Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 08.11.2017 20:48:12 vasta tsitaadiga

Minule pakuti samuti 50/20 ja tehniku järjekord jaanuarini!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STAAR
HV vaatleja
STAAR

liitunud: 09.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2017 03:24:24 vasta tsitaadiga

Samuti 50/20, kõva reklaam ja soe supiaur on küll oma kiirustega ja üle eesti jutuga. Keegi realselt siit Levikomi 500Mbit/s ka kasutab? Palju maksab? Kus elad?
Kõva slogan on ka "On keegi, kes viitsib" Mida siis? 4g kiiruseid pakkuda üle eesti?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.11.2017 13:10:58 vasta tsitaadiga

STAAR kirjutas:
Samuti 50/20, kõva reklaam ja soe supiaur on küll oma kiirustega ja üle eesti jutuga. Keegi realselt siit Levikomi 500Mbit/s ka kasutab? Palju maksab? Kus elad?
Kõva slogan on ka "On keegi, kes viitsib" Mida siis? 4g kiiruseid pakkuda üle eesti?

Mingil ajal olid hinnakirjad üleval. (umbes kevadel vist) Suuremad kiirused olid kirved.
webarchive taolistelt lehtedelt võibolla isegi leiab veel ülesse , kui viitsid kammida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 10.11.2017 20:24:27 vasta tsitaadiga

Aga mis segab hinda otse küsida?
On arusaadav et lambist ei hakka keegi üle 100Mbps kiiruste juures pakkuma hinda kuna pole teada mida selle saavutamiseks konkreetses kohas vaja on teha. Alla 100Mbps kiirustega on lugu lihtne, seadmed on teada ja kehvemaid lihtsalt ei panda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.11.2017 14:44:05 vasta tsitaadiga

Praegu erakliendile pakutavate kiiremate pakettidega 300 Mbit ja 500 Mbit alla peab arvestama umbes 60 -70 eur pluss vbl seadmete rent.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STAAR
HV vaatleja
STAAR

liitunud: 09.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2017 22:08:19 vasta tsitaadiga

Pole probleemi. Mulle pakutud 5000eur seadmed ja 600eur kuutasu 200/100Mbit/s ühenduse eest tundus nagu natuke ''ma ei viitsi, uuri mujalt'' pakkumisena. Pärast seda enam üle 50/20 siit mastist ei anta. Proovinud juba pool aastat neid siia meelitada aga ju siis ei saa. Piirkond tegelt on ideaalne aga ju siis mitte. Saa siis aru
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 14.11.2017 22:03:26 vasta tsitaadiga

Mnjaa, viimase paari kuuga kiirused ikka kõvasti alla käinud....eriti õhtuti. Mul 30/10 ühendus, asun Rae vallas ja hetkel saan allolevaid kiirusi.Alguses oli tip-top aga läheb nagu läks mul STV Airiga, aasta aega kiirused korras ja siis kliente tuleb juurde ja kiirused 10% mille eest maksad. Hetkel suhtlen ka klienditeenindusega. Loodan, et saab kõik jonksu, olen juba 4g peale mõelnud(paar korda isegi eelistanud Levikomi yhenduse ees)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.11.2017 22:29:58 vasta tsitaadiga

Niivõrd kui ma olen sellest TV lahendusest kuulnud, on see telerist vaatamise võimalus siiski ainult teine vaatajakoht, mis seotud IPTV boksiga. Et saab vaadata sama boksi vastuvõetavaid teenuseid, lihtsalt väljund on HDMi asemel võrguäpp, mis striimib sisevõrku. Kui see oleks tõesti iseseisev lahendus, kus piisab smart TV'st - oleks see küll tore variant. Endine Stalker'i portaal seda võimaldas, aga ei tea kes kasutaks. Minu info pärineb küll augustist, nii et õhus on võimalusi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 14.11.2017 22:46:08 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Märjamaa kandis ka sellega kogemusi on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.11.2017 12:44:38 vasta tsitaadiga

eents kirjutas:
Mnjaa, viimase paari kuuga kiirused ikka kõvasti alla käinud....eriti õhtuti. Mul 30/10 ühendus, asun Rae vallas ja hetkel saan allolevaid kiirusi.Alguses oli tip-top aga läheb nagu läks mul STV Airiga, aasta aega kiirused korras ja siis kliente tuleb juurde ja kiirused 10% mille eest maksad. Hetkel suhtlen ka klienditeenindusega. Loodan, et saab kõik jonksu, olen juba 4g peale mõelnud(paar korda isegi eelistanud Levikomi yhenduse ees)

Spoiler Spoiler Spoiler


Mul samamoodi. 19 nov on suur seadmete vahetus neil, tehnik ütles, pidi normaalseks minema.
Eks näis thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.11.2017 14:18:22 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/levikom-kaivitab-uue-vorgukeskuse-ning-uleriigilise-ulikiire-baasvorgu/

tsitaat:
Eeloleval nädalavahetusel alustab Eesti IKT-ettevõte Levikom uuele võrgukeskusele ja ülikiirele baasvõrgule ülemineku viimast etappi. Selle käigus viiakse ettevõtte kogu IP tuumikvõrk üle uutele võimsamatele keskseadmetele ning üleriigiline tugijaamasid ühendav baasvõrk suures osas 10 Gbit/s andmesidekiirust tagavale tehnoloogiale. Firma suurendab samaaegselt ka rahvusvahelise ühenduse mahtu. Uus võrgukeskus ja baasvõrk tagavad klientidele kiirema andmeside ja suurema töökindluse. Levikomi uus võrgukeskus ja baasvõrk käivituvad täies mahus detsembri alguses.
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2017 14:27:24 vasta tsitaadiga

Ühes sellega on ilmselt ka soov ennast üle müüa nagu igal teisel juhtmevabal teenusepakkujal, tulgu kui jäme kaabel masti, õhust läbi pressimisel on sageduskoridori piirid ees.
Valvekaamerate pilvesalvestus on hea näide mida ei tohiks teha kui on ette näha et kliente tuleb nii palju kui tahaks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.11.2017 11:30:56 vasta tsitaadiga

Uue võrgukeskuse juures tekitab kõhklusi Telia osalemine, täpsemalt Telia Carrier. Kui see üksus oskab pakkuda teenust reklaamides end kui "lühimate ühenduste" tekitaja ja praktikas oli nii et ühendus Eestist Londonisse käis miskipärast kaks korda Rootsist Ameerikasse ja siis alles Londonisse - siis on kõhklus tõsine. Kaks teist Eesti teenusepakkujat suutsid sama ühendust anda läbi mandri-euroopa täiesti adekvaatselt (kasutusel oli Telia poolt 40/10 kliendiühendus, tegemist striiminguga millel miinimum nõutud sidekiirus 5,5Mbps, kuid maailmarände tulemusena langes see 0,6Mbps keskväärtuseni - samas näiteks Televõrgu magistraali kaudu antud 10/10 wifiühenduses toimis perfektselt).

Only time will tell.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 13:40:05 vasta tsitaadiga

Ja kujutad ette, et levikom investeerib vaid 200 000k , samas kui telia oleks nutnud kindlasti 20 miljoni ümber, ja siis oleks palole kirjutanud, et näe ongi raha otsas
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.11.2017 10:31:11 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Uue võrgukeskuse juures tekitab kõhklusi Telia osalemine, täpsemalt Telia Carrier. Kui see üksus oskab pakkuda teenust reklaamides end kui "lühimate ühenduste" tekitaja ja praktikas oli nii et ühendus Eestist Londonisse käis miskipärast kaks korda Rootsist Ameerikasse ja siis alles Londonisse - siis on kõhklus tõsine. Kaks teist Eesti teenusepakkujat suutsid sama ühendust anda läbi mandri-euroopa täiesti adekvaatselt (kasutusel oli Telia poolt 40/10 kliendiühendus, tegemist striiminguga millel miinimum nõutud sidekiirus 5,5Mbps, kuid maailmarände tulemusena langes see 0,6Mbps keskväärtuseni - samas näiteks Televõrgu magistraali kaudu antud 10/10 wifiühenduses toimis perfektselt).

Only time will tell.



Tõenäoliselt oli tegu kaabliühenduse tõrkega, mille tõttu liiklus ajutiselt ümber suunati. Peere on Telia Carrieril rohkem ja juhtimiskeskus täiesti adekvaatne. Mitte ühte patta panna Telia Eesti AS-iga.
Heameelega kasutaks üldse Hea.neti

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 19.11.2017 12:21:35 vasta tsitaadiga

Eks ta ole, rahvas ütleb et "ajutised lahedused on need kõige püsivamad" ja nii oli ka selle konkreetse ümbersuunamisega - poolteist aastat olen proovinud kas käib läbi telia, ei käi. Enam ei proovi. Aga Pailaps - sa vastasid minu torisemise peal tol korral ikka totaalselt midagi muud icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.11.2017 13:04:34 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Eks ta ole, rahvas ütleb et "ajutised lahedused on need kõige püsivamad" ja nii oli ka selle konkreetse ümbersuunamisega - poolteist aastat olen proovinud kas käib läbi telia, ei käi. Enam ei proovi. Aga Pailaps - sa vastasid minu torisemise peal tol korral ikka totaalselt midagi muud icon_neutral.gif .

Siis saad ikka kõvasti pügada icon_cool.gif kuna Telial on terve rida Servereid kus igatahes alati liiklus läbi käib ning suurem enamus ei asu üleüldse nendest Eestis vaid need kõik asuvad välismaal.
Samamoodi nagu ka Tele2-l ning Elisal kus "Eesti on ainult üks väike küla", kogu servervärk asub tegelikult välismaal. beer_yum.gif

Võta programm, nimega:
Axence netTools
http://www.snapfiles.com/screenshots/axnettools.htm

selle töövahendite valikust leiad Trace ning siis "kukud pikali" kui näed kus sinu Bitid tegelikult "ringi rallivad", küll erinevates Euroopa riikides, küll USA-s jne, jne... icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 19.11.2017 13:22:08 vasta tsitaadiga

Selles progest on mulle kasu samapalju kui mullidest ja vahust õllekannus kui sinna seda just valatakse.
Vaata TT - ei ole tähtis kus serverid asuvad, tähtis on et nad marsruudiks liikluse võimalikult otse. Minu juhtumil telia alguses tegi seda, kui nad aga avastasid et trafficu maht on arvestatav, ruuditi see nii et trafficut ei tekiks. Lihtne - nagu ütles Harju Loogiline...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.11.2017 15:12:09 vasta tsitaadiga

Elion tegi viimast, mitte Telia. Telia Carrier ei tee viimast. Hetkel on intelligentne ruutimisplatform juba kasutusel.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 19.11.2017 18:54:16 vasta tsitaadiga

Samamoodi käib tele2 ja levikomi vaheline suhtlus läbi Läti, Rootsi ja Saksamaa

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.11.2017 23:04:08 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/4316259/levikom-suudame-eestis-ule-ohu-pakkuda-kuni-200-mb-s-internetti
tsitaat:
Eestis üle õhu interneti püsiühendust pakkuva Levikomi kinnitusel suudab ta praegu kasutatava tehnoloogia abil pakkuda tavalisele kliendile pakkuda interneti, mille üles- ja allalaadimiskiirus on 200 Mb/s.
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.11.2017 23:16:58 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
https://tehnika.postimees.ee/4316259/levikom-suudame-eestis-ule-ohu-pakkuda-kuni-200-mb-s-internetti
tsitaat:
Eestis üle õhu interneti püsiühendust pakkuva Levikomi kinnitusel suudab ta praegu kasutatava tehnoloogia abil pakkuda tavalisele kliendile pakkuda interneti, mille üles- ja allalaadimiskiirus on 200 Mb/s.
...


mis järgmiseks? 50 mida nad reaalselt pakuvad?

alguses justkui oli neil reklaamiks 1Gbit/s, kiirelt muutus see 500Mbit/s ja nüüd juba 200Mbit/s

seda oleks ma võnud neile kohe selgitada mis on vabasagedusel töötava 5Ghz AC wifi reaalne läbilase, selle asemel on teemaks “air fiber”.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.11.2017 01:47:57 vasta tsitaadiga

Unest vaevatud seltsimees ei suutnud siiski näha olulist momenti tsiteeritud lauses: "pakkuda tavalisele kliendile". Telia pakub tavalisele kliendile mida? 40/10 keskmiselt optimistliku pakkumisena...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.11.2017 08:32:23 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Unest vaevatud seltsimees ei suutnud siiski näha olulist momenti tsiteeritud lauses: "pakkuda tavalisele kliendile". Telia pakub tavalisele kliendile mida? 40/10 keskmiselt optimistliku pakkumisena...


Kus see Telia kirjas oli? Telia ei paku ju õhulinke.
Tavaline klient tellib selle air fiber kuni 200Mbit/s ühenduse?
Rõhk oli teemal, et uudisnuppudes olevad numbrid muutuvad liiga palju.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2017 12:40:25 vasta tsitaadiga

telia on kirjas siin - https://www.telia.ee/era/kodu/internet/ - sinna sisestan aadressi ja saan - soovitame 20/5 - tahad kiiremat ühendust? = koli minema.
kusjuures 200 st pole isegi ärikliendile vaja, rääkimata tavast.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.