Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2018 19:11:39 vasta tsitaadiga

järjekordselt see aitas jah... ma ei tea enne mul sellist jama ei olnud ja nüüd äkki ? isegi horizon 3 ei läinud ka käima,mäng millega mul kunagi ei olnud mingeid probleeme ? Millepärast see nii teeb siis ? mul windowsiga midagi jama või ? mul on windowsi clean install tehtud eelmise aasta septembris ... ei tohiks küll midagi hullu olla ... enne seda oli windows 10 mul installitud 2016 aasta kevadest nii et peaaegu 2 aastat.... igasugu programme on mul vähe arvutis ... igast pahna ei tõmba omale .. kas on midagi siis selle storega seotud ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.03.2018 19:58:52 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
järjekordselt see aitas jah... ma ei tea enne mul sellist jama ei olnud ja nüüd äkki ? isegi horizon 3 ei läinud ka käima,mäng millega mul kunagi ei olnud mingeid probleeme ? Millepärast see nii teeb siis ? mul windowsiga midagi jama või ? mul on windowsi clean install tehtud eelmise aasta septembris ... ei tohiks küll midagi hullu olla ... enne seda oli windows 10 mul installitud 2016 aasta kevadest nii et peaaegu 2 aastat.... igasugu programme on mul vähe arvutis ... igast pahna ei tõmba omale .. kas on midagi siis selle storega seotud ?
väga tubli oled, kui omapoolset analüüsivõimet suudaksid arendada, tutvuksid windowsi enda tõrkelahenduste võimalustega, event viewer ja suudaksid kuidagi ise seoseid luua

mugav on siin väikses kohalikus foorumis küsida, kuid tore oleks seda viimases faasis teha.
sa paistad siin foorumis kaunis abituna välja pidevalt, ehk prooviks asju endale selgemaks teha, ei räägi siin forzast, vaid probleemide selgitamisest süsteemis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2018 21:24:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
järjekordselt see aitas jah... ma ei tea enne mul sellist jama ei olnud ja nüüd äkki ? isegi horizon 3 ei läinud ka käima,mäng millega mul kunagi ei olnud mingeid probleeme ? Millepärast see nii teeb siis ? mul windowsiga midagi jama või ? mul on windowsi clean install tehtud eelmise aasta septembris ... ei tohiks küll midagi hullu olla ... enne seda oli windows 10 mul installitud 2016 aasta kevadest nii et peaaegu 2 aastat.... igasugu programme on mul vähe arvutis ... igast pahna ei tõmba omale .. kas on midagi siis selle storega seotud ?
väga tubli oled, kui omapoolset analüüsivõimet suudaksid arendada, tutvuksid windowsi enda tõrkelahenduste võimalustega, event viewer ja suudaksid kuidagi ise seoseid luua

mugav on siin väikses kohalikus foorumis küsida, kuid tore oleks seda viimases faasis teha.
sa paistad siin foorumis kaunis abituna välja pidevalt, ehk prooviks asju endale selgemaks teha, ei räägi siin forzast, vaid probleemide selgitamisest süsteemis



ja olen küll abitu,kuna ma ei ole õppinud IT guru ja milleks see foorum on kui midagi ei või küsida ?? mida oleks tore teha viimases faasis ? ei saa sellest lausest ja sõnastusest aru ? muidugi ma otsin googlest ka, aga kahjuks ei leidnud sealt midagi .sellepärast äkki kellelgi siin on veel selline probleem ja teab mis seda põhjustab ? võiksid siis öelda täpselt kus ma seal event viewerist vaatan seda miks mul see forza 7 ei taha käivituda ja igakord pean mingi suvalise äppi tõmbama ? ja ma ei tea kas sa seda üldse lugesid ja aru said et ENNE MUL SEDA PROBLEEMI EI OLNUD icon_exclaim.gif Miks see krdi microsoft või kes iganes selle mängu tegi miks nad iga updatega selle mängu piiksu keeravad
ja ma ei ole ainuke kellel see probleem on!


https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst121766_Game-not-working-after-March-Update.aspx

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst121751_Big-Problems-after-March-Update.aspx
If game doesn't launch, download a random app from the Windows Store, install it, and try to launch the game again.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.03.2018 22:00:17 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe kirjutas:
Gap kirjutas:
järjekordselt see aitas jah... ma ei tea enne mul sellist jama ei olnud ja nüüd äkki ? isegi horizon 3 ei läinud ka käima,mäng millega mul kunagi ei olnud mingeid probleeme ? Millepärast see nii teeb siis ? mul windowsiga midagi jama või ? mul on windowsi clean install tehtud eelmise aasta septembris ... ei tohiks küll midagi hullu olla ... enne seda oli windows 10 mul installitud 2016 aasta kevadest nii et peaaegu 2 aastat.... igasugu programme on mul vähe arvutis ... igast pahna ei tõmba omale .. kas on midagi siis selle storega seotud ?
väga tubli oled, kui omapoolset analüüsivõimet suudaksid arendada, tutvuksid windowsi enda tõrkelahenduste võimalustega, event viewer ja suudaksid kuidagi ise seoseid luua

mugav on siin väikses kohalikus foorumis küsida, kuid tore oleks seda viimases faasis teha.
sa paistad siin foorumis kaunis abituna välja pidevalt, ehk prooviks asju endale selgemaks teha, ei räägi siin forzast, vaid probleemide selgitamisest süsteemis



ja olen küll abitu,kuna ma ei ole õppinud IT guru ja milleks see foorum on kui midagi ei või küsida ?? mida oleks tore teha viimases faasis ? ei saa sellest lausest ja sõnastusest aru ? muidugi ma otsin googlest ka, aga kahjuks ei leidnud sealt midagi .sellepärast äkki kellelgi siin on veel selline probleem ja teab mis seda põhjustab ? võiksid siis öelda täpselt kus ma seal event viewerist vaatan seda miks mul see forza 7 ei taha käivituda ja igakord pean mingi suvalise äppi tõmbama ? ja ma ei tea kas sa seda üldse lugesid ja aru said et ENNE MUL SEDA PROBLEEMI EI OLNUD icon_exclaim.gif Miks see krdi microsoft või kes iganes selle mängu tegi miks nad iga updatega selle mängu piiksu keeravad
ja ma ei ole ainuke kellel see probleem on!


https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst121766_Game-not-working-after-March-Update.aspx

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst121751_Big-Problems-after-March-Update.aspx
If game doesn't launch, download a random app from the Windows Store, install it, and try to launch the game again.
ütlesin, et viimases faasis oleks vaid paslik siia tulla küsima, kogu ülejäänud maailm on vastuseid täis, rääkimata sellest samast teemast, kus on see sama jant ja lahendus korduvalt läbi nämmutatud - sa ilmselgelt loed seda teemat, kuna oled ka varem siia postitanud, kuid neid nõuandeid, mis ilmselt tollal sind ei puudutanud, omale ka ei teadvustanud

silmad tuleb lahti hoida ja informatsiooni peab vastu võtma - seda kõike ei pea kohe kasutama

ja see viga ei ole mingi mängu updatega seotud icon_idea.gif
sellel on ilmselt oma taust ja seosed - minul ei ole seda veel kordagi esinenud, kõik updated on peal


ja ma õppisin IT'd keskkoolis ligi 20a tagasi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2018 22:09:26 vasta tsitaadiga

Sellpärast selline üleolev suhtumine ongi et sa oled seda IT ala õppinud. Mina pole seda õppinud ja olen ka arvutit aastaid kasutanud ja selle käigus erinevaid op süsteeme installinud alates win 98-st ja niipalju ise kasutades natuke õppinud ja sellepärast ma kõike ei teagi mida siinsed IT gurud ja targad on koolis õppinud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.03.2018 22:13:19 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Sellpärast selline üleolev suhtumine ongi et sa oled seda IT ala õppinud. Mina pole seda õppinud ja olen ka arvutit aastaid kasutanud ja selle käigus erinevaid op süsteeme installinud alates win 98-st ja niipalju ise kasutades natuke õppinud ja sellepärast ma kõike ei teagi mida siinsed IT gurud ja targad on koolis õppinud.
ah mine sa ka perse, mina IT ala õppinud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

office 97 ja linuxist nipetnäpet, lisaks tolleaegne raamat netikett

kõik, mis mina õppinud olen, on kogemustest ja teiste kogemustest ja probleemilahenduste otsimisest interneedusest icon_idea.gif
samas kaevu ei ole vaja hüüda, sealt vastust ei tule

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2018 22:15:37 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif jajah las ta olla ei hakka kuhugi kaevu hüüdma.tõmbasin suvalise äpi win storest ja piix jälle töötab .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2018 00:08:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
icon_biggrin.gif jajah las ta olla ei hakka kuhugi kaevu hüüdma.tõmbasin suvalise äpi win storest ja piix jälle töötab .

Appil lased nii kaua tegutseda kuniks on litsentsi korda seadnud ja siis downloadile cancel. Midagi alla sikutama ei pea.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 11.03.2018 08:21:14 vasta tsitaadiga

Ma tean, et seda juttu ei peeta siin viisakaks, aga pange oma tööarvutisse Linux ja kokkuhoitud raha eest ostke üks k-tähega riistapuu ja kõik töötab ning raha jääb ülegi icon_biggrin.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.03.2018 12:15:16 vasta tsitaadiga

matrix, kui sa seda K tähe all konsooli mõtled siis see uus x box on päris kõva ? sellega kannatab vist isegi 4k teleka taga mängida ? iseasi kui palju efekte mängus on ja kas need on kõik ka kasutusel ? 4k peal tahaks isegi mängida...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.03.2018 13:10:13 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
matrix, kui sa seda K tähe all konsooli mõtled siis see uus x box on päris kõva ? sellega kannatab vist isegi 4k teleka taga mängida ? iseasi kui palju efekte mängus on ja kas need on kõik ka kasutusel ? 4k peal tahaks isegi mängida...
1080ti ja sul arvuti mängib seda ultras 4k 60+fps
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2018 13:18:00 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Ma tean, et seda juttu ei peeta siin viisakaks, aga pange oma tööarvutisse Linux ja kokkuhoitud raha eest ostke üks k-tähega riistapuu ja kõik töötab ning raha jääb ülegi icon_biggrin.gif


Päeva nali. Konsooli peal on Forza 7 selline pind pepus, et anna olla (tean, sest oman konsooli). Isegi auto valimine võtab seal minuteid, sest menüüd on niivõrd aeglased. Muust ei tasu rääkidagi. Tehniliselt on Forza 7 konsooli peal sama katki nagu PC peal (kui ma õieti mäletan, siis senini kõige hullem probleem, milleks oli save faili katki minemine, oli just konsooli peal).


libe kirjutas:
Gap kirjutas:
matrix, kui sa seda K tähe all konsooli mõtled siis see uus x box on päris kõva ? sellega kannatab vist isegi 4k teleka taga mängida ? iseasi kui palju efekte mängus on ja kas need on kõik ka kasutusel ? 4k peal tahaks isegi mängida...
1080ti ja sul arvuti mängib seda ultras 4k 60+fps


Just! Pildiilu poolest konsool vs PC on lihtsalt ebaaus võistlus. icon_cool.gif
Võib ka lahjem kaart olla (1080, 1070, AMD hingeeluga pole väga kursis... neil saadavus vist ka kehva tänu kaevuritele).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2018 15:09:13 vasta tsitaadiga

Oli probleem et enam mäng käima ei läinud, andis veateate et pole regioonis saadaval vms. Lahendus: lae alla suvaline store äpp ja peale seda toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 13.03.2018 21:10:03 vasta tsitaadiga

Ma nii huvi pärast vaatasin eri versioonide mängijanumbreid:
FM3 - 3,5M
FM4 - 6M
FM5 - 8,3M
FM6 - 4,6M
FM7 - 1,6M
Ilmselgelt pole kontseptsiooni muutus ja portimine PC peale mängule kasuks tulnud.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest


viimati muutis matrix 13.03.2018 21:24:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2018 21:18:05 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Oli probleem et enam mäng käima ei läinud, andis veateate et pole regioonis saadaval vms. Lahendus: lae alla suvaline store äpp ja peale seda toimis thumbs_up.gif

Seda soovitust on siin teemas juba 100 korda soovitatud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2018 21:35:44 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Ma nii huvi pärast vaatasin eri versioonide mängijanumbreid:
FM3 - 3,5M
FM4 - 6M
FM5 - 8,3M
FM6 - 4,6M
FM7 - 1,6M
Ilmselgelt pole kontseptsiooni muutus ja portimine PC peale mängule kasuks tulnud.


FM7 esimene "päris" Forza PC peal ja langustrend hakkas juba viienda osa feilimisega pihta (kisa oli võibolla isegi rohkem kui seitsmenda puhul) - ehk PC ei puutu üldse asjasse (ilma PC-versioonita oleks number veelgi väiksem). Forza 7 alles 6 kuud väljas ka olnud. Samas ei ole siin midagi imestada, arvestades, kuidas T10 lihtsalt ignoreerib inimeste soove ja muresid mänguga. Mingisugust põhimõttelist restarti oleks seeriale vaja. Võtku kaheksanda osa tegemiseks ja TESTIMISEKS rohkem kui 2 aastat.
Horizoni seeria numbrid jällegi on tõusvas joones.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.03.2018 21:46:37 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
matrix kirjutas:
Ma nii huvi pärast vaatasin eri versioonide mängijanumbreid:
FM3 - 3,5M
FM4 - 6M
FM5 - 8,3M
FM6 - 4,6M
FM7 - 1,6M
Ilmselgelt pole kontseptsiooni muutus ja portimine PC peale mängule kasuks tulnud.


FM7 esimene "päris" Forza PC peal ja langustrend hakkas juba viienda osa feilimisega pihta (kisa oli võibolla isegi rohkem kui seitsmenda puhul) - ehk PC ei puutu üldse asjasse (ilma PC-versioonita oleks number veelgi väiksem). Forza 7 alles 6 kuud väljas ka olnud. Samas ei ole siin midagi imestada, arvestades, kuidas T10 lihtsalt ignoreerib inimeste soove ja muresid mänguga. Mingisugust põhimõttelist restarti oleks seeriale vaja. Võtku kaheksanda osa tegemiseks ja TESTIMISEKS rohkem kui 2 aastat.
Horizoni seeria numbrid jällegi on tõusvas joones.
ilmselt see on ka üks osa selles kõveras
horizon ei ole autode juhitavuselt kuidagi ebarealistlikum, mõlemad on ebarealistlikud
samas horizon tekitab mingitki soovi pelada, avastada või mida iganes, siis see motorsport on tuim nüsimine ja mott on küll nõrk seda pelada

rääkimata mängu hinnast

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 13.03.2018 21:47:59 vasta tsitaadiga

Probleem on selles, et PC-mängurid on keskmiselt 20 ja konsoolimängurid 35, ehk totaalselt 2 eri seltskonda. Kui püüda meeldida mõlemale, siis tegelikult ei meeldi kummagile.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.03.2018 21:50:25 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Probleem on selles, et PC-mängurid on keskmiselt 20 ja konsoolimängurid 35, ehk totaalselt 2 eri seltskonda. Kui püüda meeldida mõlemale, siis tegelikult ei meeldi kummagile.
miskit segamini sul ei läinud ja üldse kõlavad numbrid laest võetuna olevat icon_rolleyes.gif
ja antud juhul ei üritanud keegi PC mänguritele meeldida, lihtsalt avati võimalus neil osaleda statistikas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 24.03.2018 15:07:19 vasta tsitaadiga

Otsisin pikka aega autot, millel oleks hea juhitavus, mida oleks võimalik korralikult tuunida ja upgradeda, millega oleks võimalik tabelisse kiireid aegu sõita, mis oleks piisavalt madal, et saaks seda esimest view'd kasutada ja nüüd lõpuks leidsin:
Plymouth Prowler.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.03.2018 17:53:09 vasta tsitaadiga

tabelid nii tähtsad ka ei ole, et seda autot kasutada icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 24.03.2018 19:53:00 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tabelid nii tähtsad ka ei ole, et seda autot kasutada icon_lol.gif

Ära naera midagi, see on täiesti super auto, see on Forza Specials divisioni auto, nii et sellel võib kõik lisad külge kruvida ilma et hüüumargi külge saad. Ja minu jaoks on just edetabelid tähtsad, eile sai just üks 6. koht 200 000 sõitja seas välja sõidetud, päris hea tunne oli.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.03.2018 20:08:33 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
tabelid nii tähtsad ka ei ole, et seda autot kasutada icon_lol.gif

Ära naera midagi, see on täiesti super auto, see on Forza Specials divisioni auto, nii et sellel võib kõik lisad külge kruvida ilma et hüüumargi külge saad. Ja minu jaoks on just edetabelid tähtsad, eile sai just üks 6. koht 200 000 sõitja seas välja sõidetud, päris hea tunne oli.
see forza specials division on midagi sellist, mida ei homolegeerita?

see on üks nõmedamaid asju üldse selle forza juures ja oleks lootnud, et oleks sarnaselt horizon 3'le need edetabelid olnud, aga huiatki
stock masinatega sõitmise isu on null, kuna tabelis ei saa erinevaid masinaid stock seades sisuliselt võrrelda

selle forza ostu kahetsen siiamaani - juhitavus on piix (ainult puldiga kannatab sõita)
forza apexi taolist juhitavust ootasin, kuid sellest on ikka täiega mööda pandud

menüüdes minu masinaga hakib nagu loom, mängus õnneks võib isegi 4k max seadega 60fps lasta, aga noo joomajoo, menüüd lagivad nii, et on isegi pange pannud selle lagi pärast

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2018 20:25:46 vasta tsitaadiga

Hetkel Forza Racing Championship käimas, kus oma Xbox live/MS kontoga sisse logides saab nänni (autod ja kombekad): https://watch.forzarc.com/
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.03.2018 20:50:31 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Hetkel Forza Racing Championship käimas, kus oma Xbox live/MS kontoga sisse logides saab nänni (autod ja kombekad): https://watch.forzarc.com/
päris karm kõikvõimalik kraam kätte saada, aga see 2017 nissan ei ole vast oluline masin icon_rolleyes.gif

täitsa perses kui sitt graafika, xbox 360 või? icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.