggrin.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.04.2018 16:37:35 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
Pole väga kursis selle teemaga ning tekkis küsimus, loodan et targemad pead oskavad aidata.

Et vähendada kaabelmajandust jms siis sooviks vaadata TeliaTV-d ilma digiboksita. Kas see on võimalik, kui telekasse on digiboks sisse ehitatud.. umbes et vean ruuterist võrgukaabli telekasse ja saan vaadata valitud kanaleid ja pakette?

See soovitus on siin juba 1000000000 korda olnud: kleebi boks kahepoolse teibiga teleka taha ja ära sinna piilu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 11.04.2018 17:31:04 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
firemark kirjutas:
2jalga kirjutas:
Pole väga kursis selle teemaga ning tekkis küsimus, loodan et targemad pead oskavad aidata.

Et vähendada kaabelmajandust jms siis sooviks vaadata TeliaTV-d ilma digiboksita. Kas see on võimalik, kui telekasse on digiboks sisse ehitatud.. umbes et vean ruuterist võrgukaabli telekasse ja saan vaadata valitud kanaleid ja pakette?


Digiboksist sa ei pääse. Kunagi mingid LG mudelid toetasid seda varianti aga enam mitte.


Ma olen nõus oma vanast 42'' samsast loobuma, millel on app sees, kui uue asemele ostad icon_biggrin.gif


Ma küll ei loobu icon_smile.gif
Samsa F8000 TeliaTV äpiga on hetkel parim, mis saada on. Loodan, et nad seda jõuga kinni ei keera. Toimib paremini kui arrisega, muudest boxides rääkimata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 16.04.2018 16:05:29 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
armjan kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?

Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
 


Peale rebooti, refreshi laeb esimesel korral kauem edaspidi juba korraks, et teha kiire check kanali kavale.
Katsetasin Arrisel.

Nagu ma juba kirjutasin, siis miks ei võiks seda kava taustal alla laadida ja mälus hoida? Paned boksi hommikul tööle ja kava laetakse kohe alla. Milleks seda checki vaja teha on? Kava ju ei muutu nii tihti? Kui muutubki siis võiks boks ise taustal seda kava alla laadida kas või iga kümne minuti tagant ja mälus hoida. Midagi peab ju saama teha et seda tüütut viivitust ja ratast ei oleks? Mõelge midagi välja Armjan! thumbs_up.gif

Viimase uuendusega on see kava peale mineku viivitus ära parandatud. Ratas enam ei keerle! Nüüd on sama nagu mõned kuud tagasi. thumbs_up.gif Ei tea mis seal siis ikka viga oli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 16:07:07 vasta tsitaadiga

Eile tegi morrola vana menüüga refreshi ja osa kanaleid liikus paigast icon_mad.gif
Kõigile nagu +1 otsa tulnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 16.04.2018 16:33:30 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
2jalga kirjutas:
Pole väga kursis selle teemaga ning tekkis küsimus, loodan et targemad pead oskavad aidata.

Et vähendada kaabelmajandust jms siis sooviks vaadata TeliaTV-d ilma digiboksita. Kas see on võimalik, kui telekasse on digiboks sisse ehitatud.. umbes et vean ruuterist võrgukaabli telekasse ja saan vaadata valitud kanaleid ja pakette?

See soovitus on siin juba 1000000000 korda olnud: kleebi boks kahepoolse teibiga teleka taha ja ära sinna piilu.

saab ka lihtsamalt. teleka taga on seinale kinnituse poldiaugud. keera sinna üks sisse. digiboxil on samuti riputuskoht thumbs_up.gif

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.04.2018 18:50:06 vasta tsitaadiga

Ma ise ütleks, et VIP1113 menüü on ludinamal liikuma hakanud, infot pole, et kas midagi tehti aga kuna ma iga päev viskan erinevaid bokse kaabli otsa ja scrollin menüüd, siis jäi tunne.
Aga sellest pole vaja rääkida, siis on vaja rääkida kui aeglasemaks jääb. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 18:51:35 vasta tsitaadiga

Kaugel uus boks on....sellest võiks rääkida, kuu jälle möödas thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.04.2018 19:07:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kaugel uus boks on....sellest võiks rääkida, kuu jälle möödas thumbs_up.gif

Kergelt öeldes on eduteel alfast beetasse.
Minu silmis on menüü nobe ja mulle vajalikud funktsioonid olemas, samas on pisidetaile mis kindlasti vajavad lihvi, siiski uus raud.
Aegadest pole mõtet mul jahuda, ülipikk foorumi ajalugu teab, mis tähendab aegadest rääkimine.
Minu arvamus oli see aasta, aga võin arvata, et see poolaasta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.04.2018 19:18:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ma ise ütleks, et VIP1113 menüü on ludinamal liikuma hakanud, infot pole, et kas midagi tehti aga kuna ma iga päev viskan erinevaid bokse kaabli otsa ja scrollin menüüd, siis jäi tunne.
Aga sellest pole vaja rääkida, siis on vaja rääkida kui aeglasemaks jääb. icon_biggrin.gif


Kuidas saab asi, mis pole sinu väitel aeglasemaks jäänud, nüüd kiiremaks saada ? icon_rolleyes.gif

indrpo kirjutas:
erilist kiirusemuutust pole märganud, kui siis õige pisut kuid olen ka varem öelnud, kõik Telia boksid on aeglased, seega mul on raskem ärgata aeglase veel aeglasemaks minekut. Minu TV vaatamisharjumuste jaoks, piisab.
Seega aeglane, aeglasem, on subjektiivne. Ma olen täiesti veendunud, et see sama kiirus oli eelmisel aastal samal ajal. Eelmise aasta kevadel tehti parendusi ja vahepeal oli lihtsalt kiirem kuid need ms erinevused ei mängi enamikel rolli. Teemas on lihtsalt teatud aegadel mõõn ja siis on vaja närida ühte ja sama konti, unustades samal ajal ohjektiivsema info. Kas otsing annab midagi, mida veel teha võiks millest veel EI ole räägitud.
thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.04.2018 19:21:37 vasta tsitaadiga

Jänes, sellepärast, et nüüd on uus aeg, mitte see aeg kui ma kirjutasin.
See on umbes samamoodi nagu mõnel oli vana nutitv ja nüüd on TeliaTV.
Ära erutu nii tühise asja peale. Kui tundub, et midagi ei muutunud, siis nii ütlegi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.04.2018 19:39:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jänes, sellepärast, et nüüd on uus aeg, mitte see aeg kui ma kirjutasin.
See on umbes samamoodi nagu mõnel oli vana nutitv ja nüüd on TeliaTV.
Ära erutu nii tühise asja peale. Kui tundub, et midagi ei muutunud, siis nii ütlegi.


Mul ongi vana nutitv. Seega midagi ei muutunud.
Lihtsalt naljakas tegelane oled. Kui hädaldatakse, et on aeglaseks jäänud, siis tormad väitma, et ei ole, kiirus on subjektiivne nähtus. Kui öeldakse, et on kiirem tagasi, oled kohe platsis kiitma, et on jah kiirem. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.04.2018 19:43:21 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
indrpo kirjutas:
Jänes, sellepärast, et nüüd on uus aeg, mitte see aeg kui ma kirjutasin.
See on umbes samamoodi nagu mõnel oli vana nutitv ja nüüd on TeliaTV.
Ära erutu nii tühise asja peale. Kui tundub, et midagi ei muutunud, siis nii ütlegi.


Mul ongi vana nutitv. Seega midagi ei muutunud.
Lihtsalt naljakas tegelane oled. Kui hädaldatakse, et on aeglaseks jäänud, siis tormad väitma, et ei ole, kiirus on subjektiivne nähtus. Kui öeldakse, et on kiirem tagasi, oled kohe platsis kiitma, et on jah kiirem. icon_lol.gif


Boldisid seda teksti mis oli viide sellele mis oli aasta tagasi ja sel hetkel kui ma kirjutasin.
SELLESAMA teksti järel oli veel infot mida sa ei BOLDinud, ja see on naljakas.

tead poes on ka üks päev pehmem sai kui teisel päeval. ma olen kirjutanud alati selgelt ja arusaadavalt, loeb uuesti kõik tekstid läbi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 16.04.2018 20:00:03 vasta tsitaadiga

EPG aegluse teema võeti ette, info oli teada, saadi kratile jälile, parandati. Mis muud icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 20:57:22 vasta tsitaadiga

tv3 hd pidi testis olema, IP'd ka kellelgi on ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.04.2018 21:20:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Boldisid seda teksti mis oli viide sellele mis oli aasta tagasi ja sel hetkel kui ma kirjutasin
SELLESAMA teksti järel oli veel infot mida sa ei BOLDinud, ja see on naljakas.

tead poes on ka üks päev pehmem sai kui teisel päeval. ma olen kirjutanud alati selgelt ja arusaadavalt, loeb uuesti kõik tekstid läbi.


Sellepärast Telia ei oskagi mingit mõistliku tärminit anda oma uue boksi tulemisele, et neil on lihtsalt oma ajaarvamine. icon_lol.gif
Vaatame siis seda "aasta tagasi" kirjutatud teksti ja loeme üleval olevat kuupäeva : 17.03.2018 21:46

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.04.2018 00:10:56 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ma ise ütleks, et VIP1113 menüü on ludinamal liikuma hakanud, infot pole, et kas midagi tehti aga kuna ma iga päev viskan erinevaid bokse kaabli otsa ja scrollin menüüd, siis jäi tunne.
Aga sellest pole vaja rääkida, siis on vaja rääkida kui aeglasemaks jääb. icon_biggrin.gif

Aga juurde on tulnud kohati see efekt, et vajutad nuppu ja midagi ei juhtu, vajutad kolm korda, siis juhtub.
Aga sellest pole ka mõtet enne rääkida kui viis korda on vaja vajutama hakata. icon_smile.gif
(patareid on uued)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 17.04.2018 12:21:15 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
EPG aegluse teema võeti ette, info oli teada, saadi kratile jälile, parandati. Mis muud icon_smile.gif

Paistab, et siin virisemisest ikka vahes on kasu ka, küllgi algul tulid vastused, et pole midagi muudetud ja pole midagi aeglane. icon_smile.gif
Tore, et korda saadi. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.04.2018 12:36:27 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
armjan kirjutas:
EPG aegluse teema võeti ette, info oli teada, saadi kratile jälile, parandati. Mis muud icon_smile.gif

Paistab, et siin virisemisest ikka vahes on kasu ka, küllgi algul tulid vastused, et pole midagi muudetud ja pole midagi aeglane. icon_smile.gif
Tore, et korda saadi. thumbs_up.gif


sellest võib järeldada, et hetke menüü kiirus on rahuldav?
puhtalt logimise mõttes.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2018 12:45:20 vasta tsitaadiga

Puhtalt logimise mõttes - täiesti ebarahuldav! Vaevu talutav, nõks veel ja tahaks pulti kuhugi lennutada.
RPi 3 B+ @ Kodi lööb seda pika puuga. icon_exclaim.gif

Õnneks või õnnetuseks vaatan ma TV-d niivõrd vähe et see paar klõpsu kanalivahetuseks veel vererõhku ei tõsta.
Samas sariklõpsijatel võib tõesti närvi mustaks ajada. icon_lol.gif

TV3-e võiks ka Telia veidi "peetida", see supakate "ujumine" filmides käib suht närvidele juba.
Enamus filme TV3 pealt on juba ammu mujalt nähtud aga teinekord jätan midagi taustaks jooksma ja ikka jääb see probleem silma.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1791, 1792, 1793 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.