Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
sõnum |
|
Valvejoodik
HV veteran
liitunud: 27.12.2008
|
11.11.2017 12:25:26
|
|
|
Absoluutselt, näiteks õhtuti Kalarannast tulles ja selle asemel, et Kalasadamas mäe peal foori taga oodata, on palju kiirem teha vasakpööre ja linnahalli alt sadama kaudu Mere Puiesteele välja jõuda. Waze ise seda muidugi ei paku. Isegi juba linnahalli alt läbi sõites tahab ta, et ma sealsamas kuskil tagasipöörde teeksin...
|
|
Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
tagasi üles |
|
|
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2017 00:34:24
|
|
|
krt viimasel ajal tõmbab waze mu telefoni vingelt kooma Eriti kui adre tahan sisestada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
tagasi üles |
|
|
M@x
HV veteran
liitunud: 13.02.2003
|
27.11.2017 10:19:37
|
|
|
Olaf kirjutas: |
Mis värk sellega on, et viimasel ajal kuvatakse kaarti viitega? Sõidan ristmikust mööda umbes 30m - 40m ja alles siis on kaart ristmikuga kohati.
Häälega navigeerimisel võõras linnas eriti tobe, sest tegelikult õigest ristmikust on kerge mööda sõida ja tänu kaardi viitele alles järgmisest ristist ära keerata.
Telefoniks Iphone 7 ja Waze'i viimane versioon. Navigon ja muud tarvkarad on samal ajal täpsed.
Ebameeldiv, väga ebameeldiv. |
Midagi on neil tarkvaras tõesti nihu läinud. iPhone X ja Wazega sõites meenuvad 5-7 aasta vanused navigatsiooniseadmed, mis sellise viitega olid.
|
|
Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
1 :: |
124 |
|
tagasi üles |
|
|
RustyZ
HV Guru
liitunud: 20.06.2004
|
27.11.2017 21:44:02
|
|
|
Täpselt sama värk ka androidik ja pole vahet mis telefon
|
|
Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
tagasi üles |
|
|
alpha
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2002
|
27.11.2017 21:46:43
|
|
|
Täna kasutasin Waze't, nagu ei täheldanud seda
|
|
Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
tagasi üles |
|
|
commer
HV Guru
liitunud: 03.10.2002
|
|
Kommentaarid: 857 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
3 :: |
2 :: |
663 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.11.2017 14:13:57
|
|
|
Kuna tavapäraselt sõidan üsna rutiinseid radu, eraldi ei jälginud.
Täna meelega jälgisin ja viide on ikka päris tugev.
Telefon Samsung S7 EDGE, viimased uuendused peal ning ka viimane Waze kasutusel, seega oma riistvara/jõudluse viga ei tohiks olla.
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
olafsand
HV Guru
liitunud: 07.09.2007
|
29.11.2017 16:06:38
|
|
|
Kas Waze uuendused tulevad läbi poe või peab eraldi kuskil veel silma peal hoidma, et kõige viimane oleks kasutusel?
|
|
Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.11.2017 16:43:19
|
|
|
olafsand kirjutas: |
Kas Waze uuendused tulevad läbi poe või peab eraldi kuskil veel silma peal hoidma, et kõige viimane oleks kasutusel? |
Mina olen läbi poe saanud, ei tea, et kuskil mingit eriteemat.
Võimalik, et mingile kitsamale grupile kuskil jagatakse betat testimiseks.
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
krist2an
HV veteran
liitunud: 24.08.2008
|
29.11.2017 18:03:11
|
|
|
Mul ka aeg-ajalt jääb nagu maha mõnikümmend meetrit. Varem sellist häda polnud.
|
|
Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
tagasi üles |
|
|
santiim
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2011
|
29.11.2017 19:50:29
|
|
|
Draqula kirjutas: |
olafsand kirjutas: |
Kas Waze uuendused tulevad läbi poe või peab eraldi kuskil veel silma peal hoidma, et kõige viimane oleks kasutusel? |
Mina olen läbi poe saanud, ei tea, et kuskil mingit eriteemat.
Võimalik, et mingile kitsamale grupile kuskil jagatakse betat testimiseks. |
Siit on võimalik allalaadida igasuguseid betasid.
https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=waze
|
|
Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.11.2017 15:10:15
|
|
|
Draqula kirjutas: |
olafsand kirjutas: |
Kas Waze uuendused tulevad läbi poe või peab eraldi kuskil veel silma peal hoidma, et kõige viimane oleks kasutusel? |
Mina olen läbi poe saanud, ei tea, et kuskil mingit eriteemat.
Võimalik, et mingile kitsamale grupile kuskil jagatakse betat testimiseks. |
Eile õhtul tuli poodi uus versioon - vaatab kas on muutust.
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
rex
HV Guru
liitunud: 09.01.2002
|
01.12.2017 09:21:52
|
|
|
Huvitav, millise ajavahemiku sõitjate kiiruse järgi Waze mingi teelõigu keskmist arvestab? Tulin just Tallinnast 7:55 Saaremaa praamile ja eks nende hommikuste tulemistega läheb ikka kiireks. Siiski näitas Waze Tallinnas mulle Virtsu jõudmise ajaks 7:47. Tee oli natuke lopane ja enamik sõitis nii 80-ga. Ma oma 95 spido / 90 GPS-ga sõitsin kõigist nagu postidest mööda. Minust mööda ei sõitnud keegi. Risti kandis oli prognoositav kohalejõudmise aeg siiski tiksunud 7:50 peale. Sealt edasi Virtsu maanteel ka väga tempot tõsta ei tahtnud ja kuskil poole peal oli juba 7:53 ees. Siis tõstsin 105/100 peale (seal oli juba sahk ka liikunud) ja sain jälle graafikusse. 7:52 olin tõkkepuu taga.
Tõsi, kiirust ületada pole ilus (või tuleks juba praamil olles "kena" ütlema hakata? ) ja tuleks alati piisava ajavaruga liikuma hakata, aga see isegi suht sittade teeolude korral 100 teelõigu keskmiseks kiiruseks arvestamine pole ka ilus.
PS. Oleks teadnud, et number nii loetamatuks tuiskas, et sadama tõkkepuu ees seda puhastada tuli, poleks Virtsu mnt kaamera ees kiirust maha võtnud...
|
|
Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
226 |
|
tagasi üles |
|
|
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
01.12.2017 09:48:20
|
|
|
Pärnu-Haapsalu-Pärnu viimase paari aasta jooksul mingi 100+ korda vast ikka kulgenud ja kui 96 püsikiirusega sõita, siis lisandub ETAsse päris mitu minutit iga kord olenemata ilmastikust või liiklusest (selle trassi puhul küll selle puudumisest). 100 sõites, siis enam-vähem täpselt. Seega sõitja keskmist kiirust ta ei tundu arvestavat.
Ja liitun ka selle klubiga, kelle jaoks Waze jääb ristmikutega hiljaks, Tallinnas liigun väga harva ja päris mitmeid kordi ristmikest üle pannud selle asemel, et ära pöörata.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
tagasi üles |
|
|
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
|
01.12.2017 10:44:59
|
|
|
Waze ju kirjutab tänavanime ka kuhu keerama peate ei saa ju navi järgi silmaklapid peas sõita
_________________ People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
|
|
Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
5 :: |
1 :: |
79 |
|
tagasi üles |
|
|
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
01.12.2017 10:45:58
|
|
|
Jääb maha jah ristmikutel.
|
|
Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
tagasi üles |
|
|
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
|
01.12.2017 15:53:39
|
|
|
Ühesõnaga, kel on probleeme kas teekonna saamisega või siis asukoha hilisema kuvamisega - palun pange Waze debug režiimi ja tehke paar sõitu. Peale seda kui viga on selgelt näha, saatke logid ära sõidu lõpus (menüüs kõige alumine valik).
Seejärel saatke logid ära ja andke teada oma kasutajanimi ja logide saatmise aeg (võib ka privasse panna mulle). Waze uurib edasi.
Kel on asukoht liiga taga, siis lülitage kindlasti ka nö puhta gps asukoha kuvamine sisse (kollane nool lisaks tavalisele sümbolile). See näitab teile endale ka täpsust.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
tagasi üles |
|
|
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2017 16:17:48
|
|
|
Debug mode (rakendub logib rohkem infot oma logidesse) jaoks otsige 2##2 aadressi, reaalse gps asukoha näitamiseks lisanoolena ##@rawgps. Samu "aadress" uuesti otsides lülitab vastavad režiimid välja.
Kas seda teekonna mitte saamist (Routing Server Error) on ka iOS seadmetel juhtunud?
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
|
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
01.12.2017 19:15:06
|
|
|
softis kirjutas: |
Kel on asukoht liiga taga, siis lülitage kindlasti ka nö puhta gps asukoha kuvamine sisse (kollane nool lisaks tavalisele sümbolile). See näitab teile endale ka täpsust. |
Et ios-is kus seda peaks tegema? Waze-s või telefoni enda settingutes?
|
|
Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
tagasi üles |
|
|
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2017 20:23:17
|
|
|
conx, loe mu postitust.
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.12.2017 21:04:14
|
|
|
tegin eelneva ära. sirgel teel kuvatakse gps nool ja waze nool suhteliselt sama koha peal, mõne ristmiku või keeramise koha juures aga on gps nool kenasti õiges kohas keeramas, waze nool aga mõned sammud tagapool ehk võib tõele vastata, et tihedas linnaliikluses võib keeramiskohas nool veel tagapool olla kui juba keeramiskoht käes.
|
|
Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
223 |
|
tagasi üles |
|
|
RustyZ
HV Guru
liitunud: 20.06.2004
|
03.12.2017 00:12:34
|
|
|
But why? Mõni kuu tagasi oli okei sellega.
|
|
Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
tagasi üles |
|
|
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
03.12.2017 01:01:44
|
|
|
Liitun ka kurtjate klubiga. Kuna too uuendus tuli vist välja just ajal mil telefoni vahetasin, siis kartsin, et uuel on GPS võrreldes vanaga tunduvalt ebatäpsem.
Vähemalt nüüd on teada, et viga on Waze'i poolne.
|
|
Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
tagasi üles |
|
|
rex
HV Guru
liitunud: 09.01.2002
|
03.12.2017 02:21:34
|
|
|
Ma automaatselt midagi uuendada ei lase ja pole mõnda aega uuendanud. Hetkel on peal 4.24.0.2, mis öeldakse Play poe poolt 23wk vana olevat ja ma pole otseselt sellist lag'i täheldanud.
|
|
Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
226 |
|
tagasi üles |
|
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
09.12.2017 20:44:33
|
|
|
Näitas mul ka, et rakendus on 11 nädalat uuendamata. Käin ajaga kaasas ja otsustasin ära uuendada ja kirun ja vannun nüüd ette ja taha. Peab kusagilt hakkama vanemat versiooni otsima. Täpselt selline tunne, et enam ei ole arendusmeeskonnal midagi põnevat välja mõelda ja siis imetakse pastakast mingeid uuendusi välja. Ja mis inimesed need on kes testivad ja lasevad sellise porno läbi? Nüüd on jah nii nagu eespool kirjas. Viivis on jube ja õigest ristmikust mööda sõit võõras kohas on garanteeritud.
Tegin paar pilti ka. Esimeses pildis on siis nüüd näha kui jääda korraks ristmiku peal seisma. Näitab hetkel võrgus olevaid sõpru. Pool ekraani on musta plärakat täis. Eelmises versioonis ilmus ülevalt peenike riba alla ja miskit ei häirinud. Kusagilt saab eks välja lülitada aga milleks.
Spoiler
Teise pildi peal on siis näha kuidas navigeerides pole enam vaja näha millal vasakule keerata. Terve sõidu aeg on ekraanist 1/4 kuvatud musta plärakaga. Ennem oli sellest mustast osas omakorda 1/4 kasutatud. Vaevu märgatav aga samas ilusti loetav.
Spoiler
Tundub, et waze arendajad on niipalju arendanud ja ekraani taga istunud, et silmanägemine on ära kadunud ja nüüd peavad kõik teised kannatama. Midagi nagu uut juures ei ole aga igast asjas on asi viletsamaks muutunud.
Edit: Kas kusagilt oleks võimalik kuupäevaliselt näha millal miski versioon välja lasti. Näiteks 10 nädalat tagasi. https://waze.en.uptodown.com/android/old
|
|
Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
tagasi üles |
|
|
|