Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 11:43:32 vasta tsitaadiga

Kuidas kaartide BIOSi flashimisega on? Garantii käigus neil lihtne tuvastada ja garantii kehtetud? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 11:51:01 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kuidas kaartide BIOSi flashimisega on? Garantii käigus neil lihtne tuvastada ja garantii kehtetud? icon_biggrin.gif


Nii ja naa. Kui viitsitakse kontrollida, siis tuleb jama tõesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005




sõnum 19.01.2018 12:29:14 vasta tsitaadiga

Miks on nicehashis neoscrypt nii kôikuv aga equihash suhteliselt stabiilne? Teen ma midagi valesti vôi ongi siuke.
Equihash keskel. Neoscrypt äärtes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 12:29:49 vasta tsitaadiga

Ei viitsi neid keegi kontrollida..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.01.2018 17:40:13 vasta tsitaadiga

Nicehash muutubki imelikuks mingi ajajooksul. Ega winminergi kuld pole iga nädalajooksul algusest tõuseb ja siis kukub alla. Kuid need lahendused toimivad kuid on veidrad. Ma küll ei viitsi ise koinama hakata mingit coini eraldi tulu võib lõpuks väheneda veelgi. Nicehashi ma tagasi ei lähe pole ime et nad lavastasid häki.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 18:24:40 vasta tsitaadiga

Hetkel ma veel Winmineris aga tuleb vist Nicehashi peale tagasi minna, näitab suuremaid ja ilusamaid numbreid küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 18:53:27 vasta tsitaadiga

mis värk on nende nicehashide ja sarnaste toodetega. idee poolest justkui peaks ju selline lahendus olema teenimiseks optimaalseim (juhul kui just ei ole eesmärk kaevandada ühte konkreetset coini) aga siiski teps mitte kõik ei kasuta, ikka lastakse ise mingil konkreetsel mineril tiksuda. kas nicehashi ja miski ise confitud mineri hashrate on niipalju erinev, või on nicehashi miskid teenustasud või asjad sedavõrd suuremad? muidugi üks asi millest ma pole veel päris täpselt suutnud ka sotti saada on see, et kui nö. auto-switchimine toimub mingi selline rakenduse poolt nagu nicehash siis see toimub ju põhimõttel, mis HETKEL on kasulikum kaevata ehk arvestades hetke hinda ja kaevamise keerukust. aga kes ütleb, et siis kui sa MINGI aja pärast seda kaevatud coini hakkad näiteks BTC'ks vahetama, on see enam sama hinnaline?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 19:10:15 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis värk on nende nicehashide ja sarnaste toodetega. idee poolest justkui peaks ju selline lahendus olema teenimiseks optimaalseim (juhul kui just ei ole eesmärk kaevandada ühte konkreetset coini) aga siiski teps mitte kõik ei kasuta, ikka lastakse ise mingil konkreetsel mineril tiksuda. kas nicehashi ja miski ise confitud mineri hashrate on niipalju erinev, või on nicehashi miskid teenustasud või asjad sedavõrd suuremad? muidugi üks asi millest ma pole veel päris täpselt suutnud ka sotti saada on see, et kui nö. auto-switchimine toimub mingi selline rakenduse poolt nagu nicehash siis see toimub ju põhimõttel, mis HETKEL on kasulikum kaevata ehk arvestades hetke hinda ja kaevamise keerukust. aga kes ütleb, et siis kui sa MINGI aja pärast seda kaevatud coini hakkad näiteks BTC'ks vahetama, on see enam sama hinnaline?


Päriselus tihtipeale ei ole Nicehash optimaalseim. NH lahendusest renditakse hashratet ja suunatakse mõne mündi peale. Ehk siis naljalt ei maksa keegi üle mõne tipus oleva mündi turuhinna. Jah, vahel makstakse ka, kui mingi seltskond on pähe võtnud, et lähiajal mõni münt tõuseb või on muud siseinfot - aga neid päevi on üsna harva.
NH on nö laiskadele, kes väga ise majandada ei viitsi ja siis on neil mugav oma minerite hashrate nö oksjoni - parima pakkuja - korras välja rentida. Muud ei midagi.
Mingit saladuslikku kaevandamist ning BTCks automaatset ümber konvertimist ei toimu. Lihtsalt rendid oma hashrate BTCdes tasu eest välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.01.2018 19:59:50 vasta tsitaadiga

Niipalju siis nicehashil on oma programm mis kaevandab neid asju excavator sisuliselt üks exe kavandab neid kõiki mis seal saadaval. Kaob ära app switching nagu winmineris. Nicehash võib näidata suuremaid numberid kuid kogu see BTC trade võtab oma osa sisuliselt iga liigutusega maksad.
Winmineris lased kohe taaladeks ja võtad raha paypali 20 pealt fee in 1 taala umbes ja 1.60 on paypali jant kuid kadu pole niisuur kui nicehashiga kui ei suuda karkenis head müüki teha sest kärkenis tihtipeale madalad müügihinnad.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2018 13:04:01 vasta tsitaadiga

Nicehashiga on hea raha pesta. Lükkad hämara minevikuga mündid sisse ning saad midagi muud asemele.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 20.01.2018 18:33:31 vasta tsitaadiga

Küsimus kaevurites kasutatavate juhtmete kohta.
Olen tähele pannud, et müüakse ja kasutatakse kuskilt Hiinast ostetud juhtmeid, samuti kasutatakse teiste toiteplokkide juhtmeid.
Tegin siis sama ning kasutasin SSD-le voolu andmiseks teise toiteploki sata juhet. See tegevus kärsatas aga mu SSD läbi. Hiljem kuulsin, et SSD-le toite andmiseks peakski kasutama sama toiteploki juhet, mis reaalselt kasutuses.
Küsimus siis selle kohta, et kas videokaarte ei või nii maha kärsatada, kui mingeid muid juhtmeid kasutan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2018 18:38:32 vasta tsitaadiga

Mul jälle selline küsimus, et kaks kaks molexit suudavad ära toita GTX 1070 Ref-i(1x8pin toide).
Teoorias ju võiks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2018 20:07:27 vasta tsitaadiga

see oleneb nende molexite juhtmete (no tegelikult muidugi vase) paksusest ja sellest kui hea kontakti need konkreetsed 2 molexit annavad. aga 1070 pidavat võtma nii vähe voolu (100w), et ju vist toidab ära jah, kummagi kiu peale 50w. aga võid võtta ühe autopirni, ühendada aku peale ära samasuguse jämedusega traatidega (ühekordselt siis muidugi, kuna pirn on 50w) ja lasta mõnda aega põleda. käega katsudes peaks teada saama, kas on piiripealne või kärab küll icon_biggrin.gif
tasub muidugi tähele panna, et neid 2 molexit ei ühendaks siis toitekast tuleva ühe juhtme peale, kus lihtsalt üks molex hargneb teisest edasi.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2018 20:19:02 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ikka kahte erinevat molexi kaablit jah icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SP22
HV vaatleja
SP22

liitunud: 05.03.2011




sõnum 20.01.2018 22:03:05 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Küsimus kaevurites kasutatavate juhtmete kohta.
Olen tähele pannud, et müüakse ja kasutatakse kuskilt Hiinast ostetud juhtmeid, samuti kasutatakse teiste toiteplokkide juhtmeid.
Tegin siis sama ning kasutasin SSD-le voolu andmiseks teise toiteploki sata juhet. See tegevus kärsatas aga mu SSD läbi. Hiljem kuulsin, et SSD-le toite andmiseks peakski kasutama sama toiteploki juhet, mis reaalselt kasutuses.
Küsimus siis selle kohta, et kas videokaarte ei või nii maha kärsatada, kui mingeid muid juhtmeid kasutan?


Mina samuti kasutasin kunagi Chiefteci kaableid Corsairi toitekas. Kui läheb pessa, siis sobib, mis saaks valesti minna? Kärsatasin läbi korpuse fan controlleri, ühe hdd ja dvdromi. Eks elu õpetab - mine kindla peale, kasuta ikka sama toiteka juhtmeid, kindlasti saab kuskilt orikaid eraldi tellida. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 20.01.2018 22:22:23 vasta tsitaadiga

Toiteplokipoolsel pinoudil ei ole mingeid standardeid ! Võib erineda isegi sama tootja erinevate seeriate lõikes.

väljund ots on alati standard. Takistuse mõõtmise abil teed PSU poolse pinoudi selgeks ja võrdled kas ühtib icon_wink.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 20.01.2018 23:49:38 vasta tsitaadiga

Nonii majandanud enda 480 kaardiga nüüd pikalt. Ikka ja jälle 16-17,7Mh/s vahet pole mis drivereid ei kasuta oc-ga 19,2 mis maksimaalselt kätte saanud nui pooleks aga rohkem ei saa. kaartiks SAPPHIRE 480 nitro 8gb isend.
tõestuseks ka pilt:

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2018 02:06:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Nonii majandanud enda 480 kaardiga nüüd pikalt. Ikka ja jälle 16-17,7Mh/s vahet pole mis drivereid ei kasuta oc-ga 19,2 mis maksimaalselt kätte saanud nui pooleks aga rohkem ei saa. kaartiks SAPPHIRE 480 nitro 8gb isend.
tõestuseks ka pilt:


Kaart flashitud? Mul näiteks RX 580 8gb toimetas nii - 24,xx oli stock, 27,xx oli flahsitud ja 29,xx on flashitud + 2120 mälu clock.
Muidu W7 kohta ma ei tea midagi aga vist ei tohiks midagi väga erinevat olla W10-st.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2018 02:11:27 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Nonii majandanud enda 480 kaardiga nüüd pikalt. Ikka ja jälle 16-17,7Mh/s vahet pole mis drivereid ei kasuta oc-ga 19,2 mis maksimaalselt kätte saanud nui pooleks aga rohkem ei saa. kaartiks SAPPHIRE 480 nitro 8gb isend.
tõestuseks ka pilt:


Alustaks sellest, et driver on täiesti mööda. Võta see ette, loe läbi, tee selle järgi ja saad asja normaalseks lõpuks:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2068446.0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 21.01.2018 02:30:49 vasta tsitaadiga

yerba,
Loe palun ise !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagu ma eelnevalt kirjutasin vahet ei ole mis drivereid kasutan tulemus on pea üks ja sama!!!!!!!!!!!!

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2018 02:33:47 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
yerba,
Loe palun ise !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagu ma eelnevalt kirjutasin vahet ei ole mis drivereid kasutan tulemus on pea üks ja sama!!!!!!!!!!!!


Sry, enam ei ürita. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.01.2018 02:47:16 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Nonii majandanud enda 480 kaardiga nüüd pikalt. Ikka ja jälle 16-17,7Mh/s vahet pole mis drivereid ei kasuta oc-ga 19,2 mis maksimaalselt kätte saanud nui pooleks aga rohkem ei saa. kaartiks SAPPHIRE 480 nitro 8gb isend.
tõestuseks ka pilt:


Kaart flashitud? Mul näiteks RX 580 8gb toimetas nii - 24,xx oli stock, 27,xx oli flahsitud ja 29,xx on flashitud + 2120 mälu clock.
Muidu W7 kohta ma ei tea midagi aga vist ei tohiks midagi väga erinevat olla W10-st.


Huvitab ka see, et kas BIOS flashi saanud või stock.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 21.01.2018 03:40:43 vasta tsitaadiga

minuteada stock, samas ei tea mis vana omanik sellega eelnevalt teinud on.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2018 03:56:40 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
480 kaart on ikka mõttetult üle hinnatud. Kuivalt eth 16 mh/s oc-GA 19,1 Mh/s.... Samsung mäludega 8gb isend.

dohc-48v12 kirjutas:
Irwitangi kodannike kes 350€ 16 mh/s eest välja nõus käima. 580 samsungi mäludega kaartidel paistab sama vigastus. Hynix mäludega 470 skoorib ka paremini XD

dohc-48v12 kirjutas:
Nonii majandanud enda 480 kaardiga nüüd pikalt. Ikka ja jälle 16-17,7Mh/s vahet pole mis drivereid ei kasuta oc-ga 19,2 mis maksimaalselt kätte saanud nui pooleks aga rohkem ei saa. kaartiks SAPPHIRE 480 nitro 8gb isend.
tõestuseks ka pilt:


Äkki kasutaks AMD Block Chain Driverit? icon_wink.gif
Mod bios-iga asi veelgi paraneks.
Mul hakkas sust täitsa kahju et sa ei oska otsingumootoreid kasutada ning HV foorumit lugeda. kopp.gif
Samas võin selle mõttetu kaardi mida kodanikud ostavad kalli raha eest su käest ära osta hea rahaga. icon_smile.gif

- Uninstall all drivers with DDU
- Download and Install AMD Block Chain Driver from official AMD site
- http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-Beta-for-Blockchain-Compute-Release-Notes.aspx
- Run AMD/ATI Pixel Clock Patcher
- https://www.monitortests.com/forum/Thread-AMD-ATI-Pixel-Clock-Patcher
- Reboot Your Rig
- Download , install MSI Afterburner 4.4.0 Beta 18
- http://www.guru3d.com/files-get/msi-afterburner-beta-download,32.html
- Overclock your mem's / underclock your GPU's

Yerba viide ka abiks. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 21.01.2018 03:59:51 vasta tsitaadiga

OMG ddu-ga driverid uninstal safe modes teinud, RÕHUTAN olen eelnevalt kasutanud erinevaid driverid KAASA arvataud AMD Block Chain Driver -t ! AMD/ATI Pixel Clock Patcher ei aita mitte midagi. (pealegi pole ma nõius ALA 800x400 resoga olema sest see 480 ainukeseks kaartiks kastis, ning ka mängin vahepeal kasutan kaarti mängimiseks) msi afterurner on nii võõras asi et kõiki kaarte olen sellega clockind .... eelnevalt oli kunagi kasutusel rivaltune ALA aasta 2007 ehk ... icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.