Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
sõnum |
|
rex
HV Guru
liitunud: 09.01.2002
|
10.12.2017 03:08:36
|
|
|
Selgelt näha, kuidas portrait on prioriteet nr 1 ja landscape'i pole viitsitud arendajate poolt vist korraks proovidagi... Mis versioon sul hetkel on?
|
|
Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
226 |
|
tagasi üles |
|
|
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
10.12.2017 10:23:12
|
|
|
Endal oli korra sama probleem selle horisontaalse (landscape) asendiga telefoni peal. Aga mingi hetk läks niimoodi, et teekonda/asukoha noolt hakkas kuvama paremal ekraani poolel, nii et see suur lärakas jäi vasakule.
Spoiler
Aga jah, vana versioon oli igatepidi parem. Näpivad toimivat asja liiga palju
|
|
Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
tagasi üles |
|
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.12.2017 11:18:35
|
|
|
Kusjuures mul ka mõnikord näitab teekonda paremal aga teinekord mitte. Taaskord on tehtud ja mõeldud lahendus välja mis ei toimi. Kord töötab, kord ei tööta.
|
|
Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
tagasi üles |
|
|
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
|
10.12.2017 12:14:51
|
|
|
Ta minuarust hakkab seda jura kuvama siis valesti, vähemalt telefonis kui sa alustad portraitis ja mingi menyy on veel lahti ning keerad landscape'i
_________________ People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
|
|
Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
5 :: |
1 :: |
79 |
|
tagasi üles |
|
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.12.2017 14:28:15
|
|
|
Sain oma landscape'i probleemi korda, katsetasin vanemad versioonid läbi. Viimane versioon kust puuduvad suured mustad plärakad kaardi peal on 4.31.0.2. Ei saanudki aru mis head oli uues 4.33.x.x juures võrreldes vanaga? Vanem versioon töötab ideaalselt ja laagi ristmikust mööda sõita ka ei täheldanud.
Vaatasin, et isegi püstises asendis on uus must osa rohkem kaardil peal kaetud kui vanemal versioonil. Jätkuvalt imestan ja küsin, et miks on trend peita kaarti ja varjata mustade teadetega. Ebaoluline info varjab olulist infot.. ahh ma ei tea, vist on see minu isiklik probleem.
|
|
Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
tagasi üles |
|
|
rex
HV Guru
liitunud: 09.01.2002
|
10.12.2017 15:15:59
|
|
|
Vana töötabki üldjuhul korralikult. Mulle meeldis vana UI nii palju rohkem, et olin pikka aega 3.x peal. Android 7-ga telefonile üle minnes seda lihtsalt enam ei toetatud. Pole mulle Waze'is mingit fakebooki klooni vaja (sõbrad jms).
Aga hea, et hetkeseisuga viimase ok versiooni välja selgitasid ja see number siia ka kirja sai.
Muide, miks ja mis ajast on pealkirjas see 4.x? Teema on algatatud aastal 2011, kui 4.x-st polnud haisugi. Miks Waze'i teema pealkirjas versiooninumbrit on oluline rõhutada? Pole ju eraldi 1.x, 2.x, 3x teemasid, nagu näiteks Windowsi puhul?
|
|
Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
226 |
|
tagasi üles |
|
|
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
|
11.12.2017 10:58:21
|
|
|
WP pole enam toetatud, seda pole mõtet hoida teemas.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
tagasi üles |
|
|
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2017 11:04:07
|
|
|
softis, rex pidas silmas seda, et on olemas eraldi teemad Windows 10, Windows 8, Windows 7 jne kohta.
Microsoft & MUG.ee
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
|
izzo
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2003
|
03.01.2018 17:46:29
|
|
|
Lätis käidud, seekord viskas ingliskeelseks, mitte vene. Areng seegi?
_________________ elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni! |
|
Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
tagasi üles |
|
|
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
07.01.2018 14:49:25
|
|
|
Oskab keegi öelda milles asi, et waze ei connecti Facebookiga?
Suvel toimis aga pea pool aastat enam ei saa ühendust ja ma ei näe sõpru.
|
|
Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
tagasi üles |
|
|
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
|
07.01.2018 16:46:17
|
|
|
see on pidevalt katki, nädalate kaupa teinekord ei uuenda scoreboardi jms
_________________ People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
|
|
Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
5 :: |
1 :: |
79 |
|
tagasi üles |
|
|
iir
HV Guru
liitunud: 20.06.2006
|
24.03.2018 19:20:39
|
|
|
Üldse ei tööta. Linnas panen tööle ja linnast välja jõudes pole ikka asukohta leidnud ega tänavaid korralikult ära laadind. Kiirust ka ei näita... Vahest paneb asukoha kuskile kõrvaltänavasse jne. Koheselt gmapsi peale panna siis see töötab ideaalselt. Ehk siis waze kala?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
tagasi üles |
|
|
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.03.2018 19:22:06
|
|
|
iir kirjutas: |
Üldse ei tööta. Linnas panen tööle ja linnast välja jõudes pole ikka asukohta leidnud ega tänavaid korralikult ära laadind. Kiirust ka ei näita... Vahest paneb asukoha kuskile kõrvaltänavasse jne. Koheselt gmapsi peale panna siis see töötab ideaalselt. Ehk siis waze kala? |
Toimib kenasti. Telefoni factory reset algatuseks abiks.
|
|
Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
tagasi üles |
|
|
iir
HV Guru
liitunud: 20.06.2006
|
24.03.2018 19:24:54
|
|
|
Ahah, waze pärast küll seda tegema ei hakka, eriti kui map töötab... Parem ju waze maha lasta?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
tagasi üles |
|
|
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.03.2018 19:26:37
|
|
|
iir kirjutas: |
Ahah, waze pärast küll seda tegema ei hakka, eriti kui map töötab... Parem ju waze maha lasta? |
Misiganes lahendus sobivam tundub. Clear app data, reinstall app.
|
|
Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
tagasi üles |
|
|
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
|
25.03.2018 11:23:48
|
|
|
Proovi jah alustuseks Waze puhast reinstalli.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
tagasi üles |
|
|
DigeBeni
HV Guru
liitunud: 06.11.2001
|
26.03.2018 15:22:30
|
|
|
iir, kui see just mingi ajutine kala pole, siis selline käitumine viitab pigem konkreetse telefoni/tarkvara kiixule. Mul on kasutuses terve repertuaar erinevas vanuses ja võimekkusega seadmeid ja ükski ei tee sellist tsirkust soovitaks samuti kogu Waze data maha lasta ja uuesti paigaldada/seadistada ...
_________________
|
|
Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
2 :: |
5 :: |
160 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.03.2018 16:11:46
|
|
|
iir,
On juhtunud teiste android rakendustega, et asi läheb nii sügavalt lolliks, et reinstalliga piisavalt "puhtaks" ei tõmba.
Seega soovitan rakenduse kõikide andmete kustutamist rakenduse seadete alt androidi seadetes. See toimib kohati sügavamalt kui lihtsalt uninstall - reinstall (viimane kipub ikka midagi alles jätma, mis jamasid põhjustada võib).
Kui ka kõikide andmete kustutamine seadete alt tulemust ei anna siis tuleks minna käsitsi mingi failihalduriga konkreetse rakenduse kausta kallale ja see kustutada. Kord mul läks HERE Maps nii lolliks, et pidin käsitsi failide kustutamiseni minema - reinstall ning kõikide andmete kustutamine ei andnud tulemust.
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
-KRANTS-
vitamiinidiiler
liitunud: 19.11.2005
|
28.03.2018 06:53:26
|
|
|
Miks waze tallinnas kindlates kohtades kokku jookseb?
Üks koht on järvevana tee. Kui tulla ülemistelt vasakpöördega ja sõita veerenni tn otsast läbi (seal kus 2 rida kokku üheks läheb). Selle 1 realise lõigu peal jookseb pidevalt kokku. Sama pull on hiiult mustamäele sõites. Tulen marsruudil vabaduse pst, valdeku, pärnu mnt, rahumäe tee ja kuskil sellel trajektooril jookseb kinni. Täpset kohta pole kunagi meeles olnud jälgida.
Ja see juhtub siis, kui navigeerimist sihtpunkti pole, kui waze niiöelda taustal niisama tiksub.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
tagasi üles |
|
|
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
|
28.03.2018 09:48:46
|
|
|
Mis see kokku jooksmine tähendab?
Minul on sinu väljatoodud kohtades kõik hästi siiani olnud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
tagasi üles |
|
|
DigeBeni
HV Guru
liitunud: 06.11.2001
|
28.03.2018 12:12:14
|
|
|
-KRANTS-, navigeerimisel on päris palju putukaid liikvel, lülita debuging sisse (otsingusse 2##2 ja restart Wazele) ja saada logid kohe pärast kokku jooksmist ära, siis on ehk lootust, et saavad jaole ...
_________________
|
|
Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
2 :: |
5 :: |
160 |
|
tagasi üles |
|
|
Olaf
liitunud: 14.11.2003
|
28.03.2018 15:04:46
|
|
|
Olaf kirjutas: |
Mis värk sellega on, et viimasel ajal kuvatakse kaarti viitega? Sõidan ristmikust mööda umbes 30m - 40m ja alles siis on kaart ristmikuga kohati.
Häälega navigeerimisel võõras linnas eriti tobe, sest tegelikult õigest ristmikust on kerge mööda sõida ja tänu kaardi viitele alles järgmisest ristist ära keerata.
Telefoniks Iphone 7 ja Waze'i viimane versioon. Navigon ja muud tarvkarad on samal ajal täpsed.
Ebameeldiv, väga ebameeldiv. |
Viis kuud möödunud, kuid paranenud ei ole midagi. Iphone 7 kuvab siiani kaarti viitega ja proovitud on kahte erinevat Iphone'i.
Tundub, et mida suurem on kiirus, seda suurem on viide. 30km/h sõites näitab enamvähem täpselt, kuid maanteekiirustel on oluline viide sees.
|
|
Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.03.2018 15:10:14
|
|
|
Olaf kirjutas: |
Olaf kirjutas: |
Mis värk sellega on, et viimasel ajal kuvatakse kaarti viitega? Sõidan ristmikust mööda umbes 30m - 40m ja alles siis on kaart ristmikuga kohati.
Häälega navigeerimisel võõras linnas eriti tobe, sest tegelikult õigest ristmikust on kerge mööda sõida ja tänu kaardi viitele alles järgmisest ristist ära keerata.
Telefoniks Iphone 7 ja Waze'i viimane versioon. Navigon ja muud tarvkarad on samal ajal täpsed.
Ebameeldiv, väga ebameeldiv. |
Viis kuud möödunud, kuid paranenud ei ole midagi. Iphone 7 kuvab siiani kaarti viitega ja proovitud on kahte erinevat Iphone'i.
Tundub, et mida suurem on kiirus, seda suurem on viide. 30km/h sõites näitab enamvähem täpselt, kuid maanteekiirustel on oluline viide sees. |
Huvitav. Androidil oli see probleem, kuid viimaste uuendustega tundub, et on jagu saadud (kuu-paar ei mäleta, et oleks enam esinenud vähemalt).
Sul tõenäoliselt on viimane Waze versioon peal?
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
Olaf
liitunud: 14.11.2003
|
28.03.2018 15:39:46
|
|
|
Viimane versioon jah.
|
|
Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
tagasi üles |
|
|
rex
HV Guru
liitunud: 09.01.2002
|
28.03.2018 22:21:44
|
|
|
Just hommikul mõtlesin, et uurin siit, kas asi on ära parandatud. Mul on Androidil vähemalt pool aastat vana 4.24 veel peal, ei hakka siis toimivat torkima...
|
|
Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
226 |
|
tagasi üles |
|
|
|