Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 686, 687, 688 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siilike3d
HV vaatleja
siilike3d

liitunud: 06.10.2008




sõnum 13.02.2018 20:31:02 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Indrekus kirjutas:
Täna toimuvad DVB-C võrgus mingid imelikud asjad. Iga natukese aja tagant toimuks nagu paari sekundiline signaali katkestus.

Just tahtsin küsida kas mul ainukesena lööb mingi aja tagant pildi mustaks...
Helistada pole vist mõtet icon_lol.gif


Ja mina arvasin ,et telekas hakkab mul pekki minema. thumbs_down.gif

_________________
Farlight 84
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 13.02.2018 23:29:17 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Indrekus kirjutas:
Täna toimuvad DVB-C võrgus mingid imelikud asjad. Iga natukese aja tagant toimuks nagu paari sekundiline signaali katkestus.

Just tahtsin küsida kas mul ainukesena lööb mingi aja tagant pildi mustaks...
Helistada pole vist mõtet icon_lol.gif


Kui samal ajal kava vaatad, tekivad ülesse vasakusse nurka kaks hoiatusmärki. Need on seal umbes 5 sekundit ja kui ära kaovad, lähebki pilt korraks mustaks.

Kas kellelgi sellist asja on olnud, et starboxil järelvaatamisel hääl on aga pilti pole?

_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2018 23:37:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kellelgi sellist asja on olnud, et starboxil järelvaatamisel hääl on aga pilti pole?

vanad sony ja philipsi telekad. oli teema hdmi turvastandardi ühildumatuses.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.02.2018 08:33:27 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et polegi vaja hakata telekaga jäneseid loopima. Pildikatkestused siiski seega Elisa viga thumbs_up.gif
Mul viskab samuti pildi paariks sekundiks mustaks.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 14.02.2018 09:35:11 vasta tsitaadiga

Teenuse kvaliteet pole pärast ühinemist muutunud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002




sõnum 14.02.2018 11:25:15 vasta tsitaadiga

(kaitse) relvastus, olgu ta kui tahes kaasaegne, see on surnud raud, kui seda usaldatakse ilma väljaõppeta meeskonna kätte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 14.02.2018 13:36:13 vasta tsitaadiga

Mis selle Elisa Elamus saatekavaga + saadetega lahti on? Mõned saated on jupitatud väikesteks tükkideks ja kui avada, siis on saate pikkuseks mõnikümmend sekundit kuni minut. Tervet saadet põhimõtteliselt vaadata ei saagi.

On sellele rohtu kasutaja poole pealt?

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 14.02.2018 14:57:21 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
(kaitse) relvastus, olgu ta kui tahes kaasaegne, see on surnud raud, kui seda usaldatakse ilma väljaõppeta meeskonna kätte.

pakkugu siis kompi või miskit. kle isegi stvs on nii kui suurem rikke on. pakutakse mõnd teemapaketti tasuta mõneks kuuks jne..
kempi kirjutas:
Mis selle Elisa Elamus saatekavaga + saadetega lahti on? Mõned saated on jupitatud väikesteks tükkideks ja kui avada, siis on saate pikkuseks mõnikümmend sekundit kuni minut. Tervet saadet põhimõtteliselt vaadata ei saagi.

On sellele rohtu kasutaja poole pealt?

ilmselt mitte epg tuleb elisa serverist

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2018 16:58:14 vasta tsitaadiga

Miks üldse toppida Bingele Plexi appi peale kui selle encoder vigane ning subtiitrid ei tööta...
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2018 01:10:12 vasta tsitaadiga

ja endiselt pole ma Bingega Netflixi tööle saanud, ütleb lihtsalt, et teenus pole ühendatud ja viskab välja ilma, et saaks enda log in andmeid sisestada. Tõeline elamus icon_evil.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.02.2018 06:04:48 vasta tsitaadiga

Mul töötab NF ilusti näiteks.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 08:31:58 vasta tsitaadiga

Mul töötas NF ka probleemideta, samas Deezer ei hakanudki normaalselt tööle.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2018 09:13:33 vasta tsitaadiga

huvitav, kas kuskil soomes pakutakse klientidele ka samasugust teenist..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 15.02.2018 09:32:31 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
ja endiselt pole ma Bingega Netflixi tööle saanud, ütleb lihtsalt, et teenus pole ühendatud ja viskab välja ilma, et saaks enda log in andmeid sisestada. Tõeline elamus icon_evil.gif


Mul töötas ilusti, aga ega sealt midagi erilist vaadata ei ole- puuduvad ka eesti keelsed subtiitrid. Aga noh kuu aega saad vaadata tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.02.2018 13:34:41 vasta tsitaadiga

Mul oli ka pettumus, et macgyverit ega ncis pole thumbs_down.gif

Aga siiski miskit on vaadata, mugavam kui torrentiga jebiitada.

Inglise keelsed supakad on, need mulle sobivad.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 16:13:48 vasta tsitaadiga

Binge menüü ja kasutajamugavus on parim mis ma kasutanud olen. Kiire, mugav, põnev. Starbox on selle kõrval täielik ikaldus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.02.2018 19:44:30 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Binge menüü ja kasutajamugavus on parim mis ma kasutanud olen. Kiire, mugav, põnev. Starbox on selle kõrval täielik ikaldus.

thumbs_up.gif ja tühja see pildi kvaliteet, põhiline et menüü lippab.
Olen sinuga menüü kiiruse osas nõus, kõik muu alates puldist, pildist ja menüü ülesehitusest on BS.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 21:01:32 vasta tsitaadiga

indrekp, õnneks on sul valikuvõimalus ning kasutad paremat teenust.
Mulle igatahes Binge sobib ja ka pere ei nurise. Timeshift, mida mõni teine teenusepakkuja pole tahtnud kuidagi juurutada, leiab meil kuidagi eriti kasutust. Mingi anomaalia ilmselt.
Lisaks päris salvestus kuus kuud, kui tead, et kahe nädalaga, mida enamus televaatajaid uuringute põhjal suutvat aga mõni näed, ei saa vaatamisega hakkama, ehk selle lühikese ajaga ei jõua vahel teleri ette, et huvipakkuv saade või seebikas ära vaadata. Siis aitab salvestuste hoidmine kuus kuud. Ja jällegi anomaalia, täitsa vajadustele vastav teenus.

Pilt võiks HD olla, aga eks kunagi ka jõuab sinnani.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 21:07:22 vasta tsitaadiga

Pildikvaliteedi üle ei nurise - varem oli kehvem nüüd justkui paremaks läinud ja väga ok vaadata.
Ei saa aru mida sa, indrek, menüü ülesehituse ja puldi juures jonnid...

Meeldin et eraldi selle peamenüü nupp kus viimati vaadatud kanal ja hetkel popid saated. Meeldib et eraldi guide nupp. Igati lihtne puhas ja arusaadav menüü.

Puldi ülesehitus sama nagu traditsioonilised puldid ikka. Numbrinuppe on vaja et otsingut kasutada. Otsingust leiab mugavalt soovitava saate osad.

Igaühele oma aga mulle jättis juba kahe päevaga kodus väga hea mulje ja lõpetan oma teise teleteenuse mis siiani oli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.02.2018 21:09:17 vasta tsitaadiga

jägaja, see on tegelikult naljakas kui aastaid raiuti siin pildikvaliteedi teemal siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh, hd võiks olla aga ehk kunagi jõuab icon_biggrin.gif

HD jaoks on viimane aeg ütleks mina, kahjuks pole see igasse kodusse võmeline jõudma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 21:20:03 vasta tsitaadiga

Olgem ausad...see kanal2 ja ETV HD on paras mähkmetäide kui muidu igapäevaselt Netflixi vaatad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 21:25:22 vasta tsitaadiga

indrekp, HD on oluline, kuid see on ainult silmailu, mida võib nõrkemiseni vaadata ka muudest kanalitest. Sisu seal ainult pole, kaua sa seda liblika lendlemist lilleõiele ikka vahtida jõuad.
Netflix (F)HD sisu, mida ka Binge võimaldab, ei pakkunud aga mulle mingit põnevust. 4K on ka võimalik vaadata, mis aga ei vasta vaataja soovidele sisu suhtes.

Ma eelistaksin igal hetkel HD telepilti, vaieldamatult. Hetkel aga on sisu ja kasutajakogemus, mis HD üle trumpab. K2 ja TV3 on kuidagi väljunud vaadatavate kanalite levialast, ERR kanalid aga HDs ka Bingega nähtavad, kuigi ilma eelpooltoodud lisavõimalusteta, ehk ainult reaalajas.
Ma ei ole kindlasti FashionTV4K fänn, aga eks igale oma, kes ainult piksleid vaatab, on õnnega koos, meil selliseid mõttetuid HD kanalite lisapaketi sisu käima ei pandudki. Polnud midagi vaadata sealt. Maksin aga tarbida soovijaid polnud. Läks kinni ära.
indrekp kirjutas:
jägaja, siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh,.

Ning kes,mis kuradi töll sa selline oled, et minu tarbimiseelistustele vastavat sisu saastaks tembeldad. Sa ikka eriline halvustav piiks, ise teadmata, mis ma vaatan ja mida heaks pean.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.02.2018 21:38:17 vasta tsitaadiga

jägaja, igal kasutajal on prioriteedid, oluline on see, et kahes erinevas teemas endaga vastuollu ei minda.
mul ei ole tõesti meeles, mis sinule tähtsam on aga püüan nüüd meeles pidada.

mina olen reaalselt käed bingele külge pannud ja kuna ma niigi tv huviline pole, oli see alla arvestust kogemus sisu tarbimises.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 21:49:50 vasta tsitaadiga

Ma hetkel seiklen põhiliselt Elisa teemas, selles teises mainitus, ma vahel loen viimaseid "uudiseid" aga sõna pole ammu võtnud. Kuid nagu näha, seal võtavad sõna minu mõttekloonid icon_cool.gif

Tegelikult on Binge kogemus halvemaks läinud peale Starmani serveritele üleminekut. Igasugu trikke ja puudujääke tekkinud, mis varasemalt puudusid ja millise funktsionaalsuse toimimist algul kiitsin. Siis oli tegu ilmselt Elisa poolse teenuse hostinguga veel.
Asjas sees olijad ikka mainivad, et see vanasti Starmani nimega serveripark ei suuda jooksutada kogu seda väljamõeldud teenustepaketti ja sealt kõik need probleemid.
Kurat, siin menüü loogika on sobivam, kanalite valik on ka teine ja uudsem, aga nüüd jebivad ja hoiavad tõhusama teenusepakkuja poolse riistvara võimekuse pealt kokku. icon_evil.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2018 21:55:52 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja, see on tegelikult naljakas kui aastaid raiuti siin pildikvaliteedi teemal siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh, hd võiks olla aga ehk kunagi jõuab icon_biggrin.gif

HD jaoks on viimane aeg ütleks mina, kahjuks pole see igasse kodusse võmeline jõudma.

Mina jällegi tulen siia teemasse Teliat tänama. Lõpuks ometi on saadaval TBN Baltija HD ja Entusiast TV HD. Kõigist võimalikest ootasin esimestena see aasta kevad-talvel just neid. Loodame varsti ka värskelt lisandunud TB7 RUS -i HD kasukas näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 686, 687, 688 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.