Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 33 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 399

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 05.02.2018 21:37:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ostsin jõulude ajal SNES Classicu, see oli tõeliselt hea ost, fun factor on suurem kui enamuses eelmise aasta PC mängudes.

Nüüd tuleb kohe kommentaar, et PC’i peal saad emulaatoriga tasuta neid mängida icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.02.2018 09:42:01 vasta tsitaadiga

ma ei saa siiani hästi aru, miks nintendo lihtsalt sedasama (s)nes classicus jooksvat softi ei müü.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.02.2018 09:51:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma ei saa siiani hästi aru, miks nintendo lihtsalt sedasama (s)nes classicus jooksvat softi ei müü.

Seda softi on tasuta ka ju saada. Aga see ei ole ikka päris see. Õige fiiling on ikka siis kui istud sõpradega teleka ees ja vanakooli puldid näpu vahel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.02.2018 10:12:47 vasta tsitaadiga

suvaline snes kloon pult on mingi <5€?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.02.2018 10:24:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
suvaline snes kloon pult on mingi <5€?

Sellega on nii palju jama. Mul oli ühel tuttaval isegi Rasberry Pi peal emulaator ehitatud, aga palju mugavam on ühendada hall karp televiisori külge ja kõik lihtsalt töötab. Iga viimast kui senti väärt. Lihtsus, mugavus, kõik timingud on õiged ja lõppkokkuvõttes on pea ainuke võimalus saada Nintendo kõige armastatumad mängud legaalselt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.02.2018 10:36:20 vasta tsitaadiga

see viimane on ainukene asine argument.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.02.2018 10:56:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see viimane on ainukene asine argument.

Kasutusmugavus on täiesti ideaalne. Ühendad HDMI ja usb ( toite ) televiisori külge ja pressid POWER nuppu ja sõidame... Ma olen selle PC emulaatorite ja televiisorite külge ühendamise asja kunagi läbi teinud. No ei ole nii, et pressid ühte nuppu ja kõik kohe töötab. Diivani ja arvuti vahel jooksmist on ikka kõvasti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.02.2018 12:25:11 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
erick kirjutas:

Aga noh, tänapäeval see singleplayerite tagumine on vanakooli värk. Ostad arvuti, siis mängid espordi tiitleid mida konsoolidel nagunii pole, meelelahutus tuleb tuhandeid tunde ja kulud püsivad maas.

Õnneks veel vanakool pole päris surnud(midagi kiita ka pole, loodetavasti see aasta tuleb Metro Exodus) aga kahjuks jah pragu läheb enamuses peale F2P lootbox.
Steami 2017 suurimat kogutulu teeninud mängude nimekirjas vähemalt esimese 12 seal on Witcher 3 thumbs_up.gif ja top 100 leidub veel SP mänge. http://store.steampowered.com/sale/2017_best_sellers/

Kunagi Steam oli kvaliteedimärk ja tasus vaadata mis uut lisatud, täna... icon_lol.gif


10 mängu 12st on kas ainult online multiplayer komponendiga või moodustab see olulise osa gameplay'st. Ei pea olema geenius, et märgata trendi. Fakt on, et singleplayer mängud lihtsalt on igavamad. Ei teki nende ümber suurt communityt, kes pidevalt arutleks mängu olukorra üle kirglikult, ei ole rankinguid mis on tugev motivaator mängu kõrgtasemel omandamiseks, ei saa sõpradega koos jagada võite ja kaotusi.

Muide, mul on Witcher 3 ostetud. Pakun, et mingi 7h mängisin, kuni enam ei motiveerinud. See-eest lugesin läbi kõik Witcheri seeria raamatud, niiet olin universumisse üsna tugevalt investeeritud. Aga isegi see ei aidanud.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.02.2018 12:38:13 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
rewer kirjutas:
erick kirjutas:

Aga noh, tänapäeval see singleplayerite tagumine on vanakooli värk. Ostad arvuti, siis mängid espordi tiitleid mida konsoolidel nagunii pole, meelelahutus tuleb tuhandeid tunde ja kulud püsivad maas.

Õnneks veel vanakool pole päris surnud(midagi kiita ka pole, loodetavasti see aasta tuleb Metro Exodus) aga kahjuks jah pragu läheb enamuses peale F2P lootbox.
Steami 2017 suurimat kogutulu teeninud mängude nimekirjas vähemalt esimese 12 seal on Witcher 3 thumbs_up.gif ja top 100 leidub veel SP mänge. http://store.steampowered.com/sale/2017_best_sellers/

Kunagi Steam oli kvaliteedimärk ja tasus vaadata mis uut lisatud, täna... icon_lol.gif


10 mängu 12st on kas ainult online multiplayer komponendiga või moodustab see olulise osa gameplay'st. Ei pea olema geenius, et märgata trendi. Fakt on, et singleplayer mängud lihtsalt on igavamad. Ei teki nende ümber suurt communityt, kes pidevalt arutleks mängu olukorra üle kirglikult, ei ole rankinguid mis on tugev motivaator mängu kõrgtasemel omandamiseks, ei saa sõpradega koos jagada võite ja kaotusi.

Muide, mul on Witcher 3 ostetud. Pakun, et mingi 7h mängisin, kuni enam ei motiveerinud. See-eest lugesin läbi kõik Witcheri seeria raamatud, niiet olin universumisse üsna tugevalt investeeritud. Aga isegi see ei aidanud.

Pereinimesele pole vaja mingit f***** communitit. Meil pole selle jaoks lihtsalt aega. Meil on reaalses elus neid communiteid küll ja veel, rohkemgi kui tahaks. Ja ega need mängurite communitid pole suurt midagi väärt ka. Mida annab mulle näiteks teismeliste ja teismelist tasemel maailmavaatega inimestega suhtlemine? Tänan, aga ei! Been there, done that. Aga andke mulle vana hea looga "escapism" iga kell, mille juures saan ma pausi vajutada ja hiljem tagasi tulla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.02.2018 12:52:20 vasta tsitaadiga

erick, misasi seal online multiplayeris põnev ja huvitav on? stoorit pole, tegelasi pole, tegevust pole... ainult üks ringi tõmblemine tühjal kaardil. sama hästi võiks mingit jalgpalli vms vaadata, kus kari tüüpe mingit muna jalaga togivad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.02.2018 17:01:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mida annab mulle näiteks teismeliste ja teismelist tasemel maailmavaatega inimestega suhtlemine?
tundub nagu sa ei oska endale sõpru valida icon_biggrin.gif Ma olen nii CS:GOd, LoLi, Overwatchi jpm. mänginud ning alati leidnud sealt mängust seltskonna, kes on 20nendates ja mõistlikud inimesed. Kui sa veedad 7-8 tundi päevas arvutitaga, siis mingihetk saavad otsa lihtsalt single player mängud, mis sulle huvi pakuvad, ning paratamatult pead mängima multiplayer mänge.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.02.2018 17:14:10 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Mida annab mulle näiteks teismeliste ja teismelist tasemel maailmavaatega inimestega suhtlemine?
tundub nagu sa ei oska endale sõpru valida icon_biggrin.gif Ma olen nii CS:GOd, LoLi, Overwatchi jpm. mänginud ning alati leidnud sealt mängust seltskonna, kes on 20nendates ja mõistlikud inimesed. Kui sa veedad 7-8 tundi päevas arvutitaga, siis mingihetk saavad otsa lihtsalt single player mängud, mis sulle huvi pakuvad, ning paratamatult pead mängima multiplayer mänge.
ei pea.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.02.2018 17:48:18 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
erick kirjutas:
rewer kirjutas:
erick kirjutas:

Aga noh, tänapäeval see singleplayerite tagumine on vanakooli värk. Ostad arvuti, siis mängid espordi tiitleid mida konsoolidel nagunii pole, meelelahutus tuleb tuhandeid tunde ja kulud püsivad maas.

Õnneks veel vanakool pole päris surnud(midagi kiita ka pole, loodetavasti see aasta tuleb Metro Exodus) aga kahjuks jah pragu läheb enamuses peale F2P lootbox.
Steami 2017 suurimat kogutulu teeninud mängude nimekirjas vähemalt esimese 12 seal on Witcher 3 thumbs_up.gif ja top 100 leidub veel SP mänge. http://store.steampowered.com/sale/2017_best_sellers/

Kunagi Steam oli kvaliteedimärk ja tasus vaadata mis uut lisatud, täna... icon_lol.gif


10 mängu 12st on kas ainult online multiplayer komponendiga või moodustab see olulise osa gameplay'st. Ei pea olema geenius, et märgata trendi. Fakt on, et singleplayer mängud lihtsalt on igavamad. Ei teki nende ümber suurt communityt, kes pidevalt arutleks mängu olukorra üle kirglikult, ei ole rankinguid mis on tugev motivaator mängu kõrgtasemel omandamiseks, ei saa sõpradega koos jagada võite ja kaotusi.

Muide, mul on Witcher 3 ostetud. Pakun, et mingi 7h mängisin, kuni enam ei motiveerinud. See-eest lugesin läbi kõik Witcheri seeria raamatud, niiet olin universumisse üsna tugevalt investeeritud. Aga isegi see ei aidanud.

Pereinimesele pole vaja mingit f***** communitit. Meil pole selle jaoks lihtsalt aega. Meil on reaalses elus neid communiteid küll ja veel, rohkemgi kui tahaks. Ja ega need mängurite communitid pole suurt midagi väärt ka. Mida annab mulle näiteks teismeliste ja teismelist tasemel maailmavaatega inimestega suhtlemine? Tänan, aga ei! Been there, done that. Aga andke mulle vana hea looga "escapism" iga kell, mille juures saan ma pausi vajutada ja hiljem tagasi tulla.


See on naljakas, ma nimelt olen ise ka pereinimene ja 35a vana. Mul on tööl näiteks 5 inimesest koosnev grupp, kellega me arutame eraldi chatis ja näost näkku World of Tanksi arenguid ja mängime ka koos vahest. Keskmine vanus meil on grupis 38a, kaks on tublisti üle 40 juba. Kah pereinimesed. Aga näed ajud pole veel pehmeks läinud, suudavad küll kaasa mõelda, ennustada ja analüüsida uusi suundasid mängus, isegi ütleks, et pakub mõnu.

Sa ära arva, et multiplayereid mängivad ainult teismelised. See võib konsoolidel nii olla. PC peal oli juba 10a tagasi keskmine mänguri vanus 35a. Ma olen koos mänginud näiteks isa ja pojaga, isa oli vist 56 ja poeg 19. Mängisid iga päev koos sama mängu.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 07.02.2018 10:45:42 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Mida annab mulle näiteks teismeliste ja teismelist tasemel maailmavaatega inimestega suhtlemine?
tundub nagu sa ei oska endale sõpru valida icon_biggrin.gif Ma olen nii CS:GOd, LoLi, Overwatchi jpm. mänginud ning alati leidnud sealt mängust seltskonna, kes on 20nendates ja mõistlikud inimesed. Kui sa veedad 7-8 tundi päevas arvutitaga, siis mingihetk saavad otsa lihtsalt single player mängud, mis sulle huvi pakuvad, ning paratamatult pead mängima multiplayer mänge.

21. sajandi 20-sed on üsna teismelised veel.
erick kirjutas:

See on naljakas, ma nimelt olen ise ka pereinimene ja 35a vana. Mul on tööl näiteks 5 inimesest koosnev grupp, kellega me arutame eraldi chatis ja näost näkku World of Tanksi arenguid ja mängime ka koos vahest. Keskmine vanus meil on grupis 38a, kaks on tublisti üle 40 juba. Kah pereinimesed. Aga näed ajud pole veel pehmeks läinud, suudavad küll kaasa mõelda, ennustada ja analüüsida uusi suundasid mängus, isegi ütleks, et pakub mõnu.

Sa ära arva, et multiplayereid mängivad ainult teismelised. See võib konsoolidel nii olla. PC peal oli juba 10a tagasi keskmine mänguri vanus 35a. Ma olen koos mänginud näiteks isa ja pojaga, isa oli vist 56 ja poeg 19. Mängisid iga päev koos sama mängu.

Kui sul on 2+ kooliealist last, siis sellel õnnelikul õhtul kui pole lastevanemate kooseolekut, kellegi trenni, ringi, sünnipäeva või kontserdit, siis koosneb su õhtu 10 minutilistest vaba aja juppidest, mille vahel on "Issi,mul oleks vaja...ISSI!" icon_smile.gif. Sellega pole võimalik mingit multiplayerit teha. Ja magamise ajast mänguaega varastades oled varsti suurte terviseprobleemidega hädas. Pealegi, 5 aastat sama mängu mängimine kvalifitseerub mitte enam meelelahutuseks, vaid sõltuvuseks. Ja alles sellel hetkel kui sa lõpetad, saad aru, kuivõrd palju kergem on ilma selleta elada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.02.2018 12:11:55 vasta tsitaadiga

Ühel mu tanki mängivatest kolleegidest on 3 last, kellest kaks käivad koolis. Ei ole märganud, et ta vähem mängiks. Paljudel Eesti tugevaima klanni BB4 mängijatel on veidi vanemad lapsed arvuti kõrval, kui nad mängivad, neid saab siis ka Teamspeakis kuulda vahetevahel, mõni proovib issile ikka nõu anda icon_biggrin.gif

sukelduja kirjutas:
Pealegi, 5 aastat sama mängu mängimine kvalifitseerub mitte enam meelelahutuseks, vaid sõltuvuseks. Ja alles sellel hetkel kui sa lõpetad, saad aru, kuivõrd palju kergem on ilma selleta elada.


Mõtle korraks järele ikka enne kui selliseid asju postitad. Ühe mängu mängimine on hobitegevus nagu iga teine, kui sa nii asjale vaatad, siis maailm on täis jalka, kossu, male, jooksu, ralli, droonilennutamise, mudeliehitamise jne sõltlasi.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 07.02.2018 12:38:13 vasta tsitaadiga

WoT on Skyrimist jms üsna erinev ja suuremad lapsed ei "sega" mängimist. Samas väiksematega suhtlemise mõttes natuke imelik kui issi mängib ja lapsega ei tegele.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2018 19:03:31 vasta tsitaadiga

Mul küll üks Soome ehitajast tuttav kes kui Eestis siis tüüp kodus enamuse ajast köögis, suits läheb järjest koos kohviga ja WoT möllab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2018 11:51:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui sul on 2+ kooliealist last, siis sellel õnnelikul õhtul kui pole lastevanemate kooseolekut, kellegi trenni, ringi, sünnipäeva või kontserdit, siis koosneb su õhtu 10 minutilistest vaba aja juppidest, mille vahel on "Issi,mul oleks vaja...ISSI!" . Sellega pole võimalik mingit multiplayerit teha. Ja magamise ajast mänguaega varastades oled varsti suurte terviseprobleemidega hädas. Pealegi, 5 aastat sama mängu mängimine kvalifitseerub mitte enam meelelahutuseks, vaid sõltuvuseks. Ja alles sellel hetkel kui sa lõpetad, saad aru, kuivõrd palju kergem on ilma selleta elada.

Ma arvan, et sa pead oma aega paremini planeerima hakkama või uued hobid otsima.
Mul on 3 last koolis ja 1 lasteaias , pidevalt on issi issi , <random lause mida seekord vaja> .Ometigi suudan õhtust 1-2h pausidega ja 3-4h peale nende magama minekut leida enda hobi ja enda tegevuse jaoks. Öösel magan 6-7h ja minu organismile see sobib, 8h magamisega ärkan peavalus.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.02.2018 13:31:53 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Öösel magan 6-7h ja minu organismile see sobib, 8h magamisega ärkan peavalus.
6-7 tundi on nõrkadele. 4-5 tundi on norm.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 25.02.2018 11:29:08 vasta tsitaadiga

Praeguste PC hindade juures tuleks küll Xbox One X või PS4 Pro võtta.
Crypto mining. Kui mullikene katki läheb siis võiks loota, et turg on odavast riistvarast üleujutatud. Oootame ja loodame icon_smile.gif Tahaks küll uut kaarti.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.02.2018 20:20:46 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Praeguste PC hindade juures tuleks küll Xbox One X või PS4 Pro võtta.
Crypto mining. Kui mullikene katki läheb siis võiks loota, et turg on odavast riistvarast üleujutatud. Oootame ja loodame icon_smile.gif Tahaks küll uut kaarti.



http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-gpu-prices-will-continue-increasing-through-q3-2018.html

Tundub et asjalood on päris halvad jah icon_sad.gif ma küll päris 900 € kaarti mängimiseks ostma ei mõtle hakata. Praegu on isegi mõttekam mingi paar aastat kasutatud 980 või 980ti osta mängimiseks ja veab praegused mängud ilusti FullHD-s ära. kui 4K tahta siis jah jäävad nõrgaks ehk,sel juhul juba jah mingi xbox one X võtta, väga palju vast praeguste mängude pc graafikast maha vast ei jää icon_rolleyes.gif 4k teleka taga oleks vast päris ilus pilt...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.02.2018 21:25:27 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
Praeguste PC hindade juures tuleks küll Xbox One X või PS4 Pro võtta.
Crypto mining. Kui mullikene katki läheb siis võiks loota, et turg on odavast riistvarast üleujutatud. Oootame ja loodame icon_smile.gif Tahaks küll uut kaarti.



http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-gpu-prices-will-continue-increasing-through-q3-2018.html

Tundub et asjalood on päris halvad jah icon_sad.gif ma küll päris 900 € kaarti mängimiseks ostma ei mõtle hakata. Praegu on isegi mõttekam mingi paar aastat kasutatud 980 või 980ti osta mängimiseks ja veab praegused mängud ilusti FullHD-s ära. kui 4K tahta siis jah jäävad nõrgaks ehk,sel juhul juba jah mingi xbox one X võtta, väga palju vast praeguste mängude pc graafikast maha vast ei jää icon_rolleyes.gif 4k teleka taga oleks vast päris ilus pilt...
graafikas maha ei jää, kuid mängitavuselt kannatad- oled sunnitud pulti kasutama. Nagu ma ennist mainisin, siis nvidia 1050ti on hetkel kõige parem bang4buck kaart mida soetada, jooksutab fullHDs kõik mängud ära. Konsoolide 4K probleem on see, et vähemalt minuteada jooksevad 4K peal kõik mängud 30fpsi peal, niiet lisaks pealesurutud kontrollerile pead ka leppima kõrge input lagiga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.02.2018 21:31:21 vasta tsitaadiga

ertr2, mis seeni sa söönd oled? kui just mingi mega budget entry level masinat kokku ei pane, siis 1050ti on küll kõike muud kui mänguri kaart. fullhd'ga see küll hakkama ei saa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2018 21:40:48 vasta tsitaadiga

Mina mängin GTX770-ga Battlefield 1 jne... 50 eurine junn jooksutab juba aastaid icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.02.2018 22:03:21 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
Mina mängin GTX770-ga Battlefield 1 jne... 50 eurine junn jooksutab juba aastaid icon_lol.gif
kurat no mängimiseks on seda palju nimetada
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.