Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  H440 White/Black custom märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 16.02.2018 12:36:56 H440 White/Black custom vasta tsitaadiga

Aastaid tagasi jäi H440 kast silma oma puhtuse poolest ja võtsin eesmärgiks soetada omale see kast. Sügisel sai plaan teoks ja soetasin omale selle kasti. Alguses oli kõik enam-vähem okei, aga tuntud viga sellel kastil - airflow. Pikemat aega juba custom loop ka plaanis olnud seega otsustasin, et uue kasti asemel teen mõned modid.

Mida plaanin teha:
*Esipaneeli võre (tehtud peaaegu)
*Hdd bay viia psu shroudi alla, et oleks avaram ja ruumi reservuaari ja radika jms asjade jaoks (hdd cover ära lõigatud)
*Full klaasist küljepaneel (tellimisel)
*Kas uus psu shroud või teha väike tükk sinna, kus olid hdd-d enne
*Sleevitud kaablid
*RBG valgustus (ka nzxt logo ja I/O)
*Custom loop (põhiliselt Barrow toodang, 240mmx2 või 240mm ja 360mm, hetkel otsin sobivat cpu blokki)
*Pleksist või plekist cover koos logodega hdd bay asemele, et tagumist küljepaneeli poleks näha, kui arvuti sisse vaadata
*?Peale võre?

Siia lingi alla hakkan lisama pilte edasisest progressist.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 16.02.2018 12:40:58 vasta tsitaadiga

Tundub põnev! Jõudu thumbs_up.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 17.02.2018 13:05:52 vasta tsitaadiga

Kena projekt thumbs_up.gif
Ise pooldan ka valge/musta kooslust
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 17.02.2018 15:26:57 vasta tsitaadiga

Kast tuleb must/valge ja ma loodan, et saan uue emaplaadi ja üleüldse baas süsteemi ka must/valgeks. Hetkest am3+ baasi ei hakka enam uuendama, pigem vaatan am4 poole või mõni Inteli paar gen vana platvorm.
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 17.02.2018 16:13:42 vasta tsitaadiga

Endal võtsin ka must/valge emaplaadi - MSI Krait Gaming Z270, vendid must ja valge, kasti sisu must ja väliselt valge Zalman Neo Z9. Proovin hoida sees võimalikult tumedamat varianti valgete detailidega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 16:15:17 vasta tsitaadiga

+1 endale meeldib samuti musta/valge kooslus.
Jõudu ja jaksu teostamisel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 19.02.2018 13:42:16 vasta tsitaadiga

UPDATE

Nädalavahetusel sain koju ja sain tegeleda veidi 3d printimisega. Lisasin Imgurisse 3 pilti, üks on kokkupandud radikas, mis näeb minuarust räigelt kena välja (varsti saan ka 360mm radi, mille värvin samamoodi ära icon_wink.gif), teine pilt on esipaneelist, mis on siis põhimõtteliselt selline, nagu ta hakkab välja nägema (ei ole veel kokku pannud, sest otsin mingit värvi vms asja, et liistude nurkades väikesed vahed ära peita, mõtlesin, et kasutan toiduvärvi ja mingit liimi selle täitmseks, aga ei ole vist mõtet osta seda toiduvärvi, kui kasutaksin vaid max paari ruutsentimeetri jaoks. Viimane pilt on siis prinditud asjadest, sain ühest ülivingest USA arvutigrupist Facebookis ühe tegelasega kontakti, kes jagas mulle enda tehtud psu shroudi pikendust, üliäge, et ma sain selle juba valmis mudeline, muidu oleks tulemus minu mudeliga kordades koledam icon_biggrin.gif Kuna ma eemaldasin HDD bay ära, siis printisin ka mõned raamid HDD-de jaoks, et need panna siis basementi. Kuna aega oli, siis printisin ka mingid huvitavad ramide peale pandavad pulgad vms, eks vaatab, kas need reaalselt kasutust ka leiavad icon_biggrin.gif Ja Reservuaari bracketid tegin ka 120mm. Ja leidsin huvitava GPU suppordi.

See nädal plaanin klaasi tellimisse anda ja äkki ka psu shorudi extension ära värvida (kõik prinditud asjad värvin valge või mustaga üle, siis tulemus ilusam) ja teha sisselõike sinna, et mu 360mm radikas ka ära mahuks icon_biggrin.gif
Jahutitena kasutan Corsair SP120, EK vardar f3-120 ja NZXT Aer P120.

Sain käpa peale ka Asus z97-c emaplaadile, mis võibolla läheb sellesse kasti icon_wink.gif Siis oodata ka selle emaplaadi modimist mustaks/valgeks icon_biggrin.gif

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 19.02.2018 17:58:05 vasta tsitaadiga

Keep it up!
On tõesti kena, tulu lausa isu kopeerida sind ja värvida samamoodi valgeks pulbervärvis thumbs_up.gif
(Pole veel kindel, kuna mul endal sisu põhiliselt must, valgete detailidega)

Kas on välja valitud ka - tuleb led ka sisse? RGB või kindel värv?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 19.02.2018 18:09:51 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Keep it up!
On tõesti kena, tulu lausa isu kopeerida sind ja värvida samamoodi valgeks pulbervärvis thumbs_up.gif
(Pole veel kindel, kuna mul endal sisu põhiliselt must, valgete detailidega)

Kas on välja valitud ka - tuleb led ka sisse? RGB või kindel värv?


Panen RGB ledid sisse, siis saab valida, mis tujuga mis värvi tahan icon_biggrin.gif Aga arvatavasti jätan valgeks ledid suurema osa ajast, sest muu värv ei sobiks väga ja ma pole selle jõuluteemalise valgustusega väga kaasa läinud icon_biggrin.gif

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 20.02.2018 12:08:24 vasta tsitaadiga

DooDleZ* kirjutas:
Plugy kirjutas:
Keep it up!
On tõesti kena, tulu lausa isu kopeerida sind ja värvida samamoodi valgeks pulbervärvis thumbs_up.gif
(Pole veel kindel, kuna mul endal sisu põhiliselt must, valgete detailidega)

Kas on välja valitud ka - tuleb led ka sisse? RGB või kindel värv?


Panen RGB ledid sisse, siis saab valida, mis tujuga mis värvi tahan icon_biggrin.gif Aga arvatavasti jätan valgeks ledid suurema osa ajast, sest muu värv ei sobiks väga ja ma pole selle jõuluteemalise valgustusega väga kaasa läinud icon_biggrin.gif


Tegelikult sobib ka kas punane või lilla, toovad valged detailid sees esile tumedal pinnal. Valge võib terve sisu heledaks teha ja kõik detailselt näha, aga see pigem proovimise küsimus, kui kast valmis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 22.02.2018 21:26:25 vasta tsitaadiga

UPDATE

Täna sain kätte 360mm radika ja eile sain kätte klaasi.
Uuel nädalal plaanin ära värvida radika ja ka klassil ääred, et poleks magneteid näha. 3D prinditud asjad värvin ka siis ära.
Sain ka 1150 socketi jaoks blocki ja uuel nädalal üritan emaplaati elustada.
Äkki kellelgi vedeleb kusagil D5 pump, millel on impeller terve? icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 23.02.2018 12:43:45 vasta tsitaadiga

DooDleZ*, kasutad ka magnetteipi klaasi servades nagu mul on või on midagi muud plaanis?
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 23.02.2018 13:09:59 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
DooDleZ*, kasutad ka magnetteipi klaasi servades nagu mul on või on midagi muud plaanis?


Kasutan arvatavasti magnetteibi ja väikeseid ümaraid magneteid, sest kardan, et magnetteip üksi ei hoia seda klaasi kinni, aga eks vaatab, kui klaasi ettevalmistatud saan.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 23.02.2018 13:14:07 vasta tsitaadiga

Teip hoiab väga hästi ja kõvasti klaasi kinni, aga siiski on vaja mingit äärt või serva mis toetaks klaasi raskust
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 16.03.2018 11:07:51 vasta tsitaadiga

UPDATE:

Otsustasin üle pika aja teha ühe veidi pikema posti progressist. Olen saanud valmis esipaneeli ja küljekakna ja 3d-prinditud asjad on ära värvitud ja tehtud sobivaks, et mahuks ära ka 360mm radikas ette.
Aken - Värvisin klaasi ääred valgeks ja panin taha magnetteibi ja väikesed ümarad magnetid, siiski seda raskust need ei suutnud hoida, seega pidin kasti alla panema toetusriba, pleksist. Koos selle ribaga püsib klaas väga hästi ja näeb kena välja, kasutasin 3mm klaasi, aga see vist veidi suur, sest eest vaadates torkab silma, et klaas on liiga paks ja eraldub kastist liiga palju.
Esipaneel - Sain liistud ilusti paika ja täitsin tühimikud musta värvi või liimiga, jäi isegi päris kena, vb plaan teha tulevikus see ümber koos pealmise paneeliga, panen peale ka võre ja värvin mõlemad mustaks, sest kastiga sama tooni värvi on pea võimatu leida. Võre panin Epoxyga kinni, algselt arvasin, et võres olevad painded jäävad liiga näha, aga jäi isegi päris kena.
Psu shroudi extension - See 3d prinditud L-kujuline tükk on valmis arvutisse minema, vaja veel augud puurida ja võibolla ka alt poolt värvikihiga üle lasta ja saab arvutisse panna, tho see valge toon ei sobi väga kasti omaga, seega äkki keegi teab, kust võiks saada reaalselt lumivalget spreyd? Endal pole teisi vahendeid, et muud moodi värvida, võibolla lasta kusagil seda muud moodi värvida hoopiski?
Psu shroudi cover - Leidsin Bauhausist pvc valget plastikut, mis sobib päris hästi nö augutäiteks, see läheb sinna, kus muidu olid kastis paremal pool hdd kettad, aga kust nüüd näeks teist küljepaneeli.
Side projektina teen omale võimalikult õhukese monitori seina peale, kui kedagi huvitab, siis võin teha uue teema või kirjutada siin sellest.

Rad - värvisin ära ka oma 360mm radika ja opa, see näeb ikka julmalt kena välja must-valge combona.
Uus emaplaat - HVst saadud paari kõver pinniga z97 emaplaadi sain ka tööle, liigutasin mõned pinid sirgeks ja enne ei töötanud 2 mälu sloti, aga nüüd töötavad kõik ja bootis ilusti üles jms, kui enda praeguse platvormi saan maha müüdud, siis ostan uueks proseks i7-4770 või 4790 ja K seeria loomulikult, loodan, et saan need kiiresti vahetatud, sest muidu ei saa enne hakata vesijahutust tegema.

Lisan ka väikeee polli, mis te arvate, kas ma peaks tegema soft tubega või kasutama nt petg-d ja tegema sellega?
https://www.strawpoll.me/15280941

NB! Pilte on juurde tulnud.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 16.03.2018 21:54:46 vasta tsitaadiga

Petg näeks vähe etem välja kui soft tube icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 23.03.2018 14:45:21 vasta tsitaadiga

Petg tubingut kasutades peab siis uued fittingud tellima 😂
Aeg Alist uusi asju hakata tellima. Samas siis on mul aega rohkem praegusest baasist lahti saamiseks.

UPDATE

Nagu piltidelt näha, siis olen esipaneeli valmis saanud ja hdd bay olen ka edukalt ära katnud. Värvi poolest ei sobi kastiga 100% kokku, aga ma arvan, et hiljem ledid lisades jms peaks see vahe muutuma minimaalseks, hetkel olen asjad pannud suvaliste kruvidega kinni, ostan lähiajal valgeid ja muste kruve, et oleks kõik enamvähem ilus icon_biggrin.gif Panin Imgurisse pildi ka klaasi toetuses, puurisin kasti mõned augud juurde ja 6 kruviga on see nii kinni, et isegi jõuga tõmmates seda sealt kätte ei saa. Ette mahub radikas hästi ära. Jahutid jäävad nö kastist välja esipaneeli puhul ja sisse poole tuleb radikas ja pump/res combo. Kuna ma pole enda platvormi saanud veel maha müüa, siis ei ole saanud proovida, kuidas nt ülemine 240mm radikas sobib push-pull configa. Ülemisele radikale läheb probably 4x120SP jahutit ja ette jätan need EK omad. SSD slottidesse psu shroudi peal läheb 1 ssd ja teisele läheb m.2 väike versioon, mis on mingi adapteri peal, et saaks sata ühenduse ja siis see on omakorda 3d prinditud adapteri peal, et saaks 2.5" suuruseks, et kruvidega kinni panna.
Hetkel mõtlen, kas on mõtet värvida üle SP120 fanidel blade osad ka valgeks? Ja kas ma teen videokaardile vertical mounti ka?
PETG stuffi tellin ära varsti, siis saan hakata mõtlema selle layouti ka.
Järgmise updatega räägin lähemalt layoutist ja miks mõni asi on nii, nagu ta on.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmu5123
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2018 21:36:07 vasta tsitaadiga

Ootan huviga update thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 10.05.2018 13:38:25 vasta tsitaadiga

Rasmu5123 kirjutas:
Ootan huviga update thumbs_up.gif


Pole saanud päris pikalt aega tegeleda arvutiga, lammuasin ta laiali ja ehitasin koos Santsiga ühe väikese VR kasti tuuri jaoks.
Tellisin atm softtube juppe juurde ja teen esimese versiooni softiga, saan siis lõpuks arvuti kokku ja saan testida, kuidas ja mis sobib.
Gpu vertical mounti ma nii pea ei plaani, aga uus mobo ja prose on olemas ja järgmine nädal panen need sisse ja ehk ühendan isegi loopi ära.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 11.05.2018 09:14:21 vasta tsitaadiga

Jääb siis ainult järele lõpptulemust oodata! icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 14.05.2018 10:18:40 vasta tsitaadiga

UPDATE

Oeh, sain peale troubleshootimist lõpuks tööle, lambist oli üks rami pulk pahaks läinud, ei lasknud enam sellega bootida.
Igatahes panin loopi kuivalt kokku, videole ei hakanud veel blocki panema külge, aga ülejäänud sain paika. Cpule proovisin blocki, aga panin atm õhkjahutuse tagasi, sest mul pole veel vedelikku ega toru.
Avastasin, et 3d priteriga tehtud radikale bracketid ei sobi, sest need annavad liiga palju paindumist ja seega on pump veidi kõver resi raskuse all. Pumba ja gpu ots on üsna lähedal hetkel, aga uus backplate ja waterblock epaksid parandama selle, annavad oma 2cm juurde ruumi. Kasutasin hetkel suurel radikal bracketite kinni panemiseks mingeid suvalisi kruve, sest ei leidnud üles neid, mis ostsin algselt. Need on vist M4, aga tiheda keermega?
Sain elus esimest korda oma kaabelduse ka viisakaks, väga uhke ei ole, aga ma arvan, et see üsna hea icon_biggrin.gif
Järgmine postitus tuleb siis arvatavasti, kui kogu build on koos.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 14.05.2018 10:26:07 vasta tsitaadiga

Radikakruvid on kas m3 või siis tollikeermega 6-32.
Mis plaan siis nende bracketitega on, hetkel pole res'is isegi vett veel sees - see muudab kaks korda raskemaks kogu selle kaadervärgi icon_biggrin.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015




sõnum 12.06.2018 19:42:34 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Radikakruvid on kas m3 või siis tollikeermega 6-32.
Mis plaan siis nende bracketitega on, hetkel pole res'is isegi vett veel sees - see muudab kaks korda raskemaks kogu selle kaadervärgi icon_biggrin.gif


Otsin uued bracketid, eks peab Alist tellima uuesti icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif

UPDATE

Ostustasin siiski kasutada vertical gpu lahendust ja printisin endale kahest osast koosneva mounti välja. Tegelikult on tegu kahe erineva mountiga, aga kuna ma tahtsin , et kaar toleks toetatud ka alt ja emaplaadi poolt, siis tegin kokku kahest ühe. Nagu piltidelt näha, siis ei saanud veel arvutisse installida korralikult. Probleemideks olid video kaablid (eriti dvi ja dp, dvi sain parajaks peale noaga kallale minemist, DP ka) Asi selles, et need ei mahu pci kasti vahedest sisse ja neid ma lõigata ei taha. Samuti on selle juurde tehtud kolossuse sees ruumi täpselt nii palju, et iga kaabel mahuks millimeetri pealt ära. Lootsin, et 1 extension piisab, aga siiski mitte ja pean teise juurde ostma, et ulatuks ära (peaksin täna saama kätte, vb jõuna õhtul proovida). Voolikud ja vesi peaks varsti kohal olema, neljapäev/reede kavatsen kokku panna arvatavasti. Sain Santsi käest metallist pumba mounti ka thumbs_up.gif beer_yum.gif Mis tegi ruumi juurde ja on palju tugevam kui plastik. Otsin siiani valget spray värvi, mis oleks reaalselt ka valge, lootuses, et saan äkki kõik asjad üle värvida kastiga matchivasse värvi. Äkki keegi lugejatest saab aidata õige lumivalgega värvimisega? icon_biggrin.gif Joodan siin tasapisi led-e ka, mõtlesin, et panen võibolla sinna vertical gpu mounti kasti klaasi poolsele küljele ka mingi asja, aga pole kindel veel.

NB! Keegi midagi 3d-printimisega seoses plaanib, siis võin aidata printimisega, igast lahedaid asju on välja mõeldud kastide modimiseks jms icon_biggrin.gif

UPDATE 2:
Vahepeal jõudsin põletada läbi ledi kontrolleri ja nüüd ei kiirusta veel ledidega. Aga sain loopi kokku, kõik asjad peavad nüüd vett icon_biggrin.gif Kasutasin Alphacooli tavalist 10/13 tubingut ja Phobya clear konsentraati. Arvasin, et läheb üle liitri vett, aga läks kõigest pool liitrit. Tahtsin kasutada ka vertical mounti, aga arvutit kokku pannes avastasin, et mu extensionid ei tööta ja seega otsustasin hetkel minna kergemat teed ja ei kasuta seda mounti. Pean juurde ostma veel ühe radika mounting plate reservuaari jaoks, sest kui vesi sees, siis see kipub üsna palju liikuma. Olen ka prose bloki poolenisti värvi maha võtnud, sest jäi kole paarist kohast ja otsustasin hetkel ta niisama jätta. Kavatsen osta uue blocki, et saaks kasutada korralikku mounting kruve ja praegusel sain ajutiselt ühe keerme korda, aga muidu on sellega vahepeal probleeme. Muidu on ühikas olles arvutit minimaalselt kuulda, sest aken on pidevalt lahti ja seega nö taustamüra on sellest valjem. Pean võibolla jahuteid kuidagi madalamaks saama, et neid poleks ka kinnise aknaga kuulda. Hetkel on mul toas umbes 30 kraadi sooja ja arvuti püsib idles 30-35 kraadi juures. Pole loadi all proovinud veel korralikult, sest tahan ühte mulli välja saada loopist enne.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  H440 White/Black custom
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.