Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 747, 748, 749 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 08:06:52 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
kui sa vaatad alt poolt apple maili häälestamist mis on minujaoks kõige arusaadavam siinsest sogast siis ju saab
Spoiler Spoiler Spoiler


ma ise hakkasin mõtlema,et mul on suunatud gmailile ja see omakorda on kaheastmelise autentimisega siis ehk seepärast ei õnnestu mul kuidagi seda tööle saada

No siis see peab apple kiiks olema või tihendis.
Mul 2-Step Verification aktiveeritud ja läbi tulevad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 04.01.2018 08:19:07 vasta tsitaadiga

Tanel, kes ütles, et mul pole ka erasektori töökogemust? lihtsalt mitte juhtimise seisukohast. aga hea võrdlusmoment on küll paljudes asjades. firmas töötades olid mõned asjad lihtsamad, näiteks kui said pastapliiatsid otsa, siis sekretär läks ja ostis juurde, väga lihtne. riigiasutuses nii lihtne polnud. esmalt tuli vaadata, kas üldse on varus pastapliiatseid. kui ei olnud, tuli kusagilt tellida mingi tsentraalse hankega hangitud pliiatseid, mis võib-olla olid mingi täielik crap, või siis vastupidi, mõttetult kallid meie vajadustele. tõeline jama läks siis lahti, kui tahtsid mingit erilist pastakat, näiteks punast värvi. siis võis ikka ootama jäädagi.

küll aga avalikus sektori asutuses oli palju parem kommunikatsioon kui firmas, kõik teadsid palju paremini, mida ja miks teha tuleb. uutele töötajatele oli palju parem sisseelamisperiood. firmas ei tahetud aru saada, et ka töötajate jaoks on oluline teada, kuhu firma liigub ja mis plaanid on. firmas polnud isegi korralikku ametijuhendit ja uutelt inimestelt eeldati hea kvaliteediga tööd esimesest päevast, kuigi reaalselt polnud see võimalik, uutel on alati tohutult palju küsimusi, aga mingit plaani nendega tegelemiseks polnud. lihtsalt et näe, siin on laud ja arvuti, nüüd tööta. seletamata isegi ära, kust midagi sisevõrgust leida. erialastest täiendkoolitustest võis ainult unistada, riigiasutuses oli väga hästi paika pandud, mis kursused ja millal tuleb läbida, et saada efektiivseks spetsialistiks. see on tõesti naljakas, sest firmad virisevad tihti madala tootlikkuse üle, aga vähemalt see kus ma olin oli küll kitsi selle tõstmisega, aga just koolitused on üks peamine variant, kuidas seda teha.

erafirmas meeldis mulle aga rohkem, et töökoormus oli väiksem ja mõistlikum, ei eeldatud asjade tegemist, mida tegelikult ei peaks tegema. lihtsalt tegid oma asja ja korras. avalikus sektoris lihtsalt kuhjati uusi ja uusi ülesandeid, lõpuks tõesti oli tunne, et peab tegema mitme inimese ja erialaspetsialisti tööd, sest uusi ametikohti pole igal pool nii kerge juurde tekitada, igasugused eelarvelised piirangud tulevad vastu, lihtsalt pole raha ette nähtud. aga asutusele pannakse juurde ülesandeid ja kohustusi, mis tuleb ära teha, kuid raha selleks siis juurde ei anta.

tegelikult paljud edukad erasektori juhid tulevad avalikust sektorist, nii et seda kogemust ei maksa sul kindlasti alaväärtustada. on ka muidugi neid, kes vastupidises suunas liikunud, aga mõnikord läheb just nimelt sellisel juhul klounaadiks ära, kui erasektori juht ei saa avalikus sektoris päris hästi aru, et ei toodeta kasumit, vaid mingeid muid asju, mis pole nii täpselt numbritega mõõdetavad. olgu need siis näiteks sotsiaalsed teenused või turvalisusetunne.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 08:20:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No siis see peab apple kiiks olema või tihendis.
Mul 2-Step Verification aktiveeritud ja läbi tulevad


mul tulevad ka läbi aga ma tahan saata kirju ja seda teha windows 10 mailikliendiga ja kasutada eesti.ee maili
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 04.01.2018 10:26:34 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
tsitaat:

No siis see peab apple kiiks olema või tihendis.
Mul 2-Step Verification aktiveeritud ja läbi tulevad


mul tulevad ka läbi aga ma tahan saata kirju ja seda teha windows 10 mailikliendiga ja kasutada eesti.ee maili

W10 meiliklient on pooletoobine, sellega nii ei saagi. Võta thunderbird vms.
S.t. saatmiseks kasutad kasvõi hot.ee kontot, aga saaja näeb eesti.ee-d
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 04.01.2018 10:38:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

näiteks kui said pastapliiatsid otsa, siis sekretär läks ja ostis juurde,


haha, ma arvan et dvd vader pole kunagi üheski suures ettevõttes töötanud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 04.01.2018 10:54:37 vasta tsitaadiga

Millises poes võiks kohapeal rfid kaarte olla?

Võimalikud variandid: icon_biggrin.gif

HID Prox (125kHz)
MiFare 14443A
15693 (13.56MHz)
HID iCLASS (13.56MHz)
+ Cepas
Nedap
Sony Felica (NFC Tag Type 3)
Octopus (Hong Kong)
Oyster (London & Canada)
ISO 14443B CSN (NFC Tag Type 1)
NFC Types 1 & 3 non-Random CSN
MIFARE (Improved Read Range)
MIFARE Secure Sector
Cotag, GProx-II ID
ID Teck Alternate (128 bits)
Isonas
HiTag: Improved Read Range
RDR-758x Equivalent (iClass CSN, ISO14443A CSN, ISO15693 CSN,MIFARE CSN (Philips, NXP), MIFARE DESFireCSN)
RDR 608xxx Equivalent (HID, iCLASS ID, HIP Prox) SIM slot for future card types
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 11:41:46 vasta tsitaadiga

Maxim Puente, oled juba läbi kamminud?

https://www.elfadistrelec.ee/
http://www.yeint.ee/
https://www.oomipood.ee/

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 04.01.2018 12:32:24 vasta tsitaadiga

Jah, pole. PSiga praegu ühtteist juba pakutud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 13:40:57 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
tsitaat:

No siis see peab apple kiiks olema või tihendis.
Mul 2-Step Verification aktiveeritud ja läbi tulevad


mul tulevad ka läbi aga ma tahan saata kirju ja seda teha windows 10 mailikliendiga ja kasutada eesti.ee maili
Sa teoorias saad seda teha. Aga kuna saatmiseks pead kasutama avatud SMTP serverit ja ka SPF kirjet ei saa siis su mailid lähevad suure tõenäosusega spammi alla igasugu filtrites.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 13:47:34 vasta tsitaadiga

tänud kaasa mõtlemast aga ma juba loobusin ja saatsin eesti.ee veebilehelt juba oma kirja
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 14:23:17 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
dvd vader kirjutas:
icon_lol.gif sellega probleeme kindlasti pole. asi on tavaliselt nii olnud et mina ütlen et mida teha ja siis alluvad teevad. aga kuna põhitöökohast tulin ära ja minu eriala spetsialiste on baltikumis alla kümne, siis pole ka eriti erialaseid töökohti. vaadatakse küll et ohhoo, selline imeasi, aga keegi ei oska nagu midagi teha, sest pole isegi mõeldud, et sellist spetsialisti vaja võiks olla. viimane kontakt oli ühe tuntud ettevõtte mingi osakonnajuhiga, kes ütles et neid oskusi saaks lausa mitmes osakonnas kasutada, lubas teiste osakonnajuhtidega rääkida ja sinna see ka jäi icon_lol.gif
Selline asi ei tööta reaalses maailmas e. KV struktuurist väljaspool.

Kui siis ainult mingi jupijumala koht mõnes madalapalgalises ettevõttes.


Ehk täpsustad. Üldiselt ikka ülemus ju ütleb mida teha on vaja. Jah, normaalses firmas pole keelatud vastu vaielda ja alternatiive pakkuda või arutleda, kas seda üldse teha on vaja ehk ei pea nagu sõjaväes pimesi kõiki korraldusi täitma, aga suures plaanis tulevad tööülesanded ikka ülemuselt kui just iseenda peremees ei ole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 14:29:09 vasta tsitaadiga

Ettevõtetes on mõistagi ka struktuur paigas ja käsud tulevad ülevalt alla. Kuid mitte stiilis, et mina ütlen ja nii tehakse. See on ikka KV pärusmaa. Normaalses ettevõttes (misiganes astme)juht siiski juhib tööprotsesse ja inimesi - mitte ei jaga käske.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 04.01.2018 14:45:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ettevõtetes on mõistagi ka struktuur paigas ja käsud tulevad ülevalt alla. Kuid mitte stiilis, et mina ütlen ja nii tehakse. See on ikka KV pärusmaa.

icon_rolleyes.gif kas "normaalses ettevõttes" siis ülevalt poolt tulnud korraldusi ei täideta? või mis "stiilis" neid siis täidetakse? ülemus ütleb et "näed, see ülesanne on vaja ära teha" ja siis töötaja saadab ta per*e?

edit: mis värk sul selle KV-ga on? kas sa pead silmas kaitseväge? kuidas see teemasse puutub?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 14:56:37 vasta tsitaadiga

KV - või misiganes militaarstruktuur - sama teema. See on su taust ju nagu aru olen saanud.

Aga normaalne juhtimine ei ole ülevalt alla käskimine. Mõistlik inimeste ja tööprotsesside juhtimine on natukene keerulisem teema kui kellelegi tööülesannete andmine. Juhi töö on tekitada alluvatele võimalikult hea/efektiivne keskkond oma tööülesannete täitmiseks. Alates otsesest füüsilisest töökeskkonnast ja lõpetades ka inimeste omavaheliste suhete ja moraaliga. Tööülesannete jagamine on siiski ainult üks osa sellest.

Militaarstruktuuri moodi ülevalt alla käskude jagamine ei ole minu silmis mõistlik ega hea juhi omadus.

Eks siin tuleb mängu ka kas oled ülemus või juht - oluline vahe on neil kahel. Esimene google vaste sellest vallast: http://www.businessinsider.com/heres-the-difference-between-a-boss-and-a-leader-2014-9 - otsida siis leiab palju detailsemaid ja põhjalikumaid kirjutisi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 14:57:36 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Ettevõtetes on mõistagi ka struktuur paigas ja käsud tulevad ülevalt alla. Kuid mitte stiilis, et mina ütlen ja nii tehakse. See on ikka KV pärusmaa.

icon_rolleyes.gif kas "normaalses ettevõttes" siis ülevalt poolt tulnud korraldusi ei täideta? või mis "stiilis" neid siis täidetakse? ülemus ütleb et "näed, see ülesanne on vaja ära teha" ja siis töötaja saadab ta per*e?


Normaalses ettevõttes saab korraldust enne arutada kui pimesi täitma asud ja kui vastuargumendid on põhjendatud, siis vaadatakse korraldus üle. Ülemust võib p-sse ka saata, aga mitte rämeda sõimuga vaid teist keelt kasutades. Selle teise keele nimi on diplomaatia. Tark ülemus kuulab ära ja teeb vastavad korrektuurid, kui spetsialist arvab et korraldus kõige mõistlikum pole. Veel targem ülemus konsulteerib juba enne korralduse tegemist spetsialistiga kas korraldus on üldse mõistlik ja mõistlike vahenditega teostatav. Ülemuse jaoks on samuti kasulik pigem ennetada seda olukorda, kus asi läheb p-sse ja spetsialistid teatavad, et ma ju ütlesin sulle ning kergitavad kaabut icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.01.2018 15:00:46 vasta tsitaadiga

ma konfliktse inimesena olen ülemused alati otse persse saatnud icon_razz.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 15:27:25 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
paljudes tööpakkumistes on kirjas, et otsitakse "särasilmset" või "sära silmis" inimest. mida see tähendab? et töökoht on mõeldud naisterahvale?

Tulles tagasi esialgse küsimuse juurde.

Mis on särasilmsuse väljend teistes keeltes? Mis on selle definitsioon?

Kas mõeldud on valgusallika peegeldumist silmamunadel või pigem silmadega "naeratamist"?

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tõsistel või vaiksetel inimestel ei ole silmamunad sama läikivad?


viimati muutis M00t 04.01.2018 15:28:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 04.01.2018 15:28:11 vasta tsitaadiga

dbd vader ei mõista konteksti
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 04.01.2018 16:23:32 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Normaalses ettevõttes saab korraldust enne arutada kui pimesi täitma asud ja kui vastuargumendid on põhjendatud, siis vaadatakse korraldus üle.

oh jeebus küll icon_lol.gif mis pimesi? kui töö on selline, et kusgilt tulevad mingid asjad, mis on vaja ära teha, ja niimoodi päevast päeva ja kuust kuusse, siis mis arutamine, mis vastuargumendid, mis ülevaatamine icon_lol.gif tööd on vaja teha, mitte kogu aeg kahelda, vaielda ja arutada kõigi asjade üle. sellistest asjadeks on koosolekud ja muud mehhanismid. lisaks asutused ja ettevõtted ja see, mida neis tehakse, erinevad üksteisest nagu öö ja päev. sa siin praegu räägid lihtsalt ise pimesi praegu.

Renka kirjutas:
Aga normaalne juhtimine ei ole ülevalt alla käskimine. Mõistlik inimeste ja tööprotsesside juhtimine on natukene keerulisem teema kui kellelegi tööülesannete andmine. Juhi töö on tekitada alluvatele võimalikult hea/efektiivne keskkond oma tööülesannete täitmiseks. Alates otsesest füüsilisest töökeskkonnast ja lõpetades ka inimeste omavaheliste suhete ja moraaliga. Tööülesannete jagamine on siiski ainult üks osa sellest.
Militaarstruktuuri moodi ülevalt alla käskude jagamine ei ole minu silmis mõistlik ega hea juhi omadus.

sama vastus mis ülalpool. kui ülemus tuleb ja ütleb sekretärile, et ole hea ja vormista see dokument ära, no lihtsamat asja ei saa olla. kas see üsna konkreetne käsk tähendab, et organisatsioonis on midagi valesti töökeskkonna, suhete ja moraaliga ja tegemist on militaarses stiilis käsuga? ära mõtle asja keeruliseks. see on normaalne töökeskkond, tavapärane töökorraldus ja mingeid erilisi asju siit välja lugeda on ikka liigne fantaasia.

edit: või ütleme näiteks selline üsna tavapärane asi, mis leedus oli. ülemus ise on kusagil ära (välismaal või kus iganes), aga ootamatult tulevad mingisugused tähtsad külalised. ütleb, et ma võtaks nad ise vastu ja tegeleks nendega. mis nüüd sinu meelest siin töökeskkonna või töösuhetega valesti on? või kus peegeldub see, et ta nüüd ei ole mõistlik ega hea juht, sest andis sellise käsu ja selle ülesande mulle, kuna ise on lihtsalt kusagil mujal samal ajal? või nagu napoleon arvab, et peaks hakkama vastu argumenteerima ja kui külalistel ukse peal vastas olen, siis see on "käsu pime täitmine"?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 16:47:56 vasta tsitaadiga

Vader ei saa vist aru, et on ka teistsuguseid töid kui "hakake siit kraavi kaevama ka kaevake poole kolmeni" icon_biggrin.gif Minu leiva toob lauale peamiselt tarkvara arendus, no ei ole peaaegu kunagi kahte täpselt ühesugust tööd, ikka on vaja kahelda ja arutada ja seda mitte mõnikord harva vaid päris tihti icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 04.01.2018 17:39:55 vasta tsitaadiga

napoleon, ja kuidas see juhtimisega seostub? asi peaks väga lihtne olema. lihtsustatult: müügimeeskond saab kliendilt tellimuse. see antakse projektijuhile. projektijuht teeb tööjaotuse, tagab töö tegemiseks vajalikud ressursid ja kalkulatsioonid ja ütleb oma spetsialistist alluvale, mida teha ja millistel tingimustel. spetsialistist alluvad otsustab, kuidas juhi poolt antud ülesannet selliste nõudmistega kõige efektiivsemalt lahendada ja asub tööle. vahepeal peetakse tehnilisi koosolekuid ja lahendatakse tekkinud kitsaskohti. kusagil siin pole vaja juhile midagi ju öelda, et "kuule, vale ülesande andsid" või tema juhtimisstiili üle kahelda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 18:39:54 vasta tsitaadiga

dvd vader, protsess tervikuna on teistsugune. Ühe näitena võib juhtuda ka selline asi, et ülemus enne kliendiga lepingu sõlmimist küsib, kas sa üldse tahad seda asja teha.
Aga juhtimisstiili üle kahelda võib ikka, see oli ka põhjus miks nii eelmisest kui üle-eelmisest töökohast lahkusin icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.01.2018 08:22:21 vasta tsitaadiga

No hoidku jumal selliste ülemuste eest nagu vader icon_rolleyes.gif Mingis kontekstis võib ju tähenärijalik pedantsus vajalik ja kasulik ametioskus olla, aga mitte sellises rollis.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 08:42:24 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
dvd vader kirjutas:
paljudes tööpakkumistes on kirjas, et otsitakse "särasilmset" või "sära silmis" inimest. mida see tähendab? et töökoht on mõeldud naisterahvale?

Tulles tagasi esialgse küsimuse juurde.

Mis on särasilmsuse väljend teistes keeltes? Mis on selle definitsioon?

Kas mõeldud on valgusallika peegeldumist silmamunadel või pigem silmadega "naeratamist"?

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tõsistel või vaiksetel inimestel ei ole silmamunad sama läikivad?

Samas keegi säravate silmade olemuse kohta pole selget vastust seni andnud
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.01.2018 08:56:46 vasta tsitaadiga

Äkki sobib kokku sõnaga "reibas"
ergas, vilgas, teotahteline, elav ja elurõõmus

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 747, 748, 749 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.