Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.02.2018 20:11:37 vasta tsitaadiga

Wiltz, rahu icon_lol.gif Metro Exodus coming Fall 2018.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2018 20:57:54 vasta tsitaadiga

einoh, eks kuupäevi ole alati õhku visatud icon_biggrin.gif mürki võtma võib siis hakata kui keegi on asja kätte saanud ja mängib icon_razz1.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.03.2018 23:54:19 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=2NsdM1VS5u8
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 03:03:01 vasta tsitaadiga

aand once again, TÄPSELT see sama koht, mingi tõusu pealt alla veeremine ja sama ühe hurtsiku sisustus, mida näeb juba esimeses videos siin teemas. ja seal oli see content rohkem actual kui siin icon_lol.gif

selliste videote nägemine kinnitab vaid seda, et developer on desperate ja üritab "midagi" näidata. aga no kuulge, see ei ole progress kui aastase vahega näidatakse sama videot lihtsalt erineva pointofview'ga.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 23.03.2018 13:39:21 vasta tsitaadiga

vb. inimlikud faktorid - esimeste osadega kirjutati ja joonistati ennast tühjaks ning nüüd on motivatsioonipuudus. Heade teoste puhul (suvaline meelelahutus šanr) pigem reegel kui erand.
Avatud maailma kohta on see demo ebareaalselt detailirohke. Põhiaur peaks ikka mängitavusele ja storile minema, mitte "unikaalsele köögikapiuksenupukinnituskruvile".

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 23.03.2018 17:31:20 vasta tsitaadiga

ka ei saa aru mida nad seda graafikad nii taga ajavad. Parem tehku asine mäng, kus ka midagi uut.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.03.2018 20:01:37 vasta tsitaadiga

Ootan ka huviga.

Muidu ma SP'sid ei mängi. Aga Metro meeldib. Esimene oli muidugi 2x parem kui teine, aga nii vist on alati.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2018 20:04:32 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
ka ei saa aru mida nad seda graafikad nii taga ajavad. Parem tehku asine mäng, kus ka midagi uut.



Kas sa oled seda mängu juba mänginud et tead öelda et seal pole või ei tule midagi uut ? või mida uut sa seal mängus tahaksid ? pannkooke küpsetada ? Minumeelest on eelmised 2 Metro mängu väga tasemel olnud nii stoori kui graafiliste effektide poolest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 00:13:05 vasta tsitaadiga

pannkooke võiks küll saada küpsetada. täpsemalt selgitada siis võiks saada teha midagi teistmoodi kui kõigis teistes mängudes.

1 metro oli legend. 2 oli esimene järelkaja, kus stoori küll oli täitsa okei aga ega väga midagi uut ja revolutsioonilist seal ei olnud. ka graafka polnud midagi nii hirmus ennenägematut (nagu 1 osa täiesti ilmselgelt oli).
3 osa kas tuleb taas revolutsiooniline vähemalt mingis osas, või siis ei tule sealt midagi erilist ja kogu see bränd vajub unustusse lihtsalt.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 10:52:47 vasta tsitaadiga

IMHO on see Metro algusest peale olnud realiseerimata potentsiaal. Mängja on niiräigelt raamidesse surutud ja rööbaste peal, et ei teki seda tunnet, et "mina nüüd olen selles maailmas" vaid, et "vaatan kõrvalt vilmi".
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 26.03.2018 13:09:49 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Mario. 26.03.2018 23:18:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 17:48:15 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
IMHO on see Metro algusest peale olnud realiseerimata potentsiaal. Mängja on niiräigelt raamidesse surutud ja rööbaste peal, et ei teki seda tunnet, et "mina nüüd olen selles maailmas" vaid, et "vaatan kõrvalt vilmi".


sest esimene mäng on raamatu baasil tehtud.. teine lihtsalt jälgis samat ülesehitust.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2018 18:14:13 vasta tsitaadiga

raamatu või mitte. esimeses mängus oli praktiliselt kogu teostus perfektne. stoori kõrval ka mängitavus, graafika, detailsus. väga õigesti valitud (minu arvates) fookus just nimelt selle koha pealt, et teha ikkagi koridorimäng, mitte mingi open world jura! lühidalt kokku võttes esimene metro oligi nii fantastiline tänu sellele, et see oli koridorimäng. see oli ka mänguliselt + osaliselt stoori abil väga kenasti ja usutavalt ära põhjendatud minumeelest. see tegi metrost musternäidise, milline peab üks kaasahaarav koridorishooter olema.
tore on, et nüüd üritavad teistmoodi teha, kuid mulle hakkab vägisi tunduma, et on võetud ette ülesanne, mille teostamiseks lihtsalt pole ressurssi, võimalik, et ka piisavalt ideid mitte. pealegi ma ütleks, et legendaarset open world mängu on keerulisem teha kuna konkurents on suurem ja väga kõva. igasugused falloutid ja witcherid ja muud asjad on ees.

väga hea open world mäng minumeelest lihtsalt vajab palju rohkem reaalset created contenti. kui seda ei ole siis on sul kas tühi, üksluine ja tegevuseta suur open world või siis (mõttetult) väike ja väheke tihedama contentiga open world. kuid ka viimasel juhul tekib lõpuks küsimus, et kas siis seda kõike koridori panna ei oleks olnud juba õigem?
kusjuures esimese metro stiil oli tegelikult ma ütleks selline semi-koridor. väga harva oli seal esiteks võimalik üldse aru saada, et vot siin hargnemisi juures just kindlasti ja 100% see on see põhikoridor ja sinna läheb mingi mõttetu kõrvalepõige. lisaks vaheldus seal mängus traditsiooniline koridor väiksemate kuni isegi keskmise suurusega open mapidega, kus sul oli küll üks sissepääs ja üks edasipääs aga vahepealne action oli täiesti vabalt valitava liikumisega. tõsiselt kahju, et täpselt samasugust metoodikat kasutavad tegelikult endiselt kuidagi nii vähesed mängud. pigem oleks lootnud, et metro järjed seda teed siiski lähevad

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 26.03.2018 18:45:05 vasta tsitaadiga

Olen enam, kui kindel, et kui Metro oleks olnud algusest peale open world, siis poleks pooltki nii hea.
Lineaarsus ja mängija juhtimine mööda koridori annab tollele seeriale tohutult juurde.

Tahad open world, siis mängi Stalker, pane tohutult "moode" peale ning sobib.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 02.04.2018 21:36:54 vasta tsitaadiga

Ma usun ka, et see esimese osa kitsas ja pime kordor oli pool selle mängu võlust.
Tegu oli ühe mu vaieldamatu lemmikuga. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.05.2018 12:42:28 vasta tsitaadiga

https://gematsu.com/2018/05/metro-exodus-delayed-to-q1-2019
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.05.2018 19:33:36 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
https://gematsu.com/2018/05/metro-exodus-delayed-to-q1-2019



kahju icon_sad.gif loodame et ikka et teevad sama hea ja korraliku nagu oli kaks esimest osa. ..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 16.05.2018 22:13:18 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
raamatu või mitte. esimeses mängus oli praktiliselt kogu teostus perfektne. stoori kõrval ka mängitavus, graafika, detailsus. väga õigesti valitud (minu arvates) fookus just nimelt selle koha pealt, et teha ikkagi koridorimäng, mitte mingi open world jura! lühidalt kokku võttes esimene metro oligi nii fantastiline tänu sellele, et see oli koridorimäng. see oli ka mänguliselt + osaliselt stoori abil väga kenasti ja usutavalt ära põhjendatud minumeelest. see tegi metrost musternäidise, milline peab üks kaasahaarav koridorishooter olema.
tore on, et nüüd üritavad teistmoodi teha, kuid mulle hakkab vägisi tunduma, et on võetud ette ülesanne, mille teostamiseks lihtsalt pole ressurssi, võimalik, et ka piisavalt ideid mitte. pealegi ma ütleks, et legendaarset open world mängu on keerulisem teha kuna konkurents on suurem ja väga kõva. igasugused falloutid ja witcherid ja muud asjad on ees.

väga hea open world mäng minumeelest lihtsalt vajab palju rohkem reaalset created contenti. kui seda ei ole siis on sul kas tühi, üksluine ja tegevuseta suur open world või siis (mõttetult) väike ja väheke tihedama contentiga open world. kuid ka viimasel juhul tekib lõpuks küsimus, et kas siis seda kõike koridori panna ei oleks olnud juba õigem?
kusjuures esimese metro stiil oli tegelikult ma ütleks selline semi-koridor. väga harva oli seal esiteks võimalik üldse aru saada, et vot siin hargnemisi juures just kindlasti ja 100% see on see põhikoridor ja sinna läheb mingi mõttetu kõrvalepõige. lisaks vaheldus seal mängus traditsiooniline koridor väiksemate kuni isegi keskmise suurusega open mapidega, kus sul oli küll üks sissepääs ja üks edasipääs aga vahepealne action oli täiesti vabalt valitava liikumisega. tõsiselt kahju, et täpselt samasugust metoodikat kasutavad tegelikult endiselt kuidagi nii vähesed mängud. pigem oleks lootnud, et metro järjed seda teed siiski lähevad


2033 ja 2035 olen läbi lugenud, mängu ennast mänginud ei ole.
Exoduse trailer oli praegu 2035 30 esimest lehekülge. Vend ikka üritab ja käib üleval pidevalt, ning otsib oma raadiosaatjaga kontakti. Naine koguaeg riidleb ja ei saa aru, mis tal viga on, sest üleval ei ole mittemidagi.
Edasi oleks juba spoiler, niiet ei saa rääkida. Aga Traileri järgi tundub küll, et üritavad ka sellega raamatu storys püsida. Kui on nii, siis usun, et mängijad ei pea pettuma ja saavad mõlemat, nii lineaarset kui ka open worldi.
Ja ennem mängimist lugege ka Metro 2035 läbi, Eesti raamatupoodides müügil.

_________________
eval-liiga.net - nr. 1 simracing kommuun Eestis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 16.05.2018 22:40:20 vasta tsitaadiga

Igaljuhul enne mõtestatud koridor kui open world, stiilis "päästa maailm! ... apokalüpsis saabub kohe!!!" ... ja siis kondad külades-metsades ringi, vaatad päikseloojanguid, korjad lilleõisi, kütid hunte, varastad kaupmeestelt nänni, aitad külameestel kadunud kanu otsida...
Borderlands 2 samas näitas, et saab ka tasemel open world FPS-i teha. Muidugi kui Metro omadel on isu teha ülidetailne maailm siis saab see paras tikutops olema - iga asi võtab aega ja ressursse.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2018 23:41:16 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:

2033 ja 2035 olen läbi lugenud, mängu ennast mänginud ei ole.



kas 2034 eesti keeles ka leidub kuskil?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edmfk
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2005




sõnum 17.05.2018 08:40:38 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
argottt kirjutas:

2033 ja 2035 olen läbi lugenud, mängu ennast mänginud ei ole.



kas 2034 eesti keeles ka leidub kuskil?


... "Fakt, et 2034 jäeti meelega, ning lausa Glukhovski agendi soovitusel Eestis trükkimata ütleb kõnekalt, et" ...

kui pettuda viitsid (nii omal moel), siis võid jätta lugemata kah. raamat kohati venib, siis on ootamatuid actioneid ja jälle venib ja lõpus on .. nojah. teada tahad, siis pead ikka lugema.
icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 10.06.2018 23:49:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.06.2018 15:31:16 vasta tsitaadiga

Suuuhteliselt külmaks jättis kahjuks uus gameplay video... uus koht jah aga nagu ei midagi erilist uut arvestades kui kaua aega nad eemal olnud on..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 13.06.2018 12:24:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.06.2018 23:46:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Suuuhteliselt külmaks jättis kahjuks uus gameplay video... uus koht jah aga nagu ei midagi erilist uut arvestades kui kaua aega nad eemal olnud on..


arvad et tuleks iga aasta uus osa trükkida ? et mingi liinitöö nagu mõni teine seeria ? Ma ei saa aru mis see siia puutub palju keegi eemal on olnud ? paljud stuudiod ei too tükk aega mänge välja , kas see muudab midagi ?

Vaatasin seda viimast gameplay demo ja väge äge,endale meeldis väga,minu jaoks kindel ost. peaks uuesti eelmised metrod läbi tegema,kunagi sai ostetud sale ajal need redux versioonid,kahjuks kuidagi graafika tundus kehvem kui algsed originaal versioonid. Siit videost tundus et midagi on muudetud ka võrreldes viimase last lighti mänguga ... ei tea kas see radiatsiooni värk on stalkerist natuke malli võetud icon_razz1.gif Graafika oli küll väga ilus... muidugi ei tea kas samal mootoril mis last light...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.