Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 16.11.2017 23:31:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks mitte need samad kohad kes HTC või LG telefone parandavad


Ei ma eeldan jah seda, et seal, aga kindel pole lihtsalt. Sest siiski Google enda telefon ja MTTC-s kirjas pole Google kohta.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.11.2017 13:32:30 vasta tsitaadiga

blackhawk, pigem TSC: http://www.etsc.ee

MTTC võiks massiliselt ignoreerida mõnda aega, ehk hakkab klientide vähenemine mõjutama neid kunagi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 12.12.2017 21:48:32 vasta tsitaadiga

8.1.0 väljas ka ilma kaabliga. Tundub et ka väike hinnasula ametlikus epoes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 24.12.2017 08:52:07 vasta tsitaadiga

Sain enda XL'i ka vahetukt enne jõule kätte. Wow !

Kaks eelmist telefoni olid S8 ja oneplus 5T. Andmete järgi ei ole pixlil milleski mäekõrgust eelist aga kasutajakogemus on mäekõrguselt parem thumbs_up.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.12.2017 18:07:39 vasta tsitaadiga

Puhas rikkumata droid, tean seda tunnet. icon_smile.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.12.2017 14:46:38 vasta tsitaadiga

10Fold, kui viitsid võrdle 5T ja XL'i kasutuse poole pealt.
Mu eelmine telefon oli vanilla Android'iga ja valides 5T, oli väike eelarvamus, et UX'i poole pealt tuleb väike pettumus. Aga hoopis vastupidi -- meeldivad väikesed modifikatsioonid ja just see, et saab enamus asjad enda järgi ära seadistada, mida puhas Android ei võimalda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 25.12.2017 15:48:32 vasta tsitaadiga

Ikka thumbs_up.gif


Mul oli 5T esimene OnePlus ja oli päris suur pettumus, seega olen OP suhtes võibolla natuke üle keskmise kriitilisem.

5T kuju ja pind olid nii libedad, et äärmiselt ebamugav oli käsitletada. Pixel selle koha pealt ilmselt parim telefon turul tänu oma polümeerkattele thumbs_up.gif

5T ekraan oli desktopil küll ilus aga FullHD+ on ikka vähe täna. Probleem eelkõige pisikese tekstiga, mis ilma sisse zoomimata on ruuduline ja väljaloetamatu. Kasvõi see sama HV Foorumi leht.
Minu Pixlil on null blueshifti või muud probleemi. Karbist välja võttes oli küll tuhm aga peale update ei ütleks et S8 ekraanist kuidagi kehvem oleks.

5T kaamera on väga keskpärane (loe suht kehv icon_rolleyes.gif ). piksli kaamera on lihtsalt uskumatult hea thumbs_up.gif

Akud mõlemal head - Pixel kestab kauem aga laeb aeglasemalt, mis on natuke pettumus. Googel on softis midagi maha keeranud, ilmselt root lahendab.

Stereo kõllid on okeid aga ei midagi erilist.

Squeeze funktsioon on mõnus ja töötab hästi. Button Remapperiga saab näiteks taskulambi, Shazami vms ellu äratada sellega icon_wink.gif

Mõlema eelmise bluetooth 5.0 toetava telefoniga (S8 ja 5T ) oli mul hunnik probleeme, kus peale esmast pairingut seadmed enam ei ühendunud enne kui forgettisin ja nullist alustasin. Pixel töötab kõigiga jälle igatahes .

5T'l ei toiminud Googel Screen Cast ja mõned tavalised äpid (not supported on your device). Pixlil ilmselgelt seda probleemi pole.

Oreo 8.1 tundub hetkel palju võimalusterohkem kui Nougat 7.1 + Oxygen OS. Mulle endale ei ole Vanilla Android kunagi väga sümpatiseerinud, sest seadistuvõimalusi on vähe. Tavaliselt olen Ressurection Remix ROM vms peale lasknud kui võimalus on, sest Look and feel on puhas android aga pakub meeletult lisavõimalusi. Hetkel ei näe isegi selle järele vajadust.


Kokkuvõttes kõik sujub ja töötab. Telefon nii tähtis asi, et see 450€ hinnavahet on suht tähtsusetu siinkohal.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.12.2017 20:52:09 vasta tsitaadiga

Tänud kokkuvõtte eest. thumbs_up.gif
See, et aku laeb aeglasemalt on minu arvates parem aku tervisele. Võimalik, et seda arvestades, on see Google'i poolt ka taotluslik. Ma tahaks, et saaks valida, kas akut laetakse 2 või 4 A-ga. Tavaliselt, kui kiire ei ole, ei ole vaja ka jõuga särtsu sisse pressida.
5T Bluetooth ühendus on parim, murevabam ja kiire ühenduvusega, mida ma kasutanud olen. Näiteks autosid vahetades (mõlemad töötavad), jätkab telefon meedia mängimist taskus juba siis kui olen veel autost 15 m kaugusel (esimestel kordadel ei saanud kohe arugi, mis Play nuppu "vajutas").
/OT lõpp
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 27.12.2017 21:00:07 vasta tsitaadiga

ot:
kiirlaadimine võiks siiski alati valikus olla, et soovi korral saaks kasutada. Osadel telefonidel (Galaxy S6 ja S7 ja vb ka S8 on aku sätete all valik "kiirlaadimine sees või väljas). Samas kui karta kiirlaadimist (mis tegelikult ei mõjuta eluiga akul), siis saab alati võtta mõne mitte kaasas olnud juhtme või adapteri ja kiirlaadimist ei toimu...

Lisa OT. Minu kasutuses olev Huawei P10 koos oma originaal juhtme ja adapteriga teeb kiirlaadimist 0-100% tund ja 10 minutit. Sellega laadides on telefon täiesti jahe/külm. Mõne teise juhtmega/adapteriga laadides sama % tuleb 2,5h ja telfu on kogu laadimise vältel üle keskmise kuum. Minu arust see just tapab akut kuna akudele ei meeldi kuumus. Küllap see muidugi Huawei oma mingi kiiks, et nii on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 20.03.2018 09:48:00 vasta tsitaadiga

Nii jätkuvalt probleem Kalendriga mis telefonis häält ei tee, arvutis olev MS programm samas kuvab ilusti google kalendri asju. Tänane "sündumus" oli unusatud ja reedene "meeldetuletus" ei saanud kuidagi aru et see tehtud on, aitas lihtsalt kustutamine. Peale järjekordset maha-peale installi leidis üles et kalendris märkmed(väikse 10 minutilise viivisega) Peaks kuidagi teistmoodi maha installima? praegu deinstallid ja siis tekib lihtsalt värskenda nupp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 13:49:49 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Nii jätkuvalt probleem Kalendriga mis telefonis häält ei tee, arvutis olev MS programm samas kuvab ilusti google kalendri asju. Tänane "sündumus" oli unusatud ja reedene "meeldetuletus" ei saanud kuidagi aru et see tehtud on, aitas lihtsalt kustutamine. Peale järjekordset maha-peale installi leidis üles et kalendris märkmed(väikse 10 minutilise viivisega) Peaks kuidagi teistmoodi maha installima? praegu deinstallid ja siis tekib lihtsalt värskenda nupp.


Mõnel juhul on aidanud kõigi andmete kustutamine. Lähed rakenduste seadete alla, otsid rakenduse üles, hoiundamise osa ja vajutad midagi a la "Kustuta andmed" - sedasi tundub mõnikord, et läheb puhtamaks asi, kui lihtsalt maha-peale install.
Järgmine aste on juba käsitsi otsida üles faile/kaustu. HERE maps korra läks nii hulluks, et pidi käsitsi kallale minema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.03.2018 08:48:29 vasta tsitaadiga

Cache partitsiooni tühjendamine on see asi, mis korraga paljud aja jooksul kogunevad vead korda teha võib. Seadistust see ära ei kaota, nii et üsna turvaline tegevus.
Teha saab seda recovery modes
või läbi USB Androidi fastboot utiliidi abil:
fastboot erase cache

NB! Ainult cache partitsiooni tühjendamine on ohutu ja ei kaota seadistust, teiste partitsioonide kohta see ei kehti.

Pärast tühjendamist võtab esimene bootimine veidi rohkem aega ja ka äpid käivituvad esimesel korral uimasemalt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2018 09:29:53 vasta tsitaadiga

No kuidas on? On miskeid uuemaid uudiseid? Kuidas vastu peab, miinused ja plussid?
Alguses mõtlesin, et ostaks SONY XZ2C aga nüüd on isu läinud. Vilets kaamera ja üldse imeliku välimusega tel. Kuidagi see SONY disain ei istu. Tuleb vist Google poole vaadata ja pixel 2 väiksem versioon võtta. Hind krõbe on aga mitmeks aastaks siis peaks kärama küll.
Kolmas alternatiiv oleks S8 aga see tiba suur mulle.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008




sõnum 09.05.2018 19:56:45 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
No kuidas on? On miskeid uuemaid uudiseid? Kuidas vastu peab, miinused ja plussid?
Alguses mõtlesin, et ostaks SONY XZ2C aga nüüd on isu läinud. Vilets kaamera ja üldse imeliku välimusega tel. Kuidagi see SONY disain ei istu. Tuleb vist Google poole vaadata ja pixel 2 väiksem versioon võtta. Hind krõbe on aga mitmeks aastaks siis peaks kärama küll.
Kolmas alternatiiv oleks S8 aga see tiba suur mulle.


Kui võtad väiksema versiooni siis ära tagataskus kanna, kipub pragu sisse tulema kui istuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 09.05.2018 20:42:10 vasta tsitaadiga

2 XLga üldiselt rahul. Softi osa super, pildikvaliteet võrreldes S9'ga nagu öö ja päev.

Ekraan on s*tt, värvid kehvad ja LG standardviga "pehme" ekraan. Hetkel ühtegi parenat alternatiivi ka pole.

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.05.2018 09:36:16 vasta tsitaadiga

Teepak kirjutas:
pois11 kirjutas:
No kuidas on? On miskeid uuemaid uudiseid? Kuidas vastu peab, miinused ja plussid?
Alguses mõtlesin, et ostaks SONY XZ2C aga nüüd on isu läinud. Vilets kaamera ja üldse imeliku välimusega tel. Kuidagi see SONY disain ei istu. Tuleb vist Google poole vaadata ja pixel 2 väiksem versioon võtta. Hind krõbe on aga mitmeks aastaks siis peaks kärama küll.
Kolmas alternatiiv oleks S8 aga see tiba suur mulle.


Kui võtad väiksema versiooni siis ära tagataskus kanna, kipub pragu sisse tulema kui istuda icon_biggrin.gif

That's the way the cookie crumbles

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 21.06.2018 19:00:57 vasta tsitaadiga

Nii tubli Google tegi oma assistendist Siri Kui aru saab mis sa talle räägid (sirist ikka tegelet pikalt ees)siis ta otsutab et sa tahad valet asja või et sa ikka tahad kellelegi teisele helistada. Kuu aega tagasi töötas ilusti.
Kalender paraku jätkuvalt ei tööta, peale uut installi töötab umbes paar-kolm nädalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 22.06.2018 07:12:35 vasta tsitaadiga

Hind on meeldivaks sulanud: Google Pixel 2 XL 64GB just black https://www.amazon.de/dp/B077H28GFX/ref=cm_sw_r_cp_apap_S6YWD99H569fP

Võtsin ära, juuli alguses siis saab juba esmamuljeid kogeda. thumbs_up.gif

Hmm, mina sain 705+transa...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2018 09:54:40 vasta tsitaadiga

Seal ju kolm hinda:

Taastatud/remonditud: 625€
Kasutatud versioon: 570€
Uus / kasutamata: 709€
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.07.2018 08:09:27 vasta tsitaadiga

Seda jah, aga seda müüjat, kellelt sain, seal listis enam pole. Vist sain viimase. icon_biggrin.gif
Vahepeal poolteist nädalat maal, linna jõuan, siis saangi kasutama hakata. icon_cool.gif

EDIT:

On ikka hea kiire föön küll. Ekraani pilt on terav, jalka ülekandeid on mõnus vaadata, heli on suurepärane nagu alates Nexus 6-st tavaks. Käes on mugav.
Avaekraanil assistent kuvab kenasti kalendri sisu samal päeval ja asukohapõhist ilma. Smartlocki on kõvasti paremaks tehtud, asukohapõhist ja kehal kandmise tuvastus on hästi paigas. Sõrmejälg toimib kui unistus. Kaamera kohta on keeruline midagi öelda mu nägemispuude tõttu. Aga üldpilt on subjektiivselt tip-top.
Ekraanil on kõvasti ruumi, ära on kaotatud rakenduste menüü nupp, seda asendab ruumi mitte raiskav pisike nooleke. Aku kestab ikka väga korralikult. Ekraani 64% heleduse ja pea pideva kasutuse juures oli 8 tunni möödudes oli akut veel alles 43%. Super.
Ikka üdini korralik Google telefon nagu ikka.
thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."


viimati muutis Märt. 01.08.2018 17:04:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008




sõnum 01.08.2018 08:29:31 vasta tsitaadiga

On kellelgi vaja Pixel 2 klaasist ekraanikaitset? 2tk seisab niisama. Annan ära Pärnus.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 08.08.2018 20:09:48 vasta tsitaadiga

Vau, täna hakkas droid 9-t tõmbama, eks homme näis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 08.08.2018 20:34:59 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Vau, täna hakkas droid 9-t tõmbama, eks homme näis.


Android, mitte droid

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2018 21:13:07 vasta tsitaadiga

Google Pixel 3 XL unboxed on video, comes with headphones
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.08.2018 10:35:08 vasta tsitaadiga

Mh, install kestis vaevalt 5 minutit. Teavotuste ribal kolis kell vasakule,.kiirmenüüd on kenamaks disainitud, seadete hammasrattake kolis päris alla serva,.seadete inoo id o nüüd värvilisemad. Esialgu on sama nobe kui ennegi, näis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.