Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 257, 258, 259  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 14.12.2017 20:55:02 vasta tsitaadiga

beastbeats, ei, tahab seal ka seda nö verifimist. Seiklesin vähe soome lehel ja suutsin välja peilida, et kuskohast neile meil saata oma murega. Ise ei saa siin kahjuks midagi teha sellises olukorras! thumbs_down.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 15.12.2017 00:54:15 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
beastbeats, ei, tahab seal ka seda nö verifimist. Seiklesin vähe soome lehel ja suutsin välja peilida, et kuskohast neile meil saata oma murega. Ise ei saa siin kahjuks midagi teha sellises olukorras! thumbs_down.gif


endal läks kunagi konsooli parool meelest, lahti sain supporti kaudu. Vaja oli vaid sünni kuupäeva ja emaili aadressi. Õige info sisse pandid siis mäletamist mööda saadeti password recovery kontoga seotud emaili peale.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010




sõnum 15.12.2017 20:47:09 vasta tsitaadiga

Keegi FIFA 18 mängib PS4 peal? Selline jama et ei saa sõbraga onlines mängida kuid Co-Opi saame koos teha?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.12.2017 21:47:58 vasta tsitaadiga

ArnoldT, PS+ ikka olemas?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010




sõnum 15.12.2017 22:49:04 vasta tsitaadiga

Ikka. Probleem teada, jagasin telefoniga PS4le netti ning siis toimis. Internetipakkuja(Binge) mingi blokk ees ilmselt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 03:42:28 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Ikka. Probleem teada, jagasin telefoniga PS4le netti ning siis toimis. Internetipakkuja(Binge) mingi blokk ees ilmselt.


Fifaga on läbi aegade online mängimise osas kalad sees olnud. Endal sama jama, et läbi mobiilse neti töötab sõpradega mängimine, aga näiteks läbi TG784 ruuteri ja Elioni ühenduse ei tööta. Samas aga teiste online vastatega üle maailma ühendab ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010




sõnum 18.12.2017 18:30:20 vasta tsitaadiga

Ühesönaga see pigem FIFA kala? Ei pea oma teenusepakkujat peedistama hakkama icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 21.12.2017 11:34:24 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Ühesönaga see pigem FIFA kala? Ei pea oma teenusepakkujat peedistama hakkama icon_smile.gif

Binge tv nett on tavaline Elisa nett ning on NAT'itud võrk. kui sa PS4 seadete all teed võrgu kontrolli siis ka PS ütleb sulle, et kõik asjad ei pruugi toimida.
Elisat ei ole mõtet tüüdata selle probleemiga. ainukene võimalus on nett välja vahetada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katsss
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2017




sõnum 29.12.2017 13:11:26 vasta tsitaadiga

Palun abi, ei jaga PS teemat eriti üldse.

Majast kadus mõneks ajaks elekter samal ajal kui laps mängis PS4-ga. Kui elektri tagasi saime siis PS4 ei toimi enam. Kui selle sisse lülitan siis tuleb kiri "Cannot start the PS4. Connect the DUALSHOCK 4 using the USB cable, and then press the PS button." Kui ühendan puldi, tuleb ette järgmine kiri: "Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 5.01 or later. You can download the update file for reinstallation from playstation.com".

Nagu ma aru saan, siis elektri kadumise tõttu on midagi täiesti nässu läinud? Peaksin playstationi lehelt midagi alla laadima ja selle PS4-le peale installima? Kas see tähendab ka seda, et kõik mängud ja asjad, mis enne Ps4 peal olid, kaovad ära?

Ja kuna ma PS4 teemal eriti midagi ei tea, kas on mõtet ise pusima hakata või kui keeruline see olla võib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 13:25:44 vasta tsitaadiga

Kuidagi suutis süsteemi tarkvara tuksi minna jah. Pead usb pulga pealt PS4 tarkvara uuesti peale panema.
seda saad siit tõmmata:
https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.12.2017 13:38:11 vasta tsitaadiga

Katsss kirjutas:
Palun abi, ei jaga PS teemat eriti üldse.
Näib tõesti, et failid kõvakettal said kahju. Kui on olemas PSN+ konto siis peaksid mängude salvestused serveris olemas olema ja saab sealt alla tõmmata. Mängud, mis on elektrooniliselt ostetud saab samuti uuesti alla tõmmata, kui sama kontoga sisse logida.
Mida proovida enne on:
So what you do is, make sure your PS4 is completely off, then press the power button the first beep is for the start hold on it until you hear the next beep, which is the second one. After that it'll show 7 options, choose number 6. Initialize PS4 This will reset your whole PS4 that means you'll have to reinstall of the downloaded content but your PS4 will be good to go!
Siin on Safe Mode's manageerimisest rohkem juttu.
Aga kõik mis kõvakettal on kaob loomulikult ära, küsimus lihtsalt, kas asjadest on serveris koopia või mitte.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus38a
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2018




sõnum 02.01.2018 18:52:13 vasta tsitaadiga

Tere.
Mul on 2 küsimust seoses PS4-ga. Esimene on see, et mul oli tavaline ps4, andsin selle tütrele, ja endale siis soetasin uue Pro. Kuna mul on ajapikku kogunenud hunnik mänge, paljud neist ka tütrele mõeldud mängimiseks, siis küsimus tuleb selline. Kas üks PS4 võib minu konto alt käia ilma netti minemata ja samal ajal teine samuti minu kontoga. Tegin tütre omale ka talle endale konto, kuid mängud, mis tiritud, on ikka lukus, seega saab ta neid mängida ainult minu kontoga... Või kui suur probleem võib tekkida nii, kui mõlemad mängud, üks Eestis, teine Norras näiteks on sama kontoga sisse logitud? Teine küsimus puudutab välist kõvaketast, mis sai tehtud niiöelda PS4-ja väliseks kettaks. Nüüd on mul vaja seda ketast kasutada muudel otstarvetel, kuid miskipärast arvuti ei leia seda ketast, kui ta arvuti taha viskan. PS4 leiab kohe, olen selle abil ka teinud formati, kahte varianti pakub PS4-as, kuid ikkagi arvuti ei leia seda. Oskab keegi miskit kosta selle peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2018 19:09:15 vasta tsitaadiga

esimesele küsimusele vastasid juba ära, tõmmatud mänge saab mängida selle kontoga millega ostsid.
Teise küsimuse vastuseks on nii,et kuna see vormindasid ketta konsooliga siis see on nüüd konsooli enda faili süsteemiga, seepärast arvuti sellest aru ei saagi. Et kasutada taas arvutiga siis peab olema see vormindatud arvutile sobivaks. (NTFS,FAT32)

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus38a
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2018




sõnum 02.01.2018 19:20:52 vasta tsitaadiga

Täpsustan esimest küsimust, mis saab siis, kui kaks erinevat PS4-a on sama kontoga sisse logitud erinevates kohtades? Usun, et kui üks netis pole, pole probleemi, kuid kui äkki läheb netti, mis võib olla tagajärg?
Täpsustan ka teist, kuidas ma seda saan nö ümber vormindada, kui arvuti teist üles ei leia ja PS4-a endaga olen proovinud formatit mõlema variandiga, mida PS4 pakub? Pean ma arvutisse miski lisavidina tirima, et see leiaks üles kõbvaketta vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 02.01.2018 19:46:52 vasta tsitaadiga

Margus38a, mängude jagamise kohta:
http://www.playstationlifestyle.net/2016/07/21/sharing-games-on-ps4
Kõvaketta kohta Google’da oma ketta mudelit + Format Hard Drive

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.01.2018 20:54:08 vasta tsitaadiga

Margus38a kirjutas:
Täpsustan esimest küsimust, mis saab siis, kui kaks erinevat PS4-a on sama kontoga sisse logitud erinevates kohtades? Usun, et kui üks netis pole, pole probleemi, kuid kui äkki läheb netti, mis võib olla tagajärg?
Täpsustan ka teist, kuidas ma seda saan nö ümber vormindada, kui arvuti teist üles ei leia ja PS4-a endaga olen proovinud formatit mõlema variandiga, mida PS4 pakub? Pean ma arvutisse miski lisavidina tirima, et see leiaks üles kõbvaketta vms?

Vormindada saad Windowsiga arvutis, avades "juhtpaneeli" alt kettavorminduse või parem klõks "start nupu peal"


Selle all peaks olema siis vormindamata ketas, parem klõps ketta peal ja vali "vorminda".
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arendaja
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2004




sõnum 07.01.2018 15:28:44 vasta tsitaadiga

Terekest,

Küsimust Ps4 roolikomplektide ja mängude sobivusest.
Ütleme, et mul on Logitechi G29 komplekt, selle kodukal on vahva nimekiri mängudest mis seda toetavad. Ei ole just teab, mis pikk see nimekiri...

Küsimus: Kui nüüd proovida mängu, mis ei ole konkreetse roolikomplekti nimekirjas siis kas mäng pigem ei toimi või pigem võiks toimida?

Ehk on kellelgi kogemusi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2018 19:54:47 vasta tsitaadiga

arendaja kirjutas:
Terekest,

Küsimust Ps4 roolikomplektide ja mängude sobivusest.
Ütleme, et mul on Logitechi G29 komplekt, selle kodukal on vahva nimekiri mängudest mis seda toetavad. Ei ole just teab, mis pikk see nimekiri...

Küsimus: Kui nüüd proovida mängu, mis ei ole konkreetse roolikomplekti nimekirjas siis kas mäng pigem ei toimi või pigem võiks toimida?

Ehk on kellelgi kogemusi.

Ise kasutan G29 PS4 küljes ja ma pigem kaldun arvama, et kui rooli supporti pole siis ei tööta kah. Kuigi samas mul pole peale DRIVECLUB-i ja Gran Turismo Sport-i ühtegi teist mängu proovimiseks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.01.2018 23:52:58 vasta tsitaadiga

Kuidas selle välise kõvakettaga on, kas ainus tingimus, et peab olema usb 3.0, kiiruses vahet pole? 1tb ketas juba täiesti täis, ei viitsi kustutada mänge enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 09.01.2018 14:59:45 vasta tsitaadiga

Just
Ise tellisin hiinast usb3 karbi ja panin tavalise ketta sisse. BF ja GTA on sisemise ketta peal, vähem nõudlikumad välisel.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 10.01.2018 00:30:29 vasta tsitaadiga

Suvalised karbid ei pruugi kõige paremad lahendused olla. Kui usb 3.0 mingil jublakal peal kirjas on ei pruugi ta ka neid kiiruseid välja anda. Ise kasutasin vahepeal ice box vms mida siin maal müüakse. Peale seda kui ta teise ketta pekki keeras vahetasin chieftech karbi oma vastu välja ja toimib.

Kellel huvi siis hetkel wd kettad usb 3.0 müügil. 4tb saab 130€eest kätte. Tavaliselt boxi ostmisel vaid siis mõtet kui mõne ketas üle ja pole sellega muud peale hakata. Box ja ketas osta teevad suht sama välja kui valmis väline ketas osta,

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 15:06:12 vasta tsitaadiga

Hakkasin tegema PSN'i kontot aga Eestit riikide valikus ei ole. Mis sealt siis mõistlik valida oleks? Soome?
Muuta seda vist hiljem enam ei saa? Mis sellest regioonist üldse sõltub?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015




sõnum 15.01.2018 15:10:57 vasta tsitaadiga

Jep, soome. Regioonide erinevuste üle on siin teemas päris palju ja korduvalt räägitud, võid mõned leheküljed tagasi vaadata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 16:19:00 vasta tsitaadiga

raymk5, tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 06.02.2018 22:11:46 vasta tsitaadiga

https://gematsu.com/2018/02/ps4-system-update-5-50-first-details-screenshots
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 257, 258, 259  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.