Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 232, 233, 234  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 20.11.2017 23:08:24 vasta tsitaadiga

Ma juba ammu olen mõelnud, et selle asemel võiks olla vabatahtlik tervisekindlustus ja raha maksad kindlustusele, mitte riigile.
Eetis on niipalju varjatud makse, et oleme ammu selle näitajaga TOP 3's "rikkuselt".
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 20.11.2017 23:15:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Taxify SUUR valearvestus sai teoks
http://www.ohtuleht.ee/840128/uberi-seadus-suunab-soidujagajad-ristteele-kas-lopetada-voi-maksta-kuluka-kindlustuse-eest

Algusest peale soovitasin neil Uberi vastu võidelda legaalsete taksofirmadega käsikäes.
Nüüd siis tulemus käes, ei saanud ei Uberist ega Taxify-st legaalset asja.
Reval takso tihti soodsamgi kui Uber tellida, Taxifyd enam ammu ei kasuta.

Mis sest kasu on, kui Tallinnas öösel ikka jaluta, tiksu hommikuni pubides või võta rööveltakso tänavalt? icon_biggrin.gif Mitu aastat tagasi nädalavahetusel sai ikka tunda, kuidas taksot saab jah, oota tund kaks kõigest icon_biggrin.gif Täpselt selline olukord oli enne, kui Uber ja Taxify turgu raputama hakkasid. Juba siis, kui tuli äpp, kus olid erinevate taksofirmade numbrid, oli suur edasiminek.

Alates nendest igasugu "sõidujagajate" tulekust, on reaalselt võimalus ka aastavahetusel näiteks autoga koju saada.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 23:19:25 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ma juba ammu olen mõelnud, et selle asemel võiks olla vabatahtlik tervisekindlustus ja raha maksad kindlustusele, mitte riigile.
Eetis on niipalju varjatud makse, et oleme ammu selle näitajaga TOP 3's "rikkuselt".

Sest USA-s töötab see asi nii hästi thumbs_down.gif . Tulemuseks oleks ilmselt see, et noored inimesed, kes on terved ja käivad tööl, ei osta tervisekindlustust. Vanurid, kellel on sagedased, kroonilised ja ka kallid tervisehädad, ei jõua seda endale lubada ning vähijuhtumid on põhimõtteliselt kõigi jaoks kohene pankrot. Kroonilise haigena kindlustusfirmalt pakkumist saades on ilmselt sarnane pilt, nagu sellel Tallinna skisost mutil Subaruga, kes vist pooled pealinna autod ära mõlkinud on. Mina sellises riigis elada ei tahaks.
Võimalus tänavalt astuda sisse traumapunkti ja 5€ eest saada arstiabi paari tunni jooksul on tegelikult tohutu luksus icon_smile.gif. On selge, et tööl käiv rahvas peab sotsiaalmaksuga maksma kinni nii laste, pensionäride, tudengite kui ka lõpuks enda arstiabi.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 21.11.2017 01:08:36 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Ma juba ammu olen mõelnud, et selle asemel võiks olla vabatahtlik tervisekindlustus ja raha maksad kindlustusele, mitte riigile.
Eetis on niipalju varjatud makse, et oleme ammu selle näitajaga TOP 3's "rikkuselt".

Sest USA-s töötab see asi nii hästi thumbs_down.gif . Tulemuseks oleks ilmselt see, et noored inimesed, kes on terved ja käivad tööl, ei osta tervisekindlustust. Vanurid, kellel on sagedased, kroonilised ja ka kallid tervisehädad, ei jõua seda endale lubada ning vähijuhtumid on põhimõtteliselt kõigi jaoks kohene pankrot. Kroonilise haigena kindlustusfirmalt pakkumist saades on ilmselt sarnane pilt, nagu sellel Tallinna skisost mutil Subaruga, kes vist pooled pealinna autod ära mõlkinud on. Mina sellises riigis elada ei tahaks.
Võimalus tänavalt astuda sisse traumapunkti ja 5€ eest saada arstiabi paari tunni jooksul on tegelikult tohutu luksus icon_smile.gif. On selge, et tööl käiv rahvas peab sotsiaalmaksuga maksma kinni nii laste, pensionäride, tudengite kui ka lõpuks enda arstiabi.


Ja see, et Haigekassa rahade eest lapitakse auke muudes kohtades ja surevad lapsed ei saa abi vaid omakorda UUESTI peavad maksud maksnud inmesed abistama on so FINEEE sinu arvates? thumbs_up.gif thumbs_up.gif GG!

BTW, ma oleks EMO's nõus maksma 10x rohkem, kuis saaksin kohe oma murele lahenduse, mitte ei pea seal kuni 5h aega raiskama. Seda enam, et sinna ei satu iga aasta. See summa oleks tühine...
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.11.2017 10:07:01 vasta tsitaadiga

Saage aru juba. See ei ole SÕIDUJAGAMINE. See on transporditeenuse osutamine, teise sõnaga TAKSO.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 21.11.2017 11:55:02 vasta tsitaadiga

Aga kas mõni päris sõidujagamise lahendus, a la Wisemile kunagi, on ellu jäänud? Wisemile vist hakkas ka taksoks? Ise kulgen aeg-ajalt Tallinna ja Tartu (ja ka muude linnade) vahet, jagaks päriselt, mitte ei sõidaks taksot... Seadusesilma ees ilmselt vahet pole, kõik üks taksolaadne...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 21.11.2017 12:51:45 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Saage aru juba. See ei ole SÕIDUJAGAMINE. See on transporditeenuse osutamine, teise sõnaga TAKSO.

Kui ma võtan maanteelt hääletaja peale ja ta pakub mulle raha lõpus? See on ka taksoteenus? Elu ei ole kunagi MUST JA VALGE. Kokkuvõttes on see, et kaotab klient.
Mäletan väga hästi neid takso hindasid ennem Uberit ja Taxifyd. Kesklinnast sõit Hipodroomile oli juba 6 eurot. Ning taksosi polnud saada.
Kõik need kes kisavad siin, et praegu tekkinud olukord on ülihea- siis sorry te elate kuu peal.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 13:02:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui ma võtan maanteelt hääletaja peale ja ta pakub mulle raha lõpus? See on ka taksoteenus?

ei, see on õige sõidujagamine. Aga seda ju tegelikult valdavas osas ei tehta, vähemalt Tallinnas mitte.

tsitaat:

Kõik need kes kisavad siin, et praegu tekkinud olukord on ülihea- siis sorry te elate kuu peal.

ei, ei ole üldse ülihea, aga Taxify oma ignorantsuse ja ülbusega on selle pekki keeranud.
Üritasid Uberit kopeerida ja kokkuvõttes said mõlemad vastu pükse.
Algusaastate Taxify oli see õige asi, mis võrdles äpisiseselt legaalseid taksosid omavahel.
Vaat seda oli ülimugav kasutada ja kasutasin seda aktiivselt. Tekitas konkurentsi firmade vahel.
Aga kui tekkisid piraatsõitjad, mindi taksofirmadega tülli, hakati taksofirmaks ja äpp keerati piixu, oligi asi pekkis.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 21.11.2017 13:29:28 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Saage aru juba. See ei ole SÕIDUJAGAMINE. See on transporditeenuse osutamine, teise sõnaga TAKSO.

Kui ma võtan maanteelt hääletaja peale ja ta pakub mulle raha lõpus? See on ka taksoteenus? Elu ei ole kunagi MUST JA VALGE. Kokkuvõttes on see, et kaotab klient.
Mäletan väga hästi neid takso hindasid ennem Uberit ja Taxifyd. Kesklinnast sõit Hipodroomile oli juba 6 eurot. Ning taksosi polnud saada.
Kõik need kes kisavad siin, et praegu tekkinud olukord on ülihea- siis sorry te elate kuu peal.


Et nagu päriselt arvad siiani, et aus taksojuht PEABKI teenima 3€/h koos kõige kulude ja maksude maha arvamist ? Tea kas tänane aus taksojuht nulligi jääb ...

Mitte taksosõidu hind polnud kallis, vaid kliendi rahakott väike. Ühistransport on aseaine ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 21.11.2017 13:51:48 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Ühistransport on aseaine ...

Ei ole sul mingit ühistransporti keset ööd. ~23:30 teeb viimane buss Tartus sõidu ja 4:20 saab ööliini peale. Sellest järgmine juba mingi 6:00 ajal.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 13:53:06 vasta tsitaadiga

ranel, nüüd tullakse ütlema, et mida sa öösel ringi töllerdad, öö on magamiseks icon_biggrin.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.11.2017 14:05:01 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Saage aru juba. See ei ole SÕIDUJAGAMINE. See on transporditeenuse osutamine, teise sõnaga TAKSO.

Kui ma võtan maanteelt hääletaja peale ja ta pakub mulle raha lõpus? See on ka taksoteenus? Elu ei ole kunagi MUST JA VALGE. Kokkuvõttes on see, et kaotab klient.
Mäletan väga hästi neid takso hindasid ennem Uberit ja Taxifyd. Kesklinnast sõit Hipodroomile oli juba 6 eurot. Ning taksosi polnud saada.
Kõik need kes kisavad siin, et praegu tekkinud olukord on ülihea- siis sorry te elate kuu peal.


Elu ei ole miustvalge. Nagu Tanel ütles.
Aga mustvalge on see et Taxify on taksoteenus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 15:53:09 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Saage aru juba. See ei ole SÕIDUJAGAMINE. See on transporditeenuse osutamine, teise sõnaga TAKSO.

Kui ma võtan maanteelt hääletaja peale ja ta pakub mulle raha lõpus? See on ka taksoteenus? Elu ei ole kunagi MUST JA VALGE. Kokkuvõttes on see, et kaotab klient.
Mäletan väga hästi neid takso hindasid ennem Uberit ja Taxifyd. Kesklinnast sõit Hipodroomile oli juba 6 eurot. Ning taksosi polnud saada.
Kõik need kes kisavad siin, et praegu tekkinud olukord on ülihea- siis sorry te elate kuu peal.


Sõidujagamine on see, kui tee on ühine ja võtad kellegi peale ning jagate kulusid st. saad mingi osa otsestest kuludest tagasi, aga ei teeni sellega otseselt sentigi.
Taksoteenus on see, kui sõidad raha teenimise eesmärgil kliendi soovitud sihtpunkti ja küsid selle eest raha.

Kui hääletaja peaks täiesti omal algatusel sulle 20km otsa eest 100€ andma ilma et sa oleks mittemingilgi moel vihjanud, et ta seda tegema peaks, siis on muidugi nii ja naa olukord kuna sina otseselt teenuse eest raha ei küsinud ja kingituste tegemine pole keelatud. Aga õnneks või kahjuks sellist asja Eestis JOKK skeemina kasutada ei saa, kaldun arvama et kui taksos maksmine oleks vabatahtlik, siis suurem osa ei maksaks midagi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 21.11.2017 17:03:24 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Saage aru juba. See ei ole SÕIDUJAGAMINE. See on transporditeenuse osutamine, teise sõnaga TAKSO.

Kui ma võtan maanteelt hääletaja peale ja ta pakub mulle raha lõpus? See on ka taksoteenus? Elu ei ole kunagi MUST JA VALGE. Kokkuvõttes on see, et kaotab klient.
Mäletan väga hästi neid takso hindasid ennem Uberit ja Taxifyd. Kesklinnast sõit Hipodroomile oli juba 6 eurot. Ning taksosi polnud saada.
Kõik need kes kisavad siin, et praegu tekkinud olukord on ülihea- siis sorry te elate kuu peal.


Et nagu päriselt arvad siiani, et aus taksojuht PEABKI teenima 3€/h koos kõige kulude ja maksude maha arvamist ? Tea kas tänane aus taksojuht nulligi jääb ...

Mitte taksosõidu hind polnud kallis, vaid kliendi rahakott väike. Ühistransport on aseaine ...


Mis 3€/h sa räägid??? icon_biggrin.gif
Enamus Taxify/Uberijuhte kellega olen rääkinud, siis 1 päevas teenivad kõik ~100 eurot! Kuus teeb see 3000 eurot miinus bens jms. Võta mõned puhkepäevad välja ja ideeliselt peaks teenistus olema parem kui keskmisel inimesel.
Taksojuhid passivadki niisama enamus oma ajast, sest nad ei ole kliendile NÄHTAVAD ja kättesaadavad sellisel kujul ning sellepärast küsivad ka kohe rohkem raha. Tahavad sama 1h raha teenide vähemate sõitudega. Rääkimata sellest, et väga paljud taksod on alla igasugu arvestust vanuse ja muu osas. Siiamaani pole ühtegi rõvedat Uberit ega Taxifyd ette tulnud.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 21.11.2017 18:27:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:


Mis 3€/h sa räägid??? icon_biggrin.gif
Enamus Taxify/Uberijuhte kellega olen rääkinud, siis 1 päevas teenivad kõik ~100 eurot! Kuus teeb see 3000 eurot miinus bens jms. Võta mõned puhkepäevad välja ja ideeliselt peaks teenistus olema parem kui keskmisel inimesel.
Taksojuhid passivadki niisama enamus oma ajast, sest nad ei ole kliendile NÄHTAVAD ja kättesaadavad sellisel kujul ning sellepärast küsivad ka kohe rohkem raha. Tahavad sama 1h raha teenide vähemate sõitudega. Rääkimata sellest, et väga paljud taksod on alla igasugu arvestust vanuse ja muu osas. Siiamaani pole ühtegi rõvedat Uberit ega Taxifyd ette tulnud.


Siin teemas on see valdkond risti ja põiki läbi lahatud koos aruannete ja muu sodiga. Äkki loeks teemat ?
Pean siin kohal silmas AUSAT taksojuhti, kes maksab kindlustust, makse, teeb 8 tunnise tööpäeva, hoiab liikuri viisakas seisukorras jne.

Kõike ülaltoodut silmas pidades, on mul siiras ebausk isegi 3€/h teenistuse suhtes. Ja nagu auto on kuluobjekt, mille kulud ei kajastu kuulõikes, siis tuleb ka seda osa vaadata, analüüsida ja arvutada pikemas perspektiivis. Eks neid arvutuslike videosi ka eesti mailt youtubis, loodan et leiad ja teissendad oma arvutused üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 21.11.2017 18:48:29 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Viilutaja kirjutas:


Mis 3€/h sa räägid??? icon_biggrin.gif
Enamus Taxify/Uberijuhte kellega olen rääkinud, siis 1 päevas teenivad kõik ~100 eurot! Kuus teeb see 3000 eurot miinus bens jms. Võta mõned puhkepäevad välja ja ideeliselt peaks teenistus olema parem kui keskmisel inimesel.
Taksojuhid passivadki niisama enamus oma ajast, sest nad ei ole kliendile NÄHTAVAD ja kättesaadavad sellisel kujul ning sellepärast küsivad ka kohe rohkem raha. Tahavad sama 1h raha teenide vähemate sõitudega. Rääkimata sellest, et väga paljud taksod on alla igasugu arvestust vanuse ja muu osas. Siiamaani pole ühtegi rõvedat Uberit ega Taxifyd ette tulnud.


Siin teemas on see valdkond risti ja põiki läbi lahatud koos aruannete ja muu sodiga. Äkki loeks teemat ?
Pean siin kohal silmas AUSAT taksojuhti, kes maksab kindlustust, makse, teeb 8 tunnise tööpäeva, hoiab liikuri viisakas seisukorras jne.

Kõike ülaltoodut silmas pidades, on mul siiras ebausk isegi 3€/h teenistuse suhtes. Ja nagu auto on kuluobjekt, mille kulud ei kajastu kuulõikes, siis tuleb ka seda osa vaadata, analüüsida ja arvutada pikemas perspektiivis. Eks neid arvutuslike videosi ka eesti mailt youtubis, loodan et leiad ja teissendad oma arvutused üle icon_smile.gif

See tuletab meelde, et mul on siiamaani ühelt AUSALT Tallinna taksojuhilt oma alkomeeter tagasi saamata. icon_biggrin.gif joove oli 0,6 või 0,8, täpselt enam ei mäletagi, kui taksosesse sai mindud icon_biggrin.gif sai veel kalkuleeritud tunde, et hommikuks pole mingit probleemi kaineks saada.

Hiljem oli hull kammajaa, et üldse selle taksojuhiga üldse ühendust saada ja lõpuks tehti seda läbi mingi vahendaja/vahendajate. Ilmselgelt ma oma alkomeetrit tagasi ei saanud icon_biggrin.gif

See Taxify süsteem on jah ebaaus päris taksojuhtide osas, kuid samas ammu oli vaja juba sellist süsteemi, et taksojuht pole mingi anonüümne tegelane linna pealt ja iga kord on bingo, et millise taksojuhi nüüd saad. Peale seda tagasiside asja on asi ikka hulga paremaks läinud.

Taksojuhid maksavad ausalt makse, lubage naerda. Kui taksojuhid veel mõni aasta tagasi kiitlesid linna peal(taas Tallinna näitel), et teenivad vähemalt 2k kätte, siis mis peaks matemaatiliselt nende käive olema? Või tõesti tiksuvad hommikul esimene asi rooli ja roolist otse magama? icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 19:13:53 vasta tsitaadiga

ranel, telli taxigo või taxofoni kaudu ja saad täiesti mitteanonüümse plafooniga takso. Ehk kui äpi kaudu tellid, siis pole ka taksojuht anonüümne.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 21.11.2017 19:27:38 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ranel, telli taxigo või taxofoni kaudu ja saad täiesti mitteanonüümse plafooniga takso. Ehk kui äpi kaudu tellid, siis pole ka taksojuht anonüümne.

Nüüd jah, aga varem polnud nii. Äpid on asja ikka oluliselt paremaks teinud.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 03:30:57 vasta tsitaadiga

Uberist läksid aasta tagasi jalutama 57 miljoni kasutaja andmed icon_neutral.gif
Ja Uber maksis häkkeritele 100 000 dollarit, et nad andmed kustutaksid ja lootuses leket varjata icon_confused.gif thumbs_down.gif
https://www.wsj.com/articles/uber-reveals-data-breach-and-cover-up-leading-to-two-firings-1511305453

Pikemalt siin: http://www.chicagotribune.com/bluesky/technology/ct-uber-cyberattack-20171121-story.html

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.11.2017 11:06:49 vasta tsitaadiga

Tanel, ma ei usu, et siinsetel WSJ tellimus väga levinud on icon_wink.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 22.11.2017 12:23:15 vasta tsitaadiga

Õnneks ei ole krediitkaartide ja sõitude andmeid. Nimi ja mailiaadress on nagunii enamusel kellegi spämmilistis olemas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 13:08:30 vasta tsitaadiga

Mu kaardi kehtivus saab selle aastaga läbi. Uberit kasutanud viimastel kuudel pole - kas pole autosid saada või on kallim kui Taxify. Lisaks mõlemal tööandjal Taxify lepingud.
Veel üks põhjus, miks Uberit mitte eelistada.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 26.11.2017 13:21:07 vasta tsitaadiga

ma reedel kl 19 tahtsin nüüd selle uue süsteemiga fy-tada. nõmmel tulemus 0. Tuli võtta taxygo ja sai ilusti oma sõidu tehtud.
see peale kl 23 paiku kesklinnas oli võtta ainult 9 kohaline buss.

Taksistidel on nüüd täiega pidu!
Kas keegi fy kasutaja on märganud mis koenfiga need hinnad praegu ka on?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 26.11.2017 13:47:09 vasta tsitaadiga

Jagaks Uberi sooduskoodi - blacknights . Pöff raames saab Tallinnas esmase sõidu 10euri piires tasuta, kuni 20.12.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156126166899665&id=178732824664&__tn__=%2As%2As-R
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2017 16:21:19 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
ma reedel kl 19 tahtsin nüüd selle uue süsteemiga fy-tada. nõmmel tulemus 0. Tuli võtta taxygo ja sai ilusti oma sõidu tehtud.
see peale kl 23 paiku kesklinnas oli võtta ainult 9 kohaline buss.

Taksistidel on nüüd täiega pidu!
Kas keegi fy kasutaja on märganud mis koenfiga need hinnad praegu ka on?


Viimati näitas mulle 1.5 ja ainumastki autot polnud...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 232, 233, 234  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.