Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Mida teha defektse eseme müünud ja käimamineku garantiid mitte respekteeriva kasutajaga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2018 18:31 vasta tsitaadiga

Wiltz, kogu su jutt on natuke ebamäärane. Mida sa sellega taotled? Otsid lihtsalt kedagi kelle õla najal nutta või lahendusi?
Vana kasutajana peaksid ju teadma kuidas asjad käivad. Teed põhjaliku postituse, mis oli valesti ja kelle käest asja ostsid. Kui pettus on selge ja teine osapool mingit mõistliku lahendust ei paku, siis üldjuhul saab müüja piiratud kasutaja staatuse ja enne seda maha ei võeta, kui probleem on lahendatud. Loomulikult ei maksa foorumi haldaja sulle raha tagasi ega tee sinu eest avaldust politseile, küll aga on seadusega pahuksisse teema peaosaliseks sattumine asi, mida iga aus müüja vältida peaks üritama. Hetkel pole sinu postitusest isegi teistele suurt kasu, kuna sa pole avaldanud müüja nime, keda vältima peaks.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

sõnum 07.02.2018 19:57 vasta tsitaadiga

täiesti arusaamatu suuna on see teema võtnud minu jaoks, mille üle täpsemalt siin nüüd siis arutletakse? icon_lol.gif

napoleon, mahuta omale pähe, et ma ei avaldanud ühegi kasutaja nime põhjusega. ma ei saa 100% kuidagi väita, et kui tema selle kaardi oma masinast välja võttis, et see tõesti ei töötanud. ma ei saa kuidagi ka tõestada, et tema isiklikult oli sellega mine'nud või et tema isiklikult oli täpselt teadlik kaardi varasemast ajaloost (kas jahutus on maha käinud, kas termopasta on kiviks kuivanud jne). ainuke asi, mis on kindel - et ta oleks võinud enne müüki kontrollida ka seda korraks, mida see kaart koormuse all ikkagi täpsemalt teeb. aga noh - ei kontrollinud, või siis arvas, et äkki mina ei pane tähele. not ideal, aga selle eest kedagi häbiposti panema mina ei hakka, see on minu valik ja otsus ja nii jääb!

minu küsimus pole kunagi ebamäärane olnud, kui teataud isikud lugeda ei oska siis selle vastu minul rohud puuduvad. kuigi, nagu näha siis õnneks vajalikud isikud oskasid väga hästi lugeda, said küsimusest aru ja andsid selge vastuse. nii et siin ei tohiks väga millegi üle rohkem arutada olla. minu nö. vastus või kokkuvõte pole ehk tõesti olnud kuigi selge. võtan siis kokku - asi on lahendatud, info on käes. bios on re-flashitud, termopastad vahetatud ja peale mõningat lisatööd on kaart töökorras. aitäh neile, kes arvamust avaldasid ja seda infot jagasid. rohkem siin millegi üle vaagima ei peaks...aga mingil põhjusel on siia nüüd tekkinud ports isikuid, kellel on vaja hakata kangesti arvamust avaldama kõige selle üle, kas, miks ja kuidas. MILLE JAOKS??? eks te ise teate, mupoolest laske edasi.

jah, ma olen väga vana foorumi kasutaja, väga palju siin äri teinud. aga näed respect foorumile ja foorumi kasutajatele, et senimaani polegi taolist probleemi veel tekkinud. nüüd tekkis, küsisin natuke infot. saage üle ja elage palun oma elu edasi või kui igav on siis leidub palju muidki teemasid kus niisama arvamust avaldada. minu poolest võib selle teema lukku panna või ära kustutada, kuidas iganes parem tundub. või saagige mõnuga aga minul teemaalgatajana pole siia küll rohkem midagi lisada

"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 3 :: 216
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

sõnum 07.02.2018 20:05 vasta tsitaadiga

Wiltz, ühesõnaga võib teema kokku võtta nii, et võtad seda kogemust kui kooliraha ja pretensioone kellegi suhtes ei ole? Sel juhul võib vist lukku panna jah. Kripeldama muidugi natuke jääb, millise kasutaja suhtes peaks äritehingutega tavapärasest ettevaatlikum olema, aga kui ei taha nime öelda, siis see on sinu valik.
tagasi üles
Wiltz
HV Guru

sõnum 07.02.2018 21:06 vasta tsitaadiga

ma ei arva, et selle kasutaja suhtes peaks eraldi ettevaatlik olema. ta on küll suhteliselt uus, kuid siiski piisava hulga pos kommentaaridega ja need pretensioonid, mis mul lõppkokkuvõttes on, pole sedavõrd tõsised, et peaks hakkama avalikult nimesid nimetama. usun, et midagi pahatahtlikku siin ei olnud. sildi külge riputamisega on see asi, et kui kord riputatud siis mainest lahti saada ei ole pärast lihtne. ja kui oleks põhjust, siis ma kindlasti ei kõhkleks ka täpse info välja tooimsega. ta oli lõppude lõpuks ju siiski ka nõus eseme tagasi ostma. arvestades, et ma praeguse seisuga usun küll, et see tema arvutis tõesti ilmselt pilti näitas siis seda ei saa võtta kui märki ebausaldusväärsest kasutajast, vaid pigem ikkagi vastupidi.
kokkuvõtteks võib õppetunnina välja tuua ehk kõige rohkem selle, et kui on mingeid kahtlusi (eks oleneb ju asjast mida ostad) siis tasub jupitehingud teha käest-kätte, ja võimalusel ka müüja juures lausa enne ostu veenduda näiteks asja toimimises.

jah, võtan seda kui "kooliraha" - kuigi pigem küll lihtsalt kui ühte uut kogemust, et vahel tasub pigem testida rohkem kui loobuda seal, kus mõistus ütleb, et peaks juba loobuma. alati ei pruugi, aga vahel võib asi laheneda

"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
Early Access

Early Access

sõnum 17.02.2018 15:34 vasta tsitaadiga

.. kõnealune müüja on hakanud ka negatiivseid oma profiili koguma
Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 17.02.2018 15:48 vasta tsitaadiga

Kasutaja ESTCrak3r
Kommentaarid: 442 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 7 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mark0
HV Guru

sõnum 17.02.2018 15:57 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Õnneks hoiate nime saladuses, muidu äkki keegi saab teada.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
Wiltz
HV Guru

sõnum 17.02.2018 16:01 vasta tsitaadiga

njaa, siinkohal peaksin siis vast juba ka omaltpoolt lisama, et mulle too kasutaja väidetavalt ise oma pakki ei postitanudki...vaid seda tegi hoopis keegi "sõber". mingil põhjusel see sõber keeldus ka paki peale kirjutamist nii müüja kui minu ehk saaja tegelikku nime.
kuigi saatmise kiiruse üle mul pretensioone ei ole, tuli suht kohe peale ülekannet.
samuti olevat kaup olnud enne mulle müümist kellegi sõbra käes kasutusel, kes siis pidavat teadma raudselt kinnitada selle töökorda icon_neutral.gif

ühesõnaga suht shady business ikkagi, tuleb välja.

tagasi üles
Early Access

Early Access

sõnum 17.02.2018 16:03 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Õnneks hoiate nime saladuses, muidu äkki keegi saab teada.
Kasutaja profiilid ja kommentaarid on avalikud.
Enne äri tegemist tutvud võimalike negatiivsete hinnangutega ju niikuinii.

napoleon
Unknown virus
napoleon

sõnum 17.02.2018 16:55 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
njaa, siinkohal peaksin siis vast juba ka omaltpoolt lisama, et mulle too kasutaja väidetavalt ise oma pakki ei postitanudki...vaid seda tegi hoopis keegi "sõber". mingil põhjusel see sõber keeldus ka paki peale kirjutamist nii müüja kui minu ehk saaja tegelikku nime.
kuigi saatmise kiiruse üle mul pretensioone ei ole, tuli suht kohe peale ülekannet.
samuti olevat kaup olnud enne mulle müümist kellegi sõbra käes kasutusel, kes siis pidavat teadma raudselt kinnitada selle töökorda icon_neutral.gif

ühesõnaga suht shady business ikkagi, tuleb välja.

Tehingu eest vastutab müüja, mingite kolmandate isikute mängu toomine viitab selgelt otsitud vabandusele või huiamisele.
tagasi üles
Wiltz
HV Guru

sõnum 17.02.2018 21:12 vasta tsitaadiga

seda loomulikult. minu märge oli lihtsalt infoks...minu case puhul tarnimisega mingit probleemi otseselt ei olnud. kuid jah see "sõber proovis" ja "sõber kinnitab" ning lõpuks ka "sõber saatis" jutt oli ausalt öeldes naljakas ja absurdne. äkki siis peaks see "sõber" ise oma kaarti müüma ka, mitte mingi kolmas isik, kes tegelikult müüdavast objektist ei tea tuhkagi icon_lol.gif
tagasi üles
kakukeo
HV veteran

sõnum 10.03.2018 19:41 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
seda loomulikult. minu märge oli lihtsalt infoks...minu case puhul tarnimisega mingit probleemi otseselt ei olnud. kuid jah see "sõber proovis" ja "sõber kinnitab" ning lõpuks ka "sõber saatis" jutt oli ausalt öeldes naljakas ja absurdne. äkki siis peaks see "sõber" ise oma kaarti müüma ka, mitte mingi kolmas isik, kes tegelikult müüdavast objektist ei tea tuhkagi icon_lol.gif

Sellisel juhul peaks "banaani" saama ? Minuteada ei tohi HV-s kolmandate isikute kaupa müüa,mida reaalselt endakäes ei ole.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Mida teha defektse eseme müünud ja käimamineku garantiid mitte respekteeriva kasutajaga mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.