Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1775, 1776, 1777 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.03.2018 11:02:28 vasta tsitaadiga

Jänes, Oled õigesti aru saanud, sina või keegi teine on mingi hetk just siin poomisest rääkinud, täpselt identne postitus. aga see pole see teema.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2018 11:26:47 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Mina kasutan lemmiklisti üle 100 kanaliga, võibolla see ka mõjub, et ratas käib.

Tegelikult ei tohiks, kava laetakse alla siis kui kanali peale seisma jääd, kiirelt üle kerides mitte. Mul on 18 kanalit, samuti ratas keerleb ja vahel poogib kanalite kerimise hetkeks kinni.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 18.03.2018 12:38:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jänes, Oled õigesti aru saanud, sina või keegi teine on mingi hetk just siin poomisest rääkinud, täpselt identne postitus. aga see pole see teema.


Jutt ei olnud poomisest, vaid sinu soovitusest : harjuge ära, sest paremat ei ole. Telia translate töötab muidugi omamoodi ...

Tulles tagasi siia teemasse. Oled nõus tunnistama, et Telial (veel) on kiirem tv teenus ja sinu väide, et kiiremat pole olemas ei vasta (hetkel) tõele ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.03.2018 12:52:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas see on uue süsteemi ja vana menüü eripära, et kui tahan saadet järelvaadata, siis pean mingi 10 sek. listi lappama, et õige saateni jõuda? Pm kui asi oli 6 päeva tagasi, siis pean noolega nii palju ka tagasi kerima.
Vana nutiga oli asi lihtne.... läksid paari vajutusega need päevad tagasi ja vajutasid saate peal play nuppu....saade hakkas icon_rolleyes.gif
Nüüd viskab tabeli ette ja kuku lappama

Sellepärast ongi väga nõme menüü. Teised asjad veel juurde.
Võiks ikkagi mingi telekavaatamise menüü ka teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2018 13:47:20 vasta tsitaadiga

Mind häirivad kõige rohkem need animatsioonid mis ringi liikumisel on aeglased. Puldil vajutan kiiresti 5 korda näiteks üles aga tegelikkuses liigub ainult ühe või kahe võrra üles sest animatsioon peab enne lõppema enne kui järgmist nupuvajutust tunnustab. Kohutav.
Kuna hiljuti tehti nuppu all hoides kerimine haledaks siis olen kasutanud 'Vaata alates' võimalust ja väga tore oleks kui saaks poole sekundi väitel vajutada 'Ok, parem, parem, parem, OK' et sinnani jõuda aga kui seda nii kiiresti teha siis jõuab ainult 'välju saatest' või 'saateinfo'ni.

Kui oleks nagu androidi peal, et erinavaid animatsioone ja asju saab lühemaks teha või päris välja lülitada oleks thumbs_up.gif .

Mind üldine asjade laadimine ja ratta keerlemine NII väga ei tüütagi võrreldes nende animadega, saan aru, et asjad peavad laadima. Muidugi mõlemat võiks vähem olla.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 19.03.2018 00:00:11 vasta tsitaadiga

Intel Atom on ka aeglasem kui i7 aga see eest võtab vähem voolu. Mõelge positiivselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 19.03.2018 10:12:54 vasta tsitaadiga

Vanaga on korduste vaatamine ülilihtne: sinine>kava -noolega nt 10 päeva tagasi, üles alla saade ja play nupp, vajadusel ka kollane, et vaata alates minutid. Ongi kõik, ideaalne. Pole viivituse, ega muud tilulilu, mis ei puutu asjasse. Saab veel lihtsamaks asja teha?

Animatsioonid ja muu piix ei puutu asjasse ja ei tee kasutaja kogemust paremaks. Saan aru, et HV kasutajad ei ole tädimaalid, neile võib jah seda ilusat liikuvad menüüd maha müüa, mis tegelikult ainult koormab seadet.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.03.2018 11:58:17 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Vanaga on korduste vaatamine ülilihtne: sinine>kava -noolega nt 10 päeva tagasi, üles alla saade ja play nupp, vajadusel ka kollane, et vaata alates minutid. Ongi kõik, ideaalne. Pole viivituse, ega muud tilulilu, mis ei puutu asjasse. Saab veel lihtsamaks asja teha?

Animatsioonid ja muu piix ei puutu asjasse ja ei tee kasutaja kogemust paremaks. Saan aru, et HV kasutajad ei ole tädimaalid, neile võib jah seda ilusat liikuvad menüüd maha müüa, mis tegelikult ainult koormab seadet.


TeliaTV. Parem nool, EPG ees (aktiivne asukoht kanalil). Vajutus vasakule, liigud päevade valikule. 10x noolt, vali päev.
Kui peamenüüst telekava valida, on kohe päevade valik aktiivne. Edasi sama tegevus. Noolt mõned korrad rohkem vajutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.03.2018 11:59:44 vasta tsitaadiga

Midagi on selle salvestuste koha pealt tõsiselt pekkis. Ma olen nädala jooksul 3 korda näinud teadet, salvestus pole saadaval. Uus asi on see, et paned salvestuse mängima ja ekraan on must. Kõik, midagi ei juhtu. Juba pikemat aega hakkavad salvestused peale ajast 0:00 ja 5 minutist ülekerimise puhul visatakse kohe lõppu ja pakutakse, et vaata algusest. Kui selle valid, siis hakkab ilusasti 5 minuti kohalt mängima ja siis kerib õigesti. Ja see muutuva kiirusega kerimise ( kui nuppu all hoiad) väljamõtleja on tõsine värdjas. Milleks on mul vaja alguses aeglaselt kerida, kui seda sama saan ma teha lihtsalt tavalise kerimisega. Kõik see on jama on Motorolal. Praegu on Samsungi app juba parem kui kui Motorola tarkvara!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.03.2018 12:00:53 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Midagi on selle salvestuste koha pealt tõsiselt pekkis. Ma olen nädala jooksul 3 korda näinud teadet, salvestus pole saadaval. Uus asi on see, et paned salvestuse mängima ja ekraan on must. Kõik, midagi ei juhtu. Juba pikemat aega hakkavad salvestused peale ajast 0:00 ja 5 minutist ülekerimise puhul visatakse kohe lõppu ja pakutakse, et vaata algusest. Kui selle valid, siis hakkab ilusasti 5 minuti kohalt mängima ja siis kerib õigesti. Ja see muutuva kiirusega kerimise ( kui nuppu all hoiad) väljamõtleja on tõsine värdjas. Milleks on mul vaja alguses aeglaselt kerida, kui seda sama saan ma teha lihtsalt tavalise kerimisega. Kõik see on jama on Motorolal. Praegu on Samsungi app juba parem kui kui Motorola tarkvara!


mis boks, mis saade?
Kui salvestus ei käivitu siis vist ilmselt kõigil, kordaksin viga.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 12:07:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Midagi on selle salvestuste koha pealt tõsiselt pekkis. Ma olen nädala jooksul 3 korda näinud teadet, salvestus pole saadaval.

Peale uue süsteemile minekut (vana menüüga) ma näen koguaeg seda teadet. Korra olen Kööki vaadanud, aga üldiselt vaatan ma sealt kaudu Rakett 69.
Lähen siis laupäevase saate peale ja vajutan vaata nuppu vms. nimega. Viskab selle tabeli ette ja punase kirja, et salvestust pole saadaval. ketran siis selle saateni ja saan vaadata.
Ma ise pole midagi muidu salvestanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.03.2018 12:32:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Midagi on selle salvestuste koha pealt tõsiselt pekkis. Ma olen nädala jooksul 3 korda näinud teadet, salvestus pole saadaval. Uus asi on see, et paned salvestuse mängima ja ekraan on must. Kõik, midagi ei juhtu. Juba pikemat aega hakkavad salvestused peale ajast 0:00 ja 5 minutist ülekerimise puhul visatakse kohe lõppu ja pakutakse, et vaata algusest. Kui selle valid, siis hakkab ilusasti 5 minuti kohalt mängima ja siis kerib õigesti. Ja see muutuva kiirusega kerimise ( kui nuppu all hoiad) väljamõtleja on tõsine värdjas. Milleks on mul vaja alguses aeglaselt kerida, kui seda sama saan ma teha lihtsalt tavalise kerimisega. Kõik see on jama on Motorolal. Praegu on Samsungi app juba parem kui kui Motorola tarkvara!


mis boks, mis saade?
Kui salvestus ei käivitu siis vist ilmselt kõigil, kordaksin viga.

Motorola VIP1003, Sony Turbo Dresden Files, aga millised osad, seda ei mäleta. Tavaliselt otsin kavast mingi muu saate aja. Aga väga tüütu on see. Helistasin ühel päeval selle kerimise pärast tehnilisele toele, siis teenindaja ei saanudki aru, millest jutt käib, ainult pakkus mulle uut boxi!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.03.2018 12:35:53 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Midagi on selle salvestuste koha pealt tõsiselt pekkis. Ma olen nädala jooksul 3 korda näinud teadet, salvestus pole saadaval. Uus asi on see, et paned salvestuse mängima ja ekraan on must. Kõik, midagi ei juhtu. Juba pikemat aega hakkavad salvestused peale ajast 0:00 ja 5 minutist ülekerimise puhul visatakse kohe lõppu ja pakutakse, et vaata algusest. Kui selle valid, siis hakkab ilusasti 5 minuti kohalt mängima ja siis kerib õigesti. Ja see muutuva kiirusega kerimise ( kui nuppu all hoiad) väljamõtleja on tõsine värdjas. Milleks on mul vaja alguses aeglaselt kerida, kui seda sama saan ma teha lihtsalt tavalise kerimisega. Kõik see on jama on Motorolal. Praegu on Samsungi app juba parem kui kui Motorola tarkvara!

Siin täpselt sama. Lisaks ei võta viimasel ajal enam alati heliriba ülesse kui pilt pausist jooksma hakkab. Salvestuse käimaminek on ka järjest uimasemaks läinud.
Kava enda poole pealt see, et kui täpselt ei tea, mis päeval mis kell mingi saade oli, siis uue menüüga on soovitud saate leidmine ikka päris vaevaline võrreldes vana menüüga.
Aga eks algusest peale on see uus menüü eputis-värk olnud. Kasutamismugavus on kuskil kaugel tagaplaanil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 19.03.2018 12:37:10 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Midagi on selle salvestuste koha pealt tõsiselt pekkis. Ma olen nädala jooksul 3 korda näinud teadet, salvestus pole saadaval. Uus asi on see, et paned salvestuse mängima ja ekraan on must. Kõik, midagi ei juhtu. Juba pikemat aega hakkavad salvestused peale ajast 0:00 ja 5 minutist ülekerimise puhul visatakse kohe lõppu ja pakutakse, et vaata algusest. Kui selle valid, siis hakkab ilusasti 5 minuti kohalt mängima ja siis kerib õigesti. Ja see muutuva kiirusega kerimise ( kui nuppu all hoiad) väljamõtleja on tõsine värdjas. Milleks on mul vaja alguses aeglaselt kerida, kui seda sama saan ma teha lihtsalt tavalise kerimisega. Kõik see on jama on Motorolal. Praegu on Samsungi app juba parem kui kui Motorola tarkvara!

Jahh, Samsaga samad naljad, aga erinevalt Motorolast toimib menüü kiiresti. Ma ei kannata Motorolaga kava sirvides pidevat rattamängu.
Salvestuste 0-st algamist olen täheldanud rohkem kui päeva vanuste salvestuste puhul ja sõltub vist kanalist kah. Endal juba käe sisse harjunud, et kui alustab nullist, kerin noolega mõne minuti peale, et saaks errori ära näha ja valida vaata algusest. Siis saab rahulikult vaatama hakata. Kui salvestuse vaatamine peaks pooleli jääma, siis tavaliselt järgmisel päeval alustab samalt kohalt järkates jällegi välja viskamise ja nullist alustamisega. Aga kogemused on õpetanud, et enne jätkamist tuleb poolelioleku aeg fikseerida, et peale uuesti alustamist õigele kohale kerida. Vähemalt tehnilise vea errori puhul ei pea telekale resa tegema ja piisab korraks KordusTV-sse minekust. Pole just normaalne tegevus errorite vahel laveerida, aga mis sa hädaga teed. Teada on et Samsa arendusi enam ei tule ja peab õnnelik olema, et üldse vaadata lastakse
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.03.2018 12:42:06 vasta tsitaadiga

Minu meelest on iga uus tarkvara versioon halvem kui eelmine, vanu vigu ära ei parandata, tehakse juurde ainult täiesti mõttetuid lisavidinaid ja uusi vigu. Tahaks tagasi aastatagust versiooni!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.03.2018 13:04:56 vasta tsitaadiga

Tuttavad hädad
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 20.03.2018 12:53:45 vasta tsitaadiga

Kuulge lugupeetud "hinnavaatlejad" - kas teil siiber ei ole jahuda juba aastaid kogu aeg ühel ja samal uus vs. vana teemal? Et kui halb on ikka uus nutitv ja kui hea on ikka vana menüü ja nuppudeta pult. Kas selle "jahu" jaoks ei võiks teha palun uut teemat? Ma olen praegust teemat lugenud aastaid ja ausalt öeldes hakkab mõõt täis saama. Asjalikku juttu, kommentaare ja teateid on 10% ja muu on kõik mingi hala, kui halb on kõik uus.
Ma usun, et paljud loevad seda teemat põhjusel, et arutleda ja näha/kuulda, mida uut on Elion/Telia turule toomas - mitte, et sadu lehekülgi hala läbi lapata!
Äkki aitab ometi lõpuks? Kas siin mingit moderaatorit ei ole, kes seda teemat suudaks puhtamana hoida?

Ja topicusse ka, kas see uus "otsing" rakendub nüüd ka telekavadele juba ja kõigele muule või ikka veel vaid filmiriiulile?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 13:29:20 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Äkki aitab ometi lõpuks? Kas siin mingit moderaatorit ei ole, kes seda teemat suudaks puhtamana hoida?

See on vaikimisi keelatud. Siin teemas ei tohi Telia teenuseid positiivselt mainida.
Kuna sa julgesid siin sellise väljaütlemisega esineda, siis oled tõenäoliselt Telia töötaja/sabarakk ja tegutsed Telia huvides.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 13:41:44 vasta tsitaadiga

Kui inimestel on reaalne probleem, et keskkond muutub ajas aina aeglasemaks, siis on inimestel põhjust nurised. See on baasfunktsionaalsuse pärssimine ning sellega tuleks tõsiselt tegeleda. Küll olen nõus, et probleemipüstitus võiks olla konkreetsem ning ühtlasi ka näitlikustatud (videosalvestis probleemist).
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 13:48:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma usun, et paljud loevad seda teemat põhjusel, et arutleda ja näha/kuulda, mida uut on Elion/Telia turule toomas

Uut digiboksi toob juba aasta või kauem turule. Selle üle aruteleme juba kaua.
Seda kõike loodame näha ja kuulda...millalgi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 20.03.2018 14:14:31 vasta tsitaadiga

Kuidagi uimerdab jah rohkem või asi selles, et lugenud siin neid postitusi ja tänu sellele alateadvus juba ütleb, et asi muneb.
Ei ole hullu, kui täna kalendrit vahtida, siis seal kirjas, et kevad hakkab.
Kevad kestab paar kuud.

Kunagi oli kuskil mainitud, et kevadel tuleb uus box.

Asjalik küsimus ka, et postitus nii jama ei oleks.
Kui suur vahe on digiboxi tagumistel kruviaukudel? Teeks kohe ettevalmistuse ära ja topiks teleka taha paar kruvi. Hiljem, ainult juhtmete paigaldamine. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nii ärev tunne sees... selline tunne, et kohe-kohe tuleb uus box. banana_dance.gif drinking.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 14:16:59 vasta tsitaadiga

Arutlus taandub tavaliselt sellele, et Amino on best ever, sest vaid üksikud on siin viitsinud omal käel tarkvarast või mujalt nuhkida, mis tulevik tuua võib. Ülejäänud halavad-heietavad endiselt mingit IPTV algusaega, kui kineskoopteler ruulis ja SD pilt oli parim, mida saada võis.
Mõni vahetab siin Eesti keskmist palka maksvat telefoni iga aasta, kuigi olemasoleval lutsul pole viga miskit, aga kümne küünega hoiab 15 aastat vanast digiboksist kinni. Go figure icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 20.03.2018 14:53:14 vasta tsitaadiga

Aga mis teha, kui see uus ei ole minu arvates parem.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 14:58:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arutlus taandub tavaliselt sellele, et Amino on best ever...

Oleks Arrisel täpselt sama kasutajaliides/menüü ning pult, mis Aminol, kiidaksid kõik Amino asemel Arrist.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 15:55:44 vasta tsitaadiga

Vaadates viimaseid versiooniuuendusi dev-channelis, siis viimased versioonid 6.20.x on puha 5305 box related ja S6 bluetooth pairing related.
Sellest, et viimased arendused on niivõrd sellele pühendatud siis ennustan, et uus boks koos uue puldiga on juba varsti varsti paistmas.
Edit: Midagi on veel koodis QrConnect ja QR Hybrid App Pairinguga seotud. Huvitav. Kas tuleb ka mingi mobiiliäpi pult, mille QR koodiga paaritada saab? Edit2: Või on see lihtsalt boksi/MinuTV teenuse sidumisega seotud...

Alan kirjutas:
Alan kirjutas:
Viimasest dtv softist saab välja lugeda eeldatava järgmise digiboksi mudeli, milleks on VIP5305.


Uuest diffist loen välja, et tuleb ka uus pult S6. Ning kommentaarid
"S6 BLE remote pairing"
ning
A special case was added for S6 pairing indicator
viitab bluetooth low-energy tehnoloogiale.
// Arris5305 remote cannot be unpaired so we wont show the menu

+// Use new BLE flow for new stb
+                if (dtv.device.getModel() === 'arris5305') {
+                    dtv.navi.open('ble-connect', 'init');
+                }


Edit: Seega base-model päris ei ole. Nüüd tahaks veel teada, milline neist müügile tuleb:
VIP5305 BT - additional Bluetooth BLE Remote Control
VIP5305 W BT - additional Wi-Fi and Bluetooth BLE Remote Control

ac WiFi-ga mudel oleks eriti magus.

Edit: Liiga palju editeid, andke andeks


viimati muutis Alan 20.03.2018 19:15:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1775, 1776, 1777 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.