Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Erit telerites erinevad paketid korraga? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2018 16:13:34 vasta tsitaadiga

Nendest pakkujatest ei räägita siin. doh.gif Küsi tollelt, kel selline teenus varem oli või kust iganes sa selle siiani saanud oled.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 12.03.2018 16:16:13 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Nüüd on lillal tastal kiri, et teenuse kasutamiseks peate olema klient icon_biggrin.gif
Arusaamatuks jääb endiselt mis teenusega tegemist on ja kes seda pakub? Tahaks äki liituda aga kellele anda raha icon_question.gif


x2, hea meelega maksaks sellise teenuse eest, kus piisab vaid teleri wifi ühendustest ning ei pea mingite purkidega mässama.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2018 18:48:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Nendest pakkujatest ei räägita siin. doh.gif Küsi tollelt, kel selline teenus varem oli või kust iganes sa selle siiani saanud oled.

Tegelikult kui teemat jälgida siis ma ei ole teema algatajaga kuidagi seotud kui ehk nii palju, et sai lapsena maal koos ringi jookstud icon_wink.gif

Mina ostsin oma teleka euronicsist, nüüd eile sisenesin play poodi ja paigaldasin nutiTV rakenduse. Eile töötas, täna ei tööta. Küsida ei ole mitte kellegilt. Ma arvan, et tegemist on mingi piraat firmaga. Vaeval see mõni starman / Telia / STV on. Kui keegi teab kes sellist teenust pakub saatu PS. Tahaks huviga teada saada.
Teema algataja võiks märku anda ja öelda kas temal veel töötab?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 12.03.2018 20:10:10 vasta tsitaadiga

Kiri ees: Teenuse kasutamiseks peate olema klient.
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 19:03:14 vasta tsitaadiga

Nüüd on uus teade ees icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


krt mis teenusega küll tegemist on? Mitte kuskilt ei loe välja millega on tegu. Keegi kuskilt sudib ja uuendab...
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 20:16:04 vasta tsitaadiga

Keegi ilmselt ei sudi seal midagi, maksad nõutud kuutasu ära ja saadki kirja teel PIN koodi. Tahad väita, et sina siis ei tea, mis asja sa telerisse installisid? Et lihtsalt suvaliselt klõpsutasid pulti? Aga mine siis uuesti sinna lehele, kust sa äpi said ja vaata järele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.03.2018 20:32:15 vasta tsitaadiga

Keegi plännib mingit pira OTT teenust?
äpi logo ja tekstid ei viita ühelegi eestis levivale operaatorile, kui siis võbolla stv või levikom... või tt.
igal juhul on telerid venkude pira iptv äppe täis, samuti on veebis paar eesti pira striimijat kes väliseestlastele tasulist teenust pakuvad.

küllap seegi äpp on just käima tõmmatud kuid kahtlustan, et neil pikka pidu pole kui nad just suudavad kanalite müügi legaalseks teha, sellega aga kaasneb hulk nõudeid.
näis kes sealt välja koorub. tänasest saab vist eesti sisu ka eu piires tarbida, ehk mõni üllatab uue teenusega.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 20:47:28 vasta tsitaadiga

Pira on see ehk küll, aga telerivaatajat säherdune "pisiasi" tavaliselt ei huvita, tema tahab mugavalt ja odavalt lemmikkanaleid vaadata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 21:13:41 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tahad väita, et sina siis ei tea, mis asja sa telerisse installisid? Et lihtsalt suvaliselt klõpsutasid pulti? Aga mine siis uuesti sinna lehele, kust sa äpi said ja vaata järele.


Hästi paned küll.. loeks paar rida eespool millest jutt oli siis ei lahmiks ja ei tembeldaks, et ma ei tea mida installisin. Kordame siis üle. Läksin Philipsi app galerisse, sealt vaatas vastu rakendus nimega nutiTV. Vajutasin teadlikult nuppu installi.. käivitasin rakenduse ja voila. Sirka 30 populaarset kanalit olemas. Kõik eesti kanalid ja välisilma kanalid koos subtiitritega. Paar päeva hiljem ilmus kiri, et mul pole antud teenust. Nüüd täna vaatasin, et küsib PIN koodi. Kusagil keegi midagi tegutseb.

Ok järgin su soovitust. Lähen uuesti sinna lehele, vaatasin järele. Mis ma nüüd edasi teen? Mis teenus on, kes seda pakub ja kus tellida saaks? Ühtegi viidet pole.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.03.2018 21:23:26 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Pira on see ehk küll, aga telerivaatajat säherdune "pisiasi" tavaliselt ei huvita, tema tahab mugavalt ja odavalt lemmikkanaleid vaadata.


Selles suhtes mul vastuväiteid polegi. Öösel kiirelt pudelit vaja on siis viska kohaliku poe aken sisse ja mine võta leti pealt, keda see “pisiasi” ikka huvitab. Kõik mis on tellitud, peab olema ka maksetud. Tasuta asju pole olemas.

Lihtsuse üle ma kindlasti ei vaidle, võiks selline legaalne võimalus apptv näol olemas olla mis töötaks igas võrgus. Ei kahtlegi, et keegi selle ükskord ära teeb, ka väikese eesti klientuuri jaoks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 21:41:26 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mis teenus on, kes seda pakub ja kus tellida saaks? Ühtegi viidet pole.

Kui pole mitte kuidagi võimalik kindlaks teha, mida sa ikkagi installisid, siis ilmselt peadki tekkinud olukorraga leppima.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 22:01:58 vasta tsitaadiga

Suurt midagi teada ei saa jah. Kusagil appi seadetes on üks koht mis nagu viitaks http://smarttv.tv/ peale. Ja mingi aeg näitas käivitamisel recce.tv infot. See on ka kogu info.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2018 00:49:06 vasta tsitaadiga

või on mõni sepp endale privaatse IPTV lahenduse teinud. Kuskil server tiksub ning siis philipsi teleritele äpp valmis treitud, mingitpidi sinna appstore saadud ja siis mingi kinnine seltskond vahib.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.04.2018 01:04:35 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tahad väita, et sina siis ei tea, mis asja sa telerisse installisid? Et lihtsalt suvaliselt klõpsutasid pulti? Aga mine siis uuesti sinna lehele, kust sa äpi said ja vaata järele.


Hästi paned küll.. loeks paar rida eespool millest jutt oli siis ei lahmiks ja ei tembeldaks, et ma ei tea mida installisin. Kordame siis üle. Läksin Philipsi app galerisse, sealt vaatas vastu rakendus nimega nutiTV. Vajutasin teadlikult nuppu installi.. käivitasin rakenduse ja voila. Sirka 30 populaarset kanalit olemas. Kõik eesti kanalid ja välisilma kanalid koos subtiitritega. Paar päeva hiljem ilmus kiri, et mul pole antud teenust. Nüüd täna vaatasin, et küsib PIN koodi. Kusagil keegi midagi tegutseb.

Ok järgin su soovitust. Lähen uuesti sinna lehele, vaatasin järele. Mis ma nüüd edasi teen? Mis teenus on, kes seda pakub ja kus tellida saaks? Ühtegi viidet pole.


see vist on elioni aegne vana rakendus mida telekatesse topiti et saaks digiboksi vabalt kanalitele ligi. oligi sellise nimega "nutiTV"
tagasi üles
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2018 08:37:20 vasta tsitaadiga

olavsu1, Philipsi telerites pole sellist asja mitte kunagi pakutud.

Samsung (vist 2012 oli esimene pääsuke turul) ja hiljem ka LG üks aastake said seda proovida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Erit telerites erinevad paketid korraga? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.