Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Dell U2518D HDR märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 22.11.2017 12:02:20 Dell U2518D HDR vasta tsitaadiga

Tere,

Sai ostetud Dell U2518D monitor, ühendasin HDMI kaabliga integreeritud graafika ära ja sain ilusti monitori menüüst Smart HRD-i sisse lülitada. Pilt oli imeline, siis ostsin MSI GTX 1070Ti ja ühendasin samamoodi HDMI kaabliga monitori ära, aga enam Smart HDR-i sisse lülitada ei lase. Pilt läheb mustaks ja monitor ei saa signaali kätte, ainus võimalus asi tööle saada on Smart HDR välja lülitada. Samas mängudes nagu BF1 saab mängu sees juba HDR 10 sisse lülitada. Kas ongi nii, et Windows 10 puhul HDR GTX1070Ti puhul on väljas ja kogu lugu? Mürki ma võtta ei saa, et mu HDMI kaabel on 2.0 aga ometi integreeritud graafika töötas kõik nagu valatud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002




sõnum 22.11.2017 12:49:14 Re: Dell U2518D HDR vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Tere,

Sai ostetud Dell U2518D monitor, ühendasin HDMI kaabliga integreeritud graafika ära ja sain ilusti monitori menüüst Smart HRD-i sisse lülitada. Pilt oli imeline, siis ostsin MSI GTX 1070Ti ja ühendasin samamoodi HDMI kaabliga monitori ära, aga enam Smart HDR-i sisse lülitada ei lase. Pilt läheb mustaks ja monitor ei saa signaali kätte, ainus võimalus asi tööle saada on Smart HDR välja lülitada. Samas mängudes nagu BF1 saab mängu sees juba HDR 10 sisse lülitada. Kas ongi nii, et Windows 10 puhul HDR GTX1070Ti puhul on väljas ja kogu lugu? Mürki ma võtta ei saa, et mu HDMI kaabel on 2.0 aga ometi integreeritud graafika töötas kõik nagu valatud.


https://pcmonitors.info/reviews/dell-u2518d/ Antud viitel on juttu antud probleemist pead windows 10 settingutes asjatama.
Endal ka "HDR" tv (liba hdr, kuna paneel pole 10bit vaid 8bit ja taustvalgustus pole ka hdr vastava ehitusega), mul tekkis meeletu
viide (input lag) kui windows HDR sisse lükata seega ei kasuta.

Samas tasub ka vaadata nvidia control paneelist, mis signaali paneelile edastatakse, kui ma õigesti mäletan siis ise pidin
muutma "full range" rgb muidu olid värvid tuhmid (linux all on korras aga win vaikimisi oli paigast ära).

2.0 kaablit iseenesest olemas polegi vaid 1.4, mis siis kvaliteetsemad vastavad 2.0 standardile st.
lubavad 4k@60hz 4:4:4/rgb.
Sai ise kõvasti seigeldud nende kaablitega (kui 2x varjestusega kaabel pole siis hädad majas isegi 0,7m kaabli korral).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Dell U2518D HDR
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.