Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 21.11.2017 21:11:18 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
http://www.allcryptocurrencies.news/all-crypto-currencies/chart-bitcoin-versus-other-major-global-asset-bubbles-since-1980/
Mulle tundub praegune olukord kuidagi liiga roheline.



Ilmselge, et langus üks hetk tuleb.


Loomulik turgude tsükkel ju. Tänaseks on enamus neid assetid ikka rohkem väärt kui tipud antud graafikul...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 02:44:08 vasta tsitaadiga

Kui langus on ilmselge siis peaks kindel panus olema shortimine? Käpp püsti kes sellele päris rahaga panustab?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 22.11.2017 07:49:24 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui langus on ilmselge siis peaks kindel panus olema shortimine? Käpp püsti kes sellele päris rahaga panustab?


Sinu panus on tippudest osta icon_lol.gif ?

Käpp püsti kes ennast praegu märkimisväärse rahaga sisse ostab ?


Mulle tõus sobiks ja ei shordi ma midagi. Long runis ma nagunii ei muretse aga liiga sinisilmne ka ei ole...


What goes up ,must go down. Ükski inimpsühholoogial põhinev graafik ei saa lõputult, sirgjooneliselt ainult üles minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 09:42:08 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui langus on ilmselge siis peaks kindel panus olema shortimine? Käpp püsti kes sellele päris rahaga panustab?

Ma arvan, et võtan alginvesteeringu osa välja. Lisaks peaks veel võtma kasumit ka veidi.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 22.11.2017 14:01:20 vasta tsitaadiga

Bitstampi puhul kes mis pankasid väljakannete puhul kasutanud on ja kuidas toiminud on? Omal Swed ja SEB ent kui ütlete et need kindlasti ei toimi ei hakka isegi katsetama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 14:20:48 vasta tsitaadiga

Swed toimib probleemideta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 14:51:46 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kui langus on ilmselge siis peaks kindel panus olema shortimine? Käpp püsti kes sellele päris rahaga panustab?


Sinu panus on tippudest osta icon_lol.gif ?

Käpp püsti kes ennast praegu märkimisväärse rahaga sisse ostab ?


Mulle tõus sobiks ja ei shordi ma midagi. Long runis ma nagunii ei muretse aga liiga sinisilmne ka ei ole...


What goes up ,must go down. Ükski inimpsühholoogial põhinev graafik ei saa lõputult, sirgjooneliselt ainult üles minna.


Proovind põhjast osta ja tipust shortida, üsna kiirelt saab selgeks et asjad pole nii nagu näivad. Graafikuid saab lugeda ainult tagantjärgi ja selle pealt tark olemine pole midagi väärt. Või tahab keegi praegu reaalset raha ükskõik millise mündi peale panna kas tõusu või languse peale? I dare you.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 22.11.2017 15:06:41 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Bitstampi puhul kes mis pankasid väljakannete puhul kasutanud on ja kuidas toiminud on? Omal Swed ja SEB ent kui ütlete et need kindlasti ei toimi ei hakka isegi katsetama.

SEB toimib mingi piirini, ühel hetkel tuli ultimaatum. Kui veel üks ülekanne tuleb siis pannakse konto kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 15:21:09 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Bitstampi puhul kes mis pankasid väljakannete puhul kasutanud on ja kuidas toiminud on? Omal Swed ja SEB ent kui ütlete et need kindlasti ei toimi ei hakka isegi katsetama.

Sama küsimus aga Krakeni kohta?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 15:45:35 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
Bitstampi puhul kes mis pankasid väljakannete puhul kasutanud on ja kuidas toiminud on? Omal Swed ja SEB ent kui ütlete et need kindlasti ei toimi ei hakka isegi katsetama.

SEB toimib mingi piirini, ühel hetkel tuli ultimaatum. Kui veel üks ülekanne tuleb siis pannakse konto kinni.


Suur see piir oli kui saladus pole? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 22.11.2017 15:55:45 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
degreal kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
Bitstampi puhul kes mis pankasid väljakannete puhul kasutanud on ja kuidas toiminud on? Omal Swed ja SEB ent kui ütlete et need kindlasti ei toimi ei hakka isegi katsetama.

SEB toimib mingi piirini, ühel hetkel tuli ultimaatum. Kui veel üks ülekanne tuleb siis pannakse konto kinni.


Suur see piir oli kui saladus pole? icon_rolleyes.gif

Ütleme nii, et paarikümne kiloga veel probleemi pole. Nende jutust sain aru et bitstamp pole probleem, vaid krüptoraha üldiselt.


viimati muutis degreal 22.11.2017 15:57:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 15:56:42 vasta tsitaadiga

Hv-s ka vähemalt 1 miljonär thumbs_up.gif icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 22.11.2017 15:59:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Hv-s ka vähemalt 1 miljonär thumbs_up.gif icon_cool.gif
Miljonist on asi kaugel aga kinnisvaralaenust sai lahti thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 22.11.2017 16:56:17 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
10Fold kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kui langus on ilmselge siis peaks kindel panus olema shortimine? Käpp püsti kes sellele päris rahaga panustab?


Sinu panus on tippudest osta icon_lol.gif ?

Käpp püsti kes ennast praegu märkimisväärse rahaga sisse ostab ?


Mulle tõus sobiks ja ei shordi ma midagi. Long runis ma nagunii ei muretse aga liiga sinisilmne ka ei ole...


What goes up ,must go down. Ükski inimpsühholoogial põhinev graafik ei saa lõputult, sirgjooneliselt ainult üles minna.


Proovind põhjast osta ja tipust shortida, üsna kiirelt saab selgeks et asjad pole nii nagu näivad. Graafikuid saab lugeda ainult tagantjärgi ja selle pealt tark olemine pole midagi väärt. Või tahab keegi praegu reaalset raha ükskõik millise mündi peale panna kas tõusu või languse peale? I dare you.



Jep, ma ka ei väida et ma tean täpselt kus see punkt on. Selleks kirjutasingi, et langus üks hetk tuleb. Võib vabalt ka 10,12,14K peal olla.


Turge liigutab ahnus ja paanika ja mingit kivisse rajutud loogikat siin olla ei saagi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 22.11.2017 21:55:30 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:

Proovind põhjast osta ja tipust shortida, üsna kiirelt saab selgeks et asjad pole nii nagu näivad. Graafikuid saab lugeda ainult tagantjärgi ja selle pealt tark olemine pole midagi väärt. Või tahab keegi praegu reaalset raha ükskõik millise mündi peale panna kas tõusu või languse peale? I dare you.


Näiteks sel nädalavahetusel: NEO eepiline uudisteootuse saaga või POWR - täiesti läbinähtavad ja kindlad teenimisvõimalused!
Paraku, et selliseid "kindlaid" pauke leida, peab üks silm pidevalt jälgima auke nagu: Reddit, Twitter, Steemit, Bitcointalk, WhatToMine, jne...

Olen ammu mõelnud, et võiks HV-sse teha spekuleerimise teema, kuhu oleks võimalik poetada oma raske vaevaga leitud vihjeid beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2017 03:02:53 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9663878#9663878
tsitaat:

Olen ammu mõelnud, et võiks HV-sse teha spekuleerimise teema, kuhu oleks võimalik poetada oma raske vaevaga leitud vihjeid

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.11.2017 10:52:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin HV ka trademisel tasulisi signaale kasutab? Olen kuulnud et need toimivad 70-80%.
St tean inimesi kes sellega abigga suuri rahasid teenivad.

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 25.11.2017 11:52:14 vasta tsitaadiga

Mis hinda need signaalid jäävad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 25.11.2017 12:08:23 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Kas keegi siin HV ka trademisel tasulisi signaale kasutab? Olen kuulnud et need toimivad 70-80%.
St tean inimesi kes sellega abigga suuri rahasid teenivad.



Väiksemate krüptode puhul kindlasti toimivad. Suht rigged on need turud ja pump and dump actionid on suht kasumlikud.


Ma olin kunagi Fontase pump and dump grupis lühikest aega 1BTC(600-800$) per kuu. Oli häid hetki ja oli hetki kust meid pumpijaid tuimalt üle lasti.

Suvalist meest tänavalt ilmselt nii lihtsalt kampa ei võeta aga kui usaldusväärse grupi leiad, miks mitte thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 02:44:47 vasta tsitaadiga

Äkki keegi viitsib lühidalt seletada mis see pump and dump on?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 02:55:29 vasta tsitaadiga

Pumbatakse mingi sita hind üles ja kui teised ka ostma hakkavad, et osa saada, siis müüakse loodetavasti kõrgemal hinnal jälle maha.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 27.11.2017 11:25:56 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Pumbatakse mingi sita hind üles ja kui teised ka ostma hakkavad, et osa saada, siis müüakse loodetavasti kõrgemal hinnal jälle maha.



Jep, organiseeritult lepitakse kokku mingi suvaline shtcoin mida suurel hulgal odavalt kokku ostetakse. Eelduseks suhteliselt väike käive ja ligipääsetavus.


Siis hakatakse kunstlikult ja meelega hinda üles kruvima ja-või tekitatakse hype'i "sotsiaalmeedias'. See on Pump.

Kui turg kaasa tuleb ja hinnamull tekib müüakse kiirelt kõik see ennem odavalt kokkuostetud shtcoin maha. See on Dump


Bitcoini sa enam ei pumpndumpi, sest turu mõjutamiseks läheb meeletuid summasid vaja. Shtcoinide puhul piisab selleks paarikümnest BTCst.


Aktsiaturgudel pannakse sellise tegevuse eest mõneks ajaks istuma. Krüptomaailm on aga wild west ja selline tegevus suhteliselt tavaline thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.11.2017 11:41:05 vasta tsitaadiga

Meil sai karistada isegi 2 erisuunalise orderi eest - st. täiesti sõnadeta tegevuse eest.
Veel 10.a tagasi oli see lubatud.
Ehk IT ajastul on manipuleerimine väga tugevalt reguleeritud ja piiratud pea nullini. Eks kunagi jõuab ka virtuaalrahadeni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004




sõnum 27.11.2017 11:58:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi seletada BTC 25-27 novemberi ajavahemiku hinnatõusu, millest selline eufooria on tekkinud? icon_rolleyes.gif
_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 12:08:11 vasta tsitaadiga

lehm2, Miks ta tõusma ei peaks? Tegelt nii palju kui kõrva on jäänud, siis Wall Streeti suured rahad peaks varsti BTCsse hakkama minema või juba lähevad. Pluss see, et BCH hirm läks korraks mööda. Pluss see, et mingit uut bani/reguleerimist ei ole oodata. Malaisia vist tahab BTC'le bänni panna, aga see on väike asi. Ja kuigi BTC ei ole parim coin ja mulle ta ei meeldi (kuna 2K peal ei ostnud), siis eks ta võiks järgmise aastaga 100K peale ära minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.