Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  kuidas teha 3d objekt väikesteks osadeks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karuanton
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 03.01.2018 14:11:03 kuidas teha 3d objekt väikesteks osadeks vasta tsitaadiga

Tere, sooviks natuke nõu, nimelt vaja "välja printida" üks suurem kuju, mida ühes tükis ei saa trükkida, sest ta selleks liiga suur. Kuju objekt on 3D -s olemas, oleks vaja see objekt nüüd jagada väikesteks tükkideks ja iga tükk 3D printeris eraldi välja trükkida ning lõpuks kokku panna. Niisama lihtsalt polekski seda keeruline teha aga need üksikud tükid peaks olema mingi puzzle laadi ühendustega pindmiselt ja nö "klikk" tappidega ühenduspindadel. Lisaks kuna objekt mida trükkida vaja on seest tühi ca 3mm paksune nahk, siis peab ühendused nii tegema, et tükkide kokkupuute pindadel nö "ülekatet" ei tekiks, objekti kumera pinna tõttu tükkide puute ja pealmised pinnad ei ole 90kraadi.
Soft pole oluline milles teha, korraks leiab iga softi või tegija koos softiga kuskilt laenuks. Mida aga tahaks, on automaatne script või plugin mis objektile kantud gridist suudaks need väikesed 3D tükid valmis teha.
Ehh, ma ei tea kui hästi või halvasti ma nüüd seletasin, igatahes olen netis palju otsinud ja tulemusele pole leidnud. Ise ma suur 3D spetsialist pole, rohkem archicadi, aspire ning lihtsamate 3D softidega asju teinud.
Kui kellelgi on teadmine kuidas seda teha võiks nõu anda.
Olen korra sarnast asja juba küsinud aga hakkama pole ikka saanud ehk küsin veel icon_smile.gif

_________________
GSM: 56 224693
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 14.01.2018 10:54:18 vasta tsitaadiga

Midagi ikka leiab:
Näiteks 3DPrintTech for Autodesk® AutoCAD®

Alati on võimalus ise sobiv script kirjutada.
PuzzleCut OpenSCAD Library
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  kuidas teha 3d objekt väikesteks osadeks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.