Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  SOOVITAN: Popsocket - nutitelefoni mugavamaks käes hoidmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 00:31:57 SOOVITAN: Popsocket - nutitelefoni mugavamaks käes hoidmiseks vasta tsitaadiga

Tere kõigile!

Lühidalt: avastasin enda jaoks hiljuti Popsocket'i nimelise väljatõmmatava käepideme nutitelefonile või tahvelarvutile kinnitamiseks, pean seda ülimugavaks ja -käepäraseks ning soovitan kõigile.



Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, kuidas ma kuni selle aasta alguseni oma armsale Nokia N86 8MP-le, tavalise klaviatuuriga nutitelefonide lipulaevale, truu olin, armastasin tema eestikeelse ennustava T9 tekstisisestusega kas või romaanipikkusi tekste välkkiirelt kirjutada ega vaimustunud sugugi mõttest televiisorit iga päev taskus kaasas kanda. Kuna aga mu kullakesel hakkasid järjest ilmnema mitmed tehnilised probleemid ja Microsoft, vana siga, on peale Nokia omandamist võtnud südameasjaks kõige seniloodu hävitamise - suleti kõik alates Nokia Maps'i kaardiserveritest ja lõpetades nendega, kus paiknesid kõikide Nokiate firmware'id, rääkimata uute äppide puudumisest Symbianile ja tõigast, et paljud uued, puutetundlikele seadmetele disainitud veebilehed Opera Miniga hästi toimida ei taha - võtsin viimaks vastu raske otsuse mõnd puutetundlikku põhitelefonina katsetada.

Olen ammu arvanud, et 5-tollised ja suuremad nutifonid on küll diivanil surfamiseks ja mängimiseks head, aga igapäevaseks, sh ühe käega kasutamiseks ikkagi mõttetult suured ja õhukesed latakad. Kuna aga isal kasutuses olev Samsung Galaxy S4 tundus korduval põgusal näppimisel 5" ekraani kiuste mõnusalt kitsaste äärtega ja õnnestus seesugune kuulutuse peale soodsalt saada, otsustasin proovida. Noh, oli okei, kuigi ikkagi ühekäeoperatsioonide jaoks rämedalt suur ja sugugi mitte nii mõnus ja tummine hoida kui mu kitsam, kuid paksem Nokia. Kui aga õige pea üks kukkumine (koos ümbrisega, aga ekraan allapoole) klaasile mõrad tõi ja teise kukkumisega (poes autohoidikut proovides ja selle tarvis korraks kotist välja võttes, ekraan allapoole nagu alati) ekraan lõplikult pimedaks jäi (õnneks olin eelnevalt targu USB debuggingu sisse lülitanud ja sain vähemalt pildid ADB kaudu kätte), sai mul mõõt täis. Peale selle, et moodsad telefonid on *telefonina* kasutamiseks ebamugavalt suured, on nad veel lisaks nii õrnad, et s*** tuleb püksi! icon_evil.gif

Võtsin kasutusele naise vana, samuti 5-tollise odava Samsungi ja kui ma siis ükskord Selveris piima järele minnes Popsocketit silmasin, jäin esiti küll kahtlema - €12,99 on ikkagi raha. Kui aga telefon mul veel poes viibides kogemata kaarega käest lendas, küll õnneks ostukärru karvamütsi sisse, leidsin, et järgmine kord enam nii õnnelikult ei pruugi minna ja ostsin asja ära.


Mis ta siis on - väidetavalt piiramatu arv kordi korduvkasutatava kleepsuga telefoni või selle ümbrise taha kinnitatav ringikujuline plastmassist ketas, kokkupanduna mõne millimeetri paksune, aga ketta saab tõmmata telefonist umbes tolli jagu eemale nagu lõõtsa ja näpud selle lõõtsa ümber panna.

Kuidas siis on - ülimugav! Palju mõnusam on telefoni käes hoida - nii ühe kui kahe käega, kirjutada, surfata, ka rääkida. Hoopis turvalisemalt püsib telefon käes. Samuti saab telefoni mugavalt nurga all lauale toetada, et midagi lugeda, videokõnet teha, filmi vaadata vms. Kuigi pisut väiksema ekraaniga telefoni soetamine mõlgub endiselt meeltes, on tänu Popsocketile telefoni hoidmine endisega võrreldes nagu öö ja päev! Igati oma hinda väärt!

Kust osta - mina ostsin Selverist. Kiire otsing näitab, et suur valik erinevaid disaine (sh ka lihtsalt must või valge) on müügil Euronicsis ja ka erinevates netipoodides. Otsing abiks. Samas tasub olla ettevaatlik Hiinast tellimisega - juhtusin lugema Amazonis kommentaare ja paljud väitsid, et Hiina kloonid ei kinnitu mitte korduvkasutatava liimi, vaid tavalise kahepoolse teibiga, mistõttu ei saa nende asukohta nii lihtsalt muuta ja ka muidu on kvaliteet kehvem. Ise kommenteerida ei oska. Igaks juhuks mainin ka ära, et mina selle vidina maaletoomise ega müügiga kuidagi seotud ei ole, nii et täiesti erapooletu soovitus.

Alguses võib idee tunduda totter, aga soovitan soojalt ära proovida, kel vähegi võimalust on, niisama pildilt ei pruugi asjast täit aimu saada.

Tootja koduleht: https://www.popsockets.com/
Manus
Püsti (jah, on katki, aga töötab :) )
Püsti (jah, on katki, aga töötab :) )
Lahti
Lahti
Kinni
Kinni
Käes
Käes


_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 20:22:43 vasta tsitaadiga

Kus kiviall eland oled, mu varateismeline sõi juba mitu kuud tagasi mul viimased närvid seest selle junniga icon_biggrin.gif Naglade seas mingi elulise tähtsusega asjandus icon_biggrin.gif

Eks idena mugav ju on aga no krt mingi edeva lipulaiva külge toda ei tahaks küll panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 23:56:56 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kus kiviall eland oled, mu varateismeline sõi juba mitu kuud tagasi mul viimased närvid seest selle junniga icon_biggrin.gif Naglade seas mingi elulise tähtsusega asjandus icon_biggrin.gif

Eks idena mugav ju on aga no krt mingi edeva lipulaiva külge toda ei tahaks küll panna icon_biggrin.gif


No nagu mu esimesest postist ilmselt järeldada võib, on nutitelefonindus minu jaoks üks valdkondadest, milles olen tõesti üsna uus tulija - vanu häid klahvidega Symbiane tänapäeval vist teab mis targaks enam ei peeta... Aga eks saab valida telefoni disainiga sobiva rohkem või vähem edeva variandi. Mitmedki kuulsused eputavad nendega peeglist tehtud piltidel... Ja eriti just lipulaevade puhul on minu meelest esmatähtis, et ta vastu maad puruks ei kukuks icon_idea.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2018 01:48:04 vasta tsitaadiga

Mul just pigem arvamus, et kui see plönn pole Attackiga telefoni küljes kinni, siis võib sedasi hoopis lihtsamini maha kukkuda, kui paljast telefoni käes hoida icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2018 01:54:55 vasta tsitaadiga

Mul poisil oli seda ka hirmsasti vaja, no sai siis, nädala pärast kukutas tagumise klaasi puruks. Läks see junn minema ja kaaned ümber telefonile
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2018 17:37:13 vasta tsitaadiga

normaalne icon_razz.gif
Igasugu jama toodetakse... miks ei võiks mugavat mobla kohe teha.
Muideks mugavad käes hoida on iföön SE ja Nokia 920. Teised nagu tasakaalutud labidad. Mingi sony oli ka ok...aga see on hetke mõistes 4a vana ehk kiviaeg.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2018 20:27:47 vasta tsitaadiga

Mis mugavat, teeme ikka suuremad ja ebamugavamad, saab igast jama juurde toota....
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury11
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2006




sõnum 05.03.2018 21:38:23 vasta tsitaadiga

Miks ei või tipptelefon olla 15mm paks mahuks korralik aku ,peaaegu hübriidkaamera sensor ja 2mm paks klaas ja mugav hoida tõhusat tükki... mõned ruged telefonid on peaaegu ideaalsed (dogee60)aga sensor ikka pisike:(
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 05.03.2018 23:50:40 vasta tsitaadiga

Ei näe küll siukse vidina vajadust enda puhul. Olen juba aastaid "labidate" kasutaja olnud ehk Note seeria ja iPhone Plusid ja kõige suurem jurakas oli Nokia 1520 ning pole veel olnud, et telefon niisama peost pudeneks. Kukkunud on küll, aga siiski nt taskust võttes või kuskilt kiiruga haarates, aga siis see värgindus seal taga midagi ikkagi poleks päästnud. Lisaks see visuaalne horror, mis sellise asja telefoni küljes hoidmisega kaasneb icon_biggrin.gif Samas kui kellelegi asi sobib ja ma tean paljusid, kellele see meeldib, siis lasku inimesed käia - enamik ostab endiselt endale hall metallik diisli ka...
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.03.2018 01:08:18 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
normaalne icon_razz.gif
Igasugu jama toodetakse... miks ei võiks mugavat mobla kohe teha.
Muideks mugavad käes hoida on iföön SE ja Nokia 920. Teised nagu tasakaalutud labidad. Mingi sony oli ka ok...aga see on hetke mõistes 4a vana ehk kiviaeg.


Sony XZ1 comapct on miski 4.6 tollise ekraaniga 2017 august välja lastud telefon. Ei ütleks et see nii kiviaeg on ja raudvaraliselt on ka see lippulaev oma SD835-ga, 4GB rammi jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 06.03.2018 10:31:49 vasta tsitaadiga

mercury11 kirjutas:
Miks ei või tipptelefon olla 15mm paks mahuks korralik aku ,peaaegu hübriidkaamera sensor ja 2mm paks klaas ja mugav hoida tõhusat tükki... mõned ruged telefonid on peaaegu ideaalsed (dogee60)aga sensor ikka pisike:(


Sa võid iPhone jaoks osta sellise lisaakuga kesta, mis teeb telefoni ca 15mm paksuseks. Olen mitmel töökaaslasel näinud!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 06.03.2018 22:44:38 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kus kiviall eland oled, mu varateismeline sõi juba mitu kuud tagasi mul viimased närvid seest selle junniga icon_biggrin.gif Naglade seas mingi elulise tähtsusega asjandus icon_biggrin.gif

Eks idena mugav ju on aga no krt mingi edeva lipulaiva külge toda ei tahaks küll panna icon_biggrin.gif


Krdi kivi all...
Ma avastasin selle viguri oma 50ndates ema telefonil icon_biggrin.gif
Ise polnud sellest veel kuulnudki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2018 22:53:06 vasta tsitaadiga

Miks peaks keegi endale selle 12.99 eest soetama... icon_eek.gif
Kapinuppe saab furnituuri poodidest mõne euro eest...kinitusviisi saad kah ise valida, näts, superattakk, kipsikruvi, vms... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.03.2018 18:51:10 vasta tsitaadiga

Sellise junniga ei läheks mul telefon enam taskussegi. Tundub rohkem ridikülitelefoni aksessuaar olema kui tagataskutelefoni lisandus.
Mingit puudust sellest küll ei tunne. Telefon ei tohi lihtsalt libe olla. Kui tootja poolt on libedavõitu, siis vaatad ühe slim ümbrise, mis on kummivärviga kaetud, a'la Ringke tooted ja midagi ei libise enam. Mahakukkumise puhul aga on ka kaitse olemas.
Nagu Dijital, ütles - tuleb see junn sealt küljest lahti ja telefonil kaitsekesta ka pole, siis oledki lahti oma labidast.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2018 19:07:57 vasta tsitaadiga

Mulle istub libe telefon ja nöör taga. Käib hästi taskust välja, istub ilusti käes ja laua peal ei kõigu. Ja saab nagisse riputada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2018 19:20:51 vasta tsitaadiga

ei see on mingi bs asjandus millel vajadust ei näe. Kui telefon ikka käes ei püsi siis aga palun, tõmmake ümber käe kinni ja teise käe sõrmedega saab toksida.
https://www.photopoint.ee/telefonide-tarvikud/879697-natec-extreme-media-sport-armband-x4-for-smartphone-black

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  SOOVITAN: Popsocket - nutitelefoni mugavamaks käes hoidmiseks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.