Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 19.11.2017 02:21:41 vasta tsitaadiga

Samal ajal kui teie siin peenutsete tuhandete wattide ja eurodega on mul küllalt heli ja pidu Panasonic SA-AK28 keskusega aux sisendit kasutades arvuti taga, tagasihoidlikkus ja vähema hindamine on ju ikkagi voorus, 280W on 20 ruuduse puit-pinnasega ruumi jaoks päris hea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 19.11.2017 09:36:10 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
Samal ajal kui teie siin peenutsete tuhandete wattide ja eurodega on mul küllalt heli ja pidu Panasonic SA-AK28 keskusega aux sisendit kasutades arvuti taga, tagasihoidlikkus ja vähema hindamine on ju ikkagi voorus, 280W on 20 ruuduse puit-pinnasega ruumi jaoks päris hea


Tegelikult on sul seal max paarkümmend W. 280W võid und näha, see on mõõdetud 10% THD juures hetkeline heli, mis on päriselt kuulmiskõlbmatu moonutus juba.
Lihtsalt teadmiseks...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.11.2017 09:41:55 vasta tsitaadiga

jaanus-, Ei peenutse ja laia siin keegi. huvid ja hobid on inimestel sellised nin kahjuks või õnneks maksavad la head asjad raha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2017 11:05:25 vasta tsitaadiga

Kusjuures endal pole mingit soovi 1.5k ressi alla matta. Lihtsalt tundsin huvi, mis võiks sobiv paariline nendele kõlaritele olla. Hea teada, et korralikuma võimuga peaks kõlaritest parema heli kätte saama.
Resside häda on veel see, et aja jooksul tuleb pidevalt uusi standardeid peale, mistõttu vananevad need suht kiiresti. Paari aasta pärast on HDMI 2.1 seadmed koos eARC'ga juba liikvel ning jälle võib tekkida soov kallis mänguasi välja vahetada. icon_smile.gif

Üks küsimus ka: kui ressil on vaid zone 2 pre out, kas mõni ress suudab seda ka Front L R väljundiks 5.1 süsteemis seadistada?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 19.11.2017 13:29:22 vasta tsitaadiga

Zone 2 pre-out'ist vaevalt et ükski ress front pre-outi laseb teha.
1,5k ress tundub tonnistele kõlaritele küll liigne luksus. X2300 või 2400 peaks neile paras olema. eArc ja hdmi 2.1 on juba osadel selle aasta seadmetel peal, nt ülalmainitud X4400 olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2017 13:33:34 vasta tsitaadiga

iFlop, X1000 upgradeks sobiks Onkyo TX-NR656 äkki? ~400€ (~650€ pealt) Valihelis hetkel. Vana ressi müües oleks ka lisanduv maksumus suht minimaalne... icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2017 14:19:07 vasta tsitaadiga

bladerunner, see tundub tõesti väga hea pakkumine. Kui antud ress oleks pisut madalam ning mahuks tv-aluse sisse, siis kaaluks selle ostu. Kui aus olla, siis hetkel pole ressi välja vahetamine üldse väga aktuaalne. Korra mõtlesin lihtsalt zone 2 peale, aga ka selle puhul oleks juhtmete vedamine parajalt tülikas.

Rääkige parem kompaktsetekst (riiuli)kõlaritest. Magamistuppa ma suuri kaste ei taha. Madal ots pole oluline (alla 70hz ei pea mängima) ning suurt helirõhku ma ka ei vaja. Eelistatult võiks woofer olla kuskil 3". On selliseid asju üldse olemas?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2017 14:24:34 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Rääkige parem kompaktsetekst (riiuli)kõlaritest. Magamistuppa ma suuri kaste ei taha. Madal ots pole oluline (alla 70hz ei pea mängima) ning suurt helirõhku ma ka ei vaja. Eelistatult võiks woofer olla kuskil 3". On selliseid asju üldse olemas?


Ma ise kasutan selliseid: https://www.ikmultimedia.com/products/iloudmm/ icon_rolleyes.gif
Pealinnas võib ka kuulamise korraldada, kui huvi on.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.11.2017 14:24:42 vasta tsitaadiga

essb kirjutas:
Atmos on üsna standard tänasel päeval, ..


üü hüü, ma siin loen, et stereoheli on enamuse jaoks tihti standard, ja selle edasiarendused on juba muusika rikkumine icon_rolleyes.gif Kui muusikast rääkida.

Kinos minu arvates stereoheliga tänapäeval küll välja ei vea, kuid tean inimesi, kes kuulavad ka kodukinos stereoheliga ja on sellega rahul.
Kui aga enama kui kahe, ruumiheli kanalite standarditest rääkida siis minu kõrv tunnistab DTS ja selle edasiarendused siiani paremaks, kui seda vist laiemalt levinud DD on olnud.
Nende uute ruumiheli tehnoloogiate juures tuleb silmas pidada, et ressiiveri tugi midagi toetada ei tähenda veel, et Atmos oleks kuulajale emotsionaalsem kogemus, kui DD,
kui kodus inimene kuulab seda ikka vana-hea 5.1 kõlarisüsteemiga. Uuemad ruumiheli lahendused panevad rõhku just enamate kõlarite vahendusel tuua kuulajale teatud lisanüansse helipildis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2017 21:39:26 vasta tsitaadiga

Kumb võiks parem cd deck olla kas vanem Onkyo DX-C311 või uuema malli onkyo dx-c390
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.11.2017 22:19:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
essb kirjutas:
Atmos on üsna standard tänasel päeval, ..


üü hüü, ma siin loen, et stereoheli on enamuse jaoks tihti standard, ja selle edasiarendused on juba muusika rikkumine icon_rolleyes.gif Kui muusikast rääkida.

Kinos minu arvates stereoheliga tänapäeval küll välja ei vea, kuid tean inimesi, kes kuulavad ka kodukinos stereoheliga ja on sellega rahul.
Kui aga enama kui kahe, ruumiheli kanalite standarditest rääkida siis minu kõrv tunnistab DTS ja selle edasiarendused siiani paremaks, kui seda vist laiemalt levinud DD on olnud.
Nende uute ruumiheli tehnoloogiate juures tuleb silmas pidada, et ressiiveri tugi midagi toetada ei tähenda veel, et Atmos oleks kuulajale emotsionaalsem kogemus, kui DD,
kui kodus inimene kuulab seda ikka vana-hea 5.1 kõlarisüsteemiga. Uuemad ruumiheli lahendused panevad rõhku just enamate kõlarite vahendusel tuua kuulajale teatud lisanüansse helipildis.


Mina pidasin selle all silmas, et resside puhul on Atmos üsna standard - suuremal osal kesk- ja üle selle klassi ressidel on see funktsioon tavaline nähtus kõige muu kõrval.
Atmos on mõnes kohas emotsionaalsem, kuid nii massides see ei paista olevat olenemata sellest et suur osa resse seda toetavad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 19.11.2017 23:23:32 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Kumb võiks parem cd deck olla kas vanem Onkyo DX-C311 või uuema malli onkyo dx-c390

vanad cd-mängijad on nagu on ja onkyo DVD mängijaga samuti vilets kogemus(ostetud uuena).
Elfas müüs üks CA 640 V2. Kui ise kunagi otsisin mängijat siis oli valikus kuni 10k eeguse letikaga, oli see isiklik lemmik ning pole põhjust nuriseda siiamaani. thumbs_up.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 07:58:31 vasta tsitaadiga

Kuna läheb Onkyo integra A8870 järgi,siis pigem sobiks kokku selle DX-C311-ga vast?Väi on töesti kehv mängija?Plaan tegelt ka tuuner veel otsa panna ja vb ka kassetikas
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 29.11.2017 01:18:19 vasta tsitaadiga

Minu süsteemi uuendus on endiselt käimas. Classe CP 800 eelvõimendi kõrval on koha leidnud kaks tõsisemat lampvõimendit/monoblokki, üsna pea peaks valmis olema ka väikesed korrektuurid ruumi enda akustika osas, seinapaneelid jms.
Valdav osa seisvast kolast on uue omaniku leidnud ning ruumi on üksjagu rohkem, mõned kaablid veel on alles. Kui keegi leiab, et võiks enda olemasoleva süsteemi vähe teravamaks sättida, siis mõne tõsisema ja vähem tõsisema kaabliga saan sellele kaasa aidata. icon_cool.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=721702&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 01.12.2017 10:45:02 vasta tsitaadiga

Sai omale creative sb AE-5 DAC muretsetud heli kvaliteet on midagi sellist mida pole kunagi koku puutund igasugused teised vidinad pole taset kunagi saavutanud
44k on korralik kuigi driverid panevad vahest näkku nagu alati nende uute asjadega rmaa ei saa lasta loop juhe kuskile kadunud.

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 01.12.2017 21:25:51 vasta tsitaadiga

Margus, Mis seal kaardi järel toimetab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.12.2017 09:50:45 vasta tsitaadiga

essb kirjutas:
Margus, Mis seal kaardi järel toimetab? icon_rolleyes.gif
peale headseti pole midagi, kaart istub usb riseri otsas sest muud kohta pole. Mingit dac jubinat pole vaja. Enamus inimestest seda 10k ei kuule ehk koer kuuleb.
Üle 44k 16 biti pole pole mõtet ronida sest inimese kuulmine on piiratud. Kuulen pininat testis 8kHz -17kHz ulejäänud kuni 18-22kHz on nagu vaikus

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 02.12.2017 10:14:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2017 09:52:00 vasta tsitaadiga

Mis 10kd ei kuule?
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.12.2017 10:23:22 vasta tsitaadiga

Natuke harivat teemat

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2017 10:34:15 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Natuke harivat teemat

Link

Olen kunagi selle video ära vaadanud. Miks arvad, et tema jutt täielik tõde?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.12.2017 11:13:42 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma asju kuulanud olen ja proovinud erinevaid lahendusi siis see video on enamjaolt tõsi
olen 41 kuigi 18k ma suurt enam ei kuule võibolla kui karjuma panna siis on kuulda see 18k on juba niiväike vinin ma saan seda veel kuulata kuid see on ka lagi muusikat kuulates seda ei pruugi tähele panna
siin saate kuulata kas läheb 18k ja enam.
http://www.noiseaddicts.com/2009/03/can-you-hear-this-hearing-test/
Siis tundub ,et see video ei ole niisama nalja jutt.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.12.2017 12:26:00 vasta tsitaadiga

näh, ma siin vahepeAL maha maganud uue ja huvitava termini, eARC, millest siin ka eespool juttu tehti.
Ehk siis neile, kes ka pole ennast asja peensustega kurssi viinud, tavaline ARC laseb ainult tavalise stereoheli telerisse tagasi, sõltumata sisendsignaalist.
eARC aga edastab kogu sissetuleva helispektri ilma muutmata täies hiilguses selle edasi ka telerisse. Ah et miks telerisse, millel nagunii kaks kõlarit? Näiteks paned teleri alla heliprojektori ja sealt saaksid juba kasvõi Dolby Atmost kuulata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2017 12:41:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
näh, ma siin vahepeAL maha maganud uue ja huvitava termini, eARC, millest siin ka eespool juttu tehti.
Ehk siis neile, kes ka pole ennast asja peensustega kurssi viinud, tavaline ARC laseb ainult tavalise stereoheli telerisse tagasi, sõltumata sisendsignaalist.
eARC aga edastab kogu sissetuleva helispektri ilma muutmata täies hiilguses selle edasi ka telerisse. Ah et miks telerisse, millel nagunii kaks kõlarit? Näiteks paned teleri alla heliprojektori ja sealt saaksid juba kasvõi Dolby Atmost kuulata.


Eksid, tavaline ARC toetab ka mitmekanaliga heli...
Dolby Digitali nimelt, DTS-HD, Atmose ja muu ägedama kraami jaoks on aga tõesti eARC'i vaja.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 02.12.2017 12:50:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.12.2017 12:44:04 vasta tsitaadiga

Etz, googel ütleb,minu mälule kinnituseks, et ARC võtab küll vastu DD, DTS, Dolby ATMOS, DTS:X jmt, kuid välja laseb ainult 2.0 signaali. See oli asja point.

Uus standard annab selle edasi, mille ka vastu võttis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 02.12.2017 12:44:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2017 12:45:36 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Etz, googel ütleb, et ARC võtab küll vastu DD, DTS jmt, kuid välja laseb ainult 2.0 signaali. See oli asja point.

Uus standard annab selle edasi, mille ka vastu võttis.


Ei, välja lastakse seesama Dolby Digital 5.1, 48Khz, 640Kbit/s
Ja pmst võid kõik muud formaadid telekas ringi transkoodida ja ARC'i väljundist saad siis AC3 5.1 audio.

Loe Spec'i: https://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_1_4/hdmi_1_4_faq.aspx#15

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 02.12.2017 12:48:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.