Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 453, 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 16.02.2018 22:48:38 vasta tsitaadiga

elukaz, täiesti nõus. ei tea küll ühtegi videokaarti, mis oleks kasutades (kasvõi suurel koormusel) kuidagi "viga" saanud. icon_biggrin.gif
pigem ikka, kas kõrvetad OC tehes videokaardi maha või siis lihtsalt kaart töötab ja kõik. vahepealset varianti küll ei ole, et "seda videokaarti on liiga palju kasutatud" icon_lol.gif

Teine asi on muidugi jah see, et termopasta vahetus tuleks kindlasti jutuks (mis arvatavasti on sealt kena soojuse tõttu jalga lasknud), aga see ei mängi kuidagi kaardi endaga rolli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 16.02.2018 22:54:09 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
eks need ventikad vast ikka pisut ära kuluvad...aga muus osas jah, ega seal die sees ei ole mingit piiratud arvu väikseid mehikesi, kes ühest otsast teise jooksevad ja siis üle ääre alla kukuvad ning ventilaatorite poolt minema puhutud saavad


https://www.pcgamer.com/is-it-safe-to-buy-a-used-graphics-card-thats-been-mining-247/

tsitaat:
and the reason is simple: 24/7 mining puts a serious strain on the graphics card components, so after a year or so of constant use a lot of the cards will start to fail. Fans wear out, VRMs fail, and RMAs (if you can get them) take weeks to complete.


tsitaat:
Combine the above and buying used graphics cards starts to look like a gamble. You might be able to get warranty service, but I've personally had a couple of tier one companies deny claims based on burned out capacitors. "You did something to destroy the card, causing physical damage, so you're on your own."


posthuman kirjutas:
elukaz, täiesti nõus. ei tea küll ühtegi videokaarti, mis oleks kasutades (kasvõi suurel koormusel) kuidagi "viga" saanud. icon_biggrin.gif
pigem ikka, kas kõrvetad OC tehes videokaardi maha või siis lihtsalt kaart töötab ja kõik. vahepealset varianti küll ei ole, et "seda videokaarti on liiga palju kasutatud" icon_lol.gif


Ma olen ise näinud kaevur-Radeon'i kaarti, mis kaevandades töötas justkui täiesti normaalselt, kuid kui üritada sellel mängida, pildus ekraanile artefakte ja crashis mänge/masinat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 16.02.2018 22:56:58 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:


Ma olen ise näinud kaevur-Radeon'i kaarti, mis kaevandades töötas justkui täiesti normaalselt, kuid kui üritada sellel mängida, pildus ekraanile artefakte ja crashis mänge/masinat.


Väga lihtne. Järelikult oligi vigane kaart juba varem, kas vigaste mäludega või millegi muuga. Kaevandades ei kasutagi videokaart kõike ära, milleks ta loodud on. Mängimisel tulevadki sellised vead kõige lihtsamalt välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 22:59:05 vasta tsitaadiga

Mõni on ikka maha ka surnud, kõigil sama viga eri kohtades, mõni pindmontaazh kondekas läheb lühisesse. Aga vanust on neil kõigil olnud 3-4 aastat.

Kellel gigabyte 290 on ära kustunud siis sai omale tüüpvea tarvis spikker tehtud:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 16.02.2018 23:51:26 vasta tsitaadiga

elukaz, nu seda silmas pidasingi, et tüüpveaga kaart sel juhul, kui mingi komponent annab aktiivsel kasutamisel otsad. üldjuhul videokaart ei ole loodud surema aktiivse kasutamise tagajärjel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 17.02.2018 04:16:03 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
aht0 kirjutas:


Ma olen ise näinud kaevur-Radeon'i kaarti, mis kaevandades töötas justkui täiesti normaalselt, kuid kui üritada sellel mängida, pildus ekraanile artefakte ja crashis mänge/masinat.


Väga lihtne. Järelikult oligi vigane kaart juba varem, kas vigaste mäludega või millegi muuga. Kaevandades ei kasutagi videokaart kõike ära, milleks ta loodud on. Mängimisel tulevadki sellised vead kõige lihtsamalt välja.


Vähe sassi ei aja midagi niimoodi meelevaldselt üldistades? Kaevandades saab kaart suht ühtlast pidevat "valu". Eriti arvestades kui palju kaevandamiseks kaarte ülekellatakse. S.t "võetakse kõik" ja veel niipalju lisaks kui kannatab vähegi võtta.

mängides võib GPU kasutada tänapäeval ka murdosa kaardi olemasolevast ressursist. See sõltub konkeetse mängu enda nõudlikkusest, siis veel ekraani resost ja kasutatavast kaadrisagedusest (fps).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 05:39:44 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
posthuman kirjutas:
aht0 kirjutas:


Ma olen ise näinud kaevur-Radeon'i kaarti, mis kaevandades töötas justkui täiesti normaalselt, kuid kui üritada sellel mängida, pildus ekraanile artefakte ja crashis mänge/masinat.


Väga lihtne. Järelikult oligi vigane kaart juba varem, kas vigaste mäludega või millegi muuga. Kaevandades ei kasutagi videokaart kõike ära, milleks ta loodud on. Mängimisel tulevadki sellised vead kõige lihtsamalt välja.


Vähe sassi ei aja midagi niimoodi meelevaldselt üldistades? Kaevandades saab kaart suht ühtlast pidevat "valu". Eriti arvestades kui palju kaevandamiseks kaarte ülekellatakse. S.t "võetakse kõik" ja veel niipalju lisaks kui kannatab vähegi võtta.

mängides võib GPU kasutada tänapäeval ka murdosa kaardi olemasolevast ressursist. See sõltub konkeetse mängu enda nõudlikkusest, siis veel ekraani resost ja kasutatavast kaadrisagedusest (fps).


Pigem tehakse undervolt kaartidele elektri kokkuhoiu jaoks ja et saaks ühe toite taha rohkem kaarte panna. Minu r9 580 kaardid vahepeal isegi ei ajanud vente ringi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 17.02.2018 05:58:01 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:

Vähe sassi ei aja midagi niimoodi meelevaldselt üldistades? Kaevandades saab kaart suht ühtlast pidevat "valu". Eriti arvestades kui palju kaevandamiseks kaarte ülekellatakse. S.t "võetakse kõik" ja veel niipalju lisaks kui kannatab vähegi võtta.

mängides võib GPU kasutada tänapäeval ka murdosa kaardi olemasolevast ressursist. See sõltub konkeetse mängu enda nõudlikkusest, siis veel ekraani resost ja kasutatavast kaadrisagedusest (fps).


Pigem ikka lasevad kaevurkaardid madalama voldi ja kelladega, et elektrikulu ja temperatuure madalamana hoida. Hashrate sellest oluliselt ei kannata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 06:13:29 vasta tsitaadiga

lisaks eelnevale veel, et see "mängides võib GPU kasutada tänapäeval ka murdosa kaardi olemasolevast ressursist" on ka ikka pehmelt öeldes täisabsurdne jutt! eks jah, eesti on ju täis neid vendi, kes ostavad omale highend graafikaarte, et nendega minesweeperit mängida, mis kasutab murdosa ressurssist icon_lol.gif
ütleme nii, et sassis on siin asjad sinul ahto. näha on, et ega sa ise sellest kaevandamisest suurt mitte miskit ei tea + ega vist ka mitte eriti palju sellest, mis ja kuidas need graafikakaardid või üldse selline elektroonika tegelikult töötab. kui teaksid siis päris sellist loba ei ajaks.

nagu ma vist juba varem ütlesin, põhiliselt kulub üks asi miner kaartidel. selleks on ventikas. aga siin ka oleneb palju kuidas on olnud setup. kas asi jooksnud jahedas ruumis, undervolt ja minimaalsed ventika pöörded või vastupidi. lisaks oleneb kas kaardil on 1, 2 või 3 ventikaga jahutus jne. peale selle ühe asja "kulub" veel termopasta, mis tuleks teatud aja pärast siis lihtsalt ära vahetada. hardly any rocket science ja mina teeksin seda nagunii videokaardil paari aasta tagant või tihtipeale ka siis kui näiteks ostan kellegi käest kasutatud kaardi.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 17.02.2018 10:00:34 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:

Ma olen ise näinud kaevur-Radeon'i kaarti, mis kaevandades töötas justkui täiesti normaalselt, kuid kui üritada sellel mängida, pildus ekraanile artefakte ja crashis mänge/masinat.


Kaevuris kasutatud kaartidel on reeglina mingi custom bios millega mänguril midagi teha pole... flashi originaal bios peale - ehk saad tööle selle kaardi!

Oma kogemusest võin kinnitada, et uskumatult tugevad on suuremate tootjate (MSI, Sapphire, Gigabyte) gpu'd. Näiteks vanad R9 280'd lihtsalt keelduvad suremast - isegi xpmclient ei suuda neid ära küpsetada icon_lol.gif
kuigi laseb temperatuurid 60 - 70 kanti!
ETH'i kaevavad kaardid on samas nagu sanatooriumis: 50 kraadi või natuke peale ja voolutarve kõigest 90W. Mis saab sellistes tingimustes gpu'ga juhtuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 11:27:03 vasta tsitaadiga

Vaadake kui kaua käivad serveriprotsessorid...
Serveripargi prosed käivad peaaegu 24/7 100% koormusega, tavaliselt surevad kuumuse tõttu maha...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:04:01 vasta tsitaadiga

Ükski lauaarvutidetail pole valideeritud töötama 24/7 pideva koormuse all, kasutamine sel viisil on sõltuvalt kirjapandud tootjatingimustest tootjagarantiid tühistav. Serveririistvara ongi sellepärast kallim, et nendel kuulub selline stsenaarium valideerimisprotsessi ja on kaetud garantiiga.

Tootjatel on hetkeseisuga juba odavam lisada reference design'ile kasutusmudelit logiv funktsionaalsus ja sellepõhjal kaevanduskaartide garantiid tühistada kui neid lihtsalt välja vahetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:21:18 vasta tsitaadiga

Kuidas sa selle logi sealt kätte saad kui kaart telliseks lasta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:22:55 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ükski lauaarvutidetail pole valideeritud töötama 24/7 pideva koormuse all, kasutamine sel viisil on sõltuvalt kirjapandud tootjatingimustest tootjagarantiid tühistav. Serveririistvara ongi sellepärast kallim, et nendel kuulub selline stsenaarium valideerimisprotsessi ja on kaetud garantiiga.

Tootjatel on hetkeseisuga juba odavam lisada reference design'ile kasutusmudelit logiv funktsionaalsus ja sellepõhjal kaevanduskaartide garantiid tühistada kui neid lihtsalt välja vahetada.


Ole hea, mõtle uuesti. Paljudes ettevõtetes käivad lauaarvutid 24/7. Kuna päevasel ajal tehakse nendega tööd ning öisel ajal on lauaarvutid uuenduste ootel. Mõni toredam ettevõte on tööle võtnud ka sellise ITivenna, kes kasutab WOL funktsionaalsust, nii et arvutid saavad ka vahepeal tukkuda natukene. Aga üldiselt käivad lauakad siiski 24/7.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:26:16 vasta tsitaadiga

Kas uuenduse ootel lauaarvuti võrdub videokaardiga mis saab 24 tundi päevas 100% kasutusel hooramist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:32:38 vasta tsitaadiga

anubis, pots4t4j4 - ma nagu saan otsapidi aru küll, et BTC hinnateemas pole teil praegu eriti midagi jaurata sellest, et BTC kukub 100 euro peale kohe. Aga miks te siis järgmise teema oma kummaliste arvamistega ette võtate, see jääb minu jaoks saladuseks.

100% hooramist saab videokaart graafikatestide ajal tavaliselt. Kaevandamine pole tihtipeale pooltki sellest. Ka isegi mitte mängimisega võrdne.
Lisaks - kaevandamisel on kaardid kogu aeg online ning ühtlasel töötemperatuuril. Enim kaarte sureb siiski arvuti sisse-välja klõpsimisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:35:33 vasta tsitaadiga

24/7 töötamine ei võrdu 24/7 numbrijahvatamisega. icon_wink.gif
Tootjatel on kaartide testimiseks veidi teistsugused võimalused kui tavakasutajal või arvutipoel, telliseks lastud kaart ootab lihtsalt õiget signaali, et surnud seisust välja tulla ja oma "must minevik" paljastada.

Yerba - mul ei ole midagi BTC/blockchain/krüptomüntluse vastu. Viimast korda ütlen. Ma olen mulli ja lollide ärakasutamise vastu.


viimati muutis anubis 17.02.2018 12:36:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:36:11 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
anubis, pots4t4j4 - ma nagu saan otsapidi aru küll, et BTC hinnateemas pole teil praegu eriti midagi jaurata sellest, et BTC kukub 100 euro peale kohe. Aga miks te siis järgmise teema oma kummaliste arvamistega ette võtate, see jääb minu jaoks saladuseks.

100% hooramist saab videokaart graafikatestide ajal tavaliselt. Kaevandamine pole tihtipeale pooltki sellest. Ka isegi mitte mängimisega võrdne.
Lisaks - kaevandamisel on kaardid kogu aeg online ning ühtlasel töötemperatuuril. Enim kaarte sureb siiski arvuti sisse-välja klõpsimisel.


Kas mängurid kütavad 24h päevas 100% koormusel ja nii aastaid järjest, või kuniks kaart maha sureb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:42:56 vasta tsitaadiga

Ise ikka mäletad, mida paar posti tagasi kirjutasid?
Kui ei, siis tsitaat:
---
Ükski lauaarvutidetail pole valideeritud töötama 24/7 pideva koormuse all, kasutamine sel viisil on sõltuvalt kirjapandud tootjatingimustest tootjagarantiid tühistav.
---
Mis siis nüüd rohkem torgib - see et lauaarvutid pole ette nähtud töötama või videokaardid pole ette nähtud töötama 24/7?


anubis kirjutas:
24/7 töötamine ei võrdu 24/7 numbrijahvatamisega. icon_wink.gif
Tootjatel on kaartide testimiseks veidi teistsugused võimalused kui tavakasutajal või arvutipoel, telliseks lastud kaart ootab lihtsalt õiget signaali, et surnud seisust välja tulla ja oma "must minevik" paljastada.

Yerba - mul ei ole midagi BTC/blockchain/krüptomüntluse vastu. Viimast korda ütlen. Ma olen mulli ja lollide ärakasutamise vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:52:47 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
[..]24/7 pideva koormuse all[..]


icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 17.02.2018 15:34:09 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
lisaks eelnevale veel, et see "mängides võib GPU kasutada tänapäeval ka murdosa kaardi olemasolevast ressursist" (1)on ka ikka pehmelt öeldes täisabsurdne jutt! eks jah, (2)eesti on ju täis neid vendi, kes ostavad omale highend graafikaarte, et nendega minesweeperit mängida, mis kasutab murdosa ressurssist icon_lol.gif
ütleme nii, et sassis on siin asjad sinul ahto. näha on, et ega sa ise sellest kaevandamisest suurt mitte miskit ei tea + ega vist ka mitte eriti palju sellest, mis ja kuidas need graafikakaardid või üldse selline elektroonika tegelikult töötab. kui teaksid siis päris sellist loba ei ajaks.

(1)Ei viitsi targale vastu targutada. Lihtsam on esitada fakt. Screenshot ühest mu igapäevasest pelast. MSI Afterburner'i overlay'ga. Tahtsin ka Squad'ist sarnast screeni teha (teistsugune, UT4 mootor) aga see hakkas paukuma "game security violation'i teateid. Võin panna ka BF3,BF4 skriine, neil on GPU kasutus väiksem, vanem mootori versioon. BF1 pole. See on GTX1050Ti'ga, s.t kaart, millel pole eraldi toidetki..
Spoiler Spoiler Spoiler

(2)Ise ajad absurdi. High-end'i ostab tühine protsendi murdosa arvutikasutajatest üldse (valdav enamus arvuteid on iGPU'ga kontori/netimasinad) ja marginaalne protsent mänguritest. High-end videokaardil on pointi ainult siis kui muu riistvara masinas on ka sellele vastav. Sul ei ole mõtet paaritada 1080Ti'd 1920x1080 60Hz moluga, pigem ikka suurema reso ja/või hertsiga. Moskvitšile turbo toppimine ei tee seda ralliautoks, pann jääb panniks, lihtsalt üks detail maksab rohkem kui ülejäänud masin.

See "muu vastav" riistvara tuleb omakorda vastava hinnasildiga, mis ei ole enamusele lihtsalt taskukohane või on klassifitseeritav põhjendamatu ostuna- sest saadav perfilisa ei oleks samas suurusjärgus täiendavalt väljakäidavale papile. Ostja peaks samuti ise käsutama oma rahakotti ja olema piisava sissetulekuga. Muidu tekivad põnevad nüansid, a la kuidas ja kas põhjendaks oste naisele icon_lol.gif Koduse harmoonia huvides.. s.t päris high-end'i saab lubada endale reeglina vallaline hea sissetulekuga mängur. Kui palju meil siin Eestis selliseid võiks olla? "Terve Eesti on täis"? Yea, right.. icon_rolleyes.gif
Suurem osa mängureid on alakad, kes sõltuvad vanemate rahakotist, heal juhul korjavad taskurahast papi kokku mid-range kaardi jaoks.

Poest ostetavates eelkomplekteeritud "mängurikastides" on ka mid-range või paremal juhul mid-high GPU'd. High-end, peaaegu mitte kunagi, kui ise sisse ei telli.

yerba kirjutas:
anubis kirjutas:
Ükski lauaarvutidetail pole valideeritud töötama 24/7 pideva koormuse all, kasutamine sel viisil on sõltuvalt kirjapandud tootjatingimustest tootjagarantiid tühistav. Serveririistvara ongi sellepärast kallim, et nendel kuulub selline stsenaarium valideerimisprotsessi ja on kaetud garantiiga.

Tootjatel on hetkeseisuga juba odavam lisada reference design'ile kasutusmudelit logiv funktsionaalsus ja sellepõhjal kaevanduskaartide garantiid tühistada kui neid lihtsalt välja vahetada.


Ole hea, mõtle uuesti. Paljudes ettevõtetes käivad lauaarvutid 24/7. Kuna päevasel ajal tehakse nendega tööd ning öisel ajal on lauaarvutid uuenduste ootel. Mõni toredam ettevõte on tööle võtnud ka sellise ITivenna, kes kasutab WOL funktsionaalsust, nii et arvutid saavad ka vahepeal tukkuda natukene. Aga üldiselt käivad lauakad siiski 24/7.


Olles töötanud sellises organisatsioonis (rv piiripunkt), kui arvuti peaks tööajal surema, aetakse itivend käsukorras ka keset ööd üles, tuleb toob uue juba eelnevalt ärakonfitud kasti, paneb üles, heal juhul sätib tööjaama IP käsitsi töökohale vastavaks ja viib katkise jalust minema. Kogu muusika. Kui organisatsioonis on sadu arvuteid, on "millegi lagunemised kuskil" täiesti tavaline nähtus. Kui töökohta ei kasutata (uues vahetuses eelnevast vähem inimesi), lülitatakse masin lahkuva vahetuse töötaja poolt üldse välja või läheb ise mingi aja pärast standby'le. Kuipalju mingi töökoha masin keskmiselt "vastu peab" ei oska väita, kõik on identse välimusega ja sisuga. Windowsi 'by default' poliitika on 10min pärast ekraan välja ja poole tunni pärast tuttu. 24/7 ei tiksu sul ükski kontorimasin, v.a kui asutuse poliitika ei ole nii seadistanud,viimase puudumisel - kasutaja ei ole masina seadeid omavoliliselt näppinud, või.. selle taga tõesti 24/7 vahetustega töö ei käi. Enamus ettevõtete kontoreid siiski öösiti ei tööta, piiripunkti-laadsed juhtumid on corner-case.
pots4t4j4 kirjutas:

Kas mängurid kütavad 24h päevas 100% koormusel ja nii aastaid järjest, või kuniks kaart maha sureb?

Tuleb nii välja icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 19:54:43 vasta tsitaadiga

vast rohkem teemakohane küsimus ka...kui kaevandate zcl'i, mis vist peaks olema hetkel tulusaim equihash münt. siis kuhu seda suunata, mõnda lokaalsesse walletisse või kuskile exchange'le, kus vahetate selle kohe mõneks muuks valuutaks? vaatasin, et coinbase'i seda vist saata ei saa..no kui ei vaheta vahepeal mõneks muuks enamlevinud krüptoks.

ja mis poolis seda võiks kaevata? ühes mitte nüüd kõige väiksemas lasin 24h, nothing. ei näita mingit uncorfirmed amounti ega üldse mitte miskit seal stattides. saan aru, et blocki leidmine võtab aega aga statistika järgi see pool varem ikka iga päev vähemalt 1 blocki oli leidnud ka. on üldse mingeid selliseid poole, kus ka reaalselt näeb enamvähem stabiilset tootlikkust nagu näiteks ethermine's, miningpoolhubis ja ilmselt veel paljudes poolides etherit kaevates?




paistab, et sulle ahto võib panna ühe huvitava hüüdnime - mr.murdosa thumbs_up.gif igal poole on sul need murdosad mängus...küll kasutavad mängud kõik murdosa videokaardi võimsusest, küll ostab vaid murdosa high-end videokaarte.

aga miks üldse osta mingi videokaart kui mängud vaid murdosa sellest kasutavad?! mängi rõõmsalt int.graafikaga. kasutab 100% (noh, kui sedagi, ehk saab ka mingisuguse murdosaga hakkama..) ja perf on sama. või kardad, et siis hoorab ära? icon_eek.gif
screenshotte, igasuguseid sealjuures, oskame me kõik teha. nende on umbes nagu mingi statistika esitamisega...ole vaid mees ja esita endale sobivalt, sobivad numbrid icon_lol.gif mina ei hakka ka sellisega vaidlema, eks sa lase edasi oma murdosadega ja ole õnnelik arvates, et mängud kasutavad sul heal juhul kolmandikku ressurssist. isegi kui see nii oleks siis muidugi tore oleks kuulda, et mismoodi see 33% gpu kasutust on rohkem gpu'd "säästev" kui näiteks 100%, või 90% või misiganes muu number. kuid on the second thought...ma tegelikult vist ei taha seda kuulda, las jääb icon_lol.gif

kui ma räägin hihg-end kaartidest siis ma mõtlen selle all siiski kõiki eraldiseisvaid ja mitte enam sümboolse, vaid ikkagi väga arvestatava hinnaga videokaarte. selliseid mille hind süsteemis ei ole enam mingi mõttetu murdosa, vaid näiteks pool või kolmandik hinnast (noh okei, sinu mõistes on muidugi see ka murdosa...sul käib selle termini kasutamine vist hirmus matemaatiliselt, mitte nagu tavainimese seda keeleliselt kasutab). highend on ka gtx 1060. sinu 1050 kuulub praeguse seisuga pigem middle-classi ja igasugused vanemad kaardid, int. graafikad ja asjad on low-end. lihtne. aga palun selle üle mitte vaidlema asuda - selline on minu isiklik arvamus ja mind kellegi teise oma ei huvita. täpsustasin vaid, et oleks selge, mida ma silmas pidasin.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 17.02.2018 19:55:59 vasta tsitaadiga

yerba, mitu aastat sa neid r9 290 tri-x kaarte hoorasid, enne kui eelmine kevad maha müüsid ja siis hiljem kallimalt tagasi ostsid? icon_biggrin.gif
üks neist minu käes, läks mängurimasinasse mõneks ajaks ja siis tagasi kaevandusse hooramisele. väga töökindel kraam ja pilti näitab siiamaani väga ilusti.
ma pigem nõustun selle teooriaga, et kaevandades ühtlane temperatuur ja koormus säilitavad kaarti paremini, kui pidev sisse/välja lülitamine (power spike killib komponente ilmselt kõige rohkem), kuumenemine ja jahtumine ning sellest tingitud paisumised/kahanemised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 17.02.2018 20:28:36 vasta tsitaadiga

Wiltz, kaeva MiningPoolHubi. Seal vahetad automaatselt selle mündi vastu mida tahad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 21:02:09 vasta tsitaadiga

jah, see on option (mida alguses mõtlesingi kasutada)...samas sellega koguneb lõpuks kõige peale kokku nii krdi suur fee, et see pani ausalt öeldes sügavalt mõtlema juba icon_rolleyes.gif mph pool fee on 1% (mis zcl puhul tundub olema üks kõrgemaid), siis on seal fee auto-ex'ile, mis oli vist 0.2%, siis on seal fee veel igale väljamaksele, mis tuleb ikka päris krdi suur kui just väga kaua ei kogu. aga mul pole nii suurt zcl hashing powerit, et selline pikem kogumine mingi valid option oleks. ühesõnaga sealt võib arvestada veel kuskil 1.5% feed otsa. ja kõigele sellele lisaks on zcl minerite fee ka veel 2%, mis on ikka tegelikult lausabsurdne icon_confused.gif kokkuvõttes kuskil 5% feed, not so nice..
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 453, 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.