Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.02.2018 13:30:49 vasta tsitaadiga

Siin ju kirjas, et nulli kukub kõik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 14:06:56 vasta tsitaadiga

Võibolla.

https://www.newsbtc.com/2018/02/02/banco-santander-to-debut-international-payment-system-on-ripple/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 03.02.2018 15:35:59 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
tonuj kirjutas:
anubis kirjutas:
Mis reaalselt tagab BTC väärtuse?


ainult nõudlus, see kui keegi tahab osta ja kasumit saad ainult siis kui keegi tahab kõrgema hinnaga osta ja tema saab kasumit ainult siis kui keegi veel kõrgema hinnaga tahab osta ja ......

Et põhimõtteliselt spekuleerime teemal, kui palju leidub lolle, kes mulli keerises neid tarku nuumavad, kes "õigel ajal" mingit virtuaalväärtust soetanud on ? Ja siis mingil ajahetkel võtame veel endale õiguse kilgata siin, et ""lollidelt" tulegi raha ära võtta ? icon_biggrin.gif

Ja kui ei õnnestu, siis on skeptikud kogu nende hädades süüdi ka veel icon_biggrin.gif


Ainuke loll oled siin sina kahjuks. Ma päris ausalt ei ole nii lolli juttu ammu juba kuulnud siin foorumis (kui HDTanel välja arvata). Üritad endast väga targa mulje jätta, aga hoopis oled ennast väga piinlikult idioodiks teinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012




sõnum 03.02.2018 15:55:53 vasta tsitaadiga

Mõni on kõvasti raha kaotanud või lihtsalt kadedusest tuleb sellist sooja õhku suust ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 03.02.2018 15:59:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ei tea kas praegu oleks õige aeg jälle Ripplet osta?


Seniks, kuniks Ripple on alla dollari, on pikaajaliseks investeeringuks igati hea aeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 03.02.2018 16:17:38 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
Mõni on kõvasti raha kaotanud või lihtsalt kadedusest tuleb sellist sooja õhku suust ?

Kui sa mõtlesid OPollolt, siis ühelt trollilt polegi enamat oodata ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012




sõnum 03.02.2018 16:41:46 vasta tsitaadiga

Mnjaa .. oma kibestumist võiks mujal välja elada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 03.02.2018 16:45:14 vasta tsitaadiga

Ega see coolmode midagi valesti ei öelnud ju. Kibestumiseks pole põhjust, minu portfell on päris korralikult plussis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012




sõnum 03.02.2018 16:52:59 vasta tsitaadiga

Kujutan ette kuidas mõnel pisar silma tuleb kui BTC sellest august välja peaks ronima icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 03.02.2018 17:04:58 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
Kujutan ette kuidas mõnel pisar silma tuleb kui BTC sellest august välja peaks ronima icon_biggrin.gif


Absoluutselt. Naljakas üldse, et inimesed, kes asjast mitte midagi ei jaga ja räägivad, et tegu on mulliga ja ponzi skeemiga üldse sõna võtavad, tehku enda mulli või ponzi skeemi grupp ja halagu seal. Minul on siiani kõik vägagi plussis, altcoinid langevad bitcoiniga, duubeldan altcoine ja siis tõusevad bitcoiniga. Win - Win situation for me.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 03.02.2018 17:06:16 vasta tsitaadiga

Kurihunt, ikka nutan jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012




sõnum 03.02.2018 17:14:07 vasta tsitaadiga

See käis rohkem nende kohta kes oma kahjurõõmu siin välja näitavad. Aga nutta võid ikka icon_biggrin.gif Pidi kergem hakkama.

Keegi luxcoini ka kaevab ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 17:40:12 vasta tsitaadiga

Noname, Jep. ainult luck. Kui sa krüptos ei suuda mustreid näha ja vaalade stackide vahel 5-10-15% kasumit võtta, siis sa ei ole õiges kohas. Kui sa üldse krüptoga day traded, võib-olla sa ei tee seda. Kui asjaga alustasin, siis olin täielik noob, nüüd lihtsalt noob, aga oma esimeste flippidega, mis olid mu enda poolsed feilid (millest kohe aru ei saanud), kaotasin umbes 30-40% oma algsest investeeringust, aga ma õnneks õppisin ja asi töötab.

Hea, et sa raamatuid loed, aga võin sulle öelda, et krüptoga olen minimaalselt +300%, see on juba väljas ja seda ma rohkem krüpto puhul ei puutu, et ära räägi, kuidas ma majandama pean/majandada oskan. Saan hästi hakkama. Pole rikas inimene ja ei püüdlegi sinna poole, aga numbrid on fun.

20K pealt oleks võinud veel edasi minna jah, aga iga mõistlik inimene näeb, et sein tuleb ette, et sein tuleb pigem ette. Mitte kunagi ei ole see 100%, aga sa näed, et suurem võimalus on kukkumiseks, kui edasi ronimiseks. Sama oli BCC'ga, surnud asi ja peale esimest crashi langes 5usd peale, kahju, et ma tööl olin, aga see oli 100% buy ja asi tõusis tagasi 70usd peale. Jah, ma poleks seda müünud 70usd peal, pigem seal osa 20$, osa 30$, osa 40$+ peal. Ma arvan, et dollar-cost average pole ka sulle võõras termin ja nii ma ka krüptos tegutsen: maksimumi ma ei saa, aga ei lähe ka busto.

Mis see % muidu on, mis sa arvad, et BTC feilib hetkel ja 1K peale kukub? 60-40? Siis sa igal juhul peaks mingi summa sisse panema, mingi 5x-10x leverage peale, saad ju korraliku papi? Arvan, et see % on kehvem ja paljud ei julge shortida enam. Ja ma arvan, et see on õige, hetkel tasub pigem oodata, kuni olukord laabub ja siis õiges suunas reageerida, mitte ennustama hakata.

Mingi hetk kirjutan natuke veel, praegu on kiire. Väike edit.


viimati muutis koiott 03.02.2018 21:21:26, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.02.2018 17:50:02 vasta tsitaadiga

täna on bt 7k ringis olnud mõne aja btc on täna töusnud tiba küll see jälle tõuseb. Ilmselt hatkel on madalseisust ülesaamine.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 03.02.2018 20:35:48 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mulle ka ei meeldi see, et mõned tegelased lihtsalt kisavad, et see on mull ja kõik läheb põhja...
Siin teemas on liiga palju muud mõla. Minge kuhugi läbu foorumisse ja elage seal seda välja, siin teemas see kedagi ei huvita!

Ja mitte kunagi pole ükski aktsia või mõne muu asja väärtus natuke järsemat tõusu teinud ülessepoole? Ning kui teeb siis kohe on mull? icon_rolleyes.gif


No mis sousti sa ajad ? see ongi läbu foorum, kus pole loogilise aruteluga mingit pistmist. SPEKULANDID toodavad vastavalt kõverale igast molluskit siin icon_biggrin.gif

Kas sulle meeldib v mitte, alati on võimalus mitte kaasa laliseda !

Aga kui papp haihtub rahakotist, siis on arusaadav, et inimsed tigedaks muutuvad ...


Ainuke kes siin sousti on ajanud viimased leheküljed oled sina ise! Sa oskad ainult kisada, et mull ja pointless ning kõik. Samas kui mina olen siia teemasse panustanud "spekulatiivselt" linke mis võivad hinda kujundada või mingid uudised.
See pole läbu foorum! Selleks on meil HV's täiesti oma teema olemas. Sina OPollo oled selle läbuks siin muutnud!
Mul on kõik hästi investeeringutega. Tean riske, et kõik võib kaduda- kuid ma TEADVUSTAN seda endale ja ei BITCHi siin teemas kui paljud siin seda teevad ja mull jne.
Isegi kui on mull siis WHO CARES? Vahepeal saab raha teha. Kes võtab laenu selle mängu jaoks või müüb oma maja ja muud varad maha- ongi loll ja talt tulebki see viimane ära võtta...
Nagu tõesti... Kui riske ei tea siis pole mõtet kaasa mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 21:25:03 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
See käis rohkem nende kohta kes oma kahjurõõmu siin välja näitavad. Aga nutta võid ikka icon_biggrin.gif Pidi kergem hakkama.

Keegi luxcoini ka kaevab ?


Üritasin LUXi kaevata ca kuu tagasi, ei saanud lihtsalt (ja siiani ei saa) sgminerit tööle millega kaevata. Tee mis tahad, start lihtsalt crashib mineri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 03.02.2018 22:06:33 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Vahepeal saab raha teha. Kes võtab laenu selle mängu jaoks või müüb oma maja ja muud varad maha- ongi loll ja talt tulebki see viimane ära võtta...
Nagu tõesti... Kui riske ei tea siis pole mõtet kaasa mängida.

Vaata, mul poleks selle vastu siin MITTE MIDAGI, kui asjadest räägitakski õigete nimedega, MITTE ÄRI, vaid lollidelt raha ärastamise skeem icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 22:15:12 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Vahepeal saab raha teha. Kes võtab laenu selle mängu jaoks või müüb oma maja ja muud varad maha- ongi loll ja talt tulebki see viimane ära võtta...
Nagu tõesti... Kui riske ei tea siis pole mõtet kaasa mängida.

Vaata, mul poleks selle vastu siin MITTE MIDAGI, kui asjadest räägitakski õigete nimedega, MITTE ÄRI, vaid lollidelt raha ärastamise skeem icon_wink.gif
Kui oled tark ja see teema sind ei puuduta, siis ära postita. Ja ära karju.


_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 03.02.2018 22:28:06 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Vahepeal saab raha teha. Kes võtab laenu selle mängu jaoks või müüb oma maja ja muud varad maha- ongi loll ja talt tulebki see viimane ära võtta...
Nagu tõesti... Kui riske ei tea siis pole mõtet kaasa mängida.

Vaata, mul poleks selle vastu siin MITTE MIDAGI, kui asjadest räägitakski õigete nimedega, MITTE ÄRI, vaid lollidelt raha ärastamise skeem icon_wink.gif


Emm, et siis tavamõistes äris ei võeta samamoodi LOLLIDELT skeemitamistega raha ära? icon_rolleyes.gif
Ma ei saa aru, selline tunne, et sul on isiklik vimm lihtsalt krüpto vastu- sry! Muud siit välja ei paista kahjuks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 03.02.2018 22:44:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:


Emm, et siis tavamõistes äris ei võeta samamoodi LOLLIDELT skeemitamistega raha ära? icon_rolleyes.gif
Ma ei saa aru, selline tunne, et sul on isiklik vimm lihtsalt krüpto vastu- sry! Muud siit välja ei paista kahjuks...


Ei vaata saia hind kujuneb kuidas ? No alusta seemnest ja põllumehest, jõuad vahepeal viljakuivatini, siis taignani, logistika ja poelett eksole ? Ei viitsi kogu ahelat siia tuua ...

Räme nöörimine käib, sest iga reaalselt tööd tegev ahel tahab palka saada reaalse tehtud töö eest ?

Mis reaalset tööd tehakse krüptos, peale haipimise, mullitamise, spekuleerimise ja oigamise ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 22:50:29 vasta tsitaadiga

OPollo, krüptot kaevandatakse näiteks, see on ju töö...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.02.2018 22:51:25 vasta tsitaadiga

Spekuleerimine on ka töö icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 22:56:44 vasta tsitaadiga

Huvitav, palju nt. ainuüksi eestlased päevas eurosid oma masinatega välja kaevavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 22:59:30 vasta tsitaadiga

OPollo, Jep. WhatsApp on 20 miljardit väärt ja Taylor Swift on maailma parim ja andekaim laulja, kes ei ole produtsentide poolt üleshaibitud jura ja Lionel Messi on 500x rohkem oma elus tööd teinud kui sajad/tuhanded teised proffijalgpallurid ja keskmine riidehilp on 500% või rohkem ülehinnatud, kuna kõik on sitaks palju vaeva näinud. Ja siis mudugi fidget spinnerid, mis päästsid maailma stressist ja depressioonist.

Krüptol on reaalne võimalus maailma muuta (natuke). Ja kõik, kes siin halavad, et krt isegi taksojuhid räägivad/omavad krüptost, siis krüpto ongi see, mida taksojuht või suvaline jorss peab omama. Iga kickstart, millele sa õla alla paned, võib sulle ka midagi toota. Hetkel on mudugi kõik üleshaibitud ja petised tulevad ikka uue asja juurde esimesena, aga see ei tähenda, et asi midagi väärt ei võiks olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 03.02.2018 23:16:09 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
OPollo, Jep. WhatsApp on 20 miljardit väärt ja Taylor Swift on maailma parim ja andekaim laulja, kes ei ole produtsentide poolt üleshaibitud jura ja Lionel Messi on 500x rohkem oma elus tööd teinud kui sajad/tuhanded teised proffijalgpallurid ja keskmine riidehilp on 500% või rohkem ülehinnatud, kuna kõik on sitaks palju vaeva näinud. Ja siis mudugi fidget spinnerid, mis päästsid maailma stressist ja depressioonist.

Krüptol on reaalne võimalus maailma muuta (natuke). Ja kõik, kes siin halavad, et krt isegi taksojuhid räägivad/omavad krüptost, siis krüpto ongi see, mida taksojuht või suvaline jorss peab omama. Iga kickstart, millele sa õla alla paned, võib sulle ka midagi toota. Hetkel on mudugi kõik üleshaibitud ja petised tulevad ikka uue asja juurde esimesena, aga see ei tähenda, et asi midagi väärt ei võiks olla.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.