Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 04.01.2018 11:38:40 vasta tsitaadiga

mina loobusin ka. ja kirun nüüd androidi rohkem kui wp-d kunagi põhjust kiruda oli icon_sad.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 04.01.2018 11:52:41 vasta tsitaadiga

Lumia820 ->Moto G5Plus.
Skype + FB Messenger + Endomondo jäid seisma.
Ma endiselt väidan, et keskmine WP äpp töötas paremini kui keskmine Android äpp. Ei meenuta WP-d halva sõnaga aga kui funktsionaalsus ajas mitte ei kasva vaid lausa kahaneb, siis on asi kurjast.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 04.01.2018 12:00:33 vasta tsitaadiga

minu loobumise tingis endomondo töötamise lõppemine. jah, see oli vast nädal-kaks, aga piisav aeg et info puudumisel telefon välja vahetada.
kahetsen siiani. sekundeerin täielikult 2korda2 avaldusele, et keskmine wp äpp töötas paremini kui keskmine android äpp.
lisaks wp enda ametliku toe kahanemine ja uuendused pea täielikult beeta näol :/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 13:21:27 vasta tsitaadiga

Ma siin vaikselt valin kah uut telefoni aga iPhone ei raatsi osta ja Androidid on nagu on...
9Gag app lõpetas töötamise, nüüd pole midagi peldikus vahtida icon_lol.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 14:19:19 vasta tsitaadiga

Mul veel Lumia 950 kasutusel kuid olen samuti murelikult uut otsimas. Praegu kaalumisel iPhone X ja Pixel 2, sest kaamera kvaliteet on nõudmistes 1. kohal. Siis ekraani kvaliteet ja siis äppide tugi.
Apple toodangut pole elus varem kasutanud, seega iOS-ist ei tea midagi. Android 7.x kasutamisega on põgus kogemus hiljuti soetatud Lenovo tahvelarvuti juures. Ei ole kõige hullem kuid ei ole ka eriliselt põnev. Seega paras dilemma, Android ei eruta aga iPhone X-i kosmiline hind ei kutsu ka just rabama icon_smile.gif Neid suure ekraaniga monstrumeid ei taha, samuti ei taha viimase aja trendi alusel 18:9 kuvasuhtes ekraaniga seadmeid.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 15:57:57 vasta tsitaadiga

Androidi peale targutamiseks ütleks veel et naisel oli Nexus 5X, mis oli kusjuures päris hea Android - stock, kiire ja uuenes kah sisuliselt kohe (mitte heal juhul 6 kuulise viivitusega). Aga 3nda partei Androidid omad mõistlikus hinnaklassis (<500€) ei eruta ning Pixel on sama kosmilise hinnaga kui uued iPhoned.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 04.01.2018 17:56:05 vasta tsitaadiga

igatahes Lumia 950 peal töötab Edge brauser laitmatult, samas Lumia 550 peal on mingi kala.. näiteks err uudiseid pea võimatu lugeda... jne
aga mind häirib enim, et enam ei ole võimalik kaardilt asukohta leida ilma netiühenduseta.. ütleb, et muuda otsingut või lülita nett sisse.. thumbs_down.gif

muidu igati rahul.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.01.2018 19:11:51 vasta tsitaadiga

Lumia 950 kärab endiselt.
Kasutusel tihedamini: mail, edge, instagram, kvaliteetsed fotod onedrive-ile, onenote, skype, teamviewer.

Uber töötab aga siiani pole korda saadud autode reaalajas kaardil kuvamist, endiselt on kõik pika kummi otsas, kuid taksod kohale jõuavad ja teenus kasutatav.
Taxify app näitab küll taksosid ja kutsuda saab samuti, kuid taksode kaugust kliendist enam ei näita(võib-olla minu installi viga),
Kuna sober pole endiselt viitsinud nutitelekat osta siis viisin sinna Lumiaga saadud Dock-i, õlle-filmiõhtuti saan läbi Continuumi ja VLC abil enamus filmid ära näidatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 07.01.2018 02:02:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mina loobusin ka. ja kirun nüüd androidi rohkem kui wp-d kunagi põhjust kiruda oli icon_sad.gif


Sama siin. Arvasin et Android on paremaks saanud pikka peale aga ei. Ikka sama käkk mis ennem igas mõttes. Kuskilt lugesin, et Google vist plaanib täiesti uue OS teha.
Praegu midagi head küll pole asemele võtta. Eelistaksin võib-olla Iphonet aga neil pole kahe Simmiga mudelit.

Nüüd kasutan Nokia 8 ja Lumia 950 XL korda mööda kuda tuju on icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 08.01.2018 11:27:38 vasta tsitaadiga

Mis siis.WP-l sellist oli, mida droid ei paku?
Rakenduste pärast.sai kunagi otsustatud droidi kasuks, kui naisele esimest nutit valisin, seni i leian, et õige otsus.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 08.01.2018 12:17:49 vasta tsitaadiga

- responsive ui. mitte ainult selles osas, et ui on sujuv vaid ka selles mõttes, et on sisse ehitatud tagasiside millegi tegemise korral. hanguvat ui-d ma wp-l ei näinud. isegi mitte mu low-end telefonidel. appcrashe küll aga seda beeta wp10-ga ja juba väga underpowered telefonis.
- sisseehitatud äpid - telefon, kalender, sõnumid jne. ma kuni praegu jälle androidi peale minekuni olin juba unustanud, et need saavad ka ikaldada ja kokku joosta ja katki olla.
- lisaks siis nähtavasti minu androidi telefoni mudelipõhised hädad nagu ühildumatus auto bluetoothiga (?!) või äratuse äpp, millel kell valeks läheb (telefoni kell õige). nokia, ehk siis peaks päris puhas android olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.01.2018 13:33:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mis siis.WP-l sellist oli, mida droid ei paku?

Näita mulle äpp, mis toimetab kahe SIMiga ja millel saan määrata, millisele numbrile ma millise SIMiga helistan.
Android 4-le oli olemas. 7-le ma toimivat varianti ei leia.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 08.01.2018 14:29:35 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Märt. kirjutas:
Mis siis.WP-l sellist oli, mida droid ei paku?

Näita mulle äpp, mis toimetab kahe SIMiga ja millel saan määrata, millisele numbrile ma millise SIMiga helistan.
Android 4-le oli olemas. 7-le ma toimivat varianti ei leia.

Tõsi küll, lisa vajutus aga Huawei P9 DS, peal android 7 ja välja helistamisel annab valiku, et kumbalt SIM-ilt helistan (saab muidugi ka ära määrata vaikimisi SIM-i, millelt kogu aeg välja helistan). WP-d olid mul kõik ühe SIM-iga, nii et ma ei tea, kuidas seal toimib. Nüüdseks u. 7 kuud andriodi peal ja hakkan tasapisi ära harjuma aga enne nutsin küll oma WP- d taga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 08.01.2018 20:52:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
- responsive ui. mitte ainult selles osas, et ui on sujuv vaid ka selles mõttes, et on sisse ehitatud tagasiside millegi tegemise korral. hanguvat ui-d ma wp-l ei näinud. isegi mitte mu low-end telefonidel. appcrashe küll aga seda beeta wp10-ga ja juba väga underpowered telefonis.
- sisseehitatud äpid - telefon, kalender, sõnumid jne. ma kuni praegu jälle androidi peale minekuni olin juba unustanud, et need saavad ka ikaldada ja kokku joosta ja katki olla.
- lisaks siis nähtavasti minu androidi telefoni mudelipõhised hädad nagu ühildumatus auto bluetoothiga (?!) või äratuse äpp, millel kell valeks läheb (telefoni kell õige). nokia, ehk siis peaks päris puhas android olema.


Noh, ma ei tea, aga need sisseehitatud rakendused vähemalt Samsadel S4, S6, S7, A5 (2017 ja 2016), Note 8 ja Nexustel 5, 6 ja 6P toimivad tõrkumata.
Bluetoothi pole autoga ühendanud, aga Nexustel toimib iga asjaga ühendumine muidu valutult. Muid ei tea, laste ja naise föönid.
Äratuskella kasutavad vaid 3 last, nad pole kurtmas käinud. Muidu kõik käivad kui midagi jamamas on.

p2ep, pole kahe SIM-iga fööni tarvis olnud, ei saa nõnda ka midagi kosta. Kasutan vajadusest lähtuvalt 2 eri fööni.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 08.01.2018 21:54:27 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mis siis.WP-l sellist oli, mida droid ei paku?
Rakenduste pärast.sai kunagi otsustatud droidi kasuks, kui naisele esimest nutit valisin, seni i leian, et õige otsus.


Need mõned rakendused mis puudu on, praegu elab üle.
Küsiks vastu mida droid pakub peale äppide ? mis on parem droidis kui Windowsi telefonis ? minu jaoks vist peale mõne pisi asja pole droidis midagi paremat.
Pmst. kõik on sittem icon_smile.gif, mis on müstika .. kõige popim süsteem ju nutifonides.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 08.01.2018 23:34:48 vasta tsitaadiga

Vähemalt google telefoni puhul töötab valutult. Parem on sõrmejälje lugeja - mugav. enamus asjade jaoks on App olemas ja minul ühildub murevabalt Chromcastiga. Puudub aga QR scanner ja Navi ei hõika üle BT autos raadiole vahele. Ja mina pole veel kalenrit tööle saanud. Näitab aga meeldetuletus ei tööta. See muidugi Google kala mitte androidi kuna teistes sedametes kus settitud on seal kah ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.01.2018 09:48:42 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Vähemalt google telefoni puhul töötab valutult. Parem on sõrmejälje lugeja - mugav. enamus asjade jaoks on App olemas ja minul ühildub murevabalt Chromcastiga. Puudub aga QR scanner ja Navi ei hõika üle BT autos raadiole vahele. Ja mina pole veel kalenrit tööle saanud. Näitab aga meeldetuletus ei tööta. See muidugi Google kala mitte androidi kuna teistes sedametes kus settitud on seal kah ei tööta.


QR lugeja pead ikka ise meelepärase leidma. Ja kalendril pole miskit häda, tekitasin endale kalendrigi, mida jagan naise kontoga Samsa A5 (2017)-s. Ei mingeid vigu. Midagi muud peab olema seadistuses.

Repo kirjutas:
Märt. kirjutas:
Mis siis.WP-l sellist oli, mida droid ei paku?
Rakenduste pärast.sai kunagi otsustatud droidi kasuks, kui naisele esimest nutit valisin, seni i leian, et õige otsus.


Need mõned rakendused mis puudu on, praegu elab üle.
Küsiks vastu mida droid pakub peale äppide ? mis on parem droidis kui Windowsi telefonis ? minu jaoks vist peale mõne pisi asja pole droidis midagi paremat.
Pmst. kõik on sittem icon_smile.gif, mis on müstika .. kõige popim süsteem ju nutifonides.


Pole Windowsit kasutanud, aga mis on seal parem kui droidis?
Näiteks naine viskaks selle WP vastu seina kui pole vajalikku.
Kuidas RIA Digidociga on? Brotheri printimise (otse meilimanusest) ja skaneerimisega (otse meilimanusesse)?
Onedrive on droidile kenasti olemas, Word, Excel ja Powerpoint samuti, kenasti ka omavahel seotud ja ka seetõttu pole vahet, ava föönis või arvutis.
Pangarakendus on ikka tegusam asi kui läbi brauseri nikerdada.
Pluss on lihtsalt see, et kui on miskit vaja, siis lähed ja võtad poest.
Aga muidugi ei maksa pooletoobiseid fööne ligi võtta ja siis pärast niutsuda.
Kel on vaja fööni muidu toimetusteks ja kaamera pole nii oluline,.siis A5 (2017) on suurepärane pill. Või ka S7, kui paremat kaamerat vaja ja Pixelit soetada ei raatsi.
Sõber on kuuldavasti oma Nokia 8-ga rahul, lähen varsti seda kaema.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.01.2018 09:57:46 vasta tsitaadiga

QR lugev rakendus on win stores tasuta olemas.
Kalender - kui olen paaril korral näidanud sekeldavale droidikasutajale win kalendrit, siis on kohe peetud win oma kasutussõbralikumaks.

Seega lase oma naisel droid nüüd vastu seina vista icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.01.2018 11:05:04 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
QR lugev rakendus on win stores tasuta olemas.


Jutt oli droidist. Poes on neid kümneid või sadu,.leiab ikka endale sobiva.

Mnator kirjutas:
Kalender - kui olen paaril korral näidanud sekeldavale droidikasutajale win kalendrit, siis on kohe peetud win oma kasutussõbralikumaks..


Vaatasin videot- vahet tegelikult pole. Telib küsimus, kas nad kasutasid originaalrakendust. Originaal on küll lihtne ja mugav.

Mnator kirjutas:
Seega lase oma naisel droid nüüd vastu seina vista icon_lol.gif


Jajah, funktsionaalsust on ikka tunduvalt enam kui WP-l.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.01.2018 11:14:17 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
...
Vaatasin videot- vahet tegelikult pole. Telib küsimus, kas nad kasutasid originaalrakendust. Originaal on küll lihtne ja mugav.
...
Polnud vähimatki huvi küsida, et kas originaal või mitte. Lihtsalt oli näha, et pidi hakkama kõvasti otsima õiget vaadet jms.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.01.2018 11:41:12 vasta tsitaadiga

QR reader oli 920 vähemalt kohe sees. Ja poest valikuga see et dpd app tahtis mingit erilist mida ma poest nii kohe ei leidnud nt.
Ja kalender näeb orginaalis sarnane välja kui WP oma ja töötab( kui parasjagu töötab) kah sarnaselt.
Kahju on sellest et Here maps ei suuda üle BT autole juhiseid edastada kui samaaegselt raadiot kuulad. WP puhul tegi seda. Aga nüüd pole vist enam WP puhul olemaski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.01.2018 11:49:25 vasta tsitaadiga

deathdog, sadu kordi mainitud, et win kaardirakendus on seesama vana Here + loomulikult pidevad uuendused icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.01.2018 17:52:29 vasta tsitaadiga

Minul olid juba aasta tagasi kaks erinevat. Kaarte võib ju kasutada aga programm oli erinev ja ei töötanud sarnaselt. Ka juhendamis loogika oli erinev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.01.2018 18:44:51 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Minul olid juba aasta tagasi kaks erinevat. Kaarte võib ju kasutada aga programm oli erinev ja ei töötanud sarnaselt. Ka juhendamis loogika oli erinev.
seda mis sul oli mina ei tea
aga mul win kaardirakenduses on igatahes programmi seadetes lugeda topelt copyright: ms ja Here
kuna ms on selle ära ostnud, siis on neil ju õigus muudatusi teha
minu jaoks on tähtis, et kaardid on head ja ka ilma internetiühenduseta kasutatavad ja seda nad senini on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.01.2018 20:21:01 vasta tsitaadiga

Mille see MS ära ostsis? Here kuulub nüüd saksa autotootjatele kes ostsid selle minu mälu järgi Nokialt. WP10 jaoks pole Here mapsi tehtutki. Käis suurelt uudistes vähemalt nii läbi. MS oma kaardirakendus oli ka WP8 jaoks olemas kasutas täpselt sama kaarti mis oli laetud Here mapsi jaoks telefoni aga varem ei navigeerinud. Here mapsi kaarte võib see WP10 rakedus kasutada ja uuendusi saada garmin või tomtom ei tee ju ka ise kaarte vaid kasutavad kaarditegijate omi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.