Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.03.2018 19:30:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Chrome ja Facebooki pildi lisamise juurde tagasi tulles, S8 sai oreo update ja seal ka kadusid ära pildi lisamise nupud, neid näeb ainult desktopi vaates nüüd.


Miks sa üldse telefoni brauseriga Facebooki kasutad kui äpp korralikult toimib?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 00:09:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
1 asi mind häirib selle telo juures... mul on seline taustapilt kus ma ei näe tegumireal asju (aku, 3G/4G jne) icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas äkki seadetes on selline koht olemas, kus ma saaks selle rea värve muuta? icon_rolleyes.gif

Näe, väga hea kontrastiga ja väga lightweight taustapilt:

Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 00:21:27 vasta tsitaadiga

Ma taustapilti ei tahaks muuta
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.03.2018 00:23:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
1 asi mind häirib selle telo juures... mul on seline taustapilt kus ma ei näe tegumireal asju (aku, 3G/4G jne) icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas äkki seadetes on selline koht olemas, kus ma saaks selle rea värve muuta? icon_rolleyes.gif
samsa pakub teemasid, ilmselt mõnega on see vastavalt seadistatud, teine asi, et ehk on selleks ka tööriistad, et neid teemasid luua ja kõige labasem on sul sellel pildil lihtsalt ülemine serv kindla piksli ulatuses tumedaks teha

lahendusi on sadu ja saamatu ei maksa olla

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 00:25:02 vasta tsitaadiga

See värvimine on hea idee icon_eek.gif thumbs_up.gif
Saamatu mõtleja tänab thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 10:13:16 vasta tsitaadiga

Esimene update ka väljas. Face unlocki ja kaamera parandused. Kaamera on päris mitu korda digizoomi kasutades crashinud küll.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.03.2018 10:53:54 vasta tsitaadiga

no aga saab ju keelata süsteemis äpile ligipääs kontaktidele ja telefonimälule jne. teavitused saab kinni panna. ja miks sa arvad, et chrome kaudu sul fb ei hakka telefonis indexeerima asju?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.03.2018 10:55:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
No aga brauseris kasutades ei ime ta vast üldse sel ajal, kui ei kasuta. Lisaks ei indekseeri pidevalt su telefoni kontakte, sms-e, e-maile, märkmeid, pilte, mida sa ei soovi FB-sse üles panna, rakendusi, mida sa kasutad jne. Proovige nüüd kuidagi mõista, et FB äpp ei ole ainuõige valik.


Eee... Ma mõistan, et see pole ainuõige kui inimesel on oma jäigad arvamused aga sinu kirjeldatu on asi, mida see äpp küll kindlasti ei nõua toimimiseks. icon_confused.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 16.03.2018 12:40:47 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib, kui telefon kasutab siis akut, kui mina seda luban ja teeb neid asju mida mina luban, mitte vaikselt taustal ei krõbista. Facebooki äppiga pole võimalik nii, et see akut ei imeks, chromega aga küll, lisaks veel see pidev messengeri ja facebooki vahel hüppamine, chromes on üks asi ja vsjoo.
Akust endast, s7edge 2a vana aku peab hetkel paremini, kui s9+ oma. Eks peab nati veel tuunima, s9+ öö jooksul 3-4% vs s7e 1-2%, facebooki äppi kumbagil ei ole, aga s7e on paljud süsteemi rakendused disabletud, s9+ pole leidnud ühtegi head progammi, mis ilma rootimata seda taha lubaks, on kellelgi välja pakkuda mõni?
FB app koos messengeriga imeb öö jooksul probleemideta 5-30% olenevalt, mida need teha suvatsevad, 1% pole siin juttugi, tunnis ehk jah icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 12:43:25 vasta tsitaadiga

Saad ju mittevajalikud äpid deaktiveerida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.03.2018 12:52:15 vasta tsitaadiga

Nexus 6P kuvas enim akut kulutavaid rakendusi 2- Dolphin 4%, vaatasin videot ja Opera Mobile 1%, millega siin HVF-s kolan ja ka hetkel vastan. Muud on ilmselt vähem kui 1% ja ei kuvata. FB ja Pages Manaher on määratud taustal tiksuma (töö pärast) ja seda nad märkamatult teevadki.
Olen kohanud jah,et Samsadel ja veel mõnel tootjal on olnud FB sisse ehitatud ja tõesti kulutab rohkem kui normaalne.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 16.03.2018 13:29:03 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Mulle meeldib, kui telefon kasutab siis akut, kui mina seda luban ja teeb neid asju mida mina luban, mitte vaikselt taustal ei krõbista. Facebooki äppiga pole võimalik nii, et see akut ei imeks, chromega aga küll, lisaks veel see pidev messengeri ja facebooki vahel hüppamine, chromes on üks asi ja vsjoo.
Akust endast, s7edge 2a vana aku peab hetkel paremini, kui s9+ oma. Eks peab nati veel tuunima, s9+ öö jooksul 3-4% vs s7e 1-2%, facebooki äppi kumbagil ei ole, aga s7e on paljud süsteemi rakendused disabletud, s9+ pole leidnud ühtegi head progammi, mis ilma rootimata seda taha lubaks, on kellelgi välja pakkuda mõni?
FB app koos messengeriga imeb öö jooksul probleemideta 5-30% olenevalt, mida need teha suvatsevad, 1% pole siin juttugi, tunnis ehk jah icon_biggrin.gif

tee vahemälu tühjaks rakendusel. mul sünkroniseerimised väljas, postkasti kontrollin käsitsi nagu metslane.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 13:50:50 vasta tsitaadiga

wirx, proovi Facebook Lite. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 17.03.2018 09:50:25 vasta tsitaadiga

24 tundi laadimisest ja fb rakendus 2%. kodus wifi ja mujal 4g, sünkroonimised väljas. kasutan tasulist BK disabler: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kunkunsoft.packagedisabler&hl=et. eile fb mõned endlid ja kassipildid kassisõprade gruppi laetud (tegelikult üks teine grupp). messengeris suheldud kümnekonna inimesega. ei kuluta ju palju? vahemälu aeg ajalt tühjendatud käsitsi ja õigused kinni keeratud. kui sul sünkroniseerimine sisse lülitatud siis see vist kurja juur. wifi seaded ka mul uneajaks ei säilita. teated tulevad seega hilinemisega läbi. mind see ei sega. telefon on s6 edge plus kaks ja pool aastat vana. öösel telefoni ei lae.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 18.03.2018 02:28:51 vasta tsitaadiga

S9+ 2 kaamerat filmides täitsa asjalikud, olud olid samal ajal päris nirud. Kontrastne valgus, vali muusika ning rahvamass kes otsa kippus koperdama Nirvana tribute kontsert seega icon_smile.gif
Põhi kaameraga filmitud https://www.youtube.com/watch?v=yTUYKVOc6_Q
Zoomi kaameraga filmitud https://www.youtube.com/watch?v=dFJFcU4ksqM

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 18.03.2018 23:19:13 vasta tsitaadiga

Kellelgi see "tagasiost" posti teel tehtud ka? Kaua nad seda lepingut saadavad postiga?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.03.2018 23:40:56 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Kellelgi see "tagasiost" posti teel tehtud ka? Kaua nad seda lepingut saadavad postiga?
ma olen ka juba ärevil ja ilmselt kerin ennast telia esinudsse ja virutan vana telefoni otse letti

see tagasiost.ee on ikka täielik segadus - mitte mingit kinnitust ekirjale vms, lihtsalt veebis teade kõik okoo ning siis 2 nädalat vaikust - nagu tõmmataks nahka üle kõrvade thumbs_down.gif icon_mad.gif icon_evil.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2018 23:54:04 vasta tsitaadiga

Mingi porr on jah sellega thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 19.03.2018 00:30:29 vasta tsitaadiga

Ma tegin Ülemistes Samsungi poes selle tagasiostu kohe ära, sai lepingud ja asjad. Aga kui käisin eelnevalt 100€ sissemakset eeltellimuse eest tegemas, siis anti mõlema telefoni puhu lihtsalt tseki printerist mingi lätikeelse tekstiga post-it suurune paberi tükk, kus oli peale kirjutatud 100.- ja paar sõna veel läti keeles, mõlemal telefonil täpselt sama tekst. Isegi taaraautomaat annab korralikuma ja rohkema infoga paberi. Ju me oleme Samsungi jaoks ikka täielik slumm.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 19.03.2018 09:16:38 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Ma tegin Ülemistes Samsungi poes selle tagasiostu kohe ära, sai lepingud ja asjad. Aga kui käisin eelnevalt 100€ sissemakset eeltellimuse eest tegemas, siis anti mõlema telefoni puhu lihtsalt tseki printerist mingi lätikeelse tekstiga post-it suurune paberi tükk, kus oli peale kirjutatud 100.- ja paar sõna veel läti keeles, mõlemal telefonil täpselt sama tekst. Isegi taaraautomaat annab korralikuma ja rohkema infoga paberi. Ju me oleme Samsungi jaoks ikka täielik slumm.

pigem on see 100 eurot (sul 200) soodustust selline asi mida antakse kerge käega.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 10:01:54 vasta tsitaadiga

rtfm99, ei paista seda kerget kätt ka täna postkastis.....eks kui laupäevaks midagi pole siis tuleb helistada neile või siis sean sammud ka teliasse ja küsin sealt.
tsitaat:

Pakkumist puudutavaid reklamatsioone saab esitada 1. juulini 2018.a, selleks tuleb helistada või kirjutada kõnekeskusele: Eesti
Tel.nr: 800 7267
E-posti aadress: info@samsung.ee

Viimati polnud seal liinil küll eestlasi, pidi inglise keeles rääkima icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laf1247
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2008




sõnum 19.03.2018 12:41:59 vasta tsitaadiga

Mulle tuli ümbrik postkasti 2 tööpäeva. Reedel tegin avalduse ja teisipäeval oli postkastis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 12:47:45 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Kellelgi see "tagasiost" posti teel tehtud ka? Kaua nad seda lepingut saadavad postiga?
Leping ja ümbrik telefoni saatmiseks tuli umbes nädalaga postkasti. 5 päeva tagasi saatsin vana telefoni neile, raha pole veel saanud.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 12:59:29 vasta tsitaadiga

Läks kuhugi läti aadressile?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laf1247
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2008




sõnum 19.03.2018 13:22:34 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Läks kuhugi läti aadressile?


Kuskile Tartu läks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.