Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  BitFenix RECON märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 10.01.2018 15:57:19 BitFenix RECON vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi kogemusi kuidas saada toimima RECON läbi brauseri nii , nagu toimima peaks mulle etteantud profiilina ?
Mure on just seadete nö. püsimisega nii , nagu mul need salvestatud on .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.01.2018 16:54:35 vasta tsitaadiga

Selle tootjapoolne tarkvara ei kõlba üldse kusagile. Kahjuks. Pole kunagi kõlvanud.
Alternatiiviks on Phoebetria
Kahjuks ei ole seda aga võimalik brauseri kaudu juhtida, ei ole tegemist server-klient lahendusega, vaid GUI-ga programmiga. Windowsi all see õnneks isegi töötab (kui veab). Seadistada on võimalik üsna peenelt.
Linuxis peaks ka teoreetiliselt töötama, aga reaalselt kahjuks mitte.

Arendaja lubas, et v2.x tuleb server-klient tüüpi lahendus, aga ta hülgas projekti enne kui midagi avaldas. Nii et ainult viimane v1.4.0 on kasutatav. Windowsis.

Serveriteenusena selle käimasaamine (kah ainult windowsis) on omaette ooper ja ümbernurga-lahendus, mis pole kaugeltki mugav, aga kui kontrollerit sageli seadistama ei pea, siis on olulisem see, et sel juhul töötab ta ka siis kui masinasse (veel) keegi sisse loginud polegi. Mul on ta sedasi tööle pandud, aga kuidas seda saavutada, vajab üsna pikka selgitust.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 10.01.2018 22:24:47 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Selle tootjapoolne tarkvara ei kõlba üldse kusagile. Kahjuks. Pole kunagi kõlvanud.
Alternatiiviks on Phoebetria
Kahjuks ei ole seda aga võimalik brauseri kaudu juhtida, ei ole tegemist server-klient lahendusega, vaid GUI-ga programmiga. Windowsi all see õnneks isegi töötab (kui veab). Seadistada on võimalik üsna peenelt.
Linuxis peaks ka teoreetiliselt töötama, aga reaalselt kahjuks mitte.

Arendaja lubas, et v2.x tuleb server-klient tüüpi lahendus, aga ta hülgas projekti enne kui midagi avaldas. Nii et ainult viimane v1.4.0 on kasutatav. Windowsis.

Serveriteenusena selle käimasaamine (kah ainult windowsis) on omaette ooper ja ümbernurga-lahendus, mis pole kaugeltki mugav, aga kui kontrollerit sageli seadistama ei pea, siis on olulisem see, et sel juhul töötab ta ka siis kui masinasse (veel) keegi sisse loginud polegi. Mul on ta sedasi tööle pandud, aga kuidas seda saavutada, vajab üsna pikka selgitust.


Kui see soft standalone toimib , on isegi parem , sest olen firefoxi kasutaja ja see on endiselt kogukas tegelane icon_smile.gif
Tänan juba ette ja kohe proovin .

EDIT :

See soft toimib küll , kuid pisut ka nõuab kannatust veidike .

Tänan veel icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  BitFenix RECON
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.