Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 15.11.2017 19:48:02 vasta tsitaadiga

Tellisin mingi alcantara taguse, eks näis kuidas sellega tunne on. Telefoni enda osas - esmamulje on väga hea thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 21:04:05 vasta tsitaadiga

Mis te prognoosite, kas järgmise kuu jooksul võiks kuskil veel hinnaalandust tulla või Turuliidri 578€ jääb veel mõneks ajaks odavaimaks võimaluseks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 21:19:36 vasta tsitaadiga

Sten003 kirjutas:
Mis te prognoosite, kas järgmise kuu jooksul võiks kuskil veel hinnaalandust tulla või Turuliidri 578€ jääb veel mõneks ajaks odavaimaks võimaluseks?

Mis siin ikka prognoosida, nädalaga paar €, jõulude aeg rohkem, jaanuaris uue avaldamisega veel 100 odavam icon_rolleyes.gif
vaata S7 hinnakujundust, selleks www.hinnavaatlus.ee loodud ongi icon_razz.gif
Kahjuks see ei näita eelmist aastat
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009




sõnum 15.11.2017 23:02:44 vasta tsitaadiga

Käisin täna alcantara ümbrist proovimas poes..hullemat asja pole eales näinud..nagu nüpeldatud kassi paitaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 23:22:43 vasta tsitaadiga

Kõik preservatiivid on mobiilile saatanast icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 16.11.2017 02:48:13 vasta tsitaadiga

lxx2 kirjutas:
Käisin täna alcantara ümbrist proovimas poes..hullemat asja pole eales näinud..nagu nüpeldatud kassi paitaks icon_biggrin.gif



Ära hirmuta icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009




sõnum 16.11.2017 08:44:27 vasta tsitaadiga

See oli aus vastus icon_biggrin.gif. Uudishimust läksin proovima, kuna igalpool netis soovitatakse neid ümbriseid väga, et jube head pidid olema..pettumus oli suur kui proovisin icon_biggrin.gif.

Abec7 kirjutas:
lxx2 kirjutas:
Käisin täna alcantara ümbrist proovimas poes..hullemat asja pole eales näinud..nagu nüpeldatud kassi paitaks icon_biggrin.gif



Ära hirmuta icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 16.11.2017 10:57:10 vasta tsitaadiga

Kui mõni värske iPhone X omanik tunneb, et iphone talle ikkagi ei meeldi ja tahaks pigem mõne visuaalselt atraktiivse androidi peale üle kolida a'la Samsung Galaxy S8+, siis võib minuga ühendust võtta - mõtleb ehk midagi välja.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 18.11.2017 00:07:28 vasta tsitaadiga

lxx2 kirjutas:
See oli aus vastus icon_biggrin.gif. Uudishimust läksin proovima, kuna igalpool netis soovitatakse neid ümbriseid väga, et jube head pidid olema..pettumus oli suur kui proovisin icon_biggrin.gif.



Paras "parditapproiutiigis" see Alcantara on, aga mulle isegi istub thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansaman
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003




sõnum 18.11.2017 11:16:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada klaasi, mida ümbris lahti ei lükka. Olen proovinud 4 erinevat, kõik on lahti tulnud icon_evil.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 14:00:44 vasta tsitaadiga

Originaalis on ju juba selline peal, mida ümbris lahti ei tohiks lükata. Kui paned selle peale veel miskit, mille serva taha ka küüs jääb, siis miks ei peaks ümbris seda lahti lükkama? Eriti kui taskusoojus või päikesepaiste liimi pehmemaks on muutnud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 14:43:07 vasta tsitaadiga

Kasutan tagumise klaasi jaoks ainult Dbrandi Dragon Skin kleepekat, mis telefoni paksemaks ei tee ja disaini muus mõttes ei muuda, kui et nii palja käe kui kindaga on parem telefoni käes hoida (klaas on kindaga kuradi libe nagu luts), lisaks ei libise kareda disainiga kleepsuga telefon auto Qi magnethoidikust maha ja püsib kenasti. Originaalklaasiga vajus väikese rappumisega kogu aeg allapoole kuni maha pudenes.
Algne telefoni disain ja paksus säilib, samas näeb telefon teistest S8+-dest piisavalt teistsugune välja, et mitte segi ajada. Sellega kata eest millise lisaklaasiga soovid ja pole ka ümbrisega lahtilükkamise probleemi.
https://dbrand.com/shop/samsung-galaxy-s8-plus-skins
Kartsin algul, et kleeps kulub koledaks ja hakkab servadest narmendama, aga nüüd ligi poole aastaga näeb endiselt tutikas välja. Ülitugev ja korralik kleepekas.
S8 Active ei istu oma paksuse tõttu ja CAT ei valmista senimaani tipptelefone, vaid pigem alla keskmise klotse, mis on lisaks koledad, nii et nendega ma ei arvesta. Pigem kasutan harvadel ekstreemsematel nädalavahetustel (nt. jahil, matkal, ...) ajutiselt mingit kesta kui et 24/7 paksu ja kandilise telefoniga käin. Mõttetuid klaasivahetusi (eriti tagaklaas) ei soovi maksta, kui neid vältida annab.
Esiklaas, kui on korralikult tehtud, ei paista isegi välja ja telefoni disaini ei muuda, samas õrnemad nurgale kukkumised võtab edukalt enda peale. Korduvalt testitud. Lisaks on kvaliteetsed klaasid sama hea libeduse, tundlikkuse ja värvidega kui originaalid, samas vahetus maksab 25-30€ vs. 200€.
Olin klaaside vastane pikka aega, kui nägin inimestel telefonide peal olevaid kilesid ja plast"klaase", mis nägid jubedad välja oma mullide, lahtiste servade ja kriibitud välimusega. Korralikke klaase nähes ja testides hakkasin teistmoodi mõtlema, eriti kui peres mitu masinat peale kukkumist ainult kaitseklaasi vahetust tahtsid.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 03:02:53 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vabandust, aga miks te normaalsele telefonile preservatiivi peale topite?

Ostke siis suvaline junn mis on 2 korda odavam thumbs_up.gif


+14


+365

Ma arvasin ka sama seni kuni suvel ekraan mööda kruusateed lohises...Nüüd vist pole mõtet enam panna, hunnik kriime peal juba icon_neutral.gif


-RaiTz- kirjutas:
Mina ei suuda sellel telefonil midagi ümber hoida. Mulle meeldib originaal paksus väga hästi. Olen proovinud originaal silikon kesta, ebay õhemat kesta ja ultra slim (ainult kraapsude vastu)
et telefon liiiga libe käes ei oleks panin tagumisele küljele nahaimitatsioon kleepsu thumbs_up.gif

Mul sama... Kapi peal vedelevad Otterbox Strada ja Samsung Clear View Stand Cover
Mõlemad umbes nädala jagu küljes olnud...kui korra paljast telefoni jälle käes hoiad siis meeletu vahe tunda ikka
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 24.11.2017 13:28:39 vasta tsitaadiga

Sten003 kirjutas:
Mis te prognoosite, kas järgmise kuu jooksul võiks kuskil veel hinnaalandust tulla või Turuliidri 578€ jääb veel mõneks ajaks odavaimaks võimaluseks?



aga palun https://www.verkkokauppa.com/fi/product/38033/hvmgt/Samsung-Galaxy-S8-Android-puhelin-64-Gt-Midnight-Black

kahjuks kehtib ainult täna icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 13:31:09 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Sten003 kirjutas:
Mis te prognoosite, kas järgmise kuu jooksul võiks kuskil veel hinnaalandust tulla või Turuliidri 578€ jääb veel mõneks ajaks odavaimaks võimaluseks?



aga palun https://www.verkkokauppa.com/fi/product/38033/hvmgt/Samsung-Galaxy-S8-Android-puhelin-64-Gt-Midnight-Black

kahjuks kehtib ainult täna icon_neutral.gif


Njah.
Praeguise seisuga on netis läbi müüdud ja enamikes füüsilistes poodides.
Ainult Oulu ja Pirkkala veel näitab, et mõned on järgi, teab kauaks sealgi jätkub.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 14:27:36 vasta tsitaadiga

... ma ei soovitaks väga S8 järgi tormi joosta isegi sellise hinnaga, võtke pigem siis juba veel odavamalt S7, kui eelajalooline tellis praegu püksid püüli sõeluma paneb icon_rolleyes.gif lekete järgi tundub, et S9 tuleb üsna sarnane aga natuke silutum ja läbimõeldum, eriti sõrmejäljelugeja asukohta silmas pidades:
https://www.youtube.com/watch?v=TCW3DXgjtCE&feature=youtu.be&t=2m26s

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 20:19:14 vasta tsitaadiga

Ja S9 tuleb kohe madalama hinnaga ??? Rumal jutt.
Olen oma S8-ga ikka väga rahul ja see on hoopis midagi muud kui S7. Punkt.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 23:31:25 vasta tsitaadiga

Mul on ka kolmel töökaaslasel S7 edge, see pole ikka ligilähedalgi sama telefon. See sõrmejälje lugeja valel kohal on puhas haterite piix. Üks vend reviews ütles, et on halva kohapeal ja kõik röhivad järgi. Sõrm liigub ikka väga loomulikult õigesse kohta, kui telefoni käes hoiad.
See on kordades parem, kui ühe käega proovida suurt telefoni käes hoida ja samal ajal nt. pöial ekraani alla serva lohistada ja loota, et telefon maha sodiks ei kukuks.
Ja see, et sa määrid fotoka objektiivi sõrmejälgi täis on ka täielik BS. Jälle üks vend eeldas, et läheb nii ja kõik röhivad järgi. Objektiivi klaas on ikka väga heast materjalist ja teeb ennast taskus kohe puhtaks, sinna külge ei jää absoluutselt sõrmejälgi.
Mul on siiani esimesed reviewd meeles kus eeldati, et objektiiv on kohe sõrmejälgi täis ja ei saa head pilti.
Mul ei ole telefon kordagi käskinud objektiivi klaasi puhastada ja iga kord kui seda kontrollin on see ideaalselt puhas.
Lisaks töötab silmaiirise lugeja sama kiirelt, kui sõrmejälje lugeja. Pead telefoni lihtsalt õigel kaugusel (tava kasutamise kaugus) hoidma. Enamus testijaid tahab telefoni alateadlikult liiga näkku suruda, kuna eeldavad, et siis loeb paremini.
S8+ on siiani parim telefon mida olen omanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.11.2017 23:36:02 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, kas S8 saab aru kui kaamera klaas must on? Ma arvasin, et seda puhastamise teadet öeldakse iga kord kaamerat käivitades igaks juhuks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 00:44:53 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
-RaiTz-, kas S8 saab aru kui kaamera klaas must on? Ma arvasin, et seda puhastamise teadet öeldakse iga kord kaamerat käivitades igaks juhuks icon_rolleyes.gif

Uurisin teemat ja peale sõrmejälje aktiveermist peaks vist telefon tõesti lihtsalt aegajalt meelde tuletama seda, aga pole kordagi näinud seda teadet, sellest eeldasin, et kontrollib.
Olen samas telefoni kasutanud väljatulemisest peale ja igakord, kui kontrollin kaamera puhtust enne pildistamist on see ideaalselt puhas. Kui ma isegi meelega tõmban üle kaamera ei jää sinna mingeid jälgi järgi.
Seda siis "sõrmejälje lugejat otsides" nagu enamus eeldab selle telefoni puhul. Märgatav sõrmejälg jääb klaasile ainult siis, kui panen sõrme otse (libistamata) kaamerale ja siis tõstan otse üles.
Kuna kaamera ei suuda nagunii nii lähedale fokusseerid, et see näha jääks ei jää ka siis pildile arusaadavat moonutust/hägusust.
Ei ole mõtet igasugust interneti röhitsemist kuulata.
Hoides telefoni noormaalolekus käes, liigub sõrm väga täpselt õigele kohale
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 00:54:05 vasta tsitaadiga

Samas kui asi nii hea on, siis miks s9 puhul see mujale tõstetakse? icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 02:06:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samas kui asi nii hea on, siis miks s9 puhul see mujale tõstetakse? icon_smile.gif

Neil on ikkagi eesmärk müüa ja kasumit teenida. Kui internetis levib kuulujutt, et sõrmejälje lugeja "valel kohal", peab midagi muutma, et ikka rohkem rahvast osataks nende toodet.
Enamus kes seda ütlevad pole ilmselt seda kasutanud. Et sõrm libistada keskel kaamera all olevale sõrmejälje lugejale pead telefoni käes liigutama, samsungi lahendusega liigub sõrm automaatselt õigesse kohta ilma telefoniga siksimist.
Lisaks ei taha seda enam kunagi alla home buttoni sisse. Tegelikult ei taha isegi ühelgi telefonil enam füüsilist home buttonit näha.
See on nii automaatne ja mugav liigutus, kui telefoni kätte võtad. Jällegi, silmaiirise lugeja töötab sama kiirelt, kui sõrmejäljelugeja on ainus põhjus miks seda telefoni mitte osta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.11.2017 05:07:16 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
...Kui internetis levib kuulujutt, et sõrmejälje lugeja "valel kohal", peab midagi muutma, et ikka rohkem rahvast osataks nende toodet.
Enamus kes seda ütlevad pole ilmselt seda kasutanud. Et sõrm libistada keskel kaamera all olevale sõrmejälje lugejale pead telefoni käes liigutama, samsungi lahendusega liigub sõrm automaatselt õigesse kohta ilma telefoniga siksimist.
Olen S8+'i praeguseks kasutanud 7 kuud ja vaidlen selles osas 100% vastu - mu sõrm ei liigu siiani "automaatselt" sõrmejälelugejale, sest see oli, on & jääb idiootsesse kohta...see võimendub veel eriti, kui vasaku käega telefoni kasutada. Sama tagasisidet olen ka teisitelt sama mudeli omanikelt reaalselt kuulnud.

-RaiTz- kirjutas:
Lisaks ei taha seda enam kunagi alla home buttoni sisse. Tegelikult ei taha isegi ühelgi telefonil enam füüsilist home buttonit näha.
Sellega olen nõus, et enam ei taha never füüsilist home buttonit ja seetõttu võiks sõrmejäljelugeja kolida ekraani enda sisse nagu olid rumorid uute iPhone osas (iPhone X).

-RaiTz- kirjutas:
Jällegi, silmaiirise lugeja töötab sama kiirelt, kui sõrmejäljelugeja on ainus põhjus miks seda telefoni mitte osta.
Tõsi. Silmaiirise lugeja toimib päris edukalt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 12:41:28 vasta tsitaadiga

See S8 sõrmejäljelugeja asukoht on ikka roppus ruudus. Mugavaks kasutamiseks liiga kõrgel ja paremakäelistele ka liiga vasakul.
Selline asetus tundus mulle uskumatuna ja halva naljana juba esimeste lekete juures. Nüüd kus ma olen S8-t mõne aja igapäevaselt kasutanud, on selge et mul oli õigus ja asetus on tõesti kohutav. Rääkimata surematest mudelitest nagu S8+ või Note 8 mis on veel suuremad ja sensor veel kõrgemal.
Samuti on vähemalt minu puhul üsna kindel et ma sõrmejäljelugejat kasutades iga kord ka kaamerale kasvõi osaliselt "pihta saan."

Iirsiseskänner ei toimi minu puhul praktiliselt üldse, ehk selle päraste et kannan prille. Igal juhul see alternatiiv pole minu jaoks lahendus.

Olgu siin ka öeldud, et ma üldiselt eelistan tagaküljel olevaid sõrmejäljelugejaid ees olevatele, kuigi korralikult tehtud esimene on ka OK.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 13:14:14 vasta tsitaadiga

Ärge seda parema- ja vasakukäelisteks jagamist väga kivisseraiutuna defineerige, kuna on olemas veel suur grupp inimesi, kes muidu paremakäelistena näpivad telefoni vasaku käega ja hoiavad helistades vasaku kõrva juures. Mina sealhulgas. Harjumus on tõenäoliselt kujunenud ajast, kui telefonid olid veel kettaga ja toru hoidmine ei vajanud erilist oskust. Oskajam käsi oli mõistlikum kas siis millegi üles kirjutamiseks või kasvõi numbri valimiseks vabaks jätta. Ja nii see harjumus jäi ja vasak käsi õppis piisavalt osavaks ka siis, kui numbri valimine algul lauaka ja siis esimeste mobladega toru peale kolis, moblaga kalkulaatorit, kaamerat jms kasutama sai hakata jne. Minu esimene telefon vanematekodus oli täpselt selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

Juba spiraaljuhtme torust aparaati sisenemise külje tõttu tundus mõistlikum toru vasaku käega hoida ja pärast sedapidi ka hargile tagasi asetada. Tõenäoliselt oli toona peredes tülisid põhjusel, et üks kasutaja pani toru hargile "õiget-" ja teine "valepidi" icon_cool.gif

Kõrva harjumust ei saa ka alahinnata - kes meist poleks näinud "paremakäelist" inimest telefoni vasaku käega parema kõrva ääres hoidmas, kui vaja paremaga midagi kirjutada vms? icon_smile.gif Justkui vasak kõrv ei kuuleks...

Huvitav, et vortex peab telefoni paremas käes kasutajana S8 sõrmejäljelugeja asukohta ebamugavaks. Pigem võiks sinna sõrm pingutatumalt sattuda just telefoni vasaku käega kasutajatel.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.