Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 07:48:53 vasta tsitaadiga

eks see oneclick ole jah selline one size fits all stiilis värk. paistab et tootja on siis natuke fine-tuuninud. samas muidugi võib ka vabalt olla, et oneclickiga lihtsalt läheb mälu klokk kõrgemale kui tootja timingutega.
mis kloki juures see 32 siis kah tuli? kui mitte üle 2100mhz siis on xfx päris head timingud teinud vist icon_biggrin.gif

ega 30 pole ka tegelikult kehv kiirus, üldiselt ma arvan, et selle üle kurta ei tasu, eriti kui see on 100% stabiilne. ja noh kaardi core kloki saab sel juhul madalamaks lasta ning omakorda core tööpinge lasta hästi madalale, mis hoiab kaardi jahedana, voolutarbe väiksemana ja mine tea ehk on isegi eluiga pisut pikem. ventikas elab ehk ka kauem natuke

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 16.02.2018 08:54:13 vasta tsitaadiga

32 tuli ära memory 2225 core 1205. Hwinfo näitas 0 errorit, aga temp lendas 73 peale ja seda ventika karjumist ei jõua ära kuulata icon_biggrin.gif Hetkel tiksub 2225 mem, core 1155 ja 31.2mh/s gpuz näitab 75w, asused mõlemad 90w core 1125 mem 2000 29.6 ja 29.8mh/s. Ei ole viitsinud raami ka ehitada ja tiksuvad kaardid kõik kastis mida sai siis vähe lammutatud ja mõned avad juurde puuritud, et õhk paremini läbi käiks icon_biggrin.gif Temp kõigil ~63 fan 50%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 10:20:17 vasta tsitaadiga

ega jah mem@2000 ei tulegi hästi rohkem kui 29 koma midagi. No kui just ei mõtle välja mingeid personaalseid optimeeritud timinguid (kui neid optimeerida üldse enam väga annabki). Aga ma arvan, et see oleks juba aja raiskamine natuke. Eks mõned chipid lihtsalt ole kehvemad kui teised. Võibolla kui oleks mingi lihtne viis mälude pinget tõsta siis annaks ka neid muidu mitte nii säravaid tähti järgi aidata aga nagu ma olen aru saanud siis sellist lihtsat viisi ei ole...peab ikka väga sügavuti biosi sügavustesse minema ja seda ümber häkkima. Ja sellist asja nagu kunagi eelmisel kümnendil sai palju harrastatud ehk "hardmod" takistitega pinge keeramine, seda vist enam ka ei tehta. nii et Oneclickist asi igatpidi vääga kaugel icon_biggrin.gif Seejuures teadmata kas sellest mängimisest lõpuks üldse mingit kasugi on.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cocliosttr
HV kasutaja
cocliosttr

liitunud: 19.04.2006




sõnum 16.02.2018 10:42:37 vasta tsitaadiga

Mis PSU-d või PSU-sid soovitate selle emaplaadi jaoks?
Asus B250 Mining Expert

Eriti kui täis laduda RX580-e
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 16.02.2018 10:46:38 vasta tsitaadiga

Corsair rm1000 icon_smile.gif või kuna neid eriti saada pole, ehita rm850-tega.

cocliosttr kirjutas:
Mis PSU-d või PSU-sid soovitate selle emaplaadi jaoks?
Asus B250 Mining Expert

Eriti kui täis laduda RX580-e
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cocliosttr
HV kasutaja
cocliosttr

liitunud: 19.04.2006




sõnum 16.02.2018 11:18:26 vasta tsitaadiga

Ma suht tainas nende PSU ja emaplaadi yhendamiste osas.
Sinna vaheconnectorit vms ka vaja läheb?

Keegi oskab ka öelda kas ja kust eestis sellist värki osta saaks?
https://www.amazon.de/gp/product/B01IDMHYMS/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

Ja kas teate mis mudelitel razeritel need ledid on?
Noh ma kuulnud palju et palju on nö faulty razereid.
Se tähendab et kergem oleks tuvastada mis razer vigane on kui led olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 11:25:39 vasta tsitaadiga

emaplaat ja psu on kaks eri asja ja pole olemas sobivat psu'd mingi teatud plaadi jaoks. kui üks psu on hea siis ta on hea ja sobib ükskõik millise plaadi külge, põhimõtteliselt kõik tänapäeva psu'd peaksid sobima kokku kõigi plaatidega. kui sa just seda silmas ei pea, et mõni vajalik connector puudu jääb. aga see peaks ka üsna erakordne olema.

mina soovitaks võtta 2 psu'd. optimaalne rx570/580 jaoks on umbes selline 700w toide, mille taha saab ühendada 4 kaarti. see corsair on küll tore oma paljude juhtmetega aga ausalt öeldes neid 8 pcie otsa saab kõiki kasutada pigem vaid siis kui toimetad nvidia uuema põlvkonna kaartidega ja saad arvestada voolutarbega umbes 100 kaardi kohta. ja 200 eur toite eest...no ma ei tea. ma investeeriks selle raha lisavideokaarti. mitte, et toiteid nüüd päris tasuta saab muidugi. Kui mingi eriti suur hunnik kaarte on, siis soovitaks võtta serveritoite...aga see pole vist kõige õigem soovitus inimesele, kes ütleb et ta on tainas psu'de koha pealt icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 11:39:27 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
emaplaat ja psu on kaks eri asja ja pole olemas sobivat psu'd mingi teatud plaadi jaoks. kui üks psu on hea siis ta on hea ja sobib ükskõik millise plaadi külge, põhimõtteliselt kõik tänapäeva psu'd peaksid sobima kokku kõigi plaatidega. kui sa just seda silmas ei pea, et mõni vajalik connector puudu jääb. aga see peaks ka üsna erakordne olema.

mina soovitaks võtta 2 psu'd. optimaalne rx570/580 jaoks on umbes selline 700w toide, mille taha saab ühendada 4 kaarti. see corsair on küll tore oma paljude juhtmetega aga ausalt öeldes neid 8 pcie otsa saab kõiki kasutada pigem vaid siis kui toimetad nvidia uuema põlvkonna kaartidega ja saad arvestada voolutarbega umbes 100 kaardi kohta. ja 200 eur toite eest...no ma ei tea. ma investeeriks selle raha lisavideokaarti. mitte, et toiteid nüüd päris tasuta saab muidugi. Kui mingi eriti suur hunnik kaarte on, siis soovitaks võtta serveritoite...aga see pole vist kõige õigem soovitus inimesele, kes ütleb et ta on tainas psu'de koha pealt icon_biggrin.gif


Toide on koht kus kokku hoida ei tasu. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cocliosttr
HV kasutaja
cocliosttr

liitunud: 19.04.2006




sõnum 16.02.2018 11:46:11 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
emaplaat ja psu on kaks eri asja ja pole olemas sobivat psu'd mingi teatud plaadi jaoks. kui üks psu on hea siis ta on hea ja sobib ükskõik millise plaadi külge, põhimõtteliselt kõik tänapäeva psu'd peaksid sobima kokku kõigi plaatidega. kui sa just seda silmas ei pea, et mõni vajalik connector puudu jääb. aga see peaks ka üsna erakordne olema.

mina soovitaks võtta 2 psu'd. optimaalne rx570/580 jaoks on umbes selline 700w toide, mille taha saab ühendada 4 kaarti. see corsair on küll tore oma paljude juhtmetega aga ausalt öeldes neid 8 pcie otsa saab kõiki kasutada pigem vaid siis kui toimetad nvidia uuema põlvkonna kaartidega ja saad arvestada voolutarbega umbes 100 kaardi kohta. ja 200 eur toite eest...no ma ei tea. ma investeeriks selle raha lisavideokaarti. mitte, et toiteid nüüd päris tasuta saab muidugi. Kui mingi eriti suur hunnik kaarte on, siis soovitaks võtta serveritoite...aga see pole vist kõige õigem soovitus inimesele, kes ütleb et ta on tainas psu'de koha pealt icon_biggrin.gif



Jutt käib 19 kaardist (hetkel saab vaid 13 panna kuna ema vajab ootab biose updat-i).
Emaplaadil on siiski kindel arv kui mitu PSU-d saab taha yhendada. Seetõttu ka see kysimus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 16.02.2018 11:51:35 vasta tsitaadiga

cocliosttr kirjutas:
Emaplaadil on siiski kindel arv kui mitu PSU-d saab taha yhendada. Seetõttu ka see kysimus.

mida sa ajad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 12:06:27 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
cocliosttr kirjutas:
Emaplaadil on siiski kindel arv kui mitu PSU-d saab taha yhendada. Seetõttu ka see kysimus.

mida sa ajad?


Nendel 19gpu plaatidel on 3x 24pin otsa, sellest ilmselt räägib.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 16.02.2018 12:16:19 vasta tsitaadiga

Selleks on ju manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 12:18:43 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
Selleks on ju manual

Mida sa ajad? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 16.02.2018 12:20:11 vasta tsitaadiga

Well played, sir! Well played!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cocliosttr
HV kasutaja
cocliosttr

liitunud: 19.04.2006




sõnum 16.02.2018 12:28:14 vasta tsitaadiga

Tänud pyrex

Aga, et Kristocfc oled natuke jobu..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 13:10:23 vasta tsitaadiga

no kui emaplaadil on kindel arv siis las seal emaplaadil olla see arv kindel. kui sinna reaalselt kunagi 19 kaarti peale topid ja need kõik ka reaalselt käima saad siis on sul nii ehk naa vaja kohe päris kindlasti vähemalt 3 toitekat icon_biggrin.gif seni aga ilmselt saab ka 2'ga hakkama ja seal ei ole tegelikult mitte mingisugusr piirangut kui mitut toidet sa reaalselt kasutad. ega need kõik ei pea emaplaadile ühendatud olema. kaardid ja riserid vajavad lihtsalt 12v toidet ja iga kaardi 12v toide peaks tulema SAMAST toitekast. emaplaat aga võib käia mille iganes otsas. lihtsalt toitekad peavad olema omavahel ühendatud ehk samaaegselt käima ja offi minema.

..kui toide on koht, kust kokku hoida ei tasu, siis leiab ka palju kallimaid plokke. näiteks selliseid 500euri ringis tükk. kuna kokku hoida ei tasu, siis ma arvan, et edaspidi võiksid kõik oma rig'e selistega täita, tootjad oleksid kindlasti äärmiselt õnnelikud icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 15:19:51 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
iga kaardi 12v toide peaks tulema SAMAST toitekast.


Mida sa ajad icon_confused.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 16.02.2018 15:25:07 vasta tsitaadiga

Iga Corsair märki kandev toitekas ei ole ka automaatselt nüüd üle prahi toitekas.
Seda usku ei tasuks hakata tekitama, et ka odav paarikümne eurone toitekas võib kvaliteetne olla. Toitekate valimise raskel teel on abiks sellised kirjatükid:
https://linustechtips.com/main/topic/631048-psu-tier-list-updated/
http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-2547993/psu-tier-list.html

Ja siiski kehtib reegel, et niipalju nagu maksta raatsid, nii hea või kehva asja ka saad.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.02.2018 15:28:47 vasta tsitaadiga

Suht kahtlased listid kui isegi Chieftec täitsa puudu on icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 16.02.2018 15:41:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Suht kahtlased listid kui isegi Chieftec täitsa puudu on icon_biggrin.gif


Ehk on põhjusega puudu. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 15:41:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Suht kahtlased listid kui isegi Chieftec täitsa puudu on icon_biggrin.gif


No way to rate something that hasn't been reviewed.
http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page873.htm
Mostly Sirtec and CWT as OEMs so there is potential there to be either very good or junk as both companies make plenty of each. No way to tell unless they get tested.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 16:31:15 vasta tsitaadiga

elukaz, mis siin üllatusena tuleb? iga üksiku kaardi (videokaardi olgu täpsustatud) nii riseri toide (mis on ju 12v, või mis?!) kui kaardi pcie toide (mis üllaülla on samuti 12v) peaksid pärinema ühe ja sama toiteka otsast, seest, küljest. ma olen korra proovinud ka nii, et tulid erinevast. häid tulemusi see ei andnud..
või sulle jäi see segaseks, et mis sisenevaid toitepingeid seal peale 12v veel on? no ega vist tegelikult ei olegi jah, võib siis öelda lühemalt, et iga kaardi kogu toide peaks tulema samast toitekast. aga ei mängi rolli kui mitu kaarti ja kui minu toitekat nende kaartide kohta sul on. ilmselt võid panna ka iga kaardi jaoks ühe ning ühendada need kõik peatoite pealt lülituma.


mille põhjal te seda toite kvaliteeti siis kah täpselt mõõdate kui tohib küsida? mingid omad parameetrid, mitte need tavapärased a'la efektiivsus, piisavalt stabiilne toitepinge ja veel nipetnäpet asjad? minumeelest toiteka sisu ei ole nüüd eriline raketiteadus. seal on üsna basic komponendid ja siis on nö. circuit design ehk see, mismoodi need komponendid omavahel kokku on pandud. ja väga lampi ei saa selle kokkupanemisega peksta sest siis vastav toide ei vasta standarditele. küll mitte nüüd kõigi aga väga paljude, ka odavama otsa toidete kohta võib leida reviewsid kus on peamised asjad ära testitud ja kui need on normis siis nii ongi...üsnagi ainuk järelejääv muutuja on komponentide eluiga. eks see sõltub jällegi peamiselt töötemperatuurist ja osade vidinate puhul ka loadist. on siis kah palju neid nö. odavaid (no siinsete juttude põhjal julgeks pakkuda, et selliseid 50-80eur toiteid peetakse odavateks ja ebakvaliteetseteks) kellelgi hirmus lühikese aja jooksul läbi põlenud?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 16.02.2018 16:51:09 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
elukaz, mis siin üllatusena tuleb? iga üksiku kaardi (videokaardi olgu täpsustatud) nii riseri toide (mis on ju 12v, või mis?!) kui kaardi pcie toide (mis üllaülla on samuti 12v) peaksid pärinema ühe ja sama toiteka otsast, seest, küljest. ma olen korra proovinud ka nii, et tulid erinevast. häid tulemusi see ei andnud..
või sulle jäi see segaseks, et mis sisenevaid toitepingeid seal peale 12v veel on? no ega vist tegelikult ei olegi jah, võib siis öelda lühemalt, et iga kaardi kogu toide peaks tulema samast toitekast. aga ei mängi rolli kui mitu kaarti ja kui minu toitekat nende kaartide kohta sul on. ilmselt võid panna ka iga kaardi jaoks ühe ning ühendada need kõik peatoite pealt lülituma.


mille põhjal te seda toite kvaliteeti siis kah täpselt mõõdate kui tohib küsida? mingid omad parameetrid, mitte need tavapärased a'la efektiivsus, piisavalt stabiilne toitepinge ja veel nipetnäpet asjad? minumeelest toiteka sisu ei ole nüüd eriline raketiteadus. seal on üsna basic komponendid ja siis on nö. circuit design ehk see, mismoodi need komponendid omavahel kokku on pandud. ja väga lampi ei saa selle kokkupanemisega peksta sest siis vastav toide ei vasta standarditele. küll mitte nüüd kõigi aga väga paljude, ka odavama otsa toidete kohta võib leida reviewsid kus on peamised asjad ära testitud ja kui need on normis siis nii ongi...üsnagi ainuk järelejääv muutuja on komponentide eluiga. eks see sõltub jällegi peamiselt töötemperatuurist ja osade vidinate puhul ka loadist. on siis kah palju neid nö. odavaid (no siinsete juttude põhjal julgeks pakkuda, et selliseid 50-80eur toiteid peetakse odavateks ja ebakvaliteetseteks) kellelgi hirmus lühikese aja jooksul läbi põlenud?


Mina mõõdan toitekate kvaliteeti ülalnimetatud artikli põhjal. Peale seda, kui kunagi aastaid tagasi üle 1200w inwin toiteka soetasin, mis seinast mõõdetuna 700w juures masina kokku jooksutas ja restardile viis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 17:44:38 vasta tsitaadiga

Ju siis ei vedanud, 650W inwin annab ilusti 650 välja ja püsib jahe sealjuures. Chieftec on ka kõvast puust, üks rig hakkas suvalisi kaarte maha viskama, viiega väga ei püsinud, neljaga käis ilusti, paari päeva pärast vaatasin lähemalt, vent seisis ja kärsakas oli üleval, temp näitas sees 150 aga töötas, ainult max koormust ei pidanud.

Wiltz, ühte kaarti võid toita korraga kolmest erinevast plokist. Sama ploki toide peab siis olema kui toited kuskil otse kokku jooksevad. Nagu powered lintriser ja emaplaat või y toite liitjad nagu 2molex to pcie vms.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 18:07:13 vasta tsitaadiga

ilmselt võibki, aga nagu ma ütlesin siis ma esmajoones nii tegin. riserid said kõik toidet ühe ploki 12v ahelast ja kaartide põhitoide tuli osadel kaartidel ühe, teistel teise toiteka pealt. võib ju lugeda kokkusattumuseks või müsteeriumiks aga ma seda müstika värki väga ei usu...rig ei olnud stabiilne, küll pani miner mingite seadetega pange, küll viskas suvalisel hetkel pilti tasku või siis lihtsalt driver resetis kaardid idlesse. vist oli ka üks või paar restarti. peale toitejuhtmestiku ümberkombineerimist kõik sellised probleemid kadusid ära.

oled sa 100% veendunud, et toited kaardi peal nö. kokku ei jookse? toidet saavad nad igaljuhul minumeelest kõik nii otse pcie pesa kui ka pcie connectori kaudu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.