Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.03.2018 11:44:56 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
libe, mis see videokaardi väljund siia puutub? see, et paneelil on triljon piljardit pikslit, ei tähenda, et videokaart peaks kõik need triljon piljardit pikslit välja sülitama. suurem paneeli reso = väiksem screen door efekt ja kõik.
ma mõtlesin sama, mida sina mõtlesin, aga oma viimasele lausele ma enam pihta ei saa icon_lol.gif
tead ära kohe üldse hakkagi, täiega tüütu värk. ei tea kas see jama tuleb vanusega või milles see asi on. loed või kirjutad või räägid midagi, kaob mõte poole pealt ära ja ongi pekkis, enam ree peale ei saa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 16.03.2018 10:47:08 vasta tsitaadiga

vr resolution redefined (steamvr)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 19.03.2018 17:29:02 vasta tsitaadiga

Tuli selline uudis just telefoni. HTC Vive Pro preorder 799$
Link: https://www.engadget.com/2018/03/19/htc-vive-pro-799-pre-order/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 19.03.2018 19:43:43 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/gaming/2018/03/be-ready-to-pay-a-lot-for-vive-pros-higher-res-virtual-reality/
tsitaat:
HTC currently sells Vive controllers for $130 each and tracking base stations for $135 each. That means new Vive Pro customers will have to pay $1,330 for a higher-fidelity version of the same basic hardware included in the package for the original Vive (which is being reduced to $499 today, from the $599 price it has held since last April).

Oddly enough, new Vive Pro customers would actually seem to be better off spending $499 on a classic Vive package (with its included set of two controllers and two tracking stations) rather than buying those accessories separately for about $530. In addition to saving about $30, they'd get a bonus, original Vive headset for their trouble.
Kavalad nagu lehemüüjad oma "5,79 digi" vs "5,99 digi+paber" hinnastamisega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2018 13:17:55 vasta tsitaadiga

Kontrollerite ja basestationite hind peaks seega langema.

EDIT:
https://wccftech.com/intel-cpu-nvidia-gpu-dominate-oculus-vr-pcs/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.03.2018 10:02:06 vasta tsitaadiga

Soovitan proovida. Tasuta OASIS-beta ja töötab ka Oculus Riftiga.
https://www.viveport.com/apps/efc1113a-3041-45e5-9ace-9bb68e3b0890
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.03.2018 16:07:48 vasta tsitaadiga

Paistab äge: https://www.digitaltrends.com/gaming/beat-saber-is-rhythm-game-for-jedi/
Pani mätlema, et SW mänge rohk pole VR-s.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.04.2018 09:06:09 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi juba on Skyrim VR elamusi/kogemusi? icon_eek.gif

viimati muutis Avot 07.04.2018 20:19:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2018 09:54:36 vasta tsitaadiga

ACG arvustus oli positiivne. Seega peaks päris hea olema. Menüüd on meh, aga muus osas üks parimaid VR avatud maailmu.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 07.04.2018 20:09:49 vasta tsitaadiga

Tundub päris lahe:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 07.04.2018 23:18:35 vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki kosta miskit selle kohta, kas oculus DK2 > CV1 upgrade oleks mõttekas? vaevalt cv1'l pilt palju parem ole vist, aga praegu plaanis DK2 välja vahetada, täiesti lambistel aegadel teeb reboodi, tõenäoliselt kaob power korra ära .. jube tüütu on koguaeg mängu taaskäivitada sest pilti muudmoodi ette ei saa thumbs_down.gif igasugu pauerseiver settingud winblowsis igatpidi kinni keeratud, mõju 0, guuglist ka kõiksugu tarkused järgi proovitud.
mainida tasub vist seda ka, et see mööda tuba agregaatidega ringi tõmblemine ei kõiguta, istun oma troonil ja kolistan rahulikult assetto corsas / pcarsis / dirtis jm rallikates mööda rajapiirdeid icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2018 09:14:18 vasta tsitaadiga

Ma pole jälginud viimased 6 kuud aktiivselt ja ei tea kas oculus midagi uuemat ka toomas on, aga viimane uuem asi mis tuli olid uued windows headsetid ja vb kui uuendaks täna, siis vaataks nende suunas pigem.
http://www.threesixtycameras.com/windows-mixed-reality-comparison-table/

Revive: https://www.windowscentral.com/how-play-oculus-rift-games-windows-mixed-reality
Peaks natuke rohkem Steam VR toe osas ka uurima, ta vist out of the box kohe ei tööta 100% mängudega. Keegi kes täpselt teab võiks kommenteerida.

...aga jah, inside out tracking = ei mingit beaconitega jamamist, kõrgem reso etc.
https://vrnet.io/samsung-hmd-odyssey-review

E: tundub ,et töötab Steam VR'iga kenasti

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.04.2018 15:43:36 vasta tsitaadiga

muffyN. Minul oli DK2 ja praegu CV1. Pildi vahe on vägagi suur, vähemalt minu silmale. Teiseks touchit ja kasutamise mugavus on minule eriti tähtsad tegijad.
Loomulikult CV1 pildikvaliteet on kaugel täiuslikkusest. VR entusiastidele aga "pika hambaga" piisav.
Olen Aeroniga samal arvamusel ja momendil soovitan windows headsettide poole vaadata.

Täna siis ostsin Skyrim VR. Kallis, aga on minumeelest igat eurot väärt mäng, vähemalt esimeste mängukogemuste järgi. Mäng töötab hästi ja harva enam jään mängu imetlema, Skyrim tegi siin erandi. Soovitan neile soojalt, kellele sellist tyypi mängud meeldivad. Mängimist minusugusele, kes ei kiirusta mängu läbimängimisega pikemaks ajaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2018 16:11:38 vasta tsitaadiga

kasutab keegi niisama filmivaatamiseks ka VR prille, eriti just sony omasid? või no 3d filmide vaatamiseks siis näiteks? kuidas tundub? pilt kui selline peaks hea olema, OLED tehnoloogia ikkagi. 3d peaks olema väga hea.
olen juba mõnda aega mõelnud ja tegelikult ka mõnda aega tahtnud osta sony PS VR'i kit'i, paraku väga kuskil pole seda reaalselt katsetada. eestis õnnestus ühes poes kit küll omale pähe tõsta aga see oli ka kõik. pildi nägemiseks tuli mnna saksamaale icon_biggrin.gif aga demona sai seal näha mingit mängu, resident evil oli vist. muidu hea aga mingid osad pildist siiski nagu jäid uduseks ja tundus nagu oleks mingi kerge pixel flicker sees...ehk siis pc desktopi nendega vist ikka pikalt vaadata ei taha. ei kujuta kahjuks ette kuivõrd see kerge servade udusus filmivaatamisel välja lööb

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.04.2018 16:18:08 vasta tsitaadiga

dk2'ga olen üritand vaadata, ka 3D oma. sellel reso liiga madal ikkagi. muusikavideod on samas lahedad. igast kino äpid olemas tegelikult.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2018 18:16:38 vasta tsitaadiga

aga pilt muidu on terav kuidas öelda, ühtlane servast serva? ma kunagi proovisin ühe HV'lase käest laenutud sellist asja filmi vaatamiseks https://www.techradar.com/reviews/audio-visual/av-accessories/sony-hmz-t1-personal-3d-viewer-1042700/review/2 Sellel on reso veel väiksem, aga tegelikult reso polnud see asi mis häiris. Sellega ma ei saanud pilti kunagi päris teravaks. Pidi prillid vahele toppima, kuigi mul on kõigest -1. Siis nagu oli enamvähem, samas prillidega seda asja reaalselt kasutada oli jällegi suht võimatu.

praegusel sony vr'l peaks netijutu järgi olema nö. pixelgrid vähem märgatav kui oculuse või htc seadetega kuna kasutavad natuke teistsugust paneelitehnoloogiat. aga jah, eks nii lähedalt ja nii suure pildi puhul laias laastus jääb reso ikkagi pisut häirima. 4k ilmselt lahendab selle probleemi

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.04.2018 18:18:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
dk2'ga olen üritand vaadata, ka 3D oma. sellel reso liiga madal ikkagi. muusikavideod on samas lahedad. igast kino äpid olemas tegelikult.
passiivset 3D'd pole vaadanud, kuid oma aktiivprillidega samsa 3d teler osutus siiski paremaks valikuks, kui oculus rift
teleri pilt on ikka palju detailsem ja ei ole mingeid piksleid silme ees

muidu mõni aeg tagasi kirjeldasin siin mingit rakendust, millega sai edukalt sõpradega või ka võõrastega kinosaalis sama filmi vaadata ja omavahel lobiseda - täitsa vägev värk oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.04.2018 19:55:53 vasta tsitaadiga

Wiltz, terav tundus küll muidu. oleneb tegelikult. kui kõik vaatevälja filmi täis topid, siis servad ikka vist udused, aga kui niiöelda kino ekraani peale lased, siis täitsa okei. ainult et pilt ikkagi siuke kuubikumeri. sama mõte suht mis libe'l. kinos see 3D ikka parem. teleka 3D ei ole näinud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.04.2018 20:01:18 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Wiltz, terav tundus küll muidu. oleneb tegelikult. kui kõik vaatevälja filmi täis topid, siis servad ikka vist udused, aga kui niiöelda kino ekraani peale lased, siis täitsa okei. ainult et pilt ikkagi siuke kuubikumeri. sama mõte suht mis libe'l. kinos see 3D ikka parem. teleka 3D ei ole näinud.
suure teleka 3D on parem, samas ma pole kino 3D'd näiinud
aga aktiiviga annab mõlemale silmale mul 1080p ega ole seda passiiviprobleemi, kus üle rea kummalegi silmale
mul prillid ka väga kerged ja meenutavad pigem tavalisi prille

_________________
☠


viimati muutis libe 18.04.2018 20:05:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2018 20:01:24 vasta tsitaadiga

nojah, neid nö. lisafunktsionaalsuse rakendusi on kindlasti palju nüüdseks. minu jaoks on siiski (esma)tähtis liikuv pilt ise ning selle kvaliteet, mitte selle ümber joonistatud raamid või lisafunktsioonid. seda muidugi üsna uskumatu kuulda, et teler paremat 3'd näitas kui reaalselt kummagi silma jaoks 2 eraldi ekraaniga seade, mis ongi loodud praktiliselt selle ühe ja ainsa eesmärgiga. tol ajal kui neid "personal viewer 3d" sony prille katsetasin ja nendega avatari proovisin vaadata oli see 3d efekt küll täiesti võrreldamatu ükskõik mille muuga mida olin seni näinud. mitte ainult kõigist telekatest öö ja päev parem, vaid minumeelest parem ka mõnest pro lahendusest nagu näiteks spetsiaalne imaxi 3d kino Berliinis. muidugi jah, oculuse prillidega ma pole kunagi midagi muud näinud ka kui igasuguseid erinevaid nö. mänge või "demosid" ainult.

tegu siis 4k reso teleriga selles võrdluses? muul juhul justkui peaks nagu pikslite arv olema ju sisuliselt sama tänapäevaste prillidega. muidugi vahe tuleb ilmselt sellest, et teleka piksleid ei vaata lihtsalt sama lähedalt ehk vaatunurk ei ole nii suur...aga see on väga petlik efekt sest eks 5m kauguselt tundub ka SD päris detailne, 24 tollise ekraani pealt vaadatuna icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.04.2018 20:06:52 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
nojah, neid nö. lisafunktsionaalsuse rakendusi on kindlasti palju nüüdseks. minu jaoks on siiski (esma)tähtis liikuv pilt ise ning selle kvaliteet, mitte selle ümber joonistatud raamid või lisafunktsioonid. seda muidugi üsna uskumatu kuulda, et teler paremat 3'd näitas kui reaalselt kummagi silma jaoks 2 eraldi ekraaniga seade, mis ongi loodud praktiliselt selle ühe ja ainsa eesmärgiga. tol ajal kui neid "personal viewer 3d" sony prille katsetasin ja nendega avatari proovisin vaadata oli see 3d efekt küll täiesti võrreldamatu ükskõik mille muuga mida olin seni näinud. mitte ainult kõigist telekatest öö ja päev parem, vaid minumeelest parem ka mõnest pro lahendusest nagu näiteks spetsiaalne imaxi 3d kino Berliinis. muidugi jah, oculuse prillidega ma pole kunagi midagi muud näinud ka kui igasuguseid erinevaid nö. mänge või "demosid" ainult.

tegu siis 4k reso teleriga selles võrdluses? muul juhul justkui peaks nagu pikslite arv olema ju sisuliselt sama tänapäevaste prillidega. muidugi vahe tuleb ilmselt sellest, et teleka piksleid ei vaata lihtsalt sama lähedalt ehk vaatunurk ei ole nii suur...aga see on väga petlik efekt sest eks 5m kauguselt tundub ka SD päris detailne, 24 tollise ekraani pealt vaadatuna icon_rolleyes.gif

üks, mis oli oluliselt parem VR'iga võrreldes aktiiv3d'ga, oli ülekostvus
mingit vihjetki ei olnud, et vasaku silma pildist miski kostaks parema silma pilti - teleka puhul on seda kohati vaja sättida ja erinevad stseenid on erineva sobivusega
VR'iga oli kõig nitshevoo

kui 3d telerit ei ole, siis igatahes on lahe lahendus, kahjuks ekraan on liiga hõre ja see kardin jääb segama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.04.2018 20:15:12 vasta tsitaadiga

Wiltz, mingit lisavidinat on nagunii vaja, mis sbs filmi reaalselt ekraani peale laiali laotaks ja teeks filmi väiksemaks ja liigutaks pilti vastavalt pea liikumisele. vastasel juhul on tegemist väga vastiku kogemusega. oculus home ja skybox endal selle tarbeks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.04.2018 13:48:52 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kasutab keegi niisama filmivaatamiseks ka VR prille, eriti just sony omasid? või no 3d filmide vaatamiseks siis näiteks? kuidas tundub? pilt kui selline peaks hea olema, OLED tehnoloogia ikkagi. 3d peaks olema väga hea.
olen juba mõnda aega mõelnud ja tegelikult ka mõnda aega tahtnud osta sony PS VR'i kit'i, paraku väga kuskil pole seda reaalselt katsetada. eestis õnnestus ühes poes kit küll omale pähe tõsta aga see oli ka kõik. pildi nägemiseks tuli mnna saksamaale icon_biggrin.gif aga demona sai seal näha mingit mängu, resident evil oli vist. muidu hea aga mingid osad pildist siiski nagu jäid uduseks ja tundus nagu oleks mingi kerge pixel flicker sees...ehk siis pc desktopi nendega vist ikka pikalt vaadata ei taha. ei kujuta kahjuks ette kuivõrd see kerge servade udusus filmivaatamisel välja lööb

Mul laps vaatab Sony VR-ga filme küll. Ütleb, et hea rahulik vaadata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2018 14:29:05 vasta tsitaadiga

See windows mixed reality tundub suht okei, aga euroopa hind on suht sama mis oculusel. Oculus peaks seega idee poolest parem asi olema sama raha eest?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2018 17:48:18 vasta tsitaadiga

sa mõtled seda augmented reality ehk läbipaistvat pilti?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.