Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 12.01.2018 10:21:17 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
pool ööd tasuks olulisemate asjade peale mõtlemisele kulutada icon_lol.gif näiteks, kust saada graafikakaarte hea hinnaga icon_razz1.gif

üldiselt on nii, et kui miski "põlema" hakkab siis tavaliselt kehva klemm-to-klemm kontakti tõttu mõnes pesas. aga sellega on ka nii, et siis peab sealt ikka suht hirmus vool läbi käima ja selge on see, et ükski tänapeävane, veel vähem tänapäevane EFEKTIIVNE minemise kaart ei võtagi mitte kunagi üldse nii palju voolu. kunagi 10kond aastat tagasi ma sain natuke mustaks ühe ati kaardi pcie pesa kui tegelesin millegi umbes sellisega nagu shaderite unlock, ~100% gpu overclock ja vist laias laastus kuskil 40% overvoltage ning siis pikk game session sinna peale. seal sellest ühest pesast käis läbi oma 300w kah ma arvan. täna ükski optimeeritud miner kaart ei võta üle 150w.

2*850w toide 8 rx580 jaoks, mnjah, overkill is the name of the game või kuidas icon_biggrin.gif need 8 kaarti kokku võtavad minedes vist reaalselt kuskil 1kw ma eeldan? (peale pinge ja kellukeste optimeerimist). prose ja muu mudru võtab 50w veel sinna juurde. et jah, 1x1.2kw toide oleks käranud või siis 850w + suvaline 300w odav juust, kuigi eks siis nad tsipa piiri peal töötavad aga no kui tööruumi temp on mõistlik, ei tohiks midagi hullu olla


Detsembris ostsin 2 rx570 280€ vist tükk ja nüüd vaatasin, et arvutitargas sama kaart 429 euri..... Kaua sealt caseking.de eestisse kaardid tulevad? Seal ikka tunduvalt odavamad, kui eestis :/ aga 50€ euri ikka otsas icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 12.01.2018 10:44:50 vasta tsitaadiga

Emteck kirjutas:
Wiltz kirjutas:
pool ööd tasuks olulisemate asjade peale mõtlemisele kulutada icon_lol.gif näiteks, kust saada graafikakaarte hea hinnaga icon_razz1.gif

üldiselt on nii, et kui miski "põlema" hakkab siis tavaliselt kehva klemm-to-klemm kontakti tõttu mõnes pesas. aga sellega on ka nii, et siis peab sealt ikka suht hirmus vool läbi käima ja selge on see, et ükski tänapeävane, veel vähem tänapäevane EFEKTIIVNE minemise kaart ei võtagi mitte kunagi üldse nii palju voolu. kunagi 10kond aastat tagasi ma sain natuke mustaks ühe ati kaardi pcie pesa kui tegelesin millegi umbes sellisega nagu shaderite unlock, ~100% gpu overclock ja vist laias laastus kuskil 40% overvoltage ning siis pikk game session sinna peale. seal sellest ühest pesast käis läbi oma 300w kah ma arvan. täna ükski optimeeritud miner kaart ei võta üle 150w.

2*850w toide 8 rx580 jaoks, mnjah, overkill is the name of the game või kuidas icon_biggrin.gif need 8 kaarti kokku võtavad minedes vist reaalselt kuskil 1kw ma eeldan? (peale pinge ja kellukeste optimeerimist). prose ja muu mudru võtab 50w veel sinna juurde. et jah, 1x1.2kw toide oleks käranud või siis 850w + suvaline 300w odav juust, kuigi eks siis nad tsipa piiri peal töötavad aga no kui tööruumi temp on mõistlik, ei tohiks midagi hullu olla


Detsembris ostsin 2 rx570 280€ vist tükk ja nüüd vaatasin, et arvutitargas sama kaart 429 euri..... Kaua sealt caseking.de eestisse kaardid tulevad? Seal ikka tunduvalt odavamad, kui eestis :/ aga 50€ euri ikka otsas icon_eek.gif


Ei tulegi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 10:58:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
pool ööd tasuks olulisemate asjade peale mõtlemisele kulutada icon_lol.gif näiteks, kust saada graafikakaarte hea hinnaga icon_razz1.gif

üldiselt on nii, et kui miski "põlema" hakkab siis tavaliselt kehva klemm-to-klemm kontakti tõttu mõnes pesas. aga sellega on ka nii, et siis peab sealt ikka suht hirmus vool läbi käima ja selge on see, et ükski tänapeävane, veel vähem tänapäevane EFEKTIIVNE minemise kaart ei võtagi mitte kunagi üldse nii palju voolu. kunagi 10kond aastat tagasi ma sain natuke mustaks ühe ati kaardi pcie pesa kui tegelesin millegi umbes sellisega nagu shaderite unlock, ~100% gpu overclock ja vist laias laastus kuskil 40% overvoltage ning siis pikk game session sinna peale. seal sellest ühest pesast käis läbi oma 300w kah ma arvan. täna ükski optimeeritud miner kaart ei võta üle 150w.

2*850w toide 8 rx580 jaoks, mnjah, overkill is the name of the game või kuidas icon_biggrin.gif need 8 kaarti kokku võtavad minedes vist reaalselt kuskil 1kw ma eeldan? (peale pinge ja kellukeste optimeerimist). prose ja muu mudru võtab 50w veel sinna juurde. et jah, 1x1.2kw toide oleks käranud või siis 850w + suvaline 300w odav juust, kuigi eks siis nad tsipa piiri peal töötavad aga no kui tööruumi temp on mõistlik, ei tohiks midagi hullu olla


Eks ma vaatan jah, kui palju kaarte ühes masinas tööle saan, kui üle 8 ei saa, siis ilmselt löön need toitekad lahku ja panengi mingi 500-600W asja juurde.

Ma sain veel RX 580 8gb mudeleid 311€ tk aga see oli pea 3 nädalat tagasi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 11:10:23 vasta tsitaadiga

no praegu on nii, et ebays müüakse ka pildituid kaarte juba vahel hinnaga kuni 200eur icon_lol.gif beer_yum.gif ma küll ei tea kes krt neid sealt küll ostab sellise raha eest, aga vb siis on mingid spetsid juba tekkinud, kes neile pilti ette tagasi oskavad manada...samas nagu mingit "head kasumit" sellise kaubanduse pealt selliste hindade juures teha on ikkagi minumeelest üsna väheusutav.
uusi kaarte pole tõesti väha kuskil, kuigi, kes otsib see leiba, eile tellisin 12tk ära. pean vist täna veel teist sama palju ära tellima. suht kõhe tunne on ausalt öeldes teha mingi 3000eur väärtuses teing vlismaise etikaubamajaga. ja siis loed sealt kuskilt alt kuidas keegi on saanud videokaardi karpides raamatuid kui kaup kohale jõuab. aga eesti vanasõna, et jänis vägijooki ei joo thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001




sõnum 12.01.2018 11:46:16 vasta tsitaadiga

Kas on mingi oluline vahe ka millise ühendusega riser on? Mul on öösel molex pikendusel kollane juhe läbi põlenud... gtx 1070 taga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 12:11:47 vasta tsitaadiga

vaevalt küll, kui on mingi vahe siis see tuleb sellest, mis jämedusega juhe on ühenduse taga ning kui kvaliteetne on kontakt ise. molexi kontakti kvaliteet üldiselt minumeelest on väga bueno. pcie'l on rohkem kontakte jälle, ja rohkem juhtmekiudu ühenduse taga.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001




sõnum 12.01.2018 12:30:42 vasta tsitaadiga

Kui nüüd teisi üleminekuid katsuda, siis soojad on need kõik...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 12:39:50 vasta tsitaadiga

lähevad muidugi soojaks, pidev load ju. mis temperatuurid on seal juhtmepusade sees ja vahel?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 12:40:02 vasta tsitaadiga

ot:
Kellelgi kaevuri põhja pole üle(cpu, mobo, mälu, 4 riserit)?
Küsin igaks juhuks enne kui poodi minek
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 12.01.2018 12:42:13 vasta tsitaadiga

R.K kirjutas:
Kui nüüd teisi üleminekuid katsuda, siis soojad on need kõik...


Youtubes mingi video kus laseriga mõõdab tempe ja kõik ühendus kohad mingi +35°C beer_yum.gif sata oli vist paar kraadi kõrgem, kui molex.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 12:50:41 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ot:
Kellelgi kaevuri põhja pole üle(cpu, mobo, mälu, 4 riserit)?
Küsin igaks juhuks enne kui poodi minek


On ikka. Aga poest saad odavamalt. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 13:08:19 vasta tsitaadiga

nimikiri valmis, sean siis sammud poe poole icon_biggrin.gif loodetavasti saab sealt poolmuidu kraami kätte, ja vist oli ikka hea otsus alustada natuke võimsamate kaartidega siiski, muidu peaks praegu õige mitut komplekti ikka ostma minema
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 14:03:00 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
nimikiri valmis, sean siis sammud poe poole icon_biggrin.gif loodetavasti saab sealt poolmuidu kraami kätte, ja vist oli ikka hea otsus alustada natuke võimsamate kaartidega siiski, muidu peaks praegu õige mitut komplekti ikka ostma minema


Oo, lõpuks üks esimene, kes omale Nvidia Titan V kaardid soetas. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 14:12:18 vasta tsitaadiga

Miks Volta võtma peaks?
GTX 1060 ja GTX1080 laos olemas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 14:15:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Miks Volta võtma peaks?
GTX 1060 ja GTX1080 laos olemas icon_biggrin.gif


Mis Sa nendega tegema plaanid hakata, arvutimängud? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 14:21:28 vasta tsitaadiga

Kaevamisteema ju ja mõlemad kaevavad suht normaalselt icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 14:56:58 vasta tsitaadiga

yerba, no peaaegu peaaegu jah:D ma kirjutasin sulle oma esialgsest plaanist mõni päev tagasi...eile sai siiski tellitud ära ports rx570. nende hashrate peaks ehk loodetavasti olema umbes kahekordne võrreldes suht niru nvidia 1050'ga, mis palju ruumi võtab icon_razz.gif nvidia veel vaadata siis hetkel 1070 tundub isegi päris huvitav kaart, ainult et ma pole väga süvenenud kui palju see tegelikult 1060'st siis outright võimsam on.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 13.01.2018 00:19:44 vasta tsitaadiga

Palju keegi rx570 undervoltinud saanud on ja mis hashrate ethl? 1 kaart jonnib :/ Või siis on nii, et see kaart millel hdmi järgi annab vähem undervoltida? Gpu 1 max ~97w core 925 mV, GPU 2 ~92w core 906mV. Mõlemas hash 28.5. Kui gpu 1 mV 906 peale teha siis 5 minutit ja pilt taskus :/ GPU 2 annaks veel alla tõmmata ma arvan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 13.01.2018 00:39:07 vasta tsitaadiga

Emteck kirjutas:
Palju keegi rx570 undervoltinud saanud on ja mis hashrate ethl? 1 kaart jonnib :/ Või siis on nii, et see kaart millel hdmi järgi annab vähem undervoltida? Gpu 1 max ~97w core 925 mV, GPU 2 ~92w core 906mV. Mõlemas hash 28.5. Kui gpu 1 mV 906 peale teha siis 5 minutit ja pilt taskus :/ GPU 2 annaks veel alla tõmmata ma arvan.


Oleneb kaardist, mõni teeb 28, teine 29,5. Mõni näitab gpuz järgi 70w tarbimist ja mõni 85w. Voldid on 850-950 vahel, enamusel vist alla 900 ikka. Ma suht kindel, et kindlasti saaks neid paremini ka käima panna aga pigem kipun stabiilsuse valima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 13.01.2018 00:47:31 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Assa, Sulle ikka meeldib asju keeruliseks ajada. Vahva. icon_smile.gif
Muidu võiks laduda 2 riserit per sata kaabel, aga see on liiga kerge... eriti kui pagan teab mis põhjusel sata üleminekuid kasutada ei taha.


C1rca kirjutas:
Homme hakkan enda masinat kokku laduma, siiski mõned mõtted veel toite osas.

Võtsin endale siis 2x Seasonic Focus Gold Plus 850-d, kuna muud ei olnud saada.
Hetkel ei näegi probleemi vist väga, 6x RX 580 ja 6x PCI-e 6 Pin Riserid.
8 kaardi puhul tunduks juba keerukam asi. Kuna jätaksin hea meelega SATA to PCI-e 6pin üle minekud riserite jaoks mängust välja.

Enda loogika ütleks:

Kahe toite peale on 6tk PCI-e 8+8 kaableid. Ühe toite 3 kaablit siis tuleks panna nii, et üks kaabel kahe riseri külge, teine kaabel kahe kaardi külge ja kolmas kaabel siis tuleks jagada kolmanda kaardi ja kolmanda kaardi riseri vahel? Tundub, et ei mängi välja kuna see kahe 8 pin connectori vahe on 75mm siis see ei ulata riserist kaardini. 75mm see ulataks siis neljanda kaardini aga mitte kolmanda kaardi riserini. Kas nüüd sellises olukorras tasuks jätta SATA otsikud välja ja panna 2* Molex to PCI-e 6 pin näiteks sellele kolmanda kaardi riserile? Või kuidas ma seda asja miksida seal kokku võiks?

2x 850W võiks olla ka küll näiteks 8 RX580 toitmise puhul, või isegi 9 undervoldi puhul. Siis tundub eriti keeruline see pistikute jagamine, nii et asi ohutu oleks.

Panen toite connectoritest pildi, et jutt nii sota-puta ei tunduks icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler





Muutub igavaks muidu, ma pean PCIE powercableid nagunii pidevalt tegema ja ma olen paras monk ka - rämedalt riivab silma see ketchup and mustard kaabel icon_razz.gif


Ilmselt hakkan vanaks jääma, heegeldamise või kudumisega võrreldav näputöö icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 13.01.2018 01:05:04 vasta tsitaadiga

beam kirjutas:
Emteck kirjutas:
Palju keegi rx570 undervoltinud saanud on ja mis hashrate ethl? 1 kaart jonnib :/ Või siis on nii, et see kaart millel hdmi järgi annab vähem undervoltida? Gpu 1 max ~97w core 925 mV, GPU 2 ~92w core 906mV. Mõlemas hash 28.5. Kui gpu 1 mV 906 peale teha siis 5 minutit ja pilt taskus :/ GPU 2 annaks veel alla tõmmata ma arvan.


Oleneb kaardist, mõni teeb 28, teine 29,5. Mõni näitab gpuz järgi 70w tarbimist ja mõni 85w. Voldid on 850-950 vahel, enamusel vist alla 900 ikka. Ma suht kindel, et kindlasti saaks neid paremini ka käima panna aga pigem kipun stabiilsuse valima.


Asus rog strix oc editon. 28.5 mul stabiilne aga 29.5 siis ~20h ja tahab resa + naine ähvardab vaikselt minerit jalaga kui see undama hakkab icon_lol.gif Tore oli vaadata kui claymore ja nanopool mõlemad pange panid ja last reported hashrate oli 108mh/s. Claymore näitas 1le kaardile 79.5mh/s. kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2018 05:39:54 vasta tsitaadiga

Aitab küll tänaseks, sai kolm kaarti külge masinale. Voolutarve oli 88-90 ETHi ja 2600-2800 DCRga 430W seinast. 3x RX580, prose ja ketas. Eks homme laon ülejäänud 3 kaarti ka külge ja vaatan mis saab.
Kas see on normaalne, et vahest kiirus kõigub? Kaardid teevad enamasti 29-31 vahele ja siis vahest harva korra käib üks kaart ka näitaks 22-27 MH/s peal.
Aga 6 kaardiga masinat vist nii vaikseks küll kuidagi ei saa, et ühe toalises korteris kannataks pidada. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2018 08:41:05 vasta tsitaadiga

saab vabalt, aga sa ei taha teada kuidas see käib icon_biggrin.gif

lühida vihje võin anda, mingi tühise alla kilowati soousenergia hajutamiseks nimelt pole vaja mingeid ventikaid, juhul kui hajutav pind on piisavalt suur. soojuskandja ei ole mitte õhk, vaid vesi. edasi on fantaasia küsimus juba puhtalt

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmann007
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 13.01.2018 10:47:54 vasta tsitaadiga

mingi kala...

Claymore miner 9.5
masinad näitavad ETH kaevandamisel kokku ca 500MH
dwarfpoolis näitab "calculated hashrate" ~500MH aga sent hashrate on ~100. viimastel päevadel kaevandanud ainult 0.035ETH.

tundub,et profit on ca 2.5x väiksem kui võiks.

millest alustada?

_________________
carpe diem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2018 10:56:57 vasta tsitaadiga

did you turn it off and on again ? icon_biggrin.gif

kuna riistvara speci ei tea siis suht keeruline isegi kuskilt alustada ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.