Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia kliendid saavad kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 30.01.2018 11:16:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Osiris kirjutas:

2€ on tõesti super hinnaaalandus 60M kasutajatele.
Protsentuaalselt on see täiesti tajutav vahe..

Eeem, kustotsast? Sama raha eest saad Elisa käest 150/20mbit ühenduse, 26€ kuus. või 500/50 33€ eest kuus. Eks näis, aastaid pole suutnud Telia liigutada karvavõrdki ennast optika osas, tulebki vist Telia kurele saata kogu täiega ja teenusepakkujat vahetada.

indrekp, ükskõik kuidas seda ka ei vaataks, ainus mida see kampaania teeb on tuletab meelde Telia saamatust aastate jooksul ja tahtmist teenusepakkujat vahetada...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 11:19:25 vasta tsitaadiga

d3t, kui 20€ arve puhul säästad 2€ siis on see 10%. Või 40€ arve puhul 5%.

See, mida sama raha eest saab teise operaatori, piimamüüja või krüptorahaspekulandi käest, on hoopis teine teema. Jutt on siiski ühe opeka pakutavast.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 11:31:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ükskõik kuidas seda ka ei vaataks, ainus mida see kampaania teeb on tuletab meelde Telia saamatust aastate jooksul ja tahtmist teenusepakkujat vahetada

Oleneb mättast.
Mina saan 500 ühenduse 300 hinnaga. Üldiselt ei kurda. Lisaks läksin siis nn uue nuti peale ja sain kõik HD kanalid tasuta (no ennemgi oleks saanud, aga vana nuti oli).
Ses suhtes ma ei saa halast aru. Keegi ei keela loobuda sellest pakkumisest või üldse mitte küsida seda.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.01.2018 13:47:45 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Osiris kirjutas:

2€ on tõesti super hinnaaalandus 60M kasutajatele.
Protsentuaalselt on see täiesti tajutav vahe..

Eeem, kustotsast? Sama raha eest saad Elisa käest 150/20mbit ühenduse, 26€ kuus. või 500/50 33€ eest kuus. Eks näis, aastaid pole suutnud Telia liigutada karvavõrdki ennast optika osas, tulebki vist Telia kurele saata kogu täiega ja teenusepakkujat vahetada.
indrekp, ükskõik kuidas seda ka ei vaataks, ainus mida see kampaania teeb on tuletab meelde Telia saamatust aastate jooksul ja tahtmist teenusepakkujat vahetada...


See oli küll nüüd pauk vastu lõugu, keera ette ja ütle kelle poiss sa oled icon_biggrin.gif

Minumeelest pole Starman suutnud ennast optika osas liigutada, 10Gbit/s reklaamiti välja ja see on kogu aur kui mõned üksikud majad välja arvata kuhu fiiber tekkinud on. Teenusena müüakse ikka vana sisu selle peal. Leviala kaart on suured majad ja mõned üksikud uusarendused.

Selles osas on ilmselt hinnastus juba kõigile kivisse raiutud ja odavamaks ei lähe üldiselt mitte midagi, soodustusi saavad vaid õige komplekti teenuste kasutajad ja ma arvan, et see on ka õige.
Kes on ikka välja pressinud soodsa DiiLi ja tasuta seadmed või soodustusega muud teenused ei ole ilmselt veel ekstra soodustusele sobilikud kliendid.

Aga teemaga edasi või soovib keegi veel Levikomi tublist tegevusest rääkida?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 30.01.2018 14:22:27 vasta tsitaadiga

indrekp, nõus, kuid Starman pakub mulle oluliselt kiiremat ühendust sama raha eest. Hetkel on täiesti reaalne see, et päris palju ajast kasutan ma Elisa 4G interneti, kuna isegi see on kiirem kui Telia 60/10...

Minu mure pole niivõrd selles igakuises hinnas kuivõrd selles, et mult kooritakse kümme nahka et see optika mulle vedada. See, et samal tänaval kus mina elan optika juba veetud on ei huvita kedagi, arve optika eest kirjutatakse ikkagi vinge mida üürikorteris elades pole motivatsiooni eales tasuda.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 30.01.2018 16:32:05 vasta tsitaadiga

d3t, kui ma nüüd õigesti ajalugu mäletan, siis kaebasid Starmani puhul mikrokatkestuste toimumist.

Kiirus võib küll Elisa 4G interneti puhul olla suurem, kuid viivitusaeg ja muud näitajad. indrekp, tõenäoliselt oleks abiks saada kõrgemad kiirused väljakuulutatud VDSL edasiarenduse näol.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.01.2018 18:44:36 vasta tsitaadiga

d3t, pakun välja, et keegi ei hakkagi ise üürikorterisse valguskaablit tekitama, võid muuseas omanikule mainida, et leiad lihtsamalt kliente kui valguskaabli organiseerid kuid selle organiseerimine on ikkagi omaniku teha, olgu siis vesi, kanal, elekter või kiire internetiühenduse võimalus. Nii nagu seda teevad õnneks enamik uusarenduste rajajaid.

Ühenduse kiirused ja tehnoloogiad käivad käsikäes.
Küllap oled ju kursis.
4G vs. 4G
Vask vs. Vask
Fiiber vs. Fiiber (ka Coax)

Hinnad on täiesti võrdväärsed ja pole mõtet detailidesse laskuda, sent või euro siia sinna, pisut erinevad kiirusepaketid ja lisad, edasi on juba tehniline võimekus ja teenuse kvaliteet.
4G vs. 60Mbit/s VDSL kaabliga on ikka vaks vahet ja ükski speedtest ei tee 4G teenust paremaks, eriti arvestades seda kui varieeruv on 4G stabiilsus erinevates kohtades.
60M kaabliteenusega striiimin vajadusel 3 telekas 4K materjali, kardan, et 4Gga see õhtuti ei toimiks, siis on veel muidugi vajadus.
Hea näide on, pane mobiiliTV käima (nagu ka minuTV või bingeTV) tee üks eelmise versiooni Win10 masin lahti ja hetkega pilt seisab kui masin uuendusi laadima hakkab. Kaabliga mitte, jah, saab ravida mitte uuendades.

hetketestides paistab v35b uus VDSL üsna hästi toimivat, küllap saab ka kevadeks sellest midagi kuulda, kus mida ja millal.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 30.01.2018 21:57:52 vasta tsitaadiga

Pailaps, need mikrokatkestused on põhjus miks ma tookord loobusin (jitter) ja siiamaani skeptiline olen starmani juurde üleminemise osas. Elisa 4G juures seda ei tee, kuid ping on tõesti mõnevõrra suurem kui kaabliga, kuid vähemalt on see stabiilne.

indrekp, sa võid ju Elisa 4G maha teha et pole sama tehnoloogia, aga isegi praegusel õhusel ajal on upload 3 korda kiirem kui Telia kaudu. Minu piirkonnas pakub 4G enamvähem samahead või paremat internetikiirust ning see pole päris mull ka, omades piiramatu mahu ja kiirusega 4g paketti on sealt läbi lastud ikka sadu gigasid kuus. Mis puutub minuTV või bingeTV siis seda ei kasuta, küll aga Elisa elamus täiesti probleemivabalt toimimas. Õigemini ega muudmoodi ei saagi ju, kuna TV6 pole Telia võrgust kättesaadav (mis iganes põhjusel mkay).

PS: Ma saaks sellest suhtumisest aru vb. siis kui see kaabel minule kuuluks. Mul on hea näide tuua, kus veetrass läheb meil majas vahetusele ja tuleb suurem paksem toru, mida mina ei maksa kinni mina teenuse tarbijana. Samamoodi võiks Telia oma üliaeglaseid ühendusi ise upgrada optika peale, eriti kui teiseltpoolt on valmidus selle lõbu eest rohkem kuumaksu maksta (kuna tarbitaks ju rohkem).

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 23:11:31 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
...
PS: Ma saaks sellest suhtumisest aru vb. siis kui see kaabel minule kuuluks. Mul on hea näide tuua, kus veetrass läheb meil majas vahetusele ja tuleb suurem paksem toru, mida mina ei maksa kinni mina teenuse tarbijana. Samamoodi võiks Telia oma üliaeglaseid ühendusi ise upgrada optika peale, eriti kui teiseltpoolt on valmidus selle lõbu eest rohkem kuumaksu maksta (kuna tarbitaks ju rohkem).


Selle kallima teenuse tarbimisest teenitav tulu ei jõuaks investeeringut tagasi teenida selle ajaga, kui juba uut tehnoloogiat on vaja investeerima hakata.
Kellel seda lõppkokkuvõttes vaja on, kas sinul teenust tarbida, või Telial sinu mugavusse tuhandeid investeerida?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 23:13:14 vasta tsitaadiga

smurfer, no optikale vaevalt head alternatiivi lähikümnenditel tulemas on? Kaabel on kaabel ja seadmeid saab ju tulevikus kiiremate/võimsamate vastu vahetada icon_rolleyes.gif
4G/5G jutud nagu väga arvesse ei lähe.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 23:16:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
smurfer, no optikale vaevalt head alternatiivi lähikümnenditel tulemas on? Kaabel on kaabel ja seadmeid saab ju tulevikus kiiremate/võimsamate vastu vahetada icon_rolleyes.gif
4G/5G jutud nagu väga arvesse ei lähe.


Kes sinna optika otsa uued konverterid ostab, kui tehnoloogia muutub? Seda ju tahaks ka tasuta saada? Ei? OK... aga siis näiteks järgmise generatsiooni digiTV või mõni muu teenus? Tahaks ju tasuta saada?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 23:20:38 vasta tsitaadiga

IMO nii pea 100Gbit/s koduühendusi pole ju tulemas? icon_rolleyes.gif
Ja kui kaabel paigas, siis sellele kulutusi ju enam ei tule.

Keegi teab, kuidas kulutused jagunevad kaabli materjali/paigalduse ja konverterite vahel?
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2018 23:21:01 vasta tsitaadiga

Ma elan ise sellises pommiaugus, et pole kodust optika konverterit näinud, kas võimaldab 10GB sync ühendust?
_________________
M: Logitech M720 Triathlon juhtmevaba "multi-device" hiir - 40€ -> PS
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2018 00:15:29 vasta tsitaadiga

Asi see seadmed nüüd vahetada on kui suur töö ehk kaablivedu tehtud on. Mõistagi on sellel ka oma kulud - aga see on ikka väga kauge tuleviku teema.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2018 00:20:38 vasta tsitaadiga

Tööjõud ja kaablipaigaldus kallinevad järjest.
Optika konverterid ei tohiks maksta nii palju, kui kaabli vedamine (mis on ühekordne töö).

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2018 00:51:16 vasta tsitaadiga

Kodused konverterid on peenraha. Telia praegu pakutav huawei GPON peaks olema 2,5/1,25 võimekusega.

Mul keldris olev meediakonverter on miski tplinki junn, võimaldab ainult giga, hind ~20€ + SFP ~30€

https://www.amazon.com/TP-Link-Ethernet-Converter-Supporting-MC220L/dp/B003CFATL0


viimati muutis KillFrenzy 31.01.2018 00:52:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2018 00:52:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, thumbs_up.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.01.2018 01:27:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Aga teemaga edasi või soovib keegi veel Levikomi tublist tegevusest rääkida?

Miks mitte?
Levikom valis 2017 Aasta Koostööpartneriks Telia
22. jaan. 2018
http://www.levikom.ee/levikom-2017-koostoopartner-telia
tsitaat:
Levikomi juhatuse esimehe Toomas Peeki sõnul on Telia panust Levikomi koostööpartnerina kvaliteetse ülikiire interneti püsiühenduse viimisel madaltihedatesse maa- ja linnapiirkondadesse raske ülehinnata. „Telia on ainus suurtest sideoperaatoritest, kes mõtles meiega kaasa ja suutis oma siseseid äriprotsesse kohandada selliselt, et Levikomi tugijaamade jaoks sobivate mastikohtade rajamine toimuks suure kliendinõudluse olukorras võimalikult kiiresti,“ täpsustas Levikomi juhatuse liige ja võrguüksuse direktor Erik Reinaru. „Paralleelse infrastruktuuri rajamine olemasoleva kõrvale on tihti väga aeganõudev ja majanduslikult ebamõistlik, mistõttu on operaatorite vaheline koostöö võrkude ja siderajatiste ühisel kasutamisel nii Eestis, kui ka maailmas väga laialt levinud.“ Lisaks pikaaegsele koostööle mastivõrkude kasutamisel, oli Telia Eesti AS-il eelmisel aastal oluline roll ka Levikomi uue võrgukeskuse ning üleriigilise ülekandevõrgu rajamisel. Telia Eesti AS varustab Levikomi ka paljude televisiooni sisendsignaalidega, mis võimaldas Levikomil paljude TV-kanalite osas üle minna HD-resolutsioonile.

aga indrekp, ära nüüd asja ära riku sest
tsitaat:
Levikom ja Telia kavatsevad jätkata koostööd nii senistes, kui ka uutes valdkondades.

Spoiler Spoiler Spoiler

beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 31.01.2018 10:21:28 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et ma PEAN võtma telepaketi ning ka mobiilse interneti kui tahan, et mul kiirust tõstetaks?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2018 11:13:40 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru, et ma PEAN võtma telepaketi ning ka mobiilse interneti kui tahan, et mul kiirust tõstetaks?

Ei, et kiirust tõstetaks pead sa ainult iseteenindusest kiirema paketi valima. thumbs_up.gif
Aga kui sa tahad sellest kampaaniast osa saada, siis peavad sul olema täidetud kampaania tingimused.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia kliendid saavad kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.