Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 19:07:02 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:

Minu jaoks on oma Wallet-i võtme ära kaotamine võrdne pangakaardi PIN-i ära unustamisega. Ühel juhul oled kõigest ilma ja taastada pole võimalik, teisel juhul kõnnid panka ja nädala pärast on uus kaart olemas (vahepealseks ajaks saad asenduskaardi ka veel)


Aga ei ole ju võrdne. On võrdne sellega, et oli mul näed kuhi sularaha, aga ei mäleta, kuhu panin. Ja see kui keegi su võtme sisse vehib, on võrdne sellega, et taskuvaras käis tasku kallal ja läks rahakotiga minema. Viimase olen ise isiklikult üle elanud, krüptot mult keegi veel varastanud ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 19:45:54 vasta tsitaadiga

Hardware walletitel, näiteks Trezor ja Ledger, on ju tagavara, kui peaksid ära kaotama pin koodi või walleti icon_rolleyes.gif Kui kuskil online hoiad, siis muidugi on suurem võimalus ilma jääda. Üleüldse soovitatakse hoida ikka offline walletis..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 05.01.2018 19:55:27 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
h3rr kirjutas:

Minu jaoks on oma Wallet-i võtme ära kaotamine võrdne pangakaardi PIN-i ära unustamisega. Ühel juhul oled kõigest ilma ja taastada pole võimalik, teisel juhul kõnnid panka ja nädala pärast on uus kaart olemas (vahepealseks ajaks saad asenduskaardi ka veel)


Aga ei ole ju võrdne. On võrdne sellega, et oli mul näed kuhi sularaha, aga ei mäleta, kuhu panin. Ja see kui keegi su võtme sisse vehib, on võrdne sellega, et taskuvaras käis tasku kallal ja läks rahakotiga minema. Viimase olen ise isiklikult üle elanud, krüptot mult keegi veel varastanud ei ole.


Nii et sinu loogika järgi on virtuaalne ja füüsiline võrdsed. Ma seda loogikat ei jaga sinuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 05.01.2018 20:17:27 vasta tsitaadiga

Bittrex ja binance ei võta hetkel uusi kasutajaid juurde. Milliseid lehti veel soovitate pudiga tegelemiseks? Krakenis miski verified teema ja bitstamp muneb samuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 05.01.2018 20:26:59 vasta tsitaadiga

Cryptopia?
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 05.01.2018 20:32:06 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Bittrex ja binance ei võta hetkel uusi kasutajaid juurde. Milliseid lehti veel soovitate pudiga tegelemiseks? Krakenis miski verified teema ja bitstamp muneb samuti.

Ma sain õnneks Bittrexis jala ukse vahele viimasel hetkel. Bitstampi ootan ka mingi kuu juba, ilmselt jäängi ootama. Krakenis konto on, aga verifi kinni hetkel. Lakebtc saatis teist korda verifi tagasi ja rohkem ei viitsi jamada sellega.
Ülekandeks kasutasin Blockchaini, pangast 2 päeva sinna, edasi bittrexi tund.
OT: Siin on kolm analoogset teemat, igas teemas nii spekulantide, algajate, kui ka arutelu juttu icon_biggrin.gif Seega ärage pahandage selle algaja posti peale icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 05.01.2018 21:02:23 vasta tsitaadiga

Poloniex ka täitsa olemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 23:04:33 vasta tsitaadiga

Cryptopia, HitBTC ja BitGrail
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nux
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 23:31:01 vasta tsitaadiga

Tekkis küss coini hoidmise kohta, Krakenis on mõni münt aga kus oleks kõige turvalisem hoida?
Mis offline walletit soovitate, tahtsin juba Ledger Nanot võtta aga see näitab, et 20 märts hakkavad alles saatma vms. :S
Millist kasutate, soovitate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lithium
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 05.01.2018 23:54:27 vasta tsitaadiga

Kuna ma olen nii rookie siis hoian enamus coine exchanges ikka, no on loll ikka. icon_biggrin.gif
Tegelikult oman 90% ulatuses ALT-coine ja neid ei oska tõesti kuskile panna.

Ledgeril on ka ainult teatud cryptod minu teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2018 00:47:01 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
h3rr, tohib küsida kas 6-7 kuud tagasi tehtud investeeringu eel süvenesid konkreetsete müntide tagamaadesse ja tehnoloogiasse? Sellise aja peale ainult nulli jääda praeguse - ja eriti veel viimase poole aasta krüptoturgude liikumise valguses... See tundub suisa keeruline.

Lisan, et ise olen rohkem kaevur kui spekulant. Osa kaevandatud tulust jätan lihtsalt seisma, teise osa võtan igakuiselt välja. Miinusesse/nulli ei jääks kuidagi ka siis kui homme krüpto ära kaoks.


Noh paraku on nii, et enamik krüptohuvilisi sinust paremat funktsionaalse lugemise oskust ei oma. Kui sa ei suuda kahelauselisest emakeelsest tekstist õigesti aru saada, et inimene müüs oma kasvanud coinidest täpselt nii palju, et algne investeering tagasi saada, ja jättis ülejäänud edasi tiksuma-kasvama, siis kuidas on võimalik, et sa saad reaalselt aru, mis varasse sa oma aega ja raha investeerinud oled, kui enamik seda päriselt selgitavatest artiklitest on inglise keeles ja küllalt erialase sõnavaraga?

Nüüd sa muidugi mõtled, et ma olen ju miner, mul on käed niiöelda "asja küljes", olen seda kaevanud, müünud ja hoidnud, kuidas ma siis sinust paremini seda ei tea?! Aga praktikas kui ma küsiksin sult, et seleta kuidas bitcoin on üleüldse võimeline töötama globaalse valuutana, kui iga järgneva tehingu andmete töötlemine sööb eksponentsiaalselt rohkem elektrit ja ülemaailmne läbilase on nii nigel, et kui iga bitcoini omanik tahaks hommikul oma kohvi eest maksta, siis tekiks 50 päeva pikkune tehingujärjekord kus igal tehingul oleks 10x kohvi enda väärtuses protsessimistasu, kas sa siis suudaksid arusaadavalt põhjendada miks bitcoini väärtus on korrektne antud ajahetkel ja mitte rumalate inimeste rumalusest ülespumbatud mull?

Ja jätkuvalt, kui te pole oma kasumit reaalselt välja võtnud, ei tähenda see number seal kontol midagi, ei tähenda et te olete staarinvestorid, ei ole garantii, et saate oma autoliisingu ära maksta või korteri välja osta, see võib kasvõi juba hommepäev kukkuda 100x.

Aga enamik bitcoini investeerinud inimesi keda mina tean on seda tüüpi, et kusagil kevadel ostsid või minesid 200 EURi eest ja nüüd käivad foorumist foorumisse võdisemas, et vahi kus kasvab, tulge ka icon_biggrin.gif Sõber rääkis kuidas tal kolleeg oli minenud mingi 0,0001 BTC ja nüüd juba mitu kuud väriseb monitoride ees, kus graafik jookseb, summade üle mis panevad enamiku normaalseid inimesi õlgu kehitama. Aga see narratiiv, et saame kõik rikkaks, on ikka tugev narko.

Ma tean ainult ühte edulugu isiklikult, ja see oli mees kes mines kohe algusest peale bitcoini, mingi 2009-2010 juba. Kui hind läks sealt 10-20 pealt 1000 USD peale, siis ostis endale uue Ford Mustangi. Hiljem pole kuulda olnud, et ta sellest rikkamaks oleks saanud, ja kuigi naistele meeldivad ilusad kiired autod, siis tuli välja, et neile neile meeldivad mitteautistlikud mehed veel rohkem icon_biggrin.gif Vähemalt auto on alles ja sõidab sellega siiani, mingit lusti ikka sai.

Edit:

tahtsin lisada seda ka, et siin võtavad sõna ka tõsised inimesed (näiteks yerba), kes on ilmselt krüptovaluutadesse investeerinud kümneid, kui mitte sadu tuhandeid eurosid (enamik kindlasti teenitud kasumi arvelt) ja suht algusest peale seda rallit kaasa teinud ning näidanud, et nad on tõesti targad ja saavad süsteemist aru. Ja kui juba nemad, kellel on kõige rohkem kaalul rahalises mõttes, ütlevad, et tegu on tõenäoliselt mulliga ja tasub olla vähemalt ettevaatlik, siis see peaks teisi panema mõtlema küll.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 01:59:39 vasta tsitaadiga

erick, offtopic, aga kas see mustang sõitis juhuslikult tõrvandis pritsumajja sisse? icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2018 02:10:40 vasta tsitaadiga

Pole kursis icon_biggrin.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 02:21:13 vasta tsitaadiga

erick, loe oma kirjutis uuesti läbi ja hinda uuesti selle teema pointi. See jutt käib pigem arutelu kui spekulatsiooni alla.

See et inimesed ei pasunda sellest sellest, mis nad on välja võtnud või pankadele tagasi maksnud laenude katteks ei ole teema mida kunagi verifitseerida saaks. Mis vahet seal on? Ma ei saa su poindist jätkuvalt aru. Võib olla asi minus.

Sinu posti sisu peale oskan omalt poolt kosta vaid seda, et BTC ilmselt ei saagi kunagi toimima sest ta on vanaisa juba praeguses mõistes. Alternatiivide näol on palju tõhusamaid lahendusi pigem spetsiifiliste valdkondade jaoks kui selleks globaalseks "pankade ülevõtmise" ideeks. Soovitan pühenduda natuke altide materjalidesse ja researchi mille pealt need ideed üldse tulnud on.

Spekulatsiooni teema sisu on siiski see, kas mõni nendest ideedest kannab ja kui ei kanna siis kas selle protsessi jooksul on sellega võimalik endale raha teha.

Mullist räägitakse edukalt ka kinnisvara teemas, seal on taust selgem ja korrapärasusi rohkem ja mis siis?

Head nädalavahetuse algust!

beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 06.01.2018 03:37:55 vasta tsitaadiga

Nõus Iffiga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 06.01.2018 06:57:35 vasta tsitaadiga

erick, sinu posti lugedes näen, et loeme järelikult mõlemad teineteise tekste valikuliselt ja endale sobivamas võtmes. Tuleb siinkohal lihtsalt kokku leppida, et "Let's agree to disagree" thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 06.01.2018 12:02:11 vasta tsitaadiga

kas sellega https://coinmarketcap.com/currencies/tron/
juhtus 4-6 jaanuar Pump&Dump nagu siin kirjeldatud https://www.youtube.com/watch?v=MD71I2XgvcI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 06.01.2018 12:30:49 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
kas sellega https://coinmarketcap.com/currencies/tron/
juhtus 4-6 jaanuar Pump&Dump nagu siin kirjeldatud https://www.youtube.com/watch?v=MD71I2XgvcI


Päris paljude coin-ga juhtub pidevalt pump&dump. Neid kommuune on vist sadu juba, kus selliseid asju korraldatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 06.01.2018 12:43:22 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
tonuj kirjutas:
kas sellega https://coinmarketcap.com/currencies/tron/
juhtus 4-6 jaanuar Pump&Dump nagu siin kirjeldatud https://www.youtube.com/watch?v=MD71I2XgvcI


Päris paljude coin-ga juhtub pidevalt pump&dump. Neid kommuune on vist sadu juba, kus selliseid asju korraldatakse.


Keegi teine peab lõpuks kaotama, kuskilt mujalt see kellegi kasum tulla ei saa, aga eks igaüks loodab, et tema ei kaota.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 06.01.2018 12:46:19 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
raitl kirjutas:
h3rr, tohib küsida kas 6-7 kuud tagasi tehtud investeeringu eel süvenesid konkreetsete müntide tagamaadesse ja tehnoloogiasse? Sellise aja peale ainult nulli jääda praeguse - ja eriti veel viimase poole aasta krüptoturgude liikumise valguses... See tundub suisa keeruline.

Lisan, et ise olen rohkem kaevur kui spekulant. Osa kaevandatud tulust jätan lihtsalt seisma, teise osa võtan igakuiselt välja. Miinusesse/nulli ei jääks kuidagi ka siis kui homme krüpto ära kaoks.


Noh paraku on nii, et enamik krüptohuvilisi sinust paremat funktsionaalse lugemise oskust ei oma. Kui sa ei suuda kahelauselisest emakeelsest tekstist õigesti aru saada, et inimene müüs oma kasvanud coinidest täpselt nii palju, et algne investeering tagasi saada, ja jättis ülejäänud edasi tiksuma-kasvama, siis kuidas on võimalik, et sa saad reaalselt aru, mis varasse sa oma aega ja raha investeerinud oled, kui enamik seda päriselt selgitavatest artiklitest on inglise keeles ja küllalt erialase sõnavaraga?

Nüüd sa muidugi mõtled, et ma olen ju miner, mul on käed niiöelda "asja küljes", olen seda kaevanud, müünud ja hoidnud, kuidas ma siis sinust paremini seda ei tea?! Aga praktikas kui ma küsiksin sult, et seleta kuidas bitcoin on üleüldse võimeline töötama globaalse valuutana, kui iga järgneva tehingu andmete töötlemine sööb eksponentsiaalselt rohkem elektrit ja ülemaailmne läbilase on nii nigel, et kui iga bitcoini omanik tahaks hommikul oma kohvi eest maksta, siis tekiks 50 päeva pikkune tehingujärjekord kus igal tehingul oleks 10x kohvi enda väärtuses protsessimistasu, kas sa siis suudaksid arusaadavalt põhjendada miks bitcoini väärtus on korrektne antud ajahetkel ja mitte rumalate inimeste rumalusest ülespumbatud mull?

Ja jätkuvalt, kui te pole oma kasumit reaalselt välja võtnud, ei tähenda see number seal kontol midagi, ei tähenda et te olete staarinvestorid, ei ole garantii, et saate oma autoliisingu ära maksta või korteri välja osta, see võib kasvõi juba hommepäev kukkuda 100x.

Aga enamik bitcoini investeerinud inimesi keda mina tean on seda tüüpi, et kusagil kevadel ostsid või minesid 200 EURi eest ja nüüd käivad foorumist foorumisse võdisemas, et vahi kus kasvab, tulge ka icon_biggrin.gif Sõber rääkis kuidas tal kolleeg oli minenud mingi 0,0001 BTC ja nüüd juba mitu kuud väriseb monitoride ees, kus graafik jookseb, summade üle mis panevad enamiku normaalseid inimesi õlgu kehitama. Aga see narratiiv, et saame kõik rikkaks, on ikka tugev narko.

Ma tean ainult ühte edulugu isiklikult, ja see oli mees kes mines kohe algusest peale bitcoini, mingi 2009-2010 juba. Kui hind läks sealt 10-20 pealt 1000 USD peale, siis ostis endale uue Ford Mustangi. Hiljem pole kuulda olnud, et ta sellest rikkamaks oleks saanud, ja kuigi naistele meeldivad ilusad kiired autod, siis tuli välja, et neile neile meeldivad mitteautistlikud mehed veel rohkem icon_biggrin.gif Vähemalt auto on alles ja sõidab sellega siiani, mingit lusti ikka sai.

Edit:

tahtsin lisada seda ka, et siin võtavad sõna ka tõsised inimesed (näiteks yerba), kes on ilmselt krüptovaluutadesse investeerinud kümneid, kui mitte sadu tuhandeid eurosid (enamik kindlasti teenitud kasumi arvelt) ja suht algusest peale seda rallit kaasa teinud ning näidanud, et nad on tõesti targad ja saavad süsteemist aru. Ja kui juba nemad, kellel on kõige rohkem kaalul rahalises mõttes, ütlevad, et tegu on tõenäoliselt mulliga ja tasub olla vähemalt ettevaatlik, siis see peaks teisi panema mõtlema küll.


Ma ei saa väga täpselt nüüd aru kas sa oled kloun või mängid klouni ??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.01.2018 12:46:49 vasta tsitaadiga

Mina ostsin seda 0.2 peal, patja ei nuta, vastupidi ootan et veel kukuks ja siis ostan veel vähemalt 2x samapalju icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 06.01.2018 13:29:44 vasta tsitaadiga

PnD vaevalt et juhtus TRONi näol, seda on üldse raske paika panna nii lühikese perioodi jooksul - zoomi graafik välja ning vaata üldist progressi (ning võrdle hindu USD-des, kuna BTC on teinud tõusu ning Sate võrrelda on ebamõistlik). Pikk perspektiiv ei anna näiteks selle puhul võrrelda lühiperspektiiviga. Samas ka lühikese perspektiiviga on olnud võimalust selle paari päeva jooksul TRONiga kenasti teenida ning mitmekordistada oma kasumeid. See, mida pikem perspektiiv toob näitab aeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2018 13:35:36 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
erick, loe oma kirjutis uuesti läbi ja hinda uuesti selle teema pointi. See jutt käib pigem arutelu kui spekulatsiooni alla.

See et inimesed ei pasunda sellest sellest, mis nad on välja võtnud või pankadele tagasi maksnud laenude katteks ei ole teema mida kunagi verifitseerida saaks. Mis vahet seal on? Ma ei saa su poindist jätkuvalt aru. Võib olla asi minus.

Sinu posti sisu peale oskan omalt poolt kosta vaid seda, et BTC ilmselt ei saagi kunagi toimima sest ta on vanaisa juba praeguses mõistes. Alternatiivide näol on palju tõhusamaid lahendusi pigem spetsiifiliste valdkondade jaoks kui selleks globaalseks "pankade ülevõtmise" ideeks. Soovitan pühenduda natuke altide materjalidesse ja researchi mille pealt need ideed üldse tulnud on.

Spekulatsiooni teema sisu on siiski see, kas mõni nendest ideedest kannab ja kui ei kanna siis kas selle protsessi jooksul on sellega võimalik endale raha teha.

Mullist räägitakse edukalt ka kinnisvara teemas, seal on taust selgem ja korrapärasusi rohkem ja mis siis?

Head nädalavahetuse algust!

beer_yum.gif


Ei no see ongi see, millele ma tahan tähelepanu juhtida - tegu on spekulatiivse mulliga. Reaalset raha teenib selliste mullide pealt vaid valitud vähemus. Seda teemat lugedes pole sugugi selge, et kõik siin endale aru annavad sellest. Liiga palju on ikka mingit "krüpto on tulevikuvaluuta" juttu.

Muidu olen uusimate suundadega kursis. Ükski neist ei ole reaalselt toimiv lahendus, isegi Ripple mitte, sest ohverdab kogu süsteemi turvalisuse (mis oli BTC kogu point, et vähemalt teoorias ei suudaks üks huvigrupp terve valuuta kursiga manipuleerida) ülekannete kiiruse nimel.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 06.01.2018 14:29:15 vasta tsitaadiga

erick, oot, kuidas BTC välistab valuuta kursiga manipuleerimse? Toimunud kannete võltsimiskindlus, mis välistab reaalselt mitte eksisteerivate ressursside endale valetamise - see on see mida blockchain oma olemusega annab ja garanteerib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.01.2018 14:56:51 vasta tsitaadiga

TRONi languse taga ning ühtlasi kõikide teiste altcoinide languse taga on korralikult tugevnenud Bitcoin. Võetakse oma altcoinidega teenitud kasumid välja ja ostetakse jälle Bitcoini.
Samas see Bitcoini tõus mingil määral silub ära ka altcoini hinnalanguse, sest kui altcooni väärtus on Bitcoiniga seotud siis ta läheb ikka vaikselt kallimaks.
Hea oleks nüüd kui Bitcoini väärtus jääks samaks ning uut kapitali tuleks altcoini sisse (TRX,XRP,XLM jne) siis oleks päris ilus thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Aga ise ostsin troni sisse vahetult enne esimest rallit 0.066'ga. Hetkel ikka omadega plussis, kuid need numbrid mis seal 0.20 pealt vaatasid vastu olid ulmelised, kuid ei müünud, sest tahan hoida pikemalt seal Tronis.
Samas võiks ju daytrade' ka teha ja võiks vahepeal ka teenida, samas olen tihti sellega näppu lõiganud. Kui oled odavalt sisse ostnud siis lihtsam on lihtsalt hoida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.