Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 22.01.2018 00:21:01 vasta tsitaadiga

Leidsin selle:
https://www.coindesk.com/bitconnect-investors-left-lurch-tokens-price-drops-90/
Bitconnect on siis mingi püramiid coin lausa või?
üle 90% langes, täitsa lõpp...

_________________
Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 22.01.2018 03:25:07 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
HDTaneli visioon on vildakas tulevikust. Mina kui tööandja, hakkakski palka maksma krüptos, AGA ma olen tark töööandja ja maksan sellises krüptos, mis homme kolinal kokku kukub ja mul kaelast ära. Las siis riik reguleerib seda rikkust icon_biggrin.gif

tasustamis viis lepingus kirjas, iga pumbaharjal oleva shit coiniga ei saa välja ujuda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 11:01:40 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ma eeldasin, et sul korralikult nõuetele vastavalt vormistatud kirjatükk.

Su enda teadmised aga põhinevad kellegi kontekstist välja rebitud, väljamõeldud lausejupi peale ?
Spekulandi elu pole ikka meelakkumine icon_biggrin.gif - Kuskil miskit on lilla icon_biggrin.gif

Hea spekulandi üheks omaduseks on ka, et tunneb trolli lõhnast. icon_wink.gif

frippar kirjutas:
Leidsin selle:
https://www.coindesk.com/bitconnect-investors-left-lurch-tokens-price-drops-90/
Bitconnect on siis mingi püramiid coin lausa või?
üle 90% langes, täitsa lõpp...

Vahi, kes teemasse sisenes. icon_biggrin.gif Ega Frippcoin'i tulemas ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 11:27:59 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:

tasustamis viis lepingus kirjas, iga pumbaharjal oleva shit coiniga ei saa välja ujuda
Bitcoinist räägid? Või suvalisest teisest krüptorahast? Sest ega nende krüpto"rahade" puhul on võimatu rääkida aktsiate/võlakirjade/obligatsioonide/fondid/valuutade stiilis analüüsist, planeerimisest. Ei ole lootustki vaadata prospekte, lähtuda varasematest otsustest, ajaloost. No mis otsuseid sa teed mõjukate youtuberite "analüüsidest"? On ainult sitaks emotsionaalne turg, mis kõigub nagu tallesaba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 22.01.2018 11:34:38 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Näita meile uurimustööd.


Näita sina millest eeldad või mis viitaks, et tegu on vana Kairosega? icon_lol.gif
Vaata kairos.com asutajaid, liikmeid... vaata nende linkedin lehti läbi...


Vaatasin ka siis seda Kairos.com lehte ja pealtnäha on tegu kõige ehtsama näitega poleeritud shitcoinist. Ei viitsinud isegi hakata whitepaperit lugema sellisel coinil, mille team (kes peaks arendama näotuvastustarkvara) koosneb 40% ulatuses investoritest ja ülejäänud on kõik mingit "Chief ... Officer"'id. Ühtegi arendajat pole seal ja ainuke, kes võik kvalifitseeruda arendajaks on Cole Calistra. Muidugi kui tema LinkedIn profiili usaldada, siis ta on viimased aastad töötanud konsultandi, mitte arendajana, nii et kahtlen sügavalt tema sarnases rollis selles projektis.

Edit: Võtsin whitepaperi lahti ka korraks. Esimese 10lk peal pole mingit juttu tehnoloogiast. Puhas marketing hype ja tühjad lubadused.

Edit2: Scientific Researchi alla on pandud teadustöö, mis on pärit aastast 2011 ning mille autorid pole kuidagi seotud selle ettevõttega.


viimati muutis Rauno266 22.01.2018 11:44:14, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 11:43:00 vasta tsitaadiga

Arvamusi, kas see neljapäev/reede veel dump ja siis BTC hind üles?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 22.01.2018 11:47:13 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Arvamusi, kas see neljapäev/reede veel dump ja siis BTC hind üles?


Ma isiklikult soovitaks XRB'd pigem BTC asemel. Ajastuse osas aga nii palju, et viimastel aastatel on see kogu languse-tagasituleku perioodi pikkus olnud ca 40 päeva. Ehk siis 40 päeva võtab aega, et hinnad kukuksid ja roniksid tagasi ATH tasemele. Crash hakkas ca 7. jaanuar vms nii et eks igaüks ise arvutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 11:52:18 vasta tsitaadiga

Rauno266, Ma varem üritasin ka eelmiseid crashe/jooni jne vaadata, aga see kord tundub, et CME Futures'i tähtaja kukkumine toob dumpi kaasa ja kuna sealt edasi (7-8-9K usd juures?) võib dumpimine raskem olla kui pumpimine, siis mõned arvavad, et järgmine periood tekitatakse suurem tõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 11:52:53 vasta tsitaadiga

2013 detsembris oli BTC $1k, siis kuni 2015 augustini pidevalt langustrend kuni $200'ni. Seejärel hakkas vaikselt üles ronima kuid saavutas $1k jälle alles 2017 jaanuaris. Siis hakkas suurem mullipuhumine pihta.

Ma ei ütleks, et 40 päeva langust kivisse raiutud on icon_smile.gif Võib ka mitu aastat minna nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 22.01.2018 12:08:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
OPollo kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ma eeldasin, et sul korralikult nõuetele vastavalt vormistatud kirjatükk.

Su enda teadmised aga põhinevad kellegi kontekstist välja rebitud, väljamõeldud lausejupi peale ?
Spekulandi elu pole ikka meelakkumine icon_biggrin.gif - Kuskil miskit on lilla icon_biggrin.gif

Hea spekulandi üheks omaduseks on ka, et tunneb trolli lõhnast. icon_wink.gif

frippar kirjutas:
Leidsin selle:
https://www.coindesk.com/bitconnect-investors-left-lurch-tokens-price-drops-90/
Bitconnect on siis mingi püramiid coin lausa või?
üle 90% langes, täitsa lõpp...

Vahi, kes teemasse sisenes. icon_biggrin.gif Ega Frippcoin'i tulemas ole?


ei

_________________
Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 22.01.2018 12:13:09 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
2013 detsembris oli BTC $1k, siis kuni 2015 augustini pidevalt langustrend kuni $200'ni. Seejärel hakkas vaikselt üles ronima kuid saavutas $1k jälle alles 2017 jaanuaris. Siis hakkas suurem mullipuhumine pihta.

Ma ei ütleks, et 40 päeva langust kivisse raiutud on icon_smile.gif Võib ka mitu aastat minna nii.


Ei mõelnudki Bitcoini hinda siinkohal. Pigem üleüldist market capi. Isiklikult ei näe juba ligi pool aastat Bitcoinil mingit otstarvet ja kui Bitcoin lähiajal tagasi 19k$ peale ei tõuse, siis ei ole ka karvavõrdki üllatunud selles. Samas teades, et tegemist on veel võrdlemisi reguleerimata turuga ning, et Bitcoini väärtus dikteerib siiamaani kogu turu väärtust, siis ei imesta ka üldse, kui Future'te aegumised toovad kaasa korraliku dump 'n' pumpi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 12:20:13 vasta tsitaadiga

Samas BTC kõikumised -> kõigi teiste müntide väärtus.

Ehk et piisab BTC'l väärtust kaotada piisavalt kui paanikalaine üle taksojuhtide sõidab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 22.01.2018 12:22:17 vasta tsitaadiga

Tõsi, samas iga järgmine BTC kõikumine on altide hindasid vähem mõjutanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 22.01.2018 12:38:04 vasta tsitaadiga

Siiani olen ma just pannud tähele, et kui bitcoin tõuseb, tõusevad ka altcoinid ja see on minu portfooliot tugevasti suurendanud. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 22.01.2018 13:23:04 vasta tsitaadiga

Läks paanika külvamiseks

https://majandus24.postimees.ee/4383079/wall-street-bitcoin-kaotab-90-protsenti-oma-vaartusest?_ga=2.263975820.1275604114.1516231912-1688788752.1509022663
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 22.01.2018 13:24:42 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Läks paanika külvamiseks

https://majandus24.postimees.ee/4383079/wall-street-bitcoin-kaotab-90-protsenti-oma-vaartusest?_ga=2.263975820.1275604114.1516231912-1688788752.1509022663


Ma ei usu, et see juhtub, aga noh nad võivad loota. Ma pigem arvan, et sellise lootus on kõigest lolli lohutus ja muud mitte midagi icon_exclaim.gif icon_lol.gif

_________________
Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 22.01.2018 13:26:33 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Läks paanika külvamiseks

https://majandus24.postimees.ee/4383079/wall-street-bitcoin-kaotab-90-protsenti-oma-vaartusest?_ga=2.263975820.1275604114.1516231912-1688788752.1509022663

Neid mulli uudiseid on iga nädal juba aasta aega või rohkemgi. Eks need peavad targutama , kes õigel ajal raha sisse ei pannud ja kellel kasum teenimata jäi.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 13:35:10 vasta tsitaadiga

Vana uudis, alles kukkus ju 90%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 22.01.2018 14:13:31 vasta tsitaadiga

https://coinmarketcap.com/currencies/telcoin/

Siia ennustatakse mõnusat tõusu, eks siis ole näha. Edukalt just ICO läbinud ja mõned päevad tagasi coinmarketcap lehel täiesti arvestatavale kohale platseerinud Token. Võtan vist 50 euri eest ligi. Saab päris korraliku posu neid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.01.2018 17:10:41 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
https://coinmarketcap.com/currencies/telcoin/

Siia ennustatakse mõnusat tõusu, eks siis ole näha. Edukalt just ICO läbinud ja mõned päevad tagasi coinmarketcap lehel täiesti arvestatavale kohale platseerinud Token. Võtan vist 50 euri eest ligi. Saab päris korraliku posu neid.


Oskad põhjendada ka, miks see coin kuidagi väärtuslik on? Mida ta paremini teeb kui teised? Või lihtsalt arvad, et uus coin, küllap tõuseb tema väärtus, parem osta?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2018 17:29:26 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
posthuman kirjutas:
https://coinmarketcap.com/currencies/telcoin/

Siia ennustatakse mõnusat tõusu, eks siis ole näha. Edukalt just ICO läbinud ja mõned päevad tagasi coinmarketcap lehel täiesti arvestatavale kohale platseerinud Token. Võtan vist 50 euri eest ligi. Saab päris korraliku posu neid.


Oskad põhjendada ka, miks see coin kuidagi väärtuslik on? Mida ta paremini teeb kui teised? Või lihtsalt arvad, et uus coin, küllap tõuseb tema väärtus, parem osta?


Tegelt kipubki otsapidi 2014 aastasse muster minema - toona oli nii, et igasugune suvaline altcoin, kui turule toodi, tegi mõnusa paaripäevase tõusu läbi. Ja siis kukkus kolinal tagasi mudaliigasse. Kümneid ja kümneid.
2017/2018 aastal tuleks asendada sõna altcoin sõnaga ICO ja kogu lugu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 22.01.2018 17:35:28 vasta tsitaadiga

Ei olegi üldse mõelnud ega öelnud, et väärtuslik icon_smile.gif Seda kas ta jookseb 10 euroni või 100 euroni, seda ma ei usu, aga mulle piisab ka 0.1€, mis ei ole just väga utoopia näiteks selle aasta lõpuks.
Miks isiklikult nii arvan? sellepärast, et sellel paistab olema kõik asjad suhteliselt korras ja paigas. Hea tiim, enamvähem okei idee, asjalik white paper, roadmap lubab käesoleva aasta esimesel poolel juba lepinguid mobiilioperaatoritega (eks näis siis millised telcod need on ja palju see hinda mõjutab tokenil).

Ehk siis mulle see coin mööda külge maha ei jookse ja 50 euri sisse panna ei tee mind vaesemaks. Näis.

erick kirjutas:
posthuman kirjutas:
https://coinmarketcap.com/currencies/telcoin/

Siia ennustatakse mõnusat tõusu, eks siis ole näha. Edukalt just ICO läbinud ja mõned päevad tagasi coinmarketcap lehel täiesti arvestatavale kohale platseerinud Token. Võtan vist 50 euri eest ligi. Saab päris korraliku posu neid.


Oskad põhjendada ka, miks see coin kuidagi väärtuslik on? Mida ta paremini teeb kui teised? Või lihtsalt arvad, et uus coin, küllap tõuseb tema väärtus, parem osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 18:07:06 vasta tsitaadiga

Auroracoin on meeles veel kellelgi? Idee super, tiim super, teostus super...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.01.2018 18:29:04 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Ei olegi üldse mõelnud ega öelnud, et väärtuslik icon_smile.gif Seda kas ta jookseb 10 euroni või 100 euroni, seda ma ei usu, aga mulle piisab ka 0.1€, mis ei ole just väga utoopia näiteks selle aasta lõpuks.
Miks isiklikult nii arvan? sellepärast, et sellel paistab olema kõik asjad suhteliselt korras ja paigas. Hea tiim, enamvähem okei idee, asjalik white paper, roadmap lubab käesoleva aasta esimesel poolel juba lepinguid mobiilioperaatoritega (eks näis siis millised telcod need on ja palju see hinda mõjutab tokenil).

Ehk siis mulle see coin mööda külge maha ei jookse ja 50 euri sisse panna ei tee mind vaesemaks. Näis.

erick kirjutas:
posthuman kirjutas:
https://coinmarketcap.com/currencies/telcoin/

Siia ennustatakse mõnusat tõusu, eks siis ole näha. Edukalt just ICO läbinud ja mõned päevad tagasi coinmarketcap lehel täiesti arvestatavale kohale platseerinud Token. Võtan vist 50 euri eest ligi. Saab päris korraliku posu neid.


Oskad põhjendada ka, miks see coin kuidagi väärtuslik on? Mida ta paremini teeb kui teised? Või lihtsalt arvad, et uus coin, küllap tõuseb tema väärtus, parem osta?


tsitaat:
Telcoin is a new cryptocurrency based on the Ethereum blockchain that will be distributed by your
national telecom operator and made available to everyone, anytime, anywhere. This is the core of
our business, and mobile network operators will be at the center of our strategy.


Nad nagu poleks kuulnudki, et eksisteerib selline asi nagu mobiilne internet. Ja erinevad Wallet app'id nutitelefonidele. Mis koos tähendavad, et saad juba praegu ükskõik kust, kus on mobiiliteenuste levi, teha cryptotehinguid ükskõik millise cryptovaluutaga.

Seega, mis täpselt nüüd selle coini point on? icon_biggrin.gif

Ma kahtlustan, et point on võibolla 50 EURi kaupa nuubidelt raha ära võtta.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.01.2018 22:43:26 vasta tsitaadiga

Tasub jah natuke ettevaatlik olla


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.