Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 18 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.01.2018 10:56:50 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
libe kirjutas:
täna algab siis toty

Plaan ka pakke soetada? icon_rolleyes.gif


ka mitte.
see fifa on absurdselt sitt versioon.
eriti kui järjest enam saab tõestust eaAIDS jms jama.
miks ma mängin kui scriptitud mäng on ?
jalgpall ja fifa on alati meeldinud, aga põhimõtteliselt ei hakka jurama.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.01.2018 11:43:23 vasta tsitaadiga

See fifa natuke rohkem kahtlaseid asju juhtub küll, aga isiklikult ei ütleks, et mingi scripti/handicapi jama vms oleks. Onlines peamine bullshiti põhjus on lahja ping(eriti weekendil). Offlines samuti juhtub vahel kahtlaseid asju, aga noh kahtlaseid asju juhtub igas mängus ja ka päriselus - 90% mängudest legendaryga võidan squad battlesis, et ei ütleks, et mäng vägisi kaotusi peale suruks või pall lapik oleks.(ma pole niihea mängija, et 100% mänge võidaks eniveis)
Ja üleüldse miks peaks tahtma EA mängu ja mängijate tuju rikkuda mingite scriptidega kui need mitte midagi juurde ei anna? Ma pakuks lihtsalt, et osad inimesed ei oska kaotada. Aga noh see minu arvamus, olen ka ise pulte lõhkunud ja kapil ust enam ei ole jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 12:53:15 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
See fifa natuke rohkem kahtlaseid asju juhtub küll, aga isiklikult ei ütleks, et mingi scripti/handicapi jama vms oleks. Onlines peamine bullshiti põhjus on lahja ping(eriti weekendil). Offlines samuti juhtub vahel kahtlaseid asju, aga noh kahtlaseid asju juhtub igas mängus ja ka päriselus - 90% mängudest legendaryga võidan squad battlesis, et ei ütleks, et mäng vägisi vastasele võite kingiks vms(ma pole niihea mängija, et 100% mänge võidaks eniveis).
Ja üleüldse miks peaks tahtma EA mängu ja mängijate tuju rikkuda mingite scriptidega kui need mitte midagi juurde ei anna? Ma pakuks lihtsalt, et osad inimesed ei oska kaotada. Aga noh see minu arvamus, olen ka ise pulte lõhkunud ja kapil ust enam ei ole jne icon_biggrin.gif


See pull on FUT-is ammustest aegadest peale toimunud (peamine põhjus, miks mina selle mänguseeria paar aastat tagasi põõsasse viskasin). Lisaks tõestas 2017 aasta ära nii EA kui ka teiste stuudiote manipuleerimise mängude kallal suurema kasumi saamise eesmärgil - enam ei ole see pelgalt mängurite loll luul.
Üks stiilinäide: https://arstechnica.com/gaming/2018/01/ea-has-tested-online-matchmaking-algorithms-to-favor-engagement-not-fairness/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 13:19:10 vasta tsitaadiga

Selle aasta FIFAs on scripting kõvasti selgem kui eelmistes. Mängijad on nagu mudas kinni, ei suuda joosta, lambised valesöödud. Mäng 100% kallutatud Premier league mängijate poole, mul pole mõtet oma laliga mängijatega üldse midagi onlines teha. Unusta modric, isco, kroos, iniesta, rakitic. bakayoko jõuab igalepoole. SB mängud AI vastu on vapsee naljanumber, ma küll võidan aga kõik see huinjaa mis mängu vältel toimub, on lihtsalt naeruväärne. Ma ei mäleta millal ma viimati reaalselt tähistasin SBs värava löömist, mis oli ilusa mängupildi tulemusel löödud. ja isegi kui juhid terve mäng AI vastu 5-0,siis lõpuks tuleb ikka üks ping pong söötudega värav või siis pannakse ülipikk täpne sööt oma poolelt ründajale, kes 1v1 selle ära lahendab. Lisaks on packluck nullilähedane, ärge ostke ühtegi pakki. Keegi arvutas redditis ära, et keskmiselt kulub 1000$ ühe iconi packimiseks, tehke omad järeldused... Kes ei usu scriptimist, siis minge vaadatake redditi r/fifa foorumit, seal sadade viisi videomaterjali
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.01.2018 13:40:06 vasta tsitaadiga

HPN, matchmaking nüüd küll mängu ennast ei riku. Samuti selle vastu ma ei vaidle, et pakiõnn võib olla kallutatud mingitel eesmärkidel kuhugi suunas ehk näiteks need kes väga palju mängivad ei vaja nii suurt pakiõnne kuna teenivad niigi piisavalt coine jne.(mis pole õige, aga ma ei salga, et see võib nii olla, sest viimased 2 fifat pole ma sittagi pakkidest saanud)
Aga ma pidasin silmas puhtalt gameplayd...
thanq, packlucki ei saa arvutada. Kui ühel vennal läks niipalju aega siis see ei tähenda, et teisel läheb niipalju aega icon_biggrin.gif . Fifa 16 ostsin ma kaks 100k pakki milledest sain 3 TOTY mängijat(ainsad pakid, mis TOTY ajal ostsin). Fifa 17 ostsin rohkem pakke ja ei saanud midagi, see fifa kaalun kas raiskan oma 200k pakkide peale või snaibin iconi ja müün maha ning ostan Bonucci icon_biggrin.gif
Küll, aga seda olen täheldanud, et reaalse raha eest ostetud pakkidest ei saa midagi, fifa punnide peale kokku olen hakkama pannud ilmselt ca 500 euri viimase 3-4 fifaga ja pole midagi saanud pakkidest - aga jällegi see võib random olla.
Lihtsam on lihtsalt mängida kui meeldib ja kui ei meeldi siis mitte, mitte vandenõu teooriad välja mõelda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 16:43:16 vasta tsitaadiga

Arx07, Ära coine packide peale küll raiska icon_biggrin.gif . Aga sorry, ma ei täpsustanud seda arvutamise värki. See, kes seda kalkuleeris, võttiski aluseks fifa youtuberid ja muud mängijad. https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/7r50l6/it_costs_almost_1000_on_average_to_pack_an_icon/

tsitaat:
"I collected data from over 1000 people, who have spent around $230450 collectively on the game. Together, this group of people have packed 247.5 icons. This means that an Icon appeared on average per $931 spend. Wow!
Keep in mind that the bought packs are in addition to packs opened in game, so it's not $1000 worth of packs but $1000 on top of packs that we've earned in game.

Niiet suht rip-off.
Positiivse külje pealt saab vähemalt iga nädal tasuta pakke SB ja muude võistlustega. Aga FUT mängupilt on minu jaoks alla arvestuse. Tuima grindi tõttu ise enam peale SBC challengite ei tee midagi, ootan laliga SBC'd, sinna kõikide klubide mängijad ostetud ja 100 Levante silver mängijat müügivalmis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.01.2018 17:52:38 vasta tsitaadiga

No mu mõte oli see, et õnne ei saa panna väga valemisse. Redditis samamoodi oli ju masside kaupa inimesi, kes said iconeid igast lambi pakkidest. Ja noh iconid iconiteks, nad peavadki rared olema, TOTY peaks ilmselt lihtsamalt pakist kraabitav olema.
Eks muidugi suht suure tõenäosusega saaks lohku kui ostaks pakid, aga võib ka jopata... mul veel natuke aega mõelda icon_biggrin.gif

Aa ja muidu täna tegin selle daily SBC ära, auhinnaks oli väga mõttetu pakk, kus ainult 1 rare mängija ja tirisin Llorise välja. Pole küll icon, aga sellise paki kohta päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 22.01.2018 00:32:32 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/7rwu1l/after_spending_700000_fifa_points_castro_packed/

toty ronaldo siis mingi 5k € icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

olen vaadanud ka teisi youtubereid , see aasta on pack weight ikka juba sitt ma vaatan

endal oli ca 70 pakki ( MM , sbc'd etc , oli mega packe , 25k packe ja suuri ka, niiet mitte ainult sitad .... ) , jätsin kõik reede peale , ei tõmmanud ühtki TOTY-t , tuli vist benz 86 parim mängija icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011




sõnum 22.01.2018 14:53:10 vasta tsitaadiga

Tuli ära....

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 17:29:02 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Tuli ära....

Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd võid siis rahumeeli uninstalli teha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 22.01.2018 17:47:45 vasta tsitaadiga

mis pakk oli? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 22.01.2018 18:04:09 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Tuli ära....

Spoiler Spoiler Spoiler


tradable ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011




sõnum 22.01.2018 21:42:25 vasta tsitaadiga

rockbeach, SBCist saadud Premium pl upgradega.
kermu, Untradable, aga mu squadi kena asi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2018 22:02:03 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
rockbeach, SBCist saadud Premium pl upgradega.
kermu, Untradable, aga mu squadi kena asi.
tuli meelde, et mul oli selle upgrade packi jaoks kõvasti mängijaid, kuid unustasin need realiseerida icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 23.01.2018 22:39:47 vasta tsitaadiga

81+ upgrade on iga suurema promo ajal tagasi , ise väga ei teinud neid aga toty promo ajal sain sandro , gigi ja mingi muu 86 + rated veel aga need on päris head kui rare playerid olemas beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.02.2018 00:36:49 vasta tsitaadiga

sel aastal olen vist joonud peaga ühe 15k paki ostnud või siis mingi mängija, igatahes mingihetk oli ~15k coini kontolt kadunud, ilmselt siiski ostsin mingi mängija või mitu SBC jaoks

aga vanade aegade mälestuseks


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 03.02.2018 01:23:33 vasta tsitaadiga

Fifa 14 oli ikka aus rsk
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.02.2018 01:58:29 vasta tsitaadiga

jaank, huvitav arvamus, fifa 14 mu arust oli täis kusi gameplay poolest. Rääkimata sellest coini ärist, mis tekitas täieliku inflatsiooni.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 02:16:45 vasta tsitaadiga

Mis Fifa 14 viga oli? 17 ja 18 on AIDS'i täis nii, et halb hakkab icon_biggrin.gif Varasemates fifades sai vähemalt huvitavaid tiime kokku panna mitte ei pidanud meta tiimi kokku panema, et võidu nimel sitta jalgpalli mängima icon_smile.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 03.02.2018 09:00:33 vasta tsitaadiga

Ainuke kus ma viitsisin 500+ pela teha... hea tempo, suht lihnte oli normaalset satsi kokku saada ja rahvast mängis ka normaalselt.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.02.2018 11:01:16 vasta tsitaadiga

14's käis lihtsalt pikkade pallide ette andmine ja tsenderdamine, lühike söödumäng oli nullilähedane.
Ja tiime saab hetkel just palju rohkem kokku panna tänu iconitele ju icon_biggrin.gif
Ega ma ise mängisin ka 14'te kõvasti, aga seda sellepärast et paremat polnud võtta ju (FUTi suhtes).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 08.03.2018 11:57:30 vasta tsitaadiga

Originist raha tagasi ei saa kuidagi? oleks ma tähele pannud kui vähestel mängijatel õiged scänneeritud näod on siis poleks seda paska kunagi ostnud icon_mad.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.03.2018 22:30:26 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Originist raha tagasi ei saa kuidagi? oleks ma tähele pannud kui vähestel mängijatel õiged scänneeritud näod on siis poleks seda paska kunagi ostnud icon_mad.gif
serie A's küll jah aga pole ka paremat alternatiivi

aga originis toimib refund edukalt, kui ole nende great game guarantee programmist üle läinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.03.2018 09:26:34 vasta tsitaadiga

ostsin suure hurraaga FIFA, sest 17 jäi vahele.. no pole mänginud ühtki mängu viimased 4 kuud.. miks ?
EAAIDS jms shit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 09.03.2018 11:09:45 vasta tsitaadiga

Kuna ma sain soodushinnaga siis tundub et ei anta raha tagasi icon_biggrin.gif

PES18 + GreenPatch 2.0 andis oluliselt parema tulemuse Serie A jaoks. Kuigi FIFA graafika ja atmosfäär on paremad aga mis teha
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 18 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.