Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2017 17:14:45 vasta tsitaadiga

Jah, pigem tellitakse need laost kui keegi soovib osta. Ning samuti saab ju järgmisel aastal need ikka sama hinnaga maha müüa.
Olen veidike seotud sellega ja pigem saadetakse enne talve algust just talverehvide eelmüügi sooduspakkumised edasimüüjatele... lõppenud hooaja rehvide laomüügijääkide pakkumisi pole samas kohanud.

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 13:10:38 vasta tsitaadiga

Sai tellitud tolmuimeja. Toode saabus ise kenasti 2 päevaga aga kätte saades tundus,et seda vist oli keegi viskanud või tugevalt maha kukutanud. Kaabli hoidik oli täiesti puruks kukkunud. Võtsin ühendust ning ootan nüüd vastust mis saab.

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.11.2017 15:27:22 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Sai tellitud tolmuimeja. Toode saabus ise kenasti 2 päevaga aga kätte saades tundus,et seda vist oli keegi viskanud või tugevalt maha kukutanud. Kaabli hoidik oli täiesti puruks kukkunud. Võtsin ühendust ning ootan nüüd vastust mis saab.

Arvatavasti tuleb sul oma kuludega tagastada ja uut oodata. Mul ühest teisest poest ostes mikser saabus tükkidena icon_rolleyes.gif ja siis pidin tagasi saatma ja uut ootama.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 15:31:04 vasta tsitaadiga

Ostsin mikrouuni, töötab. Kohvi soojendab icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 20.11.2017 16:40:41 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
firemark kirjutas:
Sai tellitud tolmuimeja. Toode saabus ise kenasti 2 päevaga aga kätte saades tundus,et seda vist oli keegi viskanud või tugevalt maha kukutanud. Kaabli hoidik oli täiesti puruks kukkunud. Võtsin ühendust ning ootan nüüd vastust mis saab.

Arvatavasti tuleb sul oma kuludega tagastada ja uut oodata. Mul ühest teisest poest ostes mikser saabus tükkidena icon_rolleyes.gif ja siis pidin tagasi saatma ja uut ootama.

Ma saatsin mittetöötava hiire neile tagasi oma kuludega. 31.okt sai 1A selle kätte. 8.november tuli email, et kaup on saadetud diagnostikale. Nüüdseks 20.november ja vaikus. Krt kus võib venitada.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.11.2017 16:50:30 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
KyBer kirjutas:
firemark kirjutas:
Sai tellitud tolmuimeja. Toode saabus ise kenasti 2 päevaga aga kätte saades tundus,et seda vist oli keegi viskanud või tugevalt maha kukutanud. Kaabli hoidik oli täiesti puruks kukkunud. Võtsin ühendust ning ootan nüüd vastust mis saab.

Arvatavasti tuleb sul oma kuludega tagastada ja uut oodata. Mul ühest teisest poest ostes mikser saabus tükkidena icon_rolleyes.gif ja siis pidin tagasi saatma ja uut ootama.

Ma saatsin mittetöötava hiire neile tagasi oma kuludega. 31.okt sai 1A selle kätte. 8.november tuli email, et kaup on saadetud diagnostikale. Nüüdseks 20.november ja vaikus. Krt kus võib venitada.. icon_rolleyes.gif

Praegu vist ka jõuluhullus, tellisin kauba ja kisub 2 nädala peale tellimus ... võibolla kauemaks icon_neutral.gif . Hiir saadeti järsku poola icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuziwuuzi
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 21.11.2017 02:16:37 vasta tsitaadiga

Just sai pikk jändamine nendega läbi.
Telefon käis kolm korda garantii remondis ja kaks viimast korda 1 kuuse vahega. Võtsin nendega ühendust, et mulle aitab toon teile telefoni tagasi, ma ei ostnud seda telefoni, et oma ajast garantiis käia. Nemad ei olnud sellega nõus ja ütlesid, et viimase vea eest pean hakkama ise maksma see ei lähe garantii alla (väidetavalt oli MTTC neile seda öelnud). Võtsin MTTC-ga ise ühendust nemad väitsid mulle vastupidist, kõik garantii remont. Käisin järgi oli kõik korda tehtud. Võtsin jälle 1a-ga ühendust, et mida nad ajavad, kõik läks ikka garantii alla. Sellele nad enam ei vastanud ja ütlesid, et minu poolt on tekitatud telefonile liiga suur kriim ehk nemad ei võta tagasi. Vaidlesin ka sellel teemal nendega tükk aega (telefon oli pidevalt kaante vahel, mingi hetk oli väikse kriimu aps tulnud, pildilt ei olnud isegi seda eriti näha), et see on liiga väige et tagastamisest loobuda, eset ikka kasutatakse, kui see ostetakse. Viimase kirjaga ütlesin, et võta sony esindusega (sony telefon oli) ja tarbijakaitsega ühendust vaatame, mis nemad ütlevad. Mõeldud, tehtud. Läks 2 nädalat mööda. Tarbijkaitse leidis, et minul on õigus ja ostavad lõpuks tagasi. Nii palju jändamist raha tagasi saamisega... Oleks tore, kui ma saaks oma ajakulu eest arve esitada
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 18:25:20 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsinud oma transpordi käigus puruks läinud tolmuimejat garantiisse saata. Tõenäoliselt oleks tulnud vastus,et ise põhjustasid ja nüüd tahad uut asemele.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Breakout
HV vaatleja
Breakout

liitunud: 29.09.2012




sõnum 28.11.2017 00:16:36 vasta tsitaadiga

Küll on hea, 1a teeb kampaaniat. Kampaaniaks, et kui kasutad koodi CYBER on kaubad -15%. Ent ükskõik mida ostukorvi proovin, ei ole soodustus kasutatav valitud toodetega.
https://www.upload.ee/image/7708141/1aaa.png
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2017 08:36:55 vasta tsitaadiga

Breakout kirjutas:
Küll on hea, 1a teeb kampaaniat. Kampaaniaks, et kui kasutad koodi CYBER on kaubad -15%. Ent ükskõik mida ostukorvi proovin, ei ole soodustus kasutatav valitud toodetega.
https://www.upload.ee/image/7708141/1aaa.png
*Kehtib valitud toodetele
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2017 00:23:00 vasta tsitaadiga

Pole varem 1A-ga probleeme olnud, kuid tänase mainiks ära. Tellisin autosse telefonihoidja, esimesena hakkas silma, et selle pakend oli varasemalt juba avatud - pakendi kinnituskleeps oli lahti lõigatud ja tootel olid kasutamisjäljed/näpujäljed peal. Iminapa osa tundus siiski olema puutumata, võimalik, et tegu oli kuskil maal demomudeliga.

Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.11.2017 11:02:29 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Pole varem 1A-ga probleeme olnud, kuid tänase mainiks ära. Tellisin autosse telefonihoidja, esimesena hakkas silma, et selle pakend oli varasemalt juba avatud - pakendi kinnituskleeps oli lahti lõigatud ja tootel olid kasutamisjäljed/näpujäljed peal. Iminapa osa tundus siiski olema puutumata, võimalik, et tegu oli kuskil maal demomudeliga.


Võimalik, et on tagastatud toode...eks see 14-päeva tagastamise teema ole...ei sobinud eelmisele ostjale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.12.2017 01:27:12 vasta tsitaadiga

Mul kogemused nii ja naa selle poega. Kui mingit pudi-padi osta siis on ok. Aga kui tellimuses on erinevaid arvutikomponente, siis võib halliks ennast oodata. Tellivad kaupa üle euroopa olevatest erinevatest ladudest (mulle tundub), mingi kaup tekib neile lattu ära (pakkimises/broneeritud, mis iganes) ja siis ühte komponenti ootad kuu aega. Lõpuks kui komponent tekib, siis pannakse posti ja saab kauba kätte, igasugustest viivitustest kliendi teavitamine jne puudub.

Hetkel üks pool-pidune emaplaat ja ei teagi kas viitsin seda garantiisse saata arvestades tagasiside teistelt (praeguse info põhjal on stressivabam see plaat vastu põlve pooleks lüüa). Plaat iseenesest kasutatav, aga mõned osad(pesad) plaadist ei tööta. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.12.2017 09:42:05 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Aga kui tellimuses on erinevaid arvutikomponente, siis võib halliks ennast oodata. Tellivad kaupa üle euroopa olevatest erinevatest ladudest (mulle tundub), mingi kaup tekib neile lattu ära (pakkimises/broneeritud, mis iganes) ja siis ühte komponenti ootad kuu aega. Lõpuks kui komponent tekib, siis pannakse posti ja saab kauba kätte, igasugustest viivitustest kliendi teavitamine jne puudub.
Sama siin, sai just oodatud üle kuu arvuti komplekteerimist, algselt lubatud tähtaja üleminemisel ei tulnud nende poolt piuksugi, alles ise uurides sai lakoonilise vastuse, et läheb kauem, kusjuures tellides sai eraldi jälgitud, et ei satuks juppe, millel pikem tellimisaeg (3-7 päevased tellismisajad olid osadel juppidel).
Lisaks ilmnes arvutil probleem, kus korpuse eespaneelil olevast kõrvaklapi-kõlari august ei õnnestunud heli välja meelitada - ei tahtnud kasti garantiisse tagasi saata (äkki tuleks veel kuu oodata), piilusin ise korpusesse ja esipaneeli audiopistik oli kaherealisel emaplaadi pinnidel paigaldatud nihkesse ainult ühele reale, õigesti paigaldades hakkas kõik kenasti tööle.

Teine seik, millega ei arvestanud, et koos komplektiga tellitud windows ei olnud paigaldatud, oli kaasas plaadina aga komplektil plaadilugejat ei ole, õnneks oli sahtlis mälupulk ja majas ka teine arvuti ning heitlik 4G mobiilinternet, tundus, et saab windows media creation tooliga hakkama, aga võta näpust, see tööriist viskas errori 0x80072F76-0x20017, ei aidanud creationtooli uuesti allalaadimine(microsofti lehelt ametlik soovitus oli proovida creationtool alla laadida IE-ga eusa_wall.gif ), restardid ega midagi, erinevaid variante proovides lõpuks jõudsin googeldamisega abini, kus soovitati nimeserver ajutiselt ära vahetada ja sellega sai uuesti laadima - 3 tundi kulutasin, et saada see näkane USB pulk, et windowsi saaks installida.
Mul pole varasemalt trehvanud, et komplekti tellides koos OEM windowsiga, pole seda juba eelpaigaldatud, aga ma tellin suht harva ka uusi komplekte..

Positiivsena saab mainida, et korpuses komponendid ja kaablite visuaalne korrektsus oli 5+ - ma pole nii puhast pilti enne kastist vastu vaatamas näinudki, isegi enda laotud kastide puhul ei ole ma kunagi viitsinud kaablite peitmise-korrektsusega mässata viitsinud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 01.12.2017 10:11:46 vasta tsitaadiga

ot
tegin uue tellimuse 01 (ox) lehelt, ja ega sealgi kiiremini ei lähe, tundub
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin321
HV vaatleja
martin321

liitunud: 06.10.2009




sõnum 02.12.2017 10:36:37 vasta tsitaadiga

Negatiivne kogemus antud firmaga. Tellisin monitori ja lauaarvuti, laoseis näitas et mõlemat 5+ olemas ja lausa tallinna laos, 3 päev hiljem tuli email, et tellimus tühistatud kuna toode laost otsas. Selge, valisin välja järgmise sobiva toote ning tegin uue tellimuse, samuti näitas laoseis et 5+ mõlemat toodet olemas. 21.11.2017 oli eeldatav kauba kättesaamise aeg, seega ootasin 2 nädalat peale tellimist, lõpuks kui antud kuupäev käes oli ei tulnud mingit pakki ega teadet tellimuse staatuse kohta. 22.11.2017 üritasin neid läbi klienditeeninduse helistades kätte saada, proovisin 3+ korda erinevatel aegadel, aga kogu aeg klienditeenindaja hõivatud. Saatsin siis e-maili, et kus maal on antud tellimus on jne, tuli 30min jooksul kohe vastus, et toode laost jälle otsas ja tellimus tühistatud järjekordselt. Huvitavaks teeb selle asi, et antud meili peal oli kirjas toode mis otsa sai, aga minu tellimuses selist toodet ei eksisteerinud. Üks huvitav tähelepanek veel nende hinnapoliitikast, kuna jälgisin selle 2 nädala jooksul antud lauaarvutit tihedalt siis jäi silma, et enne tellimuse tegemist oli hind 223€, järgneval päeval juba kui otsustasin maksta toote eest oli hind 230€, siis vahepeal veel 233€ ja viimane hind mida antud arvuti eest nägin oli 240€, seega 2 nädala jooksul muutus toote hind 3x. Lõpetuseks, rahad kanti õnneks kõik ilusti tagasi, aga mina sealt kellelgi midagi osta ei soovitaks, ilmselt ei suudeta tarnijatega piisavaid kokkuleppeid hoida ning e-poe andmed samuti valetavad või siis ei suudeta live laoseisu kuidagi edastada, klienditeenindus kaa alla igasuguse arvestuse. Klient peab ise enda ostetud tooteid taga ajama, see pole ilmselt ei mõistlik ega normaalne ! Alternatiiviks valisin arvutitark.ee e-poe kus sai pm samad tooted aga odavamalt, ning tarne ajaks lubati nädal, aga kaup kohal lausa 1 päev varem.
_________________
See on siis minu allkiri, keegi ei tohi seda minult näppata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2017 10:39:20 vasta tsitaadiga

tellisin 1 panni, 5 toodet laos vaid. Esmane tarneaeg 08.12...... No sellest ma ei unistagi, võiks enne näärivana tulla, siis oleks ok icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 09:40:06 vasta tsitaadiga

martin321 : niipalju kui mina mäletan kui seal töötasin siis neil ei ole Tallinnas ladu. pole kunagi olnudki. Ladu peaks olema neil Läti või Leedus. (või oli veel kaugemal)



Ennem jõule midagi E-poest tellida on sõna otses mõttes.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2017 12:52:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tellisin 1 panni, 5 toodet laos vaid. Esmane tarneaeg 08.12...... No sellest ma ei unistagi, võiks enne näärivana tulla, siis oleks ok icon_lol.gif

tsitaat:
Teavitame hea meelega, et Teie tellimus on välja saadetud!
icon_eek.gif
Esimene jõuluime

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 21:12:45 vasta tsitaadiga

https://www.1a.ee/ on hea pood.Olen seal korduvalt ostnud.Pakuvad Eesti odavamat hinda.Kunagi pole nendega probleemi olnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 07.12.2017 10:03:40 vasta tsitaadiga

esimene kord sealt mälupulki tellides ei mingeid probleeme. Nüüd sai monitor tellitud ja 30.11 oli märgitud kättesaamine. No DPD helistas jah, et pakk on Lätist ja sai neile öeldud aadress kus hetkel oli võimalik vastu võtta, kodu aadressist 200m eemal. No ei tulnud pakki. Siis 4.12 helistasin 1a, tõesti kogu aeg hõivatud, lõpuks sain ikka kätte, puhas venelane võttis vastu aga sai õnneks aru mida rääkisin ja andis DPD paki nr. Helistasin DPD ja andsin paki nr ja tuli välja, et 1a oli aadressist tänava välja jätnud, miks peale meile helistamise pakk meile vahepeal ei tulnud ei osanud ka DPD tööline öelda aga noh peale minu kõnesid saime paki kätte. Siin kohal oli viga algselt 1a poolne kus tänav jäeti välja, kuigi 1a arvel oli tänav olemas.

EDIT: nüüd sain siis meilile ka läti keelse pakkumise mingi asja kohta. Paistab, et 1a kaudu läheb sinu meili aadress ka lätlastele kuhugi kes siis saavad sulle oma jura pakkuda. KURB 1a.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.12.2017 10:22:23 vasta tsitaadiga

Ootan juba ca 1 kuu oma tellimust, halenaljakas on see, et kaup tundub ootavat nende enda poolt pakutud kingituse taga thumbs_down.gif mis on otsas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 29.12.2017 12:01:56 vasta tsitaadiga

1a-st tellitud pakk paberit (peab mainima, et printer ja teine pakk paberit olid OK):
Spoiler Spoiler Spoiler

Mulle meeldib, kuidas seda pakki on üritatud teipida.. no tule taevas appi. Ilmselt pole vaja mainidagi, et osa lehti on rikutud mis sealt vahelt välja tolknevad.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 29.12.2017 12:44:27 vasta tsitaadiga

Siiani rahul, meeletult arvutijuppe ja vidinaid tellinud. Üks garantiicase läbi nende olnud, mis oli küll 2.5 kuud vaikust ja siis sain SMS-i, et tulge uuele videokaardile järgi.

Nüüd mõtlen, kas tellida fotoprinter sealt või mitte. Oluliselt odavam kui Overall, aga äkki tindid kuivadnud, või midagi sees lahti loksunud. Tundub selline õrnem seade.

_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2017 17:49:25 vasta tsitaadiga

kui pakend terve pole vahet, aga overall või mõni väike müüja arukam valik.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.