Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 05.12.2017 06:45:17 vasta tsitaadiga

Vana T60 win7x64 all ei tunnista enam ID kaarti. Juhtus see siis kui mindi üle viimasele tarkvara versioonile. Lugejaga on nagu korras, lugeja töötab teistes masinates aga selles annab errori. Kas võib olla, et vananenud riistvara ei toeta? Ikkagi tarkvaraline probleem, vanem versioon töötab, uuem mitte. Ka peale vana mahainstallimist mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.12.2017 10:12:42 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Vana T60 win7x64 all ei tunnista enam ID kaarti. Juhtus see siis kui mindi üle viimasele tarkvara versioonile. Lugejaga on nagu korras, lugeja töötab teistes masinates aga selles annab errori. Kas võib olla, et vananenud riistvara ei toeta? Ikkagi tarkvaraline probleem, vanem versioon töötab, uuem mitte. Ka peale vana mahainstallimist mitte.
Device manager alt näitab smart card readerit ja smart card mõlemat?

Kui mitte, siis lase kõik smart card readerid maha, koos draiveriga, tee ID-kaardi tarkvarale Revo Uninstalleriga uninstall (restore point soovituslik) ning lase ID-kaardi tarkvara uuesti peale.

Samuti soovitan vaadata, võib-olla peab paigaldama Windowsi smart card reader draiveri (WUDF) - sellega viimasel ajal kõige vähem probleeme.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 05.12.2017 10:21:16 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
The_Boss, ongi nii, taskulambiga on õrnalt pilti näha. Oskab keegi ütelda, mis on sellisel puhul katki ja palju võiks maksta kordategemine?

St arvestades läpaka seisukorda, vanust ja rauda siis ei tundu kordategemine ilmselt rahaliselt mõistlik... aga oleks hea mingi hinnang saada.

Taustavalguse inverter tõenäoliselt. Ebays maksab 10-15$. Kaitse niisama ise läbi ei lähe, tavaliselt läheb see läbi inverteri või ekraani vahetuse käigus kui aku külge unustatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2017 10:24:45 vasta tsitaadiga

Iga kord kui ma natuke vanemale Thinkpadile ajan peale Win10 installi draivereid peale luban endale, et ma dokumenteerin selle ära. Sest iga kord otsida, et milline Win7/8 draiver tegi nüüd brightnessi reguleerimise korda, milline middle clicki jne, on ikka kuradi frustreeriv.

Ehk siis kui keegi mäletab peast, mis maagiat tuli antud juhul T420 puhul teha middle clicki töölesaamiseks brauseris tabide sulgemiseks või linkide taustal avamiseks siis olen südamest tänulik. Registrys TrackPointMode väärtuse "1214" -> "2214" muutmine ei aita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 05.12.2017 10:40:22 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Iga kord kui ma natuke vanemale Thinkpadile ajan peale Win10 installi draivereid peale luban endale, et ma dokumenteerin selle ära. Sest iga kord otsida, et milline Win7/8 draiver tegi nüüd brightnessi reguleerimise korda, milline middle clicki jne, on ikka kuradi frustreeriv.

Ehk siis kui keegi mäletab peast, mis maagiat tuli antud juhul T420 puhul teha middle clicki töölesaamiseks brauseris tabide sulgemiseks või linkide taustal avamiseks siis olen südamest tänulik. Registrys TrackPointMode väärtuse "1214" -> "2214" muutmine ei aita.

Väidetavalt tuleb uuemates buildides ka kasutaja puus \SOFTWARE\Synaptics\SynTP\StickSMBTM2182\MiddleButtonAction from 0 -> 4 ära muuta.
Aga kas hiire settinguid vana control paneli alt ei saa muuta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2017 17:56:38 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mark0 kirjutas:
The_Boss, ongi nii, taskulambiga on õrnalt pilti näha. Oskab keegi ütelda, mis on sellisel puhul katki ja palju võiks maksta kordategemine?

St arvestades läpaka seisukorda, vanust ja rauda siis ei tundu kordategemine ilmselt rahaliselt mõistlik... aga oleks hea mingi hinnang saada.

Taustavalguse inverter tõenäoliselt. Ebays maksab 10-15$. Kaitse niisama ise läbi ei lähe, tavaliselt läheb see läbi inverteri või ekraani vahetuse käigus kui aku külge unustatakse.


Eraldi inverterit sel masinal pole (LED paneel). Ja minu kasutuses praegu T430, millel läks varasemalt kaitse niisama läbi. Polnud keegi seda lahti kakkunud varem.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2017 19:18:28 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Iga kord kui ma natuke vanemale Thinkpadile ajan peale Win10 installi draivereid peale luban endale, et ma dokumenteerin selle ära. Sest iga kord otsida, et milline Win7/8 draiver tegi nüüd brightnessi reguleerimise korda, milline middle clicki jne, on ikka kuradi frustreeriv.

Ehk siis kui keegi mäletab peast, mis maagiat tuli antud juhul T420 puhul teha middle clicki töölesaamiseks brauseris tabide sulgemiseks või linkide taustal avamiseks siis olen südamest tänulik. Registrys TrackPointMode väärtuse "1214" -> "2214" muutmine ei aita.

Väidetavalt tuleb uuemates buildides ka kasutaja puus \SOFTWARE\Synaptics\SynTP\StickSMBTM2182\MiddleButtonAction from 0 -> 4 ära muuta.
Aga kas hiire settinguid vana control paneli alt ei saa muuta?
Mul pole registris "StickSMBTM2182" alamosa. "MiddleButtonAction" muutujat on mitu miljonis kohas, mõnda proovisin muuta aga ei aita.

https://forums.lenovo.com/t5/Windows-10/FIXED-Middle-Click-Functionality-Disabled-on-Windows-10-upgrade/td-p/2131854 - siin on muidu kirjas kuidas kellelgi on väidetavalt onnestunud korda saada. Aga mul see ei funka. Restarditud.

Hiire settingutest on see jah mingil hetkel ära võetud. Varasemalt oli sel arvutil Win7, sellega oli kenasti olemas variant, et keskmise kliki peale "ära tee midagi". Mis praktikas tähendas siis, et brauseris käitus nii nagu peab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2017 18:04:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, miks T431s näitab Windows Store'is Lenovo Companionit, tirib pealtnäha alla Lenovo Companioni, aga installituks saab Lenovo Vantage? Teised mudelid nagu T420, T440s, T460s, X220 jne saavad kõik Companioni. Vantage tundub samade funktsioonidega olevat, kuid teise kujunduse ja nimega. Lihtsalt huvitab, et miks nii icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit0208
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2015




sõnum 16.12.2017 18:42:52 vasta tsitaadiga

Thinkpad X1 5th gen, algselt oli Companion ja win 1709 uuendusega kadus ja asemele tekkis ka Vantage, sellele tuli ka veel lisaks mingi 200+mb update.
kus juures kolm päeva tagasi samale mudelile ei tulnud Vantage vaid jäi Companion.
Kummaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 15:22:42 Lenovo T420s sata draiver vasta tsitaadiga

Äkki keegi osakab aidata.
Nimelt on hetkel Lenovo T420s sees 256SSD
Tahtsin tava kettaga Win7 Pro installida, aga Windows install ei leia kuidagi ketast üles.
Olen proovinud biosis ahci asemel sata compapility mode ja boot legacy mode, aga miski ei aita.
Olen proovinud igasuguseid sata draivereid ette anda, aga mitte ükski ei sobi.

Äkki keegi oskab soovitada kust saaksin õiged sata driverid, et ketta üles leiak ja mis seaded biosis täpselt olema peaksid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 15:27:35 vasta tsitaadiga

Oletan, et üritad installida Windowsit pulga pealt, mis on USB3.0 pesas? Tõsta installikaga pulk ümber USB2.0 pesasse ja proovi uuesti.
Teine variant on BIOSis lükata USB3.0 toimima USB2.0 pesana, aga siis pead hiljem selle uuesti tagasi muutma, et 3.0 kiiruseid kasutada saaksid. Seega proovi alguses esimest varianti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 15:43:15 vasta tsitaadiga

Super, USB2 parandas vea. Mis kuradi loogika see on, et USB3 pesast ei leia installikas ketast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 15:46:30 vasta tsitaadiga

Windows 7 pole USB 3.0 drivereid. Enam-vähem sama nõme ja tüütu värk nagu XP ei omanud S-ATA drivereid icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 15:50:23 vasta tsitaadiga

Tänud igal juhul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 19:59:53 vasta tsitaadiga

Mu T460s sai täna Companioni asemele Vantage'i. Harjumatu disain, aga positiivne, et lõpuks on Power Managerist tuttav aku detailne info tagasi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2017 00:04:32 vasta tsitaadiga

Mulle on T450s peal ka Vantage tekkinud... Tähele ei ole ma küll pannud, aga kas mingit teavitust kasutajale ka selle kohta anti? Või nagu Windows 10-puhul kombeks, et muudetakse kõike nii kuidas ise heaks arvatakse...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2017 09:24:55 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Mulle on T450s peal ka Vantage tekkinud... Tähele ei ole ma küll pannud, aga kas mingit teavitust kasutajale ka selle kohta anti? Või nagu Windows 10-puhul kombeks, et muudetakse kõike nii kuidas ise heaks arvatakse...

Mul on Windows Store'is keelatud automaatsed uuendused. Teen neid iga mõne aja tagant valikuliselt käsitsi. Eks siis asendati selle käigus.
Pole miskit selle Vantage'i vastu, aga alles kireti, et Power Manager kaob ära ja kasutage nüüd Companionit, kuna see on uus värk ja seal kõik üheskoos. Lihtsalt imestama pani, et alla tirisin T431s puhul Companioni, aga installiti Vantage icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2017 09:55:51 vasta tsitaadiga

Selle sama Vantagega seoses läks lenovo service bridge katki? Vähemalt ma pole ainuke, kellel see nüüd jamama on hakanud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2017 11:08:52 vasta tsitaadiga

Vantage on update lõpuks saanud ja nüüd näeb aku infot ka korralikult thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2018 22:17:46 vasta tsitaadiga

T530 ja WIN10. Sees on jupstükk nimega H5321gw. Suskasin sellesse nüüd SIM kaardi, installisin alltoodud lingilt draiveri, kõik läks ladusalt. Tegin ka restardi. Device manager loetleb seadme Universal Serial Bus controllerite all, kuid windows seda network adapterina ei näe, ning wifi, LANi kõrval "cellulari" ühenduse meetodina ei paku. On midagi veel puudu?
https://support.lenovo.com/at/en/downloads/ds103819

Edit: Updateisin ka jupstüki firmwarei, mis lõppes küll veateatega, kui pärast mida asi ka tööle hakkas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.02.2018 19:51:07 vasta tsitaadiga

Väikseks infoks: Lenovo "kutsub tagasi":
osad ThinkPad X1 Carbon 5th Gen Laptopid.

Põhjuseks: süttimisoht:
Lenovo Says an Unfastened Screw Can Set Some Laptops on Fire
The company launched a recall of the affected models
http://news.softpedia.com/news/lenovo-says-an-unfastened-screw-can-set-some-laptops-on-fire-519709.shtml

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5th Gen Laptop Recall
Dear Valued Lenovo Customer,

In cooperation with the U.S. Consumer Product Safety Commission (CPSC) and in the interests of public safety, Lenovo is voluntarily recalling some ThinkPad X1 Carbon 5th Generation laptops.

Lenovo has determined that a limited number of such laptops may have an unfastened screw that could damage the laptop’s battery causing overheating, potentially posing a fire hazard.

ThinkPad X1 Carbon 5th Generation laptops manufactured on or after November 1, 2017 are not affected.

Edasi:
https://support.lenovo.com/ee/en/solutions/ht504453#determine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Austria
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2018




sõnum 20.02.2018 19:14:41 carbon x1 ips asemel tavaline ekraan vasta tsitaadiga

Kas carbon x1 annab ka tavalist ekraani panna? Hetkel peaks olema 00hn829 ekraan. Annab aretada 30piniga nii et ilus kj jääks? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 13:11:31 vasta tsitaadiga

Kas Lenovo T420 ja muu sarnase aja raua ning Win10 mingi updatega läks wifi katki? Üks arvuti kaotab wifiühenduse ära, umbes viimase kuu jooksul on vist tekkinud see häda (varem oli OK). Käsitsi arvutis wifile disconnect-connect tehes on korras... aga seda tuleb teinekord isegi ~10x päevas teha.

EDIT: kas võis olla midagi stiilis "installida käsitsi Lenovo wifidriver ja keelata ära Microsoftil draiveri automaatne uuendamine" vms?

EDIT2: https://support.lenovo.com/ee/en/solutions/ht502846 - vist vaatan õhtupoole ka sellele otsa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.03.2018 14:06:15 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kas Lenovo T420 ja muu sarnase aja raua ning Win10 mingi updatega läks wifi katki? Üks arvuti kaotab wifiühenduse ära, umbes viimase kuu jooksul on vist tekkinud see häda (varem oli OK). Käsitsi arvutis wifile disconnect-connect tehes on korras... aga seda tuleb teinekord isegi ~10x päevas teha.

EDIT: kas võis olla midagi stiilis "installida käsitsi Lenovo wifidriver ja keelata ära Microsoftil draiveri automaatne uuendamine" vms?

EDIT2: https://support.lenovo.com/ee/en/solutions/ht502846 - vist vaatan õhtupoole ka sellele otsa.

Jah, su tähelepanek on täiesti õige - peale mingisugust Windows 10 uuendust, osade läpparite WiFi-d enam tõesti korralikult ei tööta.

Asi pole kinni Lenovos vaid värk on kinni osades WiFi-kaartide mudelites mis enam uuema Windows 10-ga ei tööta.
Olen ise ka tuttava arvutis (Samsung) sama keissi pärast WiFI-kaarti vahetanud, katsetasin kolme erinevat kaarti, sobivaks osutus ainult Qualcommi WiFi-kaart.
Kui ka see poleks sobinud, siis oleks asi lõppenud välise, USB-sse käiva WiFi-pulgaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 14:08:59 vasta tsitaadiga

Kusjuures ühel X220 hakkas mingil hetkel paari nädala eest sama asi kummitama, et WiFi ühendus restardib (5GHz võrgus) päeva jooksul korduvalt. Logides mingeid erroreid näha pole ja tundub, et ainult kontori enda võrgus jamab. Samas teised kaks identset X220 toimivad probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.