Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Apple tegi telefonid aeglasemaks ja kasutajad peaksid tundma tänulikkust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 24.12.2017 08:23:40 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Nu mul muutus ip6 peale miskeid viimaseid uuendusi ikka parasjagu uimaks. Isegi tütre 5c oli kõrval nobedam. Paar korda tegin factori resetti ja isegi "planguna" uimas. Ei tulnud selle peale, et uus aku panna. Nüüd on 7 ja nagu öö ja päev kui võrrelda. icon_evil.gif


Ma vahetasin ip6 akut ja tegin reseti, kiiremaks küll ei muutunud. Siis läks ekraan ka puruks ja myysin siin 100 euroga maha

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.12.2017 09:15:10 vasta tsitaadiga

mõneti ka loogiline põhjendus miks nii tehakse ja parem aus vastus kui vaikimine.
olles ka vana android kasutaja, mäletan hästi kuidas iga uus android sama raua peal üha aeglasemini toimetas kuni tuli uus telo osta.
mingil hetkel on need vajalikud uuendused kuid selle varjus võib olla ka see, et igal aastal välja tulevad telefonid tahavad müümist.
Samas ei ole ka hetkel iPhone 6Plus või isegi 5S veel kasutamatud, jah aeglasemad kui 8 aga siiski veel 5 aastat vanad rauad töötavad tänase softiga ilma kokku jooksmata ning minu hinnangul on nendel ka aku rahuldav.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ADD
külaline






sõnum 24.12.2017 15:29:45 vasta tsitaadiga

Kui sa kasutad Euroopas telefonil sõrmejälge või näotuvastust, siis ei ole vaja kohtuotsust, et su telefon avada. Riigil on kogu su biomeetria ju passis/ID-kaardis olemas.
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 24.12.2017 15:32:01 vasta tsitaadiga

Ma pole ühtegi biomeetrilist parameetrit riigile andnud
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ADD
külaline






sõnum 24.12.2017 15:33:56 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ma pole ühtegi biomeetrilist parameetrit riigile andnud


Sõrmejälje ja pildi annad ju. Sealt edasi mõõdetakse su jooned välja. Biomeetria on lai termin.


viimati muutis ADD 24.12.2017 15:39:02, muudetud 2 korda
tagasi üles
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 24.12.2017 15:35:30 vasta tsitaadiga

Julgen öelda, et Google seadmed käituvad samamoodi. Proovisin ühel 5X-l siin vana 2015 release date image'i peale panna ja värskelt formatitud seadmena on ikka väga uimane vs mis ta alguses poest ostetuna oli. Akut pole kordagi selle 3 a jooksul vahetatud ja kestab ka vähem üksjagu praegu. Et siis Google juba võis samamoodi käituda vanemate androididga
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 15:52:15 vasta tsitaadiga

Mu Galaxy Note 4 kestab endiselt hästi, turvauuendusi tuleb ka peale
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 17:42:44 vasta tsitaadiga

see ju kõikjal nii. arvutite puhul oli hästi kiire 2k, ja veidi vähem kiire xp. ja siis tuli hunnik rämpsu. mis puudutab väga kardetud turvalisust, siis seda on üha keerulisem saavutada. sa võid ju omaenese rahustuseks selle paiga saada, aga kõrval on neid kümneid. tarkvara mahosa ju koguaeg suureneb ja sellega seoses ka vigade hulk. cp/m on näiteks väga turvaline, sest seal ei olegi praktiliselt midagi.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 19:49:34 vasta tsitaadiga

lehto08 kirjutas:
Mu Galaxy Note 4 kestab endiselt hästi, turvauuendusi tuleb ka peale
..aga Android on 6 ja uuemat Samsung ei paku. Vähemalt rõõm kuulda, et turvapaiku veel saab.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 25.12.2017 21:27:22 vasta tsitaadiga

Galaxy S6'l pole küll veel aeglusemärke täheldanud. Umbes 2 aastat vana ja selle aja jooksul on peal olnud Android 5, 6, hetkel 7 ja 8 tulek on confirmitud. Go Samsung! thumbs_up.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 21:59:10 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Galaxy S6'l pole küll veel aeglusemärke täheldanud. Umbes 2 aastat vana ja selle aja jooksul on peal olnud Android 5, 6, hetkel 7 ja 8 tulek on confirmitud. Go Samsung! thumbs_up.gif

8 on 50/60...samsa külajutud mida ise ei suuda kinnitada. Aga jah, uuendused tulevad, sama kiire kui ennem. kui aku vanust ei arvestaks, siis aku kestaks kauem kui välja tulles thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 26.12.2017 10:12:35 vasta tsitaadiga

Hääled peas käskisid seda juttu jagada icon_biggrin.gif


http://www.alternewsnetwork.com/jim-carrey-apples-new-iphone-x-designed-enslave-humanity/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ADD
külaline






sõnum 26.12.2017 14:36:01 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Hääled peas käskisid seda juttu jagada icon_biggrin.gif


http://www.alternewsnetwork.com/jim-carrey-apples-new-iphone-x-designed-enslave-humanity/


Laiema silmaringi inimesed oskavad öelda, et nt. Hiinas ja Venemaal on näotuvastussüsteem olemas. Oskuslikumad inimesed oskavad ka näotuvastuse Neural Networki koostada, see ei ole keeruline. Ütleme, et kui tegu on kommertsfirmaga, siis kuhugile saab inimeste andmeid alati legaalselt müüa, ehk siis mitteoskuslikult öeldes - "orjastada". Big Data on ka juba ammu reaalsus. Apple näotuvastus peaks olema kõige arenenum praegu, seega ma näen, et arvamusi jagub selle kohta.

Ma olen kohanud inimesi, kes on algul naernud paljude heade ideede üle, nagu Starship. Nemad läksid ja tegid miljoneid, seega IT arengud kõlavad vahel ulmena, aga tihti jääd asja üle naerma, kuni keegi läheb ja teeb sellel ajal miljoni.
tagasi üles
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 26.12.2017 17:02:15 vasta tsitaadiga

ADD kirjutas:
Lauri76 kirjutas:
Hääled peas käskisid seda juttu jagada icon_biggrin.gif


http://www.alternewsnetwork.com/jim-carrey-apples-new-iphone-x-designed-enslave-humanity/


Laiema silmaringi inimesed oskavad öelda, et nt. Hiinas ja Venemaal on näotuvastussüsteem olemas. Oskuslikumad inimesed oskavad ka näotuvastuse Neural Networki koostada, see ei ole keeruline. Ütleme, et kui tegu on kommertsfirmaga, siis kuhugile saab inimeste andmeid alati legaalselt müüa, ehk siis mitteoskuslikult öeldes - "orjastada". Big Data on ka juba ammu reaalsus. Apple näotuvastus peaks olema kõige arenenum praegu, seega ma näen, et arvamusi jagub selle kohta.

Ma olen kohanud inimesi, kes on algul naernud paljude heade ideede üle, nagu Starship. Nemad läksid ja tegid miljoneid, seega IT arengud kõlavad vahel ulmena, aga tihti jääd asja üle naerma, kuni keegi läheb ja teeb sellel ajal miljoni.

Lennujaamad ja teised suurema turvariskiga asutused kasutavad juba aastaid näotuvastustarkvaraga turvakaameraid.
Aga teemasse ka. Ma ei mäleta, millega seoses ma siin foorumis lugesin ja kes seda postitas, kuid juttu oli sellest, et Ipad'iga tehti täpselt seda sama, mis telefonidega. Uue tarkvaraga muutus see omaniku sõnul praktiliselt kasutuskõlbmatuks. Hetkest kui ma seda lugesin on nüüdseks juba mitu kuud möödas. Seega on see probleem palju laiem kui pelgalt telefonid.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2017 12:09:40 vasta tsitaadiga

Androidiga sellist asj õnneks varjatult juhtuda ei saa - kogu core on open source ja selline asi tuleks üsna kähku päevavalgele.
Ja kui oleks - leiaks kiirelt juba mingi api mis selle ära parandab.
Fööni puhul ei lasta sellist isegi poodi - isegi kui keegi peaks mingi lahenduse leidma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 28.12.2017 18:00:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jah olen. Kui ükshetk minu google või fb konto üle võetakse, kuna telefonis on vajalik info olemas. Fb on savi aga gmaili peal on kümne aastaga väga palju isiklikku ja ka vajalikku infot kirjas. Lisaks kõik muud kontod mis nende kahega seotud. Jah, kasutan ka authenticatorit/2FA icon_exclaim.gif jms... Kunagi ei või teada mis järgmiseks juhtuda võib. Lisaks uus telefon on uus asi, pole mul ükski üle 2a kestnud. Kas siis füüsiliselt või moraalselt


Minu lahendus: mu telefoni Google konto ei ole millegagi seotud, ainult selle telefoni jaoks tehtud. Tabletiga samamoodi. Las võtavad üle, kui tahavad.
Ainuke asi, mille pärast muretseks, et seade muutub aeglaseks ja kulutab rohkem akut.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 18:29:25 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul endiselt android kit kat, uuemat samsung ei paku. Mis ohud mind nüüd reaalselt varitsevad küll mille pärast ei saaks isegi magada? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 28.12.2017 19:10:40 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Jah olen. Kui ükshetk minu google või fb konto üle võetakse, kuna telefonis on vajalik info olemas. Fb on savi aga gmaili peal on kümne aastaga väga palju isiklikku ja ka vajalikku infot kirjas. Lisaks kõik muud kontod mis nende kahega seotud. Jah, kasutan ka authenticatorit/2FA icon_exclaim.gif jms... Kunagi ei või teada mis järgmiseks juhtuda võib. Lisaks uus telefon on uus asi, pole mul ükski üle 2a kestnud. Kas siis füüsiliselt või moraalselt


Minu lahendus: mu telefoni Google konto ei ole millegagi seotud, ainult selle telefoni jaoks tehtud. Tabletiga samamoodi. Las võtavad üle, kui tahavad.
Ainuke asi, mille pärast muretseks, et seade muutub aeglaseks ja kulutab rohkem akut.


Mina tahan aga seadet normaslselt kasutada, oma emaili sealt lugeda, enda konto peale rakendusi soetada, autentida enda google kontoga jms

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 29.12.2017 05:10:14 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/apple-muutis-su-iphonei-aeglasemaks-vabandust-aga-algse-joudluse-taastamine-maksab-25-eurot?id=80638065
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 21:11:11 vasta tsitaadiga

Aga kui ostad veel kasutamata vanema fööni ja ok ikka aeglane? Hea plaan inimesed oma vanavarapeale raha kulutama panna - uut akut vaja. Kindlasti tuvastab millegi järgi ära ka, et kas on ikka õige uus aku mis neil müügis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Apple tegi telefonid aeglasemaks ja kasutajad peaksid tundma tänulikkust mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.