Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 14.12.2017 22:28:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No pallastis on ju ka sorteerimiskeskus vms icon_rolleyes.gif

Täpselt. Kõik pakid käivad sel aadressil asuvast sorteerimisliinilt läbi.
Aga sinna minek ei aita mitte midagi. Esiteks ei tasu igasugu Eestisse laekumise infot uskuda enne, kui see reaalselt Omniva trackingus kajastub. Teiseks, kui ongi kuskil "Hiina müüris" lammutamata, siis keegi ei lähe sul seda sealt otsima. Kujutate ette kui palju neid konteinereid seal on ja kui mitu saadetist mahub ühte neist? See kõik on selleks liiga suur kogus, et sealt midagi kindlat leida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.12.2017 22:54:18 vasta tsitaadiga

Mul nüüd jälle 2 pakki ilmusid Omniva lehel eile nähtavale kui "Sorteerimiskeskuses", täna tuli SMS teavitus ja sain pakid kätte. Seekord vastas kaup tellitule/ootusele.
Homme peaks ka järjekordse paki kätte saama, täna ilmus see Omniva lehele.
10-st 5 siis käes. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 02:19:05 vasta tsitaadiga

selle omnive trackinguga ongi see asi, et minul pole veel mitte üht ainsatki korda õnnestunud ühegi trackingu numbriga omniva otsingust mitte ainsatki tulemust näha. ometi tuleb päev/paar hiljem juba sms, et pakk on aadressijärgses kontoris ja võib järele tulla!

tänane ekstrakoomiline kogemus omniva kontoris ei muutnud usku nende "süsteemidesse" kohe mitte karvavõrdki paremaks. tuli õhtupoole sms, pakk kohal. sõitsin kontorisse - andsin oma id, toodi pakk välja. kuna ma tean, et mul on neid pakke veel oma 3-4tk kindlasti sealt saada ja osad neist on ali sõnul juba mõnda aega ka "arrived in dest. country" siis küsisin veel kaks korda eraldi üle, et palun vaadake kas ikka päris kindlasti teil seal kuskil ei näita, et mulle muid pakke veel kuskil ootel oleks?! vastus muidugi, et eiei, midagi rohkem ei ole. sõidan pakiga siis kontorist minema...kuskil 10 minutit olen sõitnud ja tuleb sms, teile on saabunud pakk, võite järgi tulla (ikka loomulikult sellesse samasse kontorisse) kopp.gif monkey.gif okse.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.12.2017 11:06:23 vasta tsitaadiga

Kasuta 17tracki.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.12.2017 12:40:35 vasta tsitaadiga

Wiltz, no kui pakke laiali vedav masin jõudis postkontorisse vahetult peale sinu lahkumist ja/või polnud ribakood veel süsteemi sisse loetud siis ega postkontori süsteem ei näitagi midagi.
Või sa tõesti arvasid et teenindaja läheb lattu ja hakkab igalt pakilt eraldi nime uurima? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 16:39:05 vasta tsitaadiga

ah kuule, ole reaalne. kell 19.40 õhtul sul jõuab pakke laiali vedav masin sinna kontorisse? (kontor muide suletakse kell 20.00). ja et põhimõtteliselt siis teenindaja läks kassa juurest otse selle pakke laiali vedava auto juurde, mis just oli sinna kohale sõitnud (muide, ma võin sulle kinnitada, et mingit pakiautot selle kontori juurde just sõitnud ei olnud) ning võttis seal megahunnikust kohe enamvähem esimesena selle minu paki ja skännis aga sisse? icon_lol.gif

ribakood süsteemi sisse loetud - seda ma räägingi, et omniva süsteem on koomika ruudus kui neil asjad nii käivad. ilmselgelt on pakid juba mitu päeva eestis olnud, 99,9% kindlasti on need ka juba omniva käes olnud päris pikka aega...aga "ribakood" loetakse eesti pinnal esimest korda "süsteemi" täpselt 2 sekundit enne seda kui mulle saadetakse sms, et pakk on sinu kodukontoris kohal ja võid kasvõi kohe uksest sisse astuda ning selle kätte saada...no lubage naerda, kui mõni mees arvab, et tõepoolest otse lennuki pealt visataksegi pakk õigesse kontorisse suurde kuhja ning sealt siis teenindaja hakkab ribakoode sisse skännima ja see ongi esimene pidepunkt, kust omniva "süsteem" saab mingit infot paki asukohast.
mille kuradi jaoks neil siis üldse mingisugune träkkimise otsing sinna lehele tehtud on, nalja pärast, või mida ma sealt träkin...seda, et mulle on nüüd saadetud sms kinnitusega paki kohal olekust?

mina ei küsinud, et mulle peab nime järgi mingit infot andma. ma ütlesin (olen iga kord öelnud) teenindajale, et ma annan teile pakkide trackingunumbrid, palun vaadake. lõpuks mul on suht savi ka, senikaua kui need pakid kõik kohale jõuavad ja asjad kätte saab. aga no naerma ajab selline asi...esiteks juba see, et aliexpress suudab näidata paki liikumist kuskilt krdi hiina urkast, millal on liikunud kust kuhu, millal on lennukile pandud ja millal sihtkohta jõudnud. aga eesti au ja uhkus postiteenud ei suuda absoluutselt mitte midagi näidata mulle JUBA EESTIS ASUVA paki kohta. ja teiseks ega selline solgutamine pole ka üldse äge, sõidad kontorist ära ja siis sõida uuesti sinna tagasi, kuna mingite tüüpide infosüsteem on täielik joke thumbs_down.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 18:02:59 vasta tsitaadiga

Wiltz, See masin võis ka 16:40 sinna jõuda, reaalsus on, et kõik pakid tuleb seal 1 kaupa arvele võtta ning omniva kokkuhoiupoliitikaga on sedasi, et klienditeenindaja suures osas sellega tegeleb. Ehk lõhidalt öeldes, siis tegeleb kui kliente pole. Ja olenevalt pakkide kogusest võibki sellega pool õhtut minna kui kliente aina voorib ja oma pakikesi küsimas käivad. Telli pakiautomaati.

Wiltz kirjutas:


ribakood süsteemi sisse loetud - seda ma räägingi, et omniva süsteem on koomika ruudus kui neil asjad nii käivad. ilmselgelt on pakid juba mitu päeva eestis olnud, 99,9% kindlasti on need ka juba omniva käes olnud päris pikka aega...aga "ribakood" loetakse eesti pinnal esimest korda "süsteemi" täpselt 2 sekundit enne seda kui mulle saadetakse sms, et pakk on sinu kodukontoris kohal ja võid kasvõi kohe uksest sisse astuda ning selle kätte saada...n
WTF? Vähemalt eelmisel õhtul tekib tracingusse kanne, et eestisse saabunud ja edasi tuleb kandeid kuidas liigub kuhugi kandekeskusesse ja edasi kuhugi postkontorisse või pakiautomaati. Minu ali pakkidel totaalselt kõigil selline tracking.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 20:29:17 vasta tsitaadiga

salatoimik, ära pane tähele, kosmoses käib asi teisiti thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 20:59:05 vasta tsitaadiga

salatoimik, tore kui sinu pakkidel nii on, ja veel toredam kui nii olekski alati. ma just lõpetasin jutu sellest, kuidas nii ei ole! kas see on erand, jõulueelne aeg või mingi inimfaktori piirang/viga mis iganes...see ei oma hetkel erilist tähtsust. fakt on see, et minule pole omniva tarcking mitte ühelgi juhul mitte mingisugust infot näidanud peale selle, et sellise koodiga pakki süsteemist ei leitud. ei eelmisel õhtul ega isegi mitte samal päeval kui mulle sms saadetakse, pole ma sealt mitte midagi teada saanud.

mis kell mingi masin kuskile neil jõuab või ei jõua siin eesti-siseselt, see mind väga ei huvita. see samuti mitte, et mis kell teenindaja käsitsi need pakid kuskile sisestatud saab. mind huvitaks aga vähemalt niipalju teada, et kas see pakk on "in general" omniva valduses või mitte. ja ma arvan, et selleks ei ole vaja kohaliku kontori teenindajal neid skäkkida...vast peaks ikka keegi kuskil natuke varem ka midagi skännima, või mille põhjal omniva neid pakke siis sinna kohalikesse kontoritesse küll huvitav laiali saadab? niipalju ometi võiks see tracking neil ka leida ja näidata - teisisõnu mingi kirje võiks ometi süsteemis olemas olla kui nad paki mingisuguse international carrieri käest vastu on võtnud. siis ma vähemalt teaksin, et asi on reaalselt eestisse kohale jõudnud ja varem või hiljem ma selle siin kätte saan...isegi kui sellega läheb veel lisanduv nädal, nagu sellega tihtipeale miskipärast vist lähebki.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 21:12:48 vasta tsitaadiga

kui süsteem ei näita träkingut, siis on pakk ilma träkinguta tulnud, kohapeal antakse talle number külge, EE.... ja seda saad alles siis teada kui sms tuleb
Mul pole ükski pakk, mis on träkinguga tulnud onaja lehel errorit näidanud
Isegi Filipiinide vms pakid ennem ei näita, aga Eestisse jõudes näitavad

Üldiselt kui nii suur mure, siis tasuks premium teenust kasutada icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2017 21:21:13 vasta tsitaadiga

Sel juhul pole jah tracinguga pakk reaalselt, mingi chainatracking näotab sel juhul aiateibaid reaalselt ning eestis lüüakse asutusesiseseks kasutamiseks kood külge mida omniva tracing ei näita.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.12.2017 23:10:06 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ausaltõeldes sellepeale ei tulnudki et keegi praegusel ajal midagi ilma trackinguta tellib... Ma selliselt müüjalt ei ostagi kes mingit "Seller selected shipping" kasutab.
Ainult kas "Aliexpress standard shipping" või äärmisel juhul PostNL. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 17.12.2017 08:57:24 vasta tsitaadiga

ma ei teagi, kas mu pakid tulevad träkinguga või ilma. Mis seal vahet on? icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Võtan sealt, kust kõige rohkem tärne kaubal on thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.12.2017 10:08:02 vasta tsitaadiga

Hädaline võiks lisaks kasutada 17track lehte või rakendust.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2017 18:10:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma ei teagi, kas mu pakid tulevad träkinguga või ilma. Mis seal vahet on? icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Võtan sealt, kust kõige rohkem tärne kaubal on thumbs_up.gif


No mulle on ka ilma trackinguta pakid kõik kohale tulnud. Aga kui natukenegi kallim asi osta, siis on ikka parem trackinguga võtta, saad vähemalt vaadata kus pakk on ja kui peaks juhtuma et kohale ei jõua, siis on vähemalt tõestus, et ei jõudnudki reaalselt kohale.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 18.12.2017 23:40:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et mõnel on vaja siin vaid hädaldada. Õnneks mõni mõistusega inimene suudab rahulikult ära seletada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 19.12.2017 08:47:19 vasta tsitaadiga

Omniva laos vist ulme väga pikk järjekord pakk juba 12 kuupäeval Eestis. Ehk joppab ja saab jõulukingi kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2017 12:54:19 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?

Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle.
Peale mõningast kirjavahetust müüjaga sai lõpuks Dispute tehtud ja tollele ka positiivne otsus saadud.
Kaup jääb mulle ja ostusumma - saatmiskulud makstakse tagasi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.12.2017 15:11:03 vasta tsitaadiga

keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 19.12.2017 15:43:20 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.

Aastate jooksul ca 20 korda tellinud - kirjuta neile ja uuri; samas pühade eelne "hullus"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 21.12.2017 16:55:31 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.

Aastate jooksul ca 20 korda tellinud - kirjuta neile ja uuri; samas pühade eelne "hullus"...

15 tööpäeva ainult. Esiteks on raamat muljutud ja teiseks on ta vahepeal ujumas käinud.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 17:03:16 vasta tsitaadiga

3. dets tellisin Alist ja täna tuli rõõmusõnum thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 857 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 663
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 17:10:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Esimest korda näen, et Aliexpress ise teavitab, kui kaup on kohale jõudnud (e-kiri tuli ka).
Ja siis teavitab, et ei õnnestunud kohale toimetada lokaalsel shippingu kompaniil.

Huvitav, mis nüüd saab siis? Oranži teadet ka ei saa kuskil lõpuni lugeda, et kes see kompanii siis olla võiks ja miks nad ei helista? (tüüpiline Omniva).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 17:20:48 vasta tsitaadiga

M00t, vaata arvutis, siis ehk näed oranzi teate lõpuni. Aga arvatavasti on selle sisu see, et võta ühendust omnivaga. Vaata parem mis tracking näitab, see oranz teada võib tähendada ka "väljastuskatset" ehk tegelikult ei üritanudki kuller seda kohale tuua vaid on homseks postkontoris. See on lihtsalt onavia süsteemi kiiks, et kui kulleriga kättetoimetamine pole ette nähtud, siis näitab ikka väljastuskatset kuigi reaalselt tähendab see seda, et pakk tõsteti kulleriga kättetoimetavate pakkide hunnikust postkontorisse minevate pakkide hunnikusse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 19:11:04 vasta tsitaadiga

M00t, vaadanud kohe omniva lehelt mis värk on.

https://www.omniva.ee/abi/jalgimine?barcode=ro355346631ee

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.