Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 21:03:02 vasta tsitaadiga

Most antivirus programs identify minerd.exe as malware—e.g. F-Secure identifies it as Application.Bitcoinminer.F, and McAfee identifies it as Generic PUP.

bitcoine kaevandad kellelegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 21:33:42 vasta tsitaadiga

Sheeri välja, hea kraam. Natuke vaja ümber konfida lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.03.2018 15:06:05 vasta tsitaadiga

Otsige oma Pentium II-d välja... icon_cool.gif Ning tehke oma elu huvitavaks, naabrimees kindlasti läheb kadedaks... icon_cool.gif

Making Windows 10 Run Blazingly Fast For Free

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 02.03.2018 22:05:13 vasta tsitaadiga

tahanteada, sa vaatasid ka seda videot? mõtlesid ka peaga kaasa? UAC väljalülitamine on reaalselt küll huvitav mõtte viis, kuid ilmselt selle ainuõige setting on siiski kõige karmim kui sulle just ei meeldi avatud turvaauguga masinas elada. Ka teenuse nagu search väljalülitamine on kaheldava väärtusega ning põhjustab pikas plaanis pigem probleeme (miks start menüüst otsides asjad enamv välja ei tule). Muu nagu arvuti aeg ajalt pahnast puhastamine ja ebavajalike programmide alglaadimisest eemaldamine ei tee su masinat ju kiiremaks. Sa lihtsalt jooksutad seal vähem asju ja see on talutavam.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2018 22:20:59 vasta tsitaadiga

Üritasin 5 min vaadata. "A, B hakka pähe" stiilis üllitis nooremale koolieale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 17:07:04 vasta tsitaadiga

https://www.theverge.com/platform/amp/2018/3/7/17089850/microsoft-windows-10-s-mode-changes-2019
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2018 18:08:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kokkupuuteid seoses ekraani puutetundlikuse kadumisega? Enda Lenovo Yoga 720-15IKB mudelil on hiljaaegu juhtunud selline asi, et näpuga puutetundlikkus ei tööta. Samas selle Lenovo Peniga see töötab. Kunas täpselt see kadus, seda ma ei oska öelda, kuna pole eriti olnud tarvidust seda puutetundlikkust kasutada, vähemalt selle aastanumbri sees eriti.
Igasugu erinevaid meetodeid proovinud, mida netis pakutud (draiverite uuesti installimine, device managerist selle touchscreeni unistallimine, troubleshootingud jne), kuid siiani miski töötanud pole. Palju on vihjatud ka sellele, et tõenäoliselt on probleem mõne Windowsi uuendusega, kuid millisega täpsemalt, seda ei tea. Ei tahaks väga kohe formatit ka rutates teha, kuna siis arvuti paikasättimine, programmide installimine jms jälle ajakulukas (ja kas see üldse aitakski?).

Vb kellelgi kas või infot, milline see Windows update oli, mis võis selle ära rikkuda? Siis ehk teab-saab kuidagi seda unistallida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2018 18:51:10 vasta tsitaadiga

Siim159, kui windowsi kala kahtlustad, siis mõne pulgalt bootiva linuxi live distroga saad ju proovida, kas linuxis töötab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.03.2018 20:17:29 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Siim159, kui windowsi kala kahtlustad, siis mõne pulgalt bootiva linuxi live distroga saad ju proovida, kas linuxis töötab

Mingisugune üsna hiljutine uuendus "tegi tõepoolest osades arvutites raua katki".

Ise olen selsamal põhjusel vahetanud tuttava läpparis Inteli WiFi-kaardi Aherose WiFi-kaardi vastu. Inteli kaart hakkas igasugu trikke tegema pärast uuendust.
---------------
Mis aga sellesse Lenovosse puutub, siis suur kurtmine on (või oli), et TouchPadid ei taha enam korralikult töötada:

Top 2 Ways to Fix Lenovo Touchpad Not Working on Windows 10
Feb. 27, 2018
https://www.drivethelife.com/windows-10/fix-lenovo-touchpad-not-working-windows-10.html
-----------------
Edit:
Microsoftil on "Kuri Plaan" viia asi sinnamaani, et Edge on alati "Pealik-brauser ning et on Alati Esimesel kohal" icon_cool.gif , sõltumata sellest mis brauserid veel kasutusel on.

Tsitaat:
A change included in the latest Windows 10 Redstone 5 preview build reveals that clicking links in the Mail app will launch Edge instead of whatever browser you are using as default. Even if Google Chrome or Mozilla Firefox is installed and used as your daily driver, this new behavior makes Windows 10 ignore your settings and use Edge exclusively.

Microsoft Wants to Force Edge on Windows 10 Users in the Worst Possible Way
All links in the Windows 10 mail client will open in Edge

http://news.softpedia.com/news/microsoft-goes-nuts-wants-to-force-edge-on-users-in-the-worst-possible-way-520276.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2018 00:03:48 vasta tsitaadiga

Windows 10 mail klienti kasutades avatakse lingid Edgega... ei ole "worst possible way", a suht tüütu, jah, kuidas nad suruvad oma asju kurgust alla.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2018 00:58:56 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Windows 10 mail klienti kasutades avatakse lingid Edgega... ei ole "worst possible way", a suht tüütu, jah, kuidas nad suruvad oma asju kurgust alla.


Aga milleks siis thunderbird on? Kui mingit corporate paska vaja pole, siis parim mailiklient mida kasutanud olen. Kui corporate paska on väidetavalt vaja, aga IMAP kaudu ka jutule saab, siis ikka parim mailiklient.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.03.2018 11:02:32 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
rmc kirjutas:
Windows 10 mail klienti kasutades avatakse lingid Edgega... ei ole "worst possible way", a suht tüütu, jah, kuidas nad suruvad oma asju kurgust alla.


Aga milleks siis thunderbird on? Kui mingit corporate paska vaja pole, siis parim mailiklient mida kasutanud olen. Kui corporate paska on väidetavalt vaja, aga IMAP kaudu ka jutule saab, siis ikka parim mailiklient.

Oh, kas tõesti on raske pidevalt olla kursis Microsofti uute "ideedega".

See maili-keiss on toodud lihtsalt näiteks sellest, uuest, kohe-kohe väljatulevast Redstone 5-st - ning kus siis hakkabki olema selline suund kus siis kõikvõimalik, mida eelistatakse, ongi siis MS-i "enda toodang".

Kõik muu surutakse teisejärguliseks.
------------------
Mis Thunderbirdi puutub, siis kunagi, vist eelmisel aastal "sahistati", et ka selle tegevus "piiratakse" ning kasutaja sunnitakse Windows 10 Maili kasutama.
Eks näis, Redstone 5 "koputab kohe-kohe uksele ja nõuab sisselaskmist"... icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.03.2018 02:07:57 vasta tsitaadiga

Selline mure et äkki oli desktopil kiri et ma pean oma windowsi uuesti aktiveerima ?? Mul on windows vahetatud legaalse win 8.1 võtmega siis kui see tasuta vahetamise aeg oli ja eelmise aasta septembris vahetati emalplaat ja siis tehti ka uus windowsi clean install ? aga ma ei tea ega mäleta kas ma andsin aktiveerimise võtit ? kuna üks siinne kasutaja kes mu emalplaadi vahetas tegi ka mulle ise windowsi clean installi ?

selline error on äkki aktiveerimise aknas ?


Spoiler Spoiler Spoiler



proovisin aktiveerida uuesti selle win 8.1 võtmega ja ei sobinud see talle icon_neutral.gif Oskab keegi aidata mis ma nüüd siis tegema pean ? otsisin ka googlest selle error code kohta ja seal kirjutas command promptiga kood sisestada aga see ka ei aidanud icon_sad.gif
Kas ma pean nüüd uue võtme ostma ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 06:50:55 vasta tsitaadiga

Gap neid variante ka proovisid
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 09:26:21 vasta tsitaadiga

Seda on enne samuti siit läbi käinud - vea tekst viitab Enterprise versioonile. Seda sa küll Windows 8.1 koodiga aktiveerinud pole. Windows otsib firma sisevõrgust litsentsiserverit, et sealt võtit saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.03.2018 09:56:04 vasta tsitaadiga

Siis peaks aitama võtme vahetus. Emaplaadi vahetaja kasutas illegaalset aktiveerimist ilmselt.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2018 10:17:24 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Siis peaks aitama võtme vahetus. Emaplaadi vahetaja kasutas illegaalset aktiveerimist ilmselt.

Kus sa küll elanud oled - Microsofti maailmas küll mitte. icon_cool.gif

Kas on raske siis pähe õppida see, mis juba aastaid kehtib ning on MS-i poolt täiesti avalik ning ametlik.

Windows 10 omanik tohib, ilma aktiveerimata, kasutada-katsetada oma Windows 10-t 3-6 kuud, installimisest alates.
Tsitaat: 6 kuuline versoon:
expire 180 days (6 months)

Kui teemas olev masina Win10 installiti septembris, siis praeguseks ongi möödund täpselt 6 kuud. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 10:19:21 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Märt. kirjutas:
Siis peaks aitama võtme vahetus. Emaplaadi vahetaja kasutas illegaalset aktiveerimist ilmselt.

Kus sa küll elanud oled - Microsofti maailmas küll mitte. icon_cool.gif

Kas on raske siis pähe õppida see, mis juba aastaid kehtib ning on MS-i poolt täiesti avalik ning ametlik.

Windows 10 omanik tohib, ilma aktiveerimata, kasutada-katsetada oma Windows 10-t 3-6 kuud, installimisest alates.
Tsitaat: 6 kuuline versoon:
expire 180 days (6 months)

Kui teemas olev masina Win10 installiti septembris, siis praeguseks ongi möödund täpselt 6 kuud. icon_cool.gif

Hästi paned. Kui sa veateadet suudaksid lugeda, siis saaksid aru, et tegemist pole prooviversiooniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.03.2018 12:07:41 vasta tsitaadiga

okei... tänud abi eest ... hm... mis võtmega ma pean ta siis uuesti aktiveerima ? ma ei saa sellest praegu lihtsalt aru et miks talle see võti ei sobi kui ma kasutasin win 8.1 ja läksin selle tasuta ülemineku perioodi ajal üle ? rohkem mul aktiveerimis võtmeid ei ole ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 12:09:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
okei... tänud abi eest ... hm... mis võtmega ma pean ta siis uuesti aktiveerima ? ma ei saa sellest praegu lihtsalt aru et miks talle see võti ei sobi kui ma kasutasin win 8.1 ja läksin selle tasuta ülemineku perioodi ajal üle ? rohkem mul aktiveerimis võtmeid ei ole ?

Mis sul seal versiooni all kirjas üldse?
Prol on ikka ilusti pro

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2018 12:15:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Gap kirjutas:
okei... tänud abi eest ... hm... mis võtmega ma pean ta siis uuesti aktiveerima ? ma ei saa sellest praegu lihtsalt aru et miks talle see võti ei sobi kui ma kasutasin win 8.1 ja läksin selle tasuta ülemineku perioodi ajal üle ? rohkem mul aktiveerimis võtmeid ei ole ?

Mis sul seal versiooni all kirjas üldse?
Prol on ikka ilusti pro

Miks sa teemat ei loe?
Seal ju selgelt kirjas:

1. W10 pealepanija pani peale Windows 10 Pro.
2. Ning installi ajal "viskas sisse suvalise Enterprise koodi". Tõenäoliselt selles esimeses Installi aknas kus koodi küsitakse.

3. Ning nüüd, 6 kuud pärast installi - ehk siis 6-kuulise Exipire aja lõppu hakkas Windows 10 õiendama, et kood on vale.

Lihtne ju... icon_smile.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.03.2018 12:42:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Gap kirjutas:
okei... tänud abi eest ... hm... mis võtmega ma pean ta siis uuesti aktiveerima ? ma ei saa sellest praegu lihtsalt aru et miks talle see võti ei sobi kui ma kasutasin win 8.1 ja läksin selle tasuta ülemineku perioodi ajal üle ? rohkem mul aktiveerimis võtmeid ei ole ?

Mis sul seal versiooni all kirjas üldse?
Prol on ikka ilusti pro



kui ma login microsofti kontoga sisse siis ta näitab seal lehel et mul on windows pro nagu mul algselt oli ? Kas ma pean tegema uuesti clean installi siis või ? icon_sad.gif


Spoiler Spoiler Spoiler



Palun kas keegi oskab mind aidata ? mida ma tegema pean siis et see jama lõpeks ? olen proovinud uuesti aktiveerida win8.1 võtmega aga ta ei lase ütleb mulle mingi veakoodi ja et peaks kontrollima oma interneti ühendust icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 12:58:09 vasta tsitaadiga

tahanteada, im so sorry, ma sain aru, et vastupidi.
Gap, küsi selle inimese käest mida ta peale emaplaadi vahetust tegi.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 13:01:39 vasta tsitaadiga

Täpselt teadmata mida sulle siiski paigaldati on Clean install võibolla tõesti kõige kiirem viis asja töölesaamiseks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.03.2018 13:09:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Täpselt teadmata mida sulle siiski paigaldati on Clean install võibolla tõesti kõige kiirem viis asja töölesaamiseks.



ohh issand jumal..... hakka jälle asju ringi tõstma jne ... kus ma selle windowsi iso saan nüüd ja kuidas ? kui ma teen clean installi kas talle see win8.1 võti siis sobib ? või ütleb siis et see on juba kasutusel ja ma ei saa seda uuesti aktiveerida ? icon_biggrin.gif äkki kergem mingi võti kuskilt osta ? palju win 10 pro maksab ? kui mingi 300-400 euri siis jääb ära... või mingi muu win 10... ei pea just pro olema ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.